Keresés

Részletes keresés

kockasfulunyul Creative Commons License 2000.03.03 0 0 8
Én sem értem. Ráadásul most megnéztem a hivatalos HP-ját, ahol csak belső szervi betegségekről írnak, egy másik jelyen meg a tüdőgyulladást jelölik meg, mint kiváltó okot.

Előzmény: bi-mom (7)
bi-mom Creative Commons License 2000.03.03 0 0 7
Nem értem a felháborodást:
1: Sikert hozott a hazájának.
2: Nem meleg férfi volt (ami szerintem önmagában még nem megvetendő), aki mást se csinált, csak a partnereit váltogatja.

Egyáltalán tudjuk, hogy hogyan szerezte a betegséget?

Szóval ez képmutatás...

Előzmény: kockasfulunyul (5)
bi-mom Creative Commons License 2000.03.03 0 0 6
Nagyon sajnálom őt. A gyerekeim kedvenc rajzfilmje az Egyiptom Hercege, ennek fő betétdalát ő énekelte fel MAGYARUL, érthetően! Nagy kár érte, és sajnálom, hogy igazán sokkal kisebb nemzetközi sztár maradt, mint némelyik mai hang nélküli kis .....

:-((

kockasfulunyul Creative Commons License 2000.03.03 0 0 5
Sehonnai Bitang Ember,

valóban AIDS-ben halt meg és Izraelben most nagy a felháborodás és senki se akarja beismerni ezt a tényt, sőt szinte szégyellik a dolgot. Azt mondják, hogy a halálának ez a módja szégyent hoz az országre. Nem értem még mindig, hogy valakinek a szexuális beállítottsága, életmódja, vagy barátai miért kellene, hogy elhomályosítsák az amúgy megkérdőjelezhetetlen érdemeit....

off

hóemberke, merre jársz? Hiányolunk a Nicksorban!!!

Előzmény: hóember (3)
rahell Creative Commons License 2000.03.03 0 0 4
Meghalt az Ofra haza???:-ooo

Úgy utálom az ilyen korai halált!:o(

hóember Creative Commons License 2000.03.03 0 0 3
Na kedves Sehonnai Bitang Ember, már két dolog van amiben hasonlítunk. Nekem is egyik kedvencem (volt) Ofra Haza. Csak sajnos egy szál CD-m sincs:-(((

Már két hete meghalt, akkor nagyon titkolóztak a Tv társaságok, rövid kis hír volt, semmi több.

Akkor itt egy gyertya az emlékére:

hóMbR

Donky Creative Commons License 2000.03.03 0 0 2
Szegényebbek lettünk egy botrányoktól mentes életű, jóhangú, szimpatikus énekesnővel. Szeretem a dalait, sajnálom, hogy már nem énekel többet.
Nagyon remélem, hogy nem fognak megjelenni mindenféle remixalbumok meg feldolgozások, hogy meglovagolják a halálhír által keltett publicitást.
nyman Creative Commons License 2000.03.03 0 0 1
Nem ugy ket hete? A napokban aszt olvastam, hogy Aidsben halt meg.

A dalairol: csak nehany slageret ismerem, azok tetszettek.

Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (-)
Brien Creative Commons License 2000.03.03 0 0 0
1etértek. Sajnos ő már 0 új dalt fog énekelni. :(
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 2000.03.03 0 0 topiknyitó
A napokban halt meg.
Ez úton szeretnék neki itt emléket állítani.

Szeretem a dalait, igazi keleti csemege, tele vidám hajlításokkal, keserűséggel, élettel.

Most már be kell érjem az eddigiekkel. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!