Keresés

Részletes keresés

fémépít Creative Commons License 2015.04.22 0 0 660

Sziasztok, 

hátha érdekel valakit:

 

http://ekonyviras.blogspot.hu

 

 

Rokakoma Creative Commons License 2015.04.14 0 0 659

Nekem Pocketbook basic touch van, és teljesen elégedett vagyok vele.

Eddig minden formátumot olvasott, rendre be tudtam állítani a nekem kedvező beállításokat, és soha nem  hagyott cserben.

Előzmény: gemellus2010 (655)
Gréti6 Creative Commons License 2015.04.03 0 0 658

Sziasztok! Leiner Laurától keresem a Hullócsillagot, ha valakinek meg van eltudná nekem küldeni. E-mail címem: gretalosonczi@hotmail.com. Előre is köszönöm! :)

H_G Creative Commons License 2015.02.10 0 0 657

Én tkp. elégedett vagyok a régebbi fajta PocketBookommal, de most már nem vennék e-book olvasót, hanem egy kisebbfajta tabletet e célra, ami rugalmasabb, SK választható és egyszerűen továbbfejleszthető olvasó szoftverrel és legfőképp háttérvilágítással. A magam részéről nem tapasztalom, hogy az e-ink kevésbé fárasztaná a szemet (sőt, ha mindkét gép előttem van, szívesebben nyúlok olvasás céljából a laptophoz); annál inkább azt, hogy a házon kívül mindenféle szedett-vedett fényviszonyok között kell olvasni.

 

 

Előzmény: gemellus2010 (655)
nakova Creative Commons License 2015.02.10 -1 0 656

Szép délutánt!:)

Ezek közül, nekem a Pocketbook annyira nem szimpatikus, helyette nemrég a MediaMarktban láttam egy jobbat, ami Koobe Slimbook névre hallgat. HD, nekem nagyon tetszik és nem is olyan drága. Remélem, segítettem valamennyire:) jó olvasást!

gemellus2010 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 655

Szép hajnalt))))

 

Szeretném kérdezni a hozzáértőktől a következőt.

 Szeretnék egy elektromos könyvolvasót választani,de dilemmám van.

 Nem tudom mit is válasszak,ha majd összegyűlik a pénz)))

1.- Onyx BOOX T68 Lynx Ultra HD e-könyv olvasó

Ez az egyik szerelem.

 

2.- PocketBook Ultra

Ez pedig a másik.

 

Kérlek Benneteket hozzászólásaitokkal segítsetek nekem.

Tisztelettel köszönöm.

 Sanya 

kokusz191 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 654

Üdvözletem,

 

Eladó a képeken látható új, de bontott csomagolású, egyáltalán nem használt Kindle E-book olvasó tok.

 

Irányár: 3500Ft.

Mérete: 16,3X12x1 cm.

Össz. súly: 300g.

Postát vállalok!

 

Email: ertekmentes@outlook.com

 

 

üdv. Bence

Erisz11 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 653

Üdv!

Koobe Slimbook HD olvasóm van ami ha usb-vel van csatlakoztatva a laptopra csak 2 cserélhetőlemezként jelenik meg a sajátgépben, de ezeket nem lehet megnyitni. Nincs benne sd kártya, mert a belső memória is 4 GB, de lehet, hogy ezért nem ismeri fel a gép az olvasót?

karpard Creative Commons License 2014.12.09 0 0 652

Hello! Kérlek titeket, töltsétek ki az e-book fájltípusokkal kapcsolatos kérdőívemet, sokat segítene a kutatásomban!.

docs.google.com/forms/d/1PUDaTRxMYg65CXg8FfbHwtFYx7E9NdPsrjzwOMue0SQ/viewform?usp=send_form

mérgesöreg Creative Commons License 2014.12.06 0 0 651

Valószínüleg DRM. (Digital Right Management)

Fizettél a könyvért,vagy  kaptad az e-book olvasóval, és csak egy példányra vagy jogosult.

Előzmény: dzsinbu (648)
panabubus Creative Commons License 2014.11.26 0 0 650

Sziasztok, tudom, hogy hülye kérdés, vagy inkább faxni: (hiszen egy e-book olvasó olvasásra való)

 

Mi lehet az oka, hogy hiába méretezem le a képeket 800x600-ra a ketyere "nem látja" ha átmásolom?

A gyárilag rátelepített képeket megjeleníti. :S

New Bart Creative Commons License 2014.11.17 0 0 649

Kindle Fire (5, 6, 7) olvassa az epub formátumot, akarok egyet venni, azonba nem írták a honlapon, hogy felismeri az epubot, vakinek tapasztalat?

dzsinbu Creative Commons License 2014.11.16 0 0 648

Segítséget szeretnék kérni, Koobe Slimbook
olvasóm van szinte minden formátumot tud. Most sehogy sem boldogulok vele.
Letöltöttem egy könyvet a számítógépre és hiába csatlakoztatom az USB-t és
küldöm rá - különböző (PDF,MOBI) formátumokban is- nem megy rá. Ha megnyitom az
olvasót -a szgépen- ott látom igaz, hogy nem mappában. Mi lehet a probléma, mit
csináljak? Már holt ideg vagyok

G-210 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 647

Keresem a 2 könyvet PDF-ben vagy valahogy régen le lehetett őket tölteni a szerző honlapjáról de már nem elérhető sajnos kiadatlan könyvek ezért csak ilyen formában lehet beszerezni...

Dominium - Vezérlő csillag

Dominum - Leszállóág

Rokakoma Creative Commons License 2014.10.14 0 0 646

Köszi, a mostanában letöltött könyveim mindkettő formátumban megvoltak, és nincs panaszom egyik formátumra sem. Talán a méretük között van egy a ketőhöz arány ugyanazon könyvnél.

 

A német francia  nyelvi kérdés jó.

Előzmény: Degeczi (645)
Degeczi Creative Commons License 2014.10.14 0 0 645

A régi PRC/MOBI még valóban nem támogatta a feltételes elválasztásokat (és sok mást sem), azonban pár éve már megjelent a KF8/AZW3 változat, ami már egyenértékű az EPUB-bal minden szempontból

(és mivel minden a K3-al kedzve Kindle megkapta a támogatását, szépen el is terjedt azóta. Nagyon régi anyagoknál sincs vész, mert Calibre-vel szó szerint két kattintás az átalakítás, ha ez fontos vkinek)

Előzmény: Rokakoma (644)
Rokakoma Creative Commons License 2014.10.14 0 0 644

Nekem is Pocketbook-om van  és nem nagyon van különbség a két formátum között, talán az egyik elválaszt a másik nem, mindkettőt rendesen viszi.

 

 

Előzmény: H_G (642)
Degeczi Creative Commons License 2014.10.12 0 0 643

"Mi a különbség a német és a francia nyelv között, mi az előnyük egymással szemben?"

Előzmény: Rokakoma (641)
H_G Creative Commons License 2014.10.12 0 0 642

Ha az olvasód egyformán jól bánik a kettővel, akkor semmi. De ez ritka, nálunk pl. csak akkor áll fenn, ha laptopon olvasunk a Calibre segítségével. De amúgy az én PocketBookom vacakul jeleníti meg a mobit, képek és a formázás nagy része nélkül -- ami még mindig több, mint amit asszonykám Kindle gépe tud kezdeni az epubbal...

 

 

Előzmény: Rokakoma (641)
Rokakoma Creative Commons License 2014.10.12 0 0 641

Mi a  konkrét különbség az epub és a mobi formátum között?

Mármint felhasználói oldalról?

Mi az előnyük a másik formátummal szemben?

H_G Creative Commons License 2014.08.04 0 0 640

A PC-n olvasáshoz az FBReadert töltsd le vagy a Calibre-t -- de utóbbi nagy és bonyolult. így mégis inkább az elsőt. Mobit nem olvas jól (a képek elvesznek), de epubot tökéletesen.

 

A Koobe készüléket nem ismerem, de gondolm, kaptál hozzá haszn. utasítást? Még magukon az olvasókon is meg szokott lenni vmi előre telepített könyvtárban.

 

Előzmény: dzsinbu (639)
dzsinbu Creative Commons License 2014.08.03 0 0 639

Sziasztok! Koobe Slimbook-om van.Nem vagyok egy müszaki zseni, nem is boldogulok vele. A Dibookon vettem egy könyvet és nem tudom rárakni.EPUB, v. MOBI-ban lenne letölthető,de hogy kerül az olvasóra Ha USB-t csatlakoztatok csak az USB képe látszik. (letöltöttem valami ePubreadert Windows-ra, de ott olvashatatlan-összevissza jelek-betűk ) Segítsen valaki ! Köszi 

H_G Creative Commons License 2014.06.13 0 0 638

"fontos az érzés hogy a "zsebemben lehessen a könyvtáram". :)"

 

Az azért továbbra is ott lehet, egy SD kártyán a telefonba illesztve.

 

Előzmény: tgeo87 (636)
Degeczi Creative Commons License 2014.06.13 0 0 637

Véglet ez is, az is.

A legtöbb típus egyébként sem ideális hatalmas könyvtár tárolására, mert kényelmetlen a visszakeresés a sok könyv között, lassú kijelzőn.

Előzmény: tgeo87 (636)
tgeo87 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 636

Én úgy tudtam 6-8e ft-ért külön is meg lehet venni, de akkor megnyugodtam hogy magától senki nem vesz ilyen olvasót. Mellesleg számomra nem elég hogy ráférjen 3-5 könyv, fontos az érzés hogy a "zsebemben lehessen a könyvtáram". :)

Előzmény: Degeczi (633)
tgeo87 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 635

Köszi, ennek örömére én is követtem a példád! :)

Előzmény: WYW (634)
WYW Creative Commons License 2014.06.11 0 0 634

Kb. három perc alatt regisztráltam és vettem egy könyvet, amit már régóta keresek e-book formátumban.

 

 

Előzmény: tgeo87 (631)
Degeczi Creative Commons License 2014.06.11 0 0 633

Az szigorúan véve nem is e-book olvasó, csak kép-megjelenítő...
(ezért muszájt telefont is használni hozzá, mert az készíti el az oldalak szedését, készít képeket belőlük - így az eszközön már semmi nem állítható, betűméret sem, és az áttöltés is nagyon lassú)

De önmagában ez nem feltétlenül gond, hiszen az emberek többsége egyszerre egy könyvet olvas, így ha 3-4 ráfér, az már bőven elég. A többi nyűgje már nagyobb gond - de ha nem kell érte fizetni, vagy csak teljesen minimális, pár ezer Ft nagyságrendben, az feledtetheti azt is.

Előzmény: tgeo87 (631)
H_G Creative Commons License 2014.06.11 0 0 632

Azt nem venni szokták, hanem kapni előfizetéssel együtt vásárolt okostelefon mellé. Eleve így tervezték, telefonkiegészítőnek.

 

Előzmény: tgeo87 (631)
tgeo87 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 631

Nem értem azokat, akik txtr beagle-t vesznek, hisz több ezer ebook helyett csak néhány fér el rajta...MÁS: van valakinek tapasztalata erről az oldalról? most futottam bele de még nem nagyon tudom hova tenni...http://bookandwalk.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!