Keresés

Részletes keresés

DoSy Creative Commons License 2000.01.16 0 0 25
SMS-t küldeni-fogadni Internetről ezek szerint nagy poén, de sokszor nehézkes. Ebben szeretnék segíteni:

Bárki indíthat ilyen szolgáltatást magának (cégének) vagy az ügyfeleinek az általunk (Kvantum Kft. - Szekszárd) kifejlesztett rendszerrel.

Rendszerünk előnyei a következők:
Szolgáltatótól és előfizetéstől független SMS küldés!
Későbbi (pl. 1800 MHz) és más országbeli mobiltelefonos rendszerekre is működik.
Gyakorlatilag korlátlan számú SMS fogadása.
A maximális 160 karakter kihasználása.
Csoportos üzenet küldésének lehetősége.
Költségek előre tervezhetősége, a kimenő üzenetek darabszámának szabályozásával.
Interneten (Intraneten) keresztüli üzenet küldésének lehetősége bármilyen böngészőprogramból.
A kimenő üzenetek naplózása.
Statisztikák készítése.
A program - bár szerver-kliens megoldású és Internetes eléréssel (is) működik - akár egy önálló, bármilyen 32 bites Windows operációs rendszerű gépen is futtatható!
Átjárót lehet biztosítani SMS - e-mail - esetleg egyéb kommunikációs csatornák között.
A beérkező SMS feldolgozható, adatbázisokkal összekapcsolható, melyből újabb SMS generálható teljesen automatikusan!

Rövid ismertető:
http://www.kvantum.hu/szakmai/sms.html

Üdv: DoSy

Előzmény: DoSy (9)
cyber.greg Creative Commons License 1999.12.29 0 0 24
Vegyél Nokia telefont.
Ott minden kerek, magyar mondatokkal van kiírva, így a hülyék is kezelni tudják.
Ne értsd félre!! :-))))
Előzmény: SeErika (22)
mjjozso Creative Commons License 1999.12.29 0 0 23
a westel-nél le van tiltva az internetről történő sms küldés. ok: nem akarják, hogy kéretlen reklámokkal, üzenetekkel traktrálják kedves előfizetőiket :-)))))
SeErika Creative Commons License 1999.12.29 0 0 22
Tulajdonképpen csak annyit szeretnék megtudni, hogy az Ericson GF788-asról hogyan lehet a szöveges üzeneteket lekérdezni? Nekem már sikerült emileznem gépről telefonra, csak éppen előhívni nem tudják a szöveget.
Ui:Használati útmutató elveszett
forest Creative Commons License 1999.12.29 0 0 21
jonak tunik megcsinaltam
a mailsurf-on

serac

Előzmény: Unkasz (19)
kheiron Creative Commons License 1999.12.29 0 0 20
Kedves serac!

Mint ahogy azt már többször több helyen is írtam: nincs olyan site, ahonnan Westelre lehet SM-et írni, mert a Westel szisztematikusan letiltja az összeset.

Ahonnan működött, az pl. a quios volt, úgy 2-3 hónappal ezelőttig.

Üdv
Kheirón

Előzmény: forest (18)
Unkasz Creative Commons License 1999.12.29 0 0 19
www.mailsurf.com
Saját homepaget csinálsz és havi 10 sms ingyenes. Kipróbált. Általam, emiatt nem merem 100%-osan ajánlani. :-))
Előzmény: forest (18)
forest Creative Commons License 1999.12.29 0 0 18

Nekem ez sehogy sem jon ossze!

http://w3.swi.hu/smskuldes probaltam itt probaltam mashol de nem akar menni Westel-re akartam kuldeni. Nekem Vodafone van de arrol mar le is mondtam, hogy arra tudjak kuldeni!
Segitsetek egy olyan site-al dobjatok meg amelyikrol kiprobaltan megy a Westelre kuldes

serac

enginer Creative Commons License 1999.11.28 0 0 17
Itt van egy Ukrán SMS küldő ami csak (szigorúan) ékezetek nélküli üzeneteket küld (160karakter).
Mostmár csak Pannonra. :((
A www.quios.com -on regisztrálsz magadnak emailcímet (akárki@quios.com)
,akkor az ideérkező emileket elküldik a mobilodra !!!
rettegen Creative Commons License 1999.11.28 0 0 16
Toms,
milyen telefonod van?
pannon müködik - nokia 3210-en, 6110-en, 8110-en meg a többi nagyobb tudású telefonnal. ericsson-t nem tudom. praktikum jó e azt nem tudom de szerintem a telefonnal van gond...

Laci,
GH 688, meg attól felfelé van hangszerkesztő a telefonban. Nokia 3210, 6110 és fölfelé. Westelnél amúgy se müködik ez a szolgáltatás.

Előzmény: Laci (14)
Toms Creative Commons License 1999.11.25 0 0 15
rettegen!
Végrehajtottam az általad írt dolgokat és a következő üzenetet kaptam:
"Az üzenet itt nem jeleníthető meg"
What happened????
Előzmény: rettegen (13)
Laci Creative Commons License 1999.11.24 0 0 14
Nekem westelem van, és egyiket sem akarom, én akarom magamnak írni egyet.
Előzmény: rettegen (13)
rettegen Creative Commons License 1999.11.23 0 0 13
melyiket akarod?
1pannon
2bolero
3dallas
4ferfi-no
5katyusa
6pinkpanther
7keresztapa
8mézgagéjza
9wagner
10StarWarz

küldj SMS-t a 209000888 -as számra, csak a kivánt dallam sorszámát ird be és kész... kapsz egy sms-t - mentsd el. legjobb a starwars, de 5110-re nem klappol

Előzmény: Laci (11)
lady Creative Commons License 1999.11.23 0 0 12
http://www.extra.hu/sms/
Laci Creative Commons License 1999.11.22 0 0 11
És azt melyik website tudja, hogy nokia csengőhangot küld ingyen, amit beállítunk, esetleg beírunk oda. Tud valaki ilyet?
Degeczi Creative Commons License 1999.11.22 0 0 10
A westelnel pedig 9888010 az SMS->email atjaro. (TO:emilcim-el kell kezdeni)
DoSy Creative Commons License 1999.11.22 0 0 9
SMS-t fogadni Internetről a két szolgáltatónál más-más módon lehet.

A Westel 900-nál ingyen adnak postafiókot, csak be kell menni és elintézni. A nevet megválaszthatod. Ezek után minden erre a címre érkező e-mail subject-jét megkapod SMS-ben. A szépséghibája a dolognak, hogy a címedet mindazoknak el kell mondanod, akitől SMS-t szeretnél kapni.

A Pannonnál a Mobil Posta szolgáltatás előfizetésével lesz lehetőséged e-mail-ből SMS-t fogadni (és SMS-ből e-mail-t küldeni is, bár ez utóbbi azt hiszem november 1-től minden előfizetéshez ingyen jár). Az e-mail cím, amire a SMS szöveget kell küldeni: xxxxxxx@sms.pgsm.hu, ahol az xxxxxxx a 7 jegyű telefonszámod, tehát könnyen megjegyezhető. Sajnos ennek a formának a prioritása igen kicsi, van úgy, hogy több óra alatt érkezik meg (bár a legtöbbször másodpercek alatt) és visszajelzést sem tudsz kapni. A telefonról küldött SMS viszont gyakorlatilag egyből átmegy, és ha akarod visszajelzést is kapsz róla, ha a telefonodnál ezt az opciót be tudod állítani (a Pannonnál "-" jellel kezdve mindenképpen kapsz visszajelzést, amikor megérkezik a túloldalra az elküldött üzeneted!).

Pannonnál e-mail-t küldeni pedig úgy kell, hogy az SMS üzeneted eleje a kívánt e-mail cím legyen, utána zárójelben a tárgy, majd szóközzel elválasztva a szöveg. Ha megírtad, a 9400678 számra kell elküldened.

Az egyéb internetes átjárók tapasztalatom szerint nem túl megbízhatóak, vagy kötöttségeik vannak. Ráadásul a Westel előbb-utóbb mindet letiltatja!

Ha valakit érdekel, cégemnek van olyan fejlesztése, amivel akár ilyen átjárót is lehet csinálni. Azaz SMS-t küldeni lehet számítógépről. illetve fogadni számítógépre. Az pedig, hogy miből készül az elküldendő SMS, csak szoftver kérdése (e-mail, adatbázis leválogatás, interaktív web oldal, stb.), mint ahogy az is, hogy a beérkezővel mit csináljunk (e-mailt, egy tranzakciót indítson el mondjuk egy adatbázisra, megjelenjen sorban a képernyőn az összes + naplózás, stb.).

Ha ez utóbbi megindította az agyatokat, keressetek:

DoSy

mailto:laci@kvantum.hu

kaviat Creative Commons License 1999.11.22 0 0 8
persze tudom én miről van szó hisz a kaviat@westel900.net és a minotaur@westel900.net az müxik rendesen.. akkor van gond, ha 1. a fószer kikapcsoltatta az email notifikaciót /mint én a sok emil miatt/ 2. nem is regisztráltatott magának mailboxot... na itt figyel az SMS gateway ha van..

.kav]4t

Előzmény: Degeczi (3)
nyman Creative Commons License 1999.11.21 0 0 7
mtnsms rulez,de csak panonra. ha rakeresel az sms-re akkor elojon par topik, abba lehet vannak meg lehetosegek. :)
organic Creative Commons License 1999.11.21 0 0 6
Próbálkoztam már minden fellelheto helyen, de az egyetlen és biztos megoldást csak a pannon nyomja a saját site-járól. MTNSMS, Quios +ezer amit a keresod felhoz tapasztalataim szerint megbízhatatlanok (ritka sikerélményekkel).

De ha mégis: tudja valaki, hogy küldhetnék A1-re (Ausztria)SMS-t?

Bütyök Creative Commons License 1999.11.21 0 0 5
vancs Creative Commons License 1999.11.21 0 0 4
pannon biztosan működik: www.mtnsms.com
Előzmény: Degeczi (3)
Degeczi Creative Commons License 1999.11.21 0 0 3
Havonta elojon a tema.
A westelnel valoban le szoktak tiltani az atjarokat, de ingyen adnak postaladat, ha kersz (nev@westel900.net cimmel). Ide iranyitasz a normal fiokodrol egy masolatot, es mar kesz is. A pannonnal uez havi 300 korul van. Jobb, gyorsabb, megbizhatobb mint egy web->sms atjaro.
Előzmény: kaviat (1)
Vajk Creative Commons License 1999.11.21 0 0 2
www.quios.com
kaviat Creative Commons License 1999.11.21 0 0 1
pár éve nem nagyon küldözgetek SMS-eket, én is inkább emilezek, de mintha valami olyasmi rémlene, hogy a westel900-ra nem nagyon mennek el az SMS-ek, néha ugyan akad 1 - 1 szerver, de azt hamar letiltják. Pannon inkább.. ahhoz hogy SMS-t fogadj semmi extra előfizetés nem kell..

.kav]4t

Bütyök Creative Commons License 1999.11.21 0 0 0
SMS egy nagy 0. Jobb a E-Mail!
Előzmény: Laslow (-)
Laslow Creative Commons License 1999.11.21 0 0 topiknyitó
Hello!
Hogy is van ez az egész? Az ingyenes SMS-küldő szerverekről lehet Westelre és Pannonra is küldeni SMS-eket? És meg is érkeznek? És szerintetek melyikről érdemes küldeni, melyik a legmegbízhatóbb? És ahhoz, hogy valaki megkapja az SMS-t, milyen csomagra kell előfizetnie? Tisztáznátok ezeket a dolgokat?
Köszönettel,
Laslow

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!