Keresés

Részletes keresés

Breki1 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1860

Szuper jó közeliek,csak kár hogy a hang nem túl jó az enyémek is ilyenek lettek sajnos

 

Viszont találtam hangilag elég jókat

 

 

 

Ezis jó még de inkább látványban

 

 

 

 

Előzmény: Roxer17 (1858)
Roxer17 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1859

A Roxetttől azt kaptam amit vártam,én láttam őket tavaly is és tavalyelőtt is,így nem ért meglepetés se jó,se rossz értelemben!

Ami meglepett az a magyar közönség,a fantasztikus hangulat,amit láthatóan a zenekar is élvezett!

Remélem jönnek újra rövidesen,ahogy Per ígérte!

Roxer17 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1858

Tegnapi videóim:

 

7 Twenty 7

Watercolours in the rain

Wish I could fly

farriss Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1857

Sziasztok,

 

Tegnap mi a küzdőtérről élveztük végig ezt a király koncertet. A dressed for success remek alapozó volt, nekem nem volt gondom a hangzással, nagyon tuti volt.

 

Bevallom, nekem legjobban a háttérénekesnő jött be, mintha egy 78-as burda vagy nőklapjából lépett volna elő.....:)

 

 

BahnScorper Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1856

Mi meg élből úgy mentünk, hogy csak T. R. produkciója után érjünk be a papplaciba...

Előzmény: Supercafone (1855)
Supercafone Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1855

Én is hasonlókat gondoltam egészen a Spending my time-ig;

ott Marie rátalált régi önmagára, és úgy kivágta a magasakat, hogy csak na!

Reni? Néhány dalig kíváncsi türelem (nem ismertem), aztán inkább büfé.

Előzmény: tomsojer (1852)
Supercafone Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1854

Igen, viszonylag jól elsumákolta a lalázással :o) amire leesett nekem a tantusz, addigra Pernek is.

Előzmény: bano1 (1850)
BahnScorper Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1853

Mi sem hagytuk ki természetesen, noha inkább csak "kocarajongók" vagyunk... de ennek ellenére a nem túl ismert dolgaik is nagyon tetszettek.

 

Az eleje valóban nem indult valami fényesen, mintha csak valami tribute-banda állt volna ki a színpadra, de miután helyreállt a hangzás, már semmire sem lehetett panasz a részükről. Tényleg csak a zene (és az ének) állt középpontban, és ennek így is kell lennie. Habár azt meg kell vallani, hogy a háttérzenészek számomra igencsak vicces látványnak tűntek, de a svéd könnyűzenében (és a svéd mindennapokban is) ugyebár gyakran előfordul az ilyesmi... :-) a gitáros srác viszont nagyon szépen játszott minden hangszeren, és a "szétgitározások" is igen jól sikerültek, meg a bemutatkozása is. Csak azt sajnáltam, hogy pont a két legismertebb gitárszólót sikerült összecsapni - igaz, az utóbbi szó a Listen To Your Heart-ra egészében is igaz volt. Most vajon tényleg csak a "muszáj" érzet miatt nem tették oda annyira, vagy mert elfáradtak a végére... de sajnos csak a puszta mivolta miatt volt fénypont...

 

...az igazi viszont számomra a tökéletesre sikeredett Must Have Been Love volt - de emellett a valamiért a csapat karrierje során "elsikkadt" lassú számokat is nagyon tudtam élvezni (lazán be tudtak volna ezekkel is futni, ha a rádióban is gyakrabban lehetett volna hallani ezeket), ahogy a különféle hangszercserélgetésekkel legalább annyira meg tudták dobni ezt az estét, mint a nagy slágerek meg a gyorsabb dolgok.

 

Marie hangjára és megjelenésére sem lehetett panasz, és ezzel még úgy is megállná a helyét, ha nem ment volna át mindazokon a dolgokon, csak szimplán hallgatásba merültek volna az elmúlt néhány évben.

 

Kár, hogy a közönség mindezt kevésbé respektálta... nemcsak azt nem értettem, hogy miért pofáznak a lassú számok alatt, hanem azt is, hogy hogy képes valaki bent az állóhely közepén rágyújtani. Meg az oké, ha valaki Metallica vagy Iron Maiden előtt/alatt/helyett berúg, mint a ló, aztán kb. úgy is viselkedik, nade itt?!

 

Összességében azonban ez egy kihagyhatatlan dolog volt - mellesleg az első Papplacis koncertlátogatásom is ;-) - de nemcsak az örök emlékek tették széppé, és ha majd egyszer visszajönnek, mi is így teszünk...

tomsojer Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1852

 Ha azon a szemüvegen keresztül nézzük, hogy min ment keresztül Marie (agydaganat, látásvesztés, irás-olvasáskészség elvesztése), akkor ez egy becsülendő teljesítmény volt tőle. Mégha néha el is csuklott a hangja és érezhető volt, hogy már

nincs annyi "kraft" benne, mint régen. De egy ilyen betegségből felállni nem semmi teljesítmény.

 Nekem Reni ordítozós rikácsolása nem jött be. ...de nem vagyunk egyformák.

Előzmény: bano1 (1847)
bano1 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1851

A koncert elején észre lehetett venni Marie-n és Per-en is, hogy zavarja őket a hangzás. Marie-n kicsit jobban látszott, hogy valami nincs rendben, Per profibban hidalta át a problémát. A nagyedik számtól viszont szerintem nem volt gond.

Előzmény: karma police (1848)
bano1 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1850

Aranyos volt Marie, ahogy zavarba jött, amikor a Silver Blue közben küzdött a szöveggel... Per csak másodikra kapcsolt, hogy be kéne segíteni. Aztán mondott valamit Marie-nak (gondolom a következő sort) és meglett a szöveg... :-)

Előzmény: Supercafone (1849)
Supercafone Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1849

"A 'Silver Blue-nak nagyon örültem."

 

"for the hardcore fans" - ahogy Per mondta :o)

Előzmény: karma police (1848)
karma police Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1848

Az elején elég szar volt a hangzás. Tényleg mintha jobb lett volna később, szóval a technikával lehetett valami.

 

A 'Silver Blue'-nak nagyon örültem.

bano1 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1847

Óriási buli volt!

 

Az elején úgy tűnt, hogy valami nincs rendben a hangtechnikával, picit nehezen indult a buli, de a The Big L után Marie kapott egy másik mikrofont és nagyot javult a hangzás. Belejöttek ők is, meg a közönség is.

 

Marie varázslatos, mint mindig. Per egy igazi őrült, persze jó értelemben véve, látszott rajta, nagyon élvezte a koncertet az első perctől az utolsóig.

 

Ami a játszott zenéket illeti, nem volt hiányérzetem. Minden kedvencemet és minden igazi nagy slágerüket eljátszották.

 

Ja, és nekem bejött Chris gesztusa amit a bemutatáskor tett nekünk magyaroknak.

 

Még valami... Akár kedveli valaki akár nem, szerintem el kell ismerni, Renáta nagyon odatette magát. Látszott rajta, hogy nagyon igyekszik és nekem tetszett is a produkciója. Részemről énekelhetett volna többet is, hogy ne legyen akkora szünet közte és a Roxette között.

Előzmény: tomsojer (1846)
tomsojer Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1846

A tegnap esti Roxette-koncertről mi a véleményetek?

ac3^BB Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1845
ac3^BB Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1844

waaaaa, ez nagyon nagyon jo volt :D

remeljuk hamarosan ujra...!

karma police Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1843

1. "Dressed for Success"
2. "Sleeping In My Car"
3. "The Big L."
4. "Wish I Could Fly"
5. "Only When I Dream"
6. "She’s Got Nothing On (But the Radio)"
7. "Perfect Day" [Marie's solo on this tour]
8. "Things Will Never Be the Same" 
9. "It Must Have Been Love"
10. "Opportunity Nox"
11. "7twenty7"
12. "Fading Like a Flower (Every Time You Leave)"
13. "Silver Blue"
14. "How Do You Do!" 
15. "Dangerous"
Band presentation

Cristopher's Joke

16. "Joyride"

Encore
17. "Watercolours in the Rain"
18. "Spending My Time"
19. "The Look"

Second Encore
20. "Listen to Your Heart"
21. "Church of Your Heart"

Előzmény: Roxer17 (1820)
karma police Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1842

hááááát

Breki1 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 1841

Akkor indulás

 

Happy Birthday MARIE !!!!

 

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1105716561&no=92748

ac3^BB Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1840

mar csak 1 nap ;)

carby303 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1839

1db 13.900 Ft-os Roxette jegy eladó 11.000 Ft-ért.

ittamixem@gmail.com

Supercafone Creative Commons License 2011.05.29 0 0 1838

Hej! Az alábbi dalocskát küldöm Marienak, Pernek és a többieknek szerdai látogatásuk alkalmából.

Bízom benne, hogy a dal igazi változatát is hallhatjuk :o)

 

http://www.youtube.com/watch?v=AAB82lcimuw

Breki1 Creative Commons License 2011.05.28 0 0 1837

Már nem kell sokat várniuk a Roxette magyar rajongóinak – az elmúlt 20 év egyik legsikeresebb európai bandája visszatér hozzánk, hogy egy fergeteges bulit tartson a Budapest Sportarénában.

A csapat már megkezdte turnéját, jelenleg Dél-Amerikát utazzák körbe vadonatúj koncertjükkel.

A hírek szerint minden városban szenzációs a hangulat, és a közönség végtelenül hálás, hogy Marie-t és Per-t ismét színpadon láthatja.

Marie jól bírja az utazással és koncertekkel járó megterhelést, bár pont az egészsége érdekében semmilyen más tevékenységet nem vállal, hogy minél több ideje maradjon pihenni.

A budapesti koncerten a Roxette előtt az elmúlt év egyik közönség kedvence, Tolvai Renáta lép színpadra, aki nem csupán a legismertebb slágereket adja elő, de már készülő albumával is bemutatkozik.

"Megtiszteltetés és óriá­si elismerés, hogy én léphetek fel egy világhírű formáció, a Roxette előtt! "

A Roxette este 9 körül lép színpadra és több mint 20 számot játszanak; alapvetően a legnagyobb slágereiket és 3 dalt a februárban megjelent lemezükről.


A koncerten a hangsúly a zenekaron lesz, nem használnak különleges díszleteket vagy effekteket; csupán füstgép és egy háttérvetítő egészíti ki a látványt.

Reggel 8-kor kezdik az építést az Arénában, amihez magyar technikusok is segédkeznek majd, sőt, 6 hazai technikai ember a koncert alatt is együtt dolgozik a produkcióval. A technikát teljes egészében magukkal hozzák, több mint 300 lámpa világítja meg a Roxette és kísérőzenekarának tagjait.

Az öltözőkön kívül a színpad mögött közvetlenül is kialakítanak egy helységet a gyors ruhaváltásokra.

A csapatnak nincsenek különösebb igényei, az öltözőkbe is csupán kényelmes kanapét, székeket, álló- és asztali lámpákat kértek, illetve virágokat.

Az ételek kapcsán sem érkezett extra kérés, egyszerű levesek, saláták, különböző húsok és köretek szerepelnek az étlapon. Színpadra lépés előtt friss gyömbér szeleteket kértek, gyümölcsöket és ásványvizet.

A rendezvényre nem lehet semmilyen palackot vagy üveget behozni; illetve szigorúan tiltják a videókamerákat is a koncerten.

Az eredetileg tervezett kapacitás megtelt és az elmúlt héten a belépők elfogytak, azonban a produkció engedte a bővítést, így jegyek újra kaphatók a Ticketpro országos hálózatában és a www.livenation.hu oldalon keresztül.

Roxer17 Creative Commons License 2011.05.27 0 0 1836

Eddig mindenhová,minden Roxette koncertre be tudtunk vinni fényképezőt,sose volt gond!Persze a magyar rendezőség egy különös "állatfaj"így a biztonság kedvéért,vettem a telefonomba is plusz sd kártyát!

Előzmény: Breki1 (1833)
Breki1 Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1835

Pár napja még érdekelt volna, de akkor is két jegy.

 

Mostmár viszont megvan a jegyünk

Előzmény: trx510 (1834)
trx510 Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1834

Helló!

 

Nem tudom, érdekel-e vkit, de eladó lenne 1 roxette koncert ülő jegy 108-as szektor K sor 3.szék helyére. Az árban meg fogunk egyezni! Eredetileg 9900,-ft-os ez a jegy. Ajándékba vettem a jegyet, de nem tudnak elmenni.

Ha bárkit érdekel, szóljon mielőbb!!!

Előzmény: Breki1 (1826)
Breki1 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 1833

Lehet készülni itt a Set List

 

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1105716561&no=92667

 

Szerintetek fényképezőt mennyire lehet bevinni?

 

Argentinában szinte mindenki kamerával nyomja :)

Roxer17 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 1832

A dél-amerikaikat lehetetlen felülmúlni,de azért majd igyekszünk! :)

Előzmény: Breki1 (1831)
Breki1 Creative Commons License 2011.05.23 0 0 1831

Argentínában nemsemmi hangulat volt ugye megcsináljuk itt is? :))))

 

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1105716561&no=92656

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!