Keresés

Részletes keresés

Novelist Creative Commons License 8 órája -1 1 502602

Neked lételemed a picsanyalás?

Előzmény: tex66 (502587)
rage Creative Commons License 9 órája -1 2 502601

Ilyen szintű amatőr hibákat, amiket a mislenyi védelem elkövetett vagy ötöt, nem igazán látni nb1-es meccseken, s ezeket egyedül Milán volt képes kihasználni.

Amíg a vezetőség ragaszkodik ehhez a "csak magyar jó" faszsághoz úgy, hogy közben a saját neveléseknek esélyük sincs, hanem inkább beépítjük a fél ZTE meg a fél Haladás ifit, addig szerintem ez így nehéz lesz

 

Legalább akkor felépítenénk, beépítenénk pár saját fiatalt, ahogy MTK szokta.

Jissi Creative Commons License 9 órája 0 0 502600

Elég 1 is ha mostantól csak az alsohazi csapatok nyernek, ő  biztosat kérdezte ott nincs helye 'ha'- nak :)

Előzmény: Goldfinger bullet (502590)
rage Creative Commons License 9 órája 0 3 502599

Bírod a sok károgót, annak örülünk, annak kevésbé, hogy ha rajtad múlna, ezzel a kerettel vágnál neki az nb1-nek

Nyíregynél, Győrnél is jobbak vagyunk, ez igaz

 

A többi amit írsz, sajnos nem.

 

Az nb1 sokkal erősebb és főleg sokkal nagyobb iramú, amit bírni kéne,  de az nb2-es meccseken

is elfogyunk a 90. percre.

 

Láthattad, mire volt képes ez a keret az első osztályban.

Annyival erősödtünk, h van egy Tóth, aki nélkül szerinted a 2. helyen állnánk?

S ha elmegy külföldre ( ez a terv )  akkor a Radó-Holender duoval futunk neki az első osztálynak?

Majd most szórják a gólokat?

 

Valamiért a Diósgyőr sem a feljutó keretével játszik az nb1-ben...

Előzmény: kristi (502597)
taka63 Creative Commons License 9 órája -1 3 502598

Radót, Szalayt, talán még Holendert is el kéne már felejteni.

Van a kettőben egy srác, Mamusits Patrik, kb olyan gyors mint Milán, -messze ketten a leggyorsabbak az első és második csapat keretéből - olyan erőszakos, jól cselez, labdabiztos és ami a legfontosabb gólerős. Na őt kéne kipróbálni Milán mellett a jobb oldalon.

Előzmény: rage (502574)
kristi Creative Commons License 10 órája 0 0 502597

Miért a több győzelem számít először azonos pontszámnál sose fogom megérteni, a gólkülönbség sokkal jobban mutatja egy csapat hatékonyságát! Nekünk +34 a Győrnek +19 a gólaránya mégis Több győzelmük lenne azonos pontszámnál..és az számítana!

Tegnap a 3 pont volt a lényeg, lehet , hogy sok helyzet kimaradt és bosszantó volt, hogy nem gólokkal nyertünk, de akkor is sokkal jobbak voltunk!

Birom a sok fanyalgó károgót...nézzétek meg az első osztályba milyen gyenge meccsek vannak...sajnos ez van nem a BL ben játszunk!

Semmivel sem jobb a Nyiregyháza , de főleg a Győr sem!

tex66 Creative Commons License 16 órája -1 0 502596

Europaban talan , par Olasz csapat es Leverkusen meccset lattam es elveztem. Fraditol a Paksig elvezhetetlen a focink. Egyedul az elcsalt meccsu ZTE. aki most eloadast kepes tartan.Szerintem.. Ahogy, olvastam sok Masziv volt. Es ez jo !Kimaradtak ez nem igazan.  Ez az nb2. eztle kell menedzselnunk , le kell tudni. En ket golt is vartam.. Masziv 3 pont az elonyunk  a Gyorrel szemben adtunk magunknak egy kis levegot. Az az bejelentkeztunk a feljutasra mi is .

Előzmény: deme65 (502591)
1911. Creative Commons License 16 órája 0 1 502595

Milán - minden hibájával együtt - tud és mer is játszani.

Az idősebb játékosaink is példát vehetnének róla. De nem teszik.

 

Nagyon beszari csapatunk van. Hazai pályán, emberelőnyben remegő lábak, rettegő arcok, alapvető hibák.

 

És akkor e mellé, olyan bántóan ostobák, mint Otigba, Radó, vagy a 113 éves klub történetének egyik leggyengébb igazolása: Szalay…

rage Creative Commons License 16 órája -1 1 502594

Zuhogott az eső, adott volt egy bizonytalan védelem egy bizonytalan kapussal.

De hiába vittük többször négyen kettőre, nincs egy értelmes lövés a csúszós füvön.

Erővel középre lőtt lapos beadás annál többször is, így párszor megtekinthettük, hogy csúszik el a labda keresztben, fél méterre a kaputól, de 10 centire az érkező csatár előtt.

 

Bár a csúcs Szalay és Radó parádés megoldásai voltak tiszta helyzetben.

 

Pláne Radó, aki megigazítja a kapusról kipattanó labdát, majd úgy lövi meg, hogy öt méterrel megy mellé, hárommal meg fölé.

Előzmény: Hawkmoon269 (502592)
rage Creative Commons License 17 órája 0 0 502593

Így van, néha, de ezeken az nb2-es meccseken is csak olykor-olykor.

Előzmény: metalisforever (502588)
Hawkmoon269 Creative Commons License 17 órája 0 3 502592

Szerintem kihordtam a lelátón egy szívrohamot... Egyszerűen megdöbbentő, hogy milyen ziccerek maradnak ki... Szalaynak egyetlen szerencséje van, hogy a végén megmentette a 3 pontot, amikor blokkolta a gólba tartó mislenyi játékos lövését, bár igaz, hogy rúghatott volna legalább 2 gólt és akkor nem lett volna szükség a mentésére...

Radó egyszerűen hihetetlen, nincsenek arra szavak, hogy mennyire buta ez a játékos... Holender ma annyival volt jobb, hogy az első gól előtt parádés volt a meglátása és a passza Berecznek!

 

Nem bánom, hogy megkaptuk a kiállítást, de szerintem ezért sok esetben csak sárgát adnak, mert talán nem a klasszikus utolsó ember volt, bár Milán mehetett volna a kapura az tény...

 

Ha a Milánon kívül lenne még valaki, aki kicsit is gólérzékeny, akkor ma 4 góllal nyertünk volna...

 

Otigba milyen ostoba volt, arra nincsenek is szavak, egyszerűen nem is értem mi járhatott a fejében, amikor a kifelé labdát vezető ellenfelet letarolja, mint egy bolond

 

1. Tóth Milán

2. Berecz

3. Baráth

deme65 Creative Commons License 17 órája 0 1 502591

Több mint valószínű hogy nem láttad a mérkőzést.

Előzmény: tex66 (502562)
Goldfinger bullet Creative Commons License 17 órája 0 1 502590

Elég 13 is ha abból 3 a Győr ellen lesz.

Előzmény: Jissi (502586)
metalisforever Creative Commons License 17 órája 0 0 502589

Sőt! Ha sikerül nem túlterhelni az agyát a futball nevű játékkal, és megmaradhat olyannak amilyen valójában, néha még Hidi M-et is vinném.

Előzmény: rage (502585)
metalisforever Creative Commons License 18 órája 0 0 502588

Lehet, h az én hibám, de Doktoricsban látok potenciált, és van pillanat, amikor Pávkovicsot is vinném. Egyébként pipa.

Előzmény: rage (502585)
tex66 Creative Commons License 18 órája -3 0 502587

Tenyleg ez a legjobb dolog a 2 golunkat leszamitva.  Egyebkent lassan Gera varazsrol illene beszelgetnunk. Hiszen , a kupamerkozest is csak a raadasban vesztettuk el vele. A csapat magabiztossan lepked,  van a kezdonk , es elkepzelesunk is. Maris 3 ponttal a voros vonal fele repitette a csapatunkat.  Hala az egnek helyzetek is vannak , van mibol kihagyni es beloni. Egy fajta nyugi es tudatossag jon vissza a palyarol. En joval tobbett kaptam a varakozasommal ellentedben. Bravo Gerzson.

Előzmény: rage (502584)
Jissi Creative Commons License 18 órája 0 0 502586

16, nem erosseged a matek?

Előzmény: Clark. (502573)
rage Creative Commons License 18 órája 0 1 502585

Tóth Milán

Berecz

Baráth

 

A mai 3 legjobb megegyezik azzal a 3 játékossal, akik megütik az első osztály szintjét.

rage Creative Commons License 18 órája 0 0 502584

Szerencsére egyik védő sem sárgázta ki magát hétvégére.

Előzmény: tex66 (502583)
tex66 Creative Commons License 18 órája -2 1 502583

Behuzzuk , mert magassan a legjobb vedelemmel es kapussal rendelkezunk , Zsombor es Joska eggyutt nagyon kreativ es elottuk ott a Milan. A van adott. Ha, mellejuk par jobb teljesitmeny is felno ,ugy folytatodik a tavaszi hadjaratunk.

Előzmény: Clark. (502565)
paszko Creative Commons License 18 órája 0 2 502582

Kicsit pesszimistának érzem itt a hangulatot, nem volt ez olyan rossz, persze lehetett volna sokkal jobb is. A Kuttor, Kondás, Desits éra után szakmailag mindenféleképpen előrébb vagyunk. Persze az általuk képviselt szintet nem volt nehéz megugrani. A Nyíregy ellen nem fogunk kikapni, szerintem stabilabbak vagyunk.mint a Győr.

Előzmény: sziszi-48 (502576)
Anzixx Creative Commons License 18 órája -1 0 502581

Köszönöm. Ettől mindjárt jobb kedvem lett.

Nem láttam.

 

E szerint túlbecsültem a szerb képességeit.

 

Már csak az kell, hogy tartsák ott, ha ennyire nélkülözhetetlen, főleg.

Előzmény: rage (502580)
rage Creative Commons License 18 órája 0 0 502580

Szivacski játszott most is

Ez volt a 8. meccse

1 döntetlen, 7 vereség

 

Nyilván nem csak miatta, de ez van

Előzmény: Anzixx (502579)
Anzixx Creative Commons License 18 órája -1 0 502579

Szivaccsal pont fordítva volt mint amit Milánról írtál.

Ennek is lehet örülni.

 

Szerencsére Kuttorral továbbra is együtt akartak működni, így átvette. Ez az isten barma szerb meg akkora balfasz, hogy bevette a csapatába, eleinte.

 

Ha ez nincs, most nem lehetne miről beszélni, szakmázni.

Előzmény: rage (502574)
Goldfinger bullet Creative Commons License 18 órája 0 0 502578

Szerintem azért teljesen mindegy, hogy milyen játékkal jutunk fel mert ha nem erősítik meg a csapatot akkor úgyis simán visszaesünk.

Előzmény: rage (502572)
Goldfinger bullet Creative Commons License 18 órája 0 3 502577

Szerintem nincs edző aki ne vitte volna le.

Egyfolytában kapta a rúgásokat.

Előzmény: rage (502574)
sziszi-48 Creative Commons License 18 órája 0 2 502576

Gratulálok a csapatnak agyőzelemhez.

Magunknak tettük megint nehézzé.

Sok volt a hiba.

Most Szalay lőtt el mindent, amikor a társ jobb helyzetben volt.

Nagyon szeretne bizonyítani és ez visszafelé sült el.

Akiknek meg egyből el kellett volna lőni, azok még tovább passzolták, vagy cselezésbe kényszerültek.

Bakti megint tovább volt fent, mint kellett volna. Kevés jó megoldása volt. 10 ember ellen még annyira sem találta a helyét, mint előtte.

Az utolsó percekben Bereczen is látszott a fáradság, kétszer is elpasszolta, illetve nem érte el a labdát.

Azért lassan csak láthatóvá válik Gera munkája, hogy mit szeretne játszatni, és már a helyzetek is jöttek. Jól kontráztunk, csak kihagytuk a helyzeteket.

Desits idejében nem egy mérkőzést hoztunk le helyzet nélkül.

 

 

 

rage Creative Commons License 18 órája 0 0 502575

Ha a Győrt meg tudnánk verni és Nyíregy ellen egy X, szerintem a hazai mérkőzések megnyerése is elég lehet.

Előzmény: Clark. (502573)
rage Creative Commons License 18 órája 0 3 502574

Illetve, ami feltűnő, amíg Tóth a pályán van, akkor a Vasas egy nb2-es élcsapatnak tűnik, ha nincs a pályán, akkor egy nb2 10. helyezett csapatnak tűnik. Így változik miatta az összkép.

 

Nélküle ezt ma az életben nem nyertük volna meg.

S Gera megint rizikózott, levitte, de megúsztuk.

 

Mindenki láthatta, hasonló szituációkban mit kezd ő és mit Szalay vagy Radó

Clark. Creative Commons License 18 órája -3 0 502573

6 forduló van hátra. Minimum hány meccset hány pontot kell gyűjtenünk a biztos feljutáshoz?

Előzmény: rage (502572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!