Keresés

Részletes keresés

Miyamoto Creative Commons License 2000.03.06 0 0 12
Sziasztok, en Coloradorol tudok rengeteg kepet kuldeni, de ha kell van meg nehany az USA delnyugati reszerol (Utah, California, Nevada, Arizona, New Mexico).
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.06 0 0 11
Ha mar a gepen van, akkor nem gond, mert amint lesz valaki meg, aki segit, akkor fel tudjuk rakni az Iszolda-ba az Index-re (kapunk helyet), vagyis csak el kell nekem kuldened. Egyebkent tudom ajanlani pl. a tripod-ot eleg gyors szerver
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.06 0 0 10
Sziasztok, jó ötlet. Szerintem a fotózás, kellékek topik úri közönségéből is beszállnának néhányan. Én is hoznék egyet-kettőt Zemplénből. Jelenleg az a problémám, hogy nem tudom, hol és hogyan kell a képfile-okat elhelyezni. Sokféle próbálkozás volt már, sok hamvába holt, én pl. letöröltem magam a kep.tar.hu-ról. Van esetleg olyan USA vagy EU szerver, ahol könnyen gyorsan lehet képet feltenni? Hahó slr
Előzmény: MickeyKnox (9)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.06 0 0 9
Tobbet igerem nem hozom fel, de most nem leszek par napig, es szeretnek meg jelentkezoket gyujteni
nyman Creative Commons License 2000.03.06 0 0 8
OFF
Az kiderult, az extra gondoknal, hogy miert rossz kulfoldre a savszelesseg. Tehat idegen nyelvu oldalakkal erdemes kiserletezni.
ON
Előzmény: MickeyKnox (5)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.06 0 0 7
Na, mivel vannak mar jelentkezok, felhozom a topicot, remelve, hogy leszunk meg... Mo.-rol is varnek kepeket (Orseg, Alfold, stb.)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.05 0 0 6
nna, akkor én meg beígérek egypár brazil fotót

valéptech

MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.04 0 0 5
Koszi az eddigi hozzaszolasokat!

azert gondoltam arra, hogy az Index-re kellene feltenni a kepeket, mivel pl. nekunk kulfoldrol a magyar szerverek lassuak (pl. probalom megnezni jeep-et, de meg ilyenkor is nagyon lassan tolt az extra-rol), az otthoniaknak meg esetleg a kulfoldiek lassuak.

Wagner ur megigerte a helyet az Iszoldaban, szoval csak rajtunk mulik :)

jeep Creative Commons License 2000.03.04 0 0 4
Imhol néhány kép az utóbbi 1 évről:
kirándulás, szilveszter, buli, USA:

www.extra.hu/fenykepek

break2 Creative Commons License 2000.03.04 0 0 3
En Santa Cruz, California-USAbol irtam eddig vagy negy es felezer beszolast az index.hu-ba. Nehanykep a varoskamrol

tengerparti libego
ettol a sziklatol 5 perc setanyira lakom
a falu vilagitotornya
madartavlatbol

Itt egy csomo legifelvetel a videkrol

nyman Creative Commons License 2000.03.04 0 0 2
Jelenleg van egy felig kesz honlap egy tavaly nyari norveg kirandulasrol A Trip Through Norway And Into Swedish Lapland

cimmel. Sajnos meg nem jutottam L odaig, hogy befejezzem, a sztorik pedig meg nem olvashatok magyarul, mert az egesz az evfolyamtarsam naplojara epul.

Asszem szet kellene nezni par topikba (Erdely stb) ott lehet, hogy akadnak meg szep kepekre linkek.

Svedorszag kulonbozo helyeirol is vannak jo kepeim. Majd megproszalom beszkenelni oket.

Előzmény: MickeyKnox (-)
Wágner úr Creative Commons License 2000.03.04 0 0 1
Az Iszoldában máris van egy Dumák és egyebek rész, ahol pld. megtalálható McAl beszámolója Isztambulról... Szóval, hely az lesz, csak csinálni kell... :)))
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.04 0 0 0
Bocs, hogy lenullazom a sajat topicom, de :

Wáner úr = Wágner úr

MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.04 0 0 topiknyitó
Arra gondoltam, hogy ha már ilyen sokrétű az Index látogatóinak a köre, össze lehetne hozni egy netes "fényképalbumot" a tájakról, természetrôl, környezetünkrôl. Vonatkozik ez a hozzám hasonlóan külföldrôl írokra, és az otthoniakra. Rengeteg gyönyörű táj van, ismertessük meg ezeket egymással!

Gyakorlati ötletek:
1, írok Wáner úrnak, hogy adna-e helyet az
Iszoldában egy ilyen dolognak
2, Kb 2-3 hétig más elfoglaltságom van, de utána szívesen vállalnám a gondozását, ha valaki még besegítene
3, Lehetne a képek mellé sztorikat, útleírásokat is mellékelni.

Várom javaslataitokat, ötleteiteket!

Ja, én jelenleg Calgary-ról, és 1-2 más kanadai helyrôl tudnék képeket adni.

MickeyKnox

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!