Keresés

Részletes keresés

1umma_gumma Creative Commons License 2012.01.23 0 0 132
Előzmény: tibony (131)
tibony Creative Commons License 2012.01.23 0 0 131

Tisztelt,1 umma gumma!

 

Legyszives irj mar keresot amerikai munkara!

 

En mar 7 honapja nem talalok egy ertelmes helyet!

 

Ami esetleg lenne meg fizetos.Tobb tizezer $-ert kaphatnam meg.

 

A legtobb munkahelyeken itt New York-ban  minden nyelven beszelnek ,csak Angolul nem!

 

 

1umma_gumma Creative Commons License 2012.01.22 0 0 128

Milyen osszefogasrol beszelsz? Mit kellene csinalni osszefogva?

Tanacsot adni egymasnak? 

Azt megtalalod itt a forumon. 

Munka kellene? Ahhoz nincs szukseg magyarokra, sot jobban jarsz ha nem csak a magyar munkaltatoknal keresel. Nagyobb a valasztek.

Előzmény: tibony (127)
tibony Creative Commons License 2012.01.22 0 0 127

Tisztelt,65r...h!

 

Ha tudnam,hogy hol kezdjem?

 

Ahhoz,hogy osszefogjunk,nem szervezni kell,hanem meg kell erteni,hogy nincs mas ut,csak az osszefogas.

 

En hirdethetek barmit,mert nem ezen mulik!

 

Az embereken mulik,hogy csatlakozzanak segitsek egymast!

 

Ez nem forradalom,vagy szabadsagharc!

 

Ez csupan az egymasert es embertarsainkert erzett felelosseg!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.21 0 0 126

Tisztelt Tibony ! ha nincs lehetetlen az on szamara akkor miert nem kezdi jobban osszefogni a lakohelyen levo magyarokat ugy ahogy itt hirdeti ? varom hozzaszolasait a kezdemenyezeseirol , hogyan halad a magyarok megszervezeseben

Előzmény: tibony (125)
tibony Creative Commons License 2012.01.21 0 0 125

T.123.

 

ITT 110 VAN DE 60 HZ.

Neha nem artana!

 

T.124.

Mar megint a kifogas!

Nincs lehetetlen!

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.20 0 0 124

naiv vagy . itt nehezebb osszefogni mert a los angelesi magyar messzebb van a new yorkitol mint a soproni a nyiregyhazitol , aztan meg onzok vagyunk , kar tagadni

Előzmény: tibony (122)
sani07 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 123

Fogdosson Teged a 220......:))))))))))

Előzmény: tibony (122)
tibony Creative Commons License 2012.01.20 0 0 122

Mi lenne,ha osszefognank mink, akik Magyarorszagrol jottunk Amerikaba?

 

El sem tudom kepzelni!

 

rtsrulez Creative Commons License 2012.01.13 0 0 121

Lehet vannak kulonbozo szolgaltatasi szintek kulonbozo arakon... AKi ki tudja fizetni a fejenkent 5000-et az mehet megbizhatobb csempeszhez, aki nem az meg berizikozza azt aki esetleg otthagyja, aki kabszer hatizsakkal a hatan gyalogoltatja be, stb...

 

Es akkor a rape-treekrol meg nem is beszeltunk...

 

http://www.latina.com/lifestyle/news-politics/rape-trees-found-along-southern-us-border

Előzmény: Túlélőblog (120)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.01.13 0 0 120

Talán náluk másképp volt. Az biztos, hogy a határ telítve van mumifikálódott hullákkal, folyamatosan találják meg a kiszáradásban elhullt illegálisokat. Hogy mennyiért jutnak be, azt nem tudom, de mikor legutóbb AZ-ben jártam, ellátogattam a határra körülnézni. Lábnyomok mindenfelé, de csak AZ irányába, valahogy visszafelé vezető lábnyomokat nem láttunk. Telítve van minden szeméttel, amit hátrahagynak maguk után a határlátlépők. Nem mondom, hogy szakértő lennék, csak egyszer jártam ott hogy lássam mi a helyzet. Az biztos, hogy jól kihasználják őket a saját honfitársaik. Jó esélyük van arra is, hogy nem élik túl a kalandot. :-(

Előzmény: Ha-vaj (119)
Ha-vaj Creative Commons License 2012.01.13 0 0 119

Csak pontositanam az infodat (nem banto szandekkal) 5000$ volt mult ev vegen a bejutas ,es nem rakjak ki

hamarobb az "onkentest". Bar nagy a lebukas veszelye,de ilyen amator dolgot nem csinalnak,h otthagyjak a hatar elott.Sot,meg van szervezve mar itteniekkel az E-i allamokba eljutas.Termeszetesen extra arert. Persze a Mexikotol D-ebbre levo orszagokbol dragabb . pl Guatemalabol 12000$ amit nem tudnak 1szerre kifizetni, igy kamatos kamattal torlesztik.Eltunni nem tudnak,mert a csaladjukat feltik.....Igy ha van munkaja akkor 20.000 bol megussza. Ezert kerdezi meg a fonokot,h lesz-e fizetes hetvegen,mert ha csak 1 kis gyanut lat a bizonytalan fizetesre akkor bizony nem megy oda dolgozni.Az embercsempeszek ezt jol megtanultak Grun bacsitol : Fiam jegyezd meg!! nem a penz boldogit, hanem a kamatok.....

Dolgoztam egyutt nehany ilyen uton "bevandorolt" emberrel es toluk az info.

Előzmény: Túlélőblog (115)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.01.12 0 0 117

Ők is utálják egymást -vallási dolgok miatt. 

De abban igazad van, hogy máshogy kellene hozzáállni az egészhez. Azt nem tudom, hogy miért annyira hiszékenyek az emberek, annyira egyértelműen jön le, hogy melyik munkaajánlat gyanús és melyik tűnik valódinak. Pár hónapja hallottam egy történetet -most Angliából-, hogy magyarok kimentek dolgozni, először más munkát adtak nekik mint amit ígértek, aztán nem kaptak fizetést és 1 nap után kirúgták őket. Úgyhogy csak óvatosan és mindenki jól gondolja meg.

Előzmény: Törölt nick (116)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.01.12 0 0 115

Nem magyar szokás. A mexikóiak ennél sokkal keményebben intézik. Úgy tudom az illegális határátkelésnél kiteszik őket valahol 40-50 kilométerre a határtól, hogy "eddig hoztunk öreg, innentől gyalog mész". Ezzel az a gond, hogy a sivatag nem úgy működik, hogy gyalogolsz és minden oké, hanem éjjel fagy van, nappal - főleg nyáron - kegyetlen a hőség. Ezért is van az, hogy sok hullát találnak a déli határon.

Előzmény: tibony (111)
tibony Creative Commons License 2012.01.12 0 0 111

Vajon ez csak Magyar szokas,vagy mas nemzet is igy segiti a Honfitarsat?

islamorada Creative Commons License 2012.01.10 0 0 109

Nem vagyok se rendor, se besugo, mit kepzelsz! Semmi kozom hozzajuk, egyebkent miert en jelentsem be? En is csak annyit tudok a dologrol mint mas, jelentse be az aki ott dolgozik vagy dolgozott. meg a baratai, ismerosei, munkatarsai! Miert en?  Ne aggodj mas is foglalkoztat igy honfitarsakat, nem csak ezek, legfeljebb nem ennyire kihasznalva. Mit gondolsz az a hirdetes itt lejjebb az micsoda? Floridaban dolgozott valakinek a lanya, annak is azt mondtak hogy jo fizetes, egyebek, lakas is van, a valosag az volt hogy a hotel ahol takaritott csak heti nehany orat tudott biztositani, folyamatost nem, valami 4-en laktak egy pici szobaban, vegul a szulok kuldtek penzt hogy fel tudjon ide jonni, aztan hazament mert itt sem kapott munkat.....

Feljelentgetes, meg mit nem!  Inkabb jobb lenne ha az itt  munkat keresok meg tudnak erteni hogy manapsag itt sincs munka! Amerikainak sem!

Majd ha kilabal a gazdasagi valsagbol az orszag akkor ujra lesz, / remeljuk/.......De az borzaszto hogy otthon  valaki osszekaparja, netan kolcsonkeri a repulojegy arat es utana kiderul hogy nincs munka, adossagba sullyedt! Az ilyen alakok miatt!

Előzmény: denes (107)
Dicsu Creative Commons License 2012.01.09 0 0 106

Én is egyre gyanakvóbb vagyok :S :S

Előzmény: Törölt nick (104)
islamorada Creative Commons License 2012.01.09 0 0 105

Idefigyelj, en tudok itt egy magyar hazasparrol akik allandoan kihozatnak komuvesfele munkara, segedmunkara embereket, 10 dollaros oraberrel es kihajtjak a beluket, az emberek naluk laknak a pinceben, ok etetik oket, fel van szamolva minden falat, az ennivalo rettentoen egyhangu, rizs vagy krumpli hozza valami hus, olyan amit mar csak aznap lehet megenni, lejart, es mindenfele olcso alapanyagbol keszult szar, raadasul mint mondjak az emberek hogy keves is. A szallasert is fizetnek, a mosasert is mert a no nem engedi hasznalni a mosogepet csak o nyulhat hozza, ez is penz. Eddig is piszoksag volt de most ugy hallom hogy tovabb leptek! Kihozatjak az embereket a  munkara, ami nincs most, etetik oket es hitetgetik, amikor meg van valami akkor hozzak a papirt, ceruzat szamolni hogy mennyi volt a lakber es mit ettek meg, aztan megint nincs munka! Es az illeto nem tud elmenekulni! Mert penzt szinte nem lat!  Mert  masutt sincs munka. ...........Iszonyuan kell vigyazni az itteni munkaadokkal!

Előzmény: cha'risa (101)
Dicsu Creative Commons License 2012.01.08 0 0 103

Szia  usa36rig!

 

Írtam neked emailt,ha nem kaptad meg akkor kérlek vegyük fel a kapcsolatot munka ügyben.

 

dius011@hotmail.com

 

Köszi!!!

Előzmény: usa36rig (91)
jambimbim Creative Commons License 2012.01.07 0 0 102

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék van- e valakinek bármi infója vagy tapasztalata az amerikai lehetőségeknek mint targoncavezető vagy C kategóriás sofőr? Németül nagyon jól beszélek, angolul elboldogulok ( erős alapfok). Tudtok valami infót adni pl. a fizetésről és a megélhetésről? milyen úton - módon lehetne kint ezekkel a szakmákkal munkát találni? Van esetleg nem kamu közvetítő vagy egyéb ötlet? Mihamarabb szeretnénk a családommal kint új életet kezeni, mert ez az ország egy rossz vicc...

Minden infót előre is köszönök!

 

Üdv mindenkinek

 

 

cha'risa Creative Commons License 2012.01.05 0 0 101

Igazad van. Legyen az alom, hogy nyelvtudas, szakma nelkul jol fizeto munka var mndenkire a kanaanban. Fizess ide, kuldom majd a repjegyet es a vizumot, az etipoiai orokseg old, most ez inkabb nyero. Afrikai orokseget index talan mar letiltja, de ezt engedi.

Előzmény: sani07 (99)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.01.05 0 0 100

Hiába mondod nekik. :-(

sani07 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 99

Had csinaljak, addig nem hisznek a masiknak mig be nem copjak. Meg ki nem eheztetik oket ottkint, mert nem fizetik ki a munkat es nem lesz kihez futni, mert az ilyenre foleg a nyelvtudas nelkuliek mennek ki.

Előzmény: cha'risa (96)
cha'risa Creative Commons License 2012.01.04 0 0 98

Fizess be a rendszerbe, pliz. Veguils igazuk van, ha meggazdagodnak a te butasagodon. Darwin evolucios elmelete mukodesben. Ha meg tudnak gyozni, hogy fizess, ok a nyerok. Es alig varod, ugye, hogy utalhass.

Előzmény: *Jázmin86* (95)
cha'risa Creative Commons License 2012.01.04 0 0 97

Ti tenyleg ennyire naivak vagytok?

Előzmény: TheOnly (94)
cha'risa Creative Commons License 2012.01.04 0 0 96

Tul szep lenne, ha igaz lenne. Nagy csalas, csapda valszeg. Ennyiert sorbanallnanak helyiek, ha havi ber. De lehet, eves fizetes a 2500?

Előzmény: usa36rig (91)
*Jázmin86* Creative Commons License 2012.01.03 0 0 95
Usa36rig, irtam emailt! Szeretnek tobb infot!
Előzmény: usa36rig (93)
TheOnly Creative Commons License 2011.12.29 0 0 94

usa36rig!

 

Használod a profilodban megadott e-mail címed?

Előzmény: usa36rig (93)
usa36rig Creative Commons License 2011.12.22 0 0 93

Tevedsz.

Előzmény: Túlélőblog (92)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.12.22 0 0 92

Muszáj volt ezt 5 helyre beszúrni? Spam. Ráadásul biztos ugyanaz a hirdetés, mint a múltkori, csak más fórumnévvel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!