Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Pirandus 5 napja Creative Commons License 14031

Plázák hétvégi bezárása. Bp-en több lottózó ott van.

Előzmény: Caran78 (14030)
Caran78 5 napja Creative Commons License 14030

Mi lesz márciusban?

Előzmény: Pirandus (14029)
Pirandus 5 napja Creative Commons License 14029

Egyébként 18h-ig vannak nyitva, szombaton délig. De tképp a Budapest-vidék nyitvatartások talán furcsa ellentététől elmélkedek. Márciustól a dolog új fordulatot vesz.

Előzmény: Caran78 (14028)
Caran78 5 napja Creative Commons License 14028

És? Nem tudod megnézni, hogy a környéken mikor van lehetőséged játszani??? A kenyérért meg a tejért is el kell menni.

Ha 19 óráig van nyitva a lottózó, akkor feladod addig és kész. Vagy a nyertes számokat is vigyék???

Előzmény: Pirandus (14027)
Pirandus 5 napja Creative Commons License 14027

Üdv. Egyszer már, mint nem budapesti rácsodálkoztál arra a tényre, hogy Budapesten 19 órakor - és a hétvégén is (vasárnap egyáltalán) - a legritkábban van nyitva lottózó. Pedig így.

Előzmény: Caran78 (14026)
Caran78 5 napja Creative Commons License 14026

Én 2,4ért fogadtam a Sevilla győzelmére 7 órakor (képes voltam ezért még a lottózóba is elmenni!!!)

Persze nyilván neked semmi sem lenne jó. Ha nem azért, akkor másért.

Ahelyett, hogy játszanál... mert ez lenne a lényeg.

Előzmény: Onuaki (14025)
Onuaki 5 napja Creative Commons License 14025

Online :  Espanyol - Sevilla   3,10    3,05   2,15

Papír alapú Tippmix :  Espanyol - Sevilla   2.85   3.20   2.25

Lehet csak én vagyok maximalista? ...., de ez nem azonos. 

Te melyikre fogadnál?  Van még 35 perc. 

Előzmény: Caran78 (14024)
Caran78 5 napja Creative Commons License 14024

Bocs, h beleugatok, de tippmixre online és hagyományos lehetőség is megvan. Egyetlen olyan meccs sincs, ami nem fogadható online, csak hagyományos módon.

Előzmény: Onuaki (14023)
Onuaki 5 napja Creative Commons License 14023

Amik a sportfogadásban megjelennek (Kenó nyereményjegyzék).  Tipmix-re online fogadási lehetőség.  

Teljes mértékben egyet értek grid4  fórumtárssal : "Azt kértem(ük), hogy ha már létezik a Szerencsejáték Zrt. online rendszere, akkor használják ki az ebben rejlő lehetőségeket."

Tisztelt Szerencsejáték Zrt. !

A mai világban a papíralapú befektetéseket és információkat digitalizálják.  Elfogadhatatlan ez a hozzáállás, hogy az internetezők hátrányos helyzetbe kerülnek a papír alapú információközlés miatt.  Nyugodtan hagyják meg a sportfogadásban a papír alapú adatközlést, ha van rá igény, de online is elérhetők legyenek.  

Előzmény: Golab (14012)
Szerencsejáték Zrt. 6 napja Creative Commons License 14022

Kedves anonymus07!

Lottó játékaink sorsoló berendezései teljes mértékben biztosítják a „véletlen tényezőt”. A berendezésen belül bármelyik golyó bárhová kerülhet, akár a sarokba, akár ki is sorsolhatják. Az esélyek egy-egy szám kihúzására teljesen egyenlőek, ezt befolyásolni nem lehet. Mindemellett sorsoló-berendezéseink hatóságilag minősítettek, messzemenőkig megfelelnek a szabványoknak.

Ahogy jelezted, valóban előfordulhat, hogy élő adásban jelentkezik technikai zavar. Ezt elkerülendő hajtunk végre próbasorsolást, ha esetleg valamilyen probléma lenne a géppel, akkor az derüljön ki a próbasorsolás során, ne pedig az élősorsolás folyamán történjen kellemetlenség. Természetesen ez nem zárja ki, hogy a próbasorsolást követően az élő sorsolásnál lép fel hiba, de ha valamilyen technikai gond lenne a géppel, akkor így csökkenthetjük az élő adásban jelentkező hiba esélyét, azaz már előtte kiszűrhetjük az esetleges problémát.

A Puttó sorsolás sorsolás hardver alapú véletlenszám-generátor segítségével zajlik. A véletlenszám-generátor -audittal igazoltan- az értékesítési rendszertől teljesen független, fizikailag is különálló egységet alkotó eszköz. A Puttó sorsoló berendezés belső szabályozás szerint kiemelten védett helyen található, ide külső személy nem léphet be, a sorsolást megtekinteni sem lehet. A sorsoló rendszert 2 évente hitelesítenünk kell az MKEH METROLÓGIAI Hatósággal. A legutóbbi hitelesítés 2013 szeptemberében történt.

A kaparós sorsjegyek eredményeiről pedig Játékosaink esélyegyenlősége miatt nincs lehetőség informálódni.

Előzmény: anonymus07 (13985)
doki681 6 napja Creative Commons License 14021

Teljesen igazatok van és is minden nap több ezer forintért játszom és nem tudom, h nyer e egyáltalán valaki és így invesztálni, h nem tudom van e értelme vagy esetleg van e bunda a játékban elbizonytalanít. ismerek nagy játékosokat akik napi szinten 50-100 ezerért játszanak és nem tudtak még egy nagy teli szelvényt jelenteni ami azért kicsit elgondolkoztató.Ennyi voltam :)

V.Gy. 6 napja Creative Commons License 14020

Ezt én is aláírom.

Újságot nem veszünk, lottózóba nem járunk (mert minek?). Lehetetlen, hogy nem megoldható az eredmények internetes közlése, akár napi szinten is - ha a szándék megvan rá.

Úgyhogy kérjük szépen, t. SzRt!

Előzmény: grid4 (14019)
grid4 6 napja Creative Commons License 14019

T. Szerencsejáték Zrt,

Nagyon szépen köszönöm a válaszukat. Bár én nem azt kértem, hogy szüntessék meg a Sportfogadás szerdai számában lévő Kenó adatok közzétételét, ugyanis a válaszukból ez olvasható ki. "Mivel nagyon sok játékosunk azonban nem tudja elérni az internetes megjelenítéseket, olyan megoldást kellett találnunk, alkalmaznunk, amely kivétel nélkül mindenki számára hozzáférhető." Akinek nincs internetes hozzáférése, az nézegesse továbbra is a lapot. Ezt akár meg is fordíthatnánk: akinek nincs ideje felkeresni az értékesítő helyet szerdánként, de rendelkezik internetes hozzáféréssel az nem tudhatja meg az előző napi kenó telitalálatainak számát. Arról nem is beszélve, hogy még szerdánként sem közlik az interneten ezeket az adatokat. Azaz jelenleg több adatot közölnek az újságban, mint az interneten. Ez hogy van?

Azt kértem(ük), hogy ha már létezik a Szerencsejáték Zrt. online rendszere, akkor használják ki az ebben rejlő lehetőségeket. Én úgy gondolom, hogy az igényünk nem egy olyan kérés, ami a XXI. században teljesíthetetlen kérés lenne, amikor a beérkező adatokból a számítógép néhány másodpercen belül kimutatja a statisztikai adatokat. Nem látok nagyobb különbséget a többi játék eredményeinek közzététele és annak feltételei között.

Azonban jó pont, hogy reagáltak a hozzászólásomhoz, amit külön köszönök. Látom az igyekezetet...., de....

Grid4

Előzmény: Szerencsejáték Zrt. (13982)
anonymus70 6 napja Creative Commons License 14018

6, 7, 9, 13, 18, 21, 24, 42, 77, 80,

Mincy 6 napja Creative Commons License 14017

Köszönöm szépen blondy! :)

Előzmény: blondy100 (14013)
blondy100 6 napja Creative Commons License 14013

Szia Mincy !

A" legnagyobb kimaradás számpárok közü" még nem sikerült megoldanom vagyis túl hosszadalmas de majd próbálkozom vele.

A leggyakrabban előforduló számpár 2015.01.21-ig 6246 sorsoláson

számpár     

13 25       449-szer

A 10/10,9/9,8/8 legtöbbszöri előfordulását a http://members.chello.hu/hujo/ olalon megtalálod az oldal közepe felé bár ritkábban frissítik de nagy változás nemigen van.

Üdv!

Előzmény: Mincy (14010)
Golab 6 napja Creative Commons License 14012

Milyen adatokra gondol?

Előzmény: Onuaki (13988)
Pirandus 6 napja Creative Commons License 14011

Nincs arra kimutatásom. Egyet mondhatok csak az említett saját rossz tapasztalatomból okulva. Az 1 szám nagy összeggel megjátszása (és ha nem jön be, tovább, emelve): nagyon rossz, vesztő ötlet.

Előzmény: Mincy (14010)
Mincy 2015.01.21 Creative Commons License 14010

Köszi Pirandus! :)

És a leggyakrabban összeálló számpár, vagy a legnagyobb kimaradás számpárok közül esetleg?

Én tavaly a teljes fórumbeszélgetést végigolvastam 1 bő hét alatt, és zsoltkeno-nak is volt egy nagyon veszteséges akciója valamelyik számmal, erre emlékszem.

Azt is jó lenne tudni, hány 10/10 telitalálatnál tartunk eddig... stb...

Előzmény: Pirandus (14005)
Caran78 2015.01.21 Creative Commons License 14009

Ott a Tippmixpro, pont arra van kitalálva. Ennyire ne problémázzatok már mindenen. Én is örülnék, ha pl. a keno statisztika felkerülne online, de azért akkora gondot nem okoz szerdánként elkérni a Nemzeti Sportot a helyi lottózóban és átnézni.

Előzmény: Onuaki (14007)
Onuaki 2015.01.21 Creative Commons License 14008

Köszi Zseni!  Mindkettő működik.  

Előzmény: V.Gy. (14002)
Onuaki 2015.01.21 Creative Commons License 14007

Ja, csak a fogadáshoz befáradhatok a lottózóba. :-/

Előzmény: Golab (14003)
Pirandus 2015.01.21 Creative Commons License 14006

Ugyanis követtem a régi népi mondást: "Nem enged a 48-ból". Bár engedtem volna...

Előzmény: Pirandus (14005)
Pirandus 2015.01.21 Creative Commons License 14005

A leghosszabban kimaradó szám a 48-as, úgy a kilencvenes évek kozepén. 120 ezer Ft-ot vesztettem rajta (akkori értékben.)

Előzmény: Mincy (14004)
Mincy 2015.01.21 Creative Commons License 14004

Régebben olvastam, hogy a Kenóban is vannak rekordok nyilvántartva. Mint pl. a leghosszabb ideig kimaradó szám, esetleg tudna valaki ebben segíteni, hol van ilyen összegzés?

Golab 2015.01.21 Creative Commons License 14003

A Tippmix kínálata elérhető elektronikusan itt:

http://www.szerencsejatek.hu/tippmix-teljes-ajanlat

Előzmény: Onuaki (13988)
V.Gy. 2015.01.21 Creative Commons License 14002

Óó, túlzol, de köszönöm. :-)))

Közben eszembe jutott, két lépés kihagyható, nem kell a képre klikkelni és később azt az ablakot bezárni. Elég a hsz-ban a kis képen a jobb gomb, onnan a "cím másolása", akkor ilyen linket kapunk:

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/5/0/8/THM_0012699508.jpg

és abban kell a THM-et IMG-re átírni.

Előzmény: blondy100 (14001)
blondy100 2015.01.21 Creative Commons License 14001

Kössz!

Zseni vagy!

Előzmény: V.Gy. (14000)
V.Gy. 2015.01.21 Creative Commons License 14000

A képre kattintva megjelenik a "nem jó" méretben ugye. Ott a képen jobb gomb, "Kép címének másolása" (Copy image location), ez egy ilyesmi link lesz:

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/5/0/8/BIG_0012699508.jpg

Utána ezt a böngésző címsorába Paste, majd a BIG átírandó IMG-re:

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/5/0/8/IMG_0012699508.jpg

és Enter.

Előzmény: Onuaki (13999)
Onuaki 2015.01.21 Creative Commons License 13999

Kedves V.Gy.  Ez az eredeti méret hogy kérhető le?

Előzmény: V.Gy. (13993)