Keresés

Részletes keresés

Kevin Creative Commons License 2016.12.13 0 0 2677

Jórészt e-könyveket olvasnak ma már a régi könyvmolyok.

Előzmény: Csokis (2676)
Csokis Creative Commons License 2016.12.13 0 0 2676

Nem olvasnak ma már az emberek, kimentek a könyvek a divatból (megöregedtek, megtört a gerincük, elvesztették hamvas bájukat), és még a szemünk is egyre csak romlik,,,

Előzmény: rizsa25 (2675)
rizsa25 Creative Commons License 2016.12.12 0 0 2675

jujsz:) 

Mysteories Creative Commons License 2016.06.20 0 0 2674

Sziasztok!

Ma indult el az online interaktív fantasy könyvem, mely a következő címen elérhető: https://mysteories.com/index2.php

Bízom benne, hogy minél több embernek fog tetszeni! :)

Szép napot nektek!

photoboy Creative Commons License 2016.06.02 0 0 2673

Sziasztok,

 

Egy blog ritka és/vagy antik útleírásokról. Akit érdekel a téma szívesen várom :)

 

www.elbida.hu

 

Sziasztok

 

K.R.R.K. Creative Commons License 2016.06.01 0 0 2672

"Rémromantikus filozófiafantasy" van készülőben, ha érdekelnek az igazán különleges dolgok, akkor itt a helyed. Készülőben van könyvsorozatom, a Másik Világ-sorozat, és a folyamatba be szeretném vonni a leendő olvasókat is. Aki szeret gondolkodni nagy dolgokon, szeretne majd egy igazán újszerű és érdekes szempontokból megírt könyvet olvasni, vagy csak érdekli őt maga a világ bármilyen problémája, annak itt a helye. MINDENRŐL szót akarok ejteni, mind a könyvemben, mind a blogon. Gyertek! :) http://avilagmas.blog.hu/

Buggio Creative Commons License 2016.05.18 0 0 2671

Sziasztok!

 

Egy oldalt szeretnék ajánlani a figyelmetekbe, ahol könyveket lehet egymástól kölcsönözni: libmee.com

 

memoir Creative Commons License 2016.05.04 0 0 2670

Sziasztok!

 

Filmet készítünk Tóth Krisztina Játszódjatok! című novellája alapján, erről részletesebben írok a blogomon is, ami fent van a neten is, itt olvashatjátok!

Az interneten gyűjtünk a filmünkhöz, és iszonyat hálásak lennénk, ha támogatnátok minket, illetve ha megosztanátok facebookon, vagy bárhol a linkeket. :)

Itt gyűjtünk: https://igg.me/at/szurkulet-nightfall/x/5664869

Itt a facebook oldal: https://www.facebook.com/szurkulet/?fref=ts

Köszönjük a segítséget! :)

Viki19920330 Creative Commons License 2016.04.17 0 0 2669

Sziasztok :) nincs meg valakinek véletlenül Michelle Hodkin - Mara Dyer eszmélése című könyv 2. és 3. része?Akinek megvan, elküldené nekem a mezes.viktoria@gmail.com címre? Előre is nagyon köszönöm! Szép napot :)

Kevin Creative Commons License 2015.01.05 0 1 2668

Én már csak egyet olvasok, de azt nem számoltam még, hogy hányszor egy évben.

Előzmény: _321 (2667)
_321 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 2667
Kevin Creative Commons License 2014.12.04 0 0 2666

Van benne egy-két kötet amit szivesen végiglapoznék többször is.

 

Előzmény: Csokis (2665)
Csokis Creative Commons License 2014.12.03 0 0 2665

Hogy te miket nem olvasol?

Előzmény: Kevin (2664)
Kevin Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2664

Csak megerősíteni tudom, hogy a Trónok Harcával kapcsolatban nagyon sok jó könyv jelent meg.

 

Bár évadról-évadra zúzdába küldenek néhány példányt, azért szerencsére minden évadban jelennek meg újabbak.

 

 

Bandie66 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2663

Üdv!
A fiam hatalmas Trónok Harca rajongó. A minap a Media Marktban keresgéltem testvéremnek ajándékot és elsétáltam a Tűz és Jég Világa című könyv mellett. Annyit kiderítettem, hogy ez nem a történet folytatása. A kérdésem: olvasta esetleg valaki már? Megérné megvennem ajándékba?  http://bit.ly/1yBF3fB

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.01 0 1 2662

Elolvasni elolvastam a könyvet. Csak a könyv elolvasása után meg akartam volna ismerni mások véleményét a könyvről. Úgy látszik csak nekem van e könyvről véleményem?

Miért ne lennék "kultúrember"? Mert meg akarom ismerni mások véleményét egy könyvről, amelyet elolvastam? Vajon a "kultúrember" nem arról ismeretes, hogy meghallgatja mások véleményét? Úgy látszik eddig egy másik Földön éltem...

Előzmény: Csokis (2661)
Csokis Creative Commons License 2014.11.30 -1 0 2661

Bocs, de szerintem kultúrember "nem adja ki" mások előtt az elolvasott könyveit, még akkor sem, ha már nem érdeklik. És ha megfogadsz egy tanácsot: egy könyvet olvass el magad, ítélj meg magad, ne hagyatkozz más olvasók véleményére.

Előzmény: Törölt nick (2660)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.30 0 0 2660

Könyvkritikát akarok kérni egy 2014-ben megjelent könyvvel kapcsolatban. Ugyanis hozzájutottam Fodor Dénes Sorsformáló című könyvéhez. Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata a könyvvel kapcsolatban.

Kevin Creative Commons License 2014.11.23 0 0 2659

Persze lehet, hogy van olyan perverz olvasó aki ezeket a könyveket is olvasná.

Előzmény: Csokis (2658)
Csokis Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2658

A kedvenceim azok, akik nemhogy nyíltan árulják a megunt könyveiket, de még azt is képesek kijelenteni, hogy az a saját tulajdonuk. Jó, hogy a Gyökereket, meg a Tamás bátya kunyhóját nem akarják itt eladni.

Előzmény: Kevin (2657)
Kevin Creative Commons License 2014.11.14 0 0 2657

Ja, teljesen széttrollkodták a topikot.

 

 

Előzmény: Rettenet (2656)
Rettenet Creative Commons License 2014.11.14 0 0 2656

szökő évente egyszer. ez a sok offtopic hozzászóló biztos nem olvas eleget.

Előzmény: Kevin (2644)
topoly Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2655

Az említett mondat így már sokkal szebb.

 

Hangosan gondolkodom:

- A lap tetején bekezdésnyi szép részek váltogatnák egymást mondjuk hetente, 2hetente, nyilván az oldalon lévő művekből. Akár meg is címkézhetnéd: a borokról, a konyháról, a természetről, a barátságról, stb.

- Új menüpont lehetne kevéssé ismert szerzők vagy művek bemutatása.

- Az oldalt levő reklámot nem látom. Hasonló, műkedvelő irodalmi vagy történelmi oldalakra gondoltam linkgyűjteményként. Tehát nem a MEK-et ajánlanám, hanem mondjuk ezt vagy hasonlókat. Kóbor emlékként még a római kultúra rajongói jutnak eszembe, hasonlókat, akár kisebb folyóiratokat linkelhetnél irodalmi témában.

- Kereshetnél társ szerkesztőket, irodalmi kávéházi műsorok ajánlásához.

- Középkori zenét jáccik a Kecskés Együttes, ha szerzők nem is középkoriak, de műveik egy része a középkorban játszódik.

Valami ilyesmi...

Előzmény: könyvespisti (2654)
könyvespisti Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2654

Szia!

A bővülő művek mondatot átírtam, nézd meg,hogy szerinted most jobb-e: http://www.irodalmiklasszikusok.hu/

A feltöltés megy, ennek az üteme a művek hosszától, a ráérő időmtől és nem utolsósorban a kedvemtől függ.

Új menüpontra már gondoltam, de vajon mi legyen az, szerinted mivel lehetne bővíteni?

Kedvezmény eddig még nem jutott az eszembe, mert így is ingyenes, szabadon használható.

Az ajánlónál mire gondolsz? Más oldal ajánlása végül is már működik (az oldalt levő reklám), vagy esetleg valamilyen műnek az ajánlása -ez viszont egész jól hangzik, elgondolkodtató.

Köszi az ötleteket, tanácsokat, szívesen fogadom őket, ha eszedbe jut valami nyugodtan írd meg!

Előzmény: topoly (2653)
topoly Creative Commons License 2014.10.24 0 0 2653

Leírtad a lényegi információt a szerzői jogokkal kapcsolatban, piros pont.

"Az oldalra folyamatosan vannak feltöltve az alkotások." - ezt a mondatot magyarosabbra alakítanám.

Alapvetően jó az oldal, ha így marad, akkor is hasznos. Remélem, sikerül újabb anyagokat feltölteni, ami növelné a vonzerejét. Valami irodalmi finomság vagy hívogató ötlet jó lenne: hogy újabb menüpont kellene, kedvezmény vagy webes ajánló, nem tudom.

Előzmény: könyvespisti (2652)
könyvespisti Creative Commons License 2014.10.23 0 0 2652

Sziasztok!

Nemrég készítettem egy honlapot a klasszikus magyar irodalom kedvelőinek. Kíváncsi vagyok a véleményekre az oldallal kapcsolatban - mi tetszik benne vagy mit változtatnátok rajta.

A honlap: http://www.irodalmiklasszikusok.hu/

Mondjátok el róla a véleményeteket!

Előre is köszi!

kennyke95 Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2651

Hali!!

Keresem Nicholas Sparks Vissza hozzád című könyvét.

Aki esetleg eltudná küldeni az kérem a kövi e-mail címre tegye: klaudia.koncz1@gmail.com

Előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.15 0 0 2650

Sziasztok,

az alábbi könyvek eladóak, nagyon olcsón (magánkönyvtárban az ár, irányár!):

Nagy kreatív könyv XV. 
Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek 
Lara Parker – Éjsötét árnyak 1,2 
Szingli fejvadász 1,2,3,4 
Nicholas Sparks – Menedék 
Jenna Black – Káprázat 
Sara B. Elfgren – Mats Strandberg – A Kör – Az Engelsfors trilógia első kötete –> vagy egy hasonló értékű könyvre, vagy 2 könyvre 
Ruediger Schache – A szívmágnes titkai 
Orosz Dénes – Poligamy 
Gordon Dahlquist – A sötétség könyve 
Kami Garcia – Margaret Stohl – Beautiful Creatures – Lenyűgöző teremtmények / Beautiful Chaos – Lenyűgöző Káosz / Beautiful Darkness – Lenyűgöző sötétség 
Libba Bray – Gemma Doyle trilógia : Rettentő gyönyörűség / Lázadó angyalok / Az az édes,távoli harang

Személes átvétel Budapesten, de postázom is, ha kell (postaköltséget megbeszéljük) 


Érd.: kamesz.v@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.15 0 0 2649

szia, ha ezeket megkaptad, kamesz.v@gmail.com címre is elküldöd? köszi! :)

Előzmény: Gwen786 (2647)
Gwen786 Creative Commons License 2014.08.22 0 0 2648

Szia! bellabeth ha nem találtad még meg az  Ónixot elküldhetem neked Pdf formátumban az email-címedre

Előzmény: bellabeth (2645)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!