Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Elm 3 napja Creative Commons License 169211

Timex, majd meg kell keressem milyen pontosan. Valamilyen alap Timex Ironman, pulzusmérővel, nemtom hány körös számlálóval. Meg a szokásos fícsörök, világítás, stopper. Ja, beállítható zónák is vannak benne. Extra, mint GPS, meg letölthető adatok nincsenek.

Előzmény: Spenót (169188)
Spenót 3 napja Creative Commons License 169210

Na, pont ez a nem mindegy!!! Pompom csak sejti, hogy neki ez még aerob, de egyáltalán nem biztos... Ha mégis az, akkor is annak rohadtul a teteje.

De tényleg nem akarok okoskodni, csak mondom, amit nekem olyanok mondtak, akik szerintem értenek hozzá.

Az is igaz, hogy máshogy állok a dolgokhoz, mert nekem az egészségmegőrzés része sokkal fontosabb a futásnak, mint az, hogy javítsak bármennyit is valamelyik időmön. 

Amúgy meg elkezdtem tisztelni a régen futott 4:15-ös maratonomat és főleg a 2:45-ös Szigeti 30-ast.

Arról is meg vagyok győződve, hogy a legjelentősebb különbség az akkor is mostani állapotom között az a 12-13 kg plusz, ami még mindig rajtam van egyelőre...

Előzmény: Alg (169208)
viktor a takarító 3 napja Creative Commons License 169209

Hétvégén én is kocogtam :-))

Pénteken 12,2-t, szombaton 20,00 km-t 1:58 alatt (lényeges, hogy ,00, mert annyira elkészültem, hogy egy méterrel sem mentem tovább, mint a minimum cél:-)), vasárnap este pedig 10,3-t 1:01 alatt. Szeretem a havat és hóban is jó futni. Este olyan helyeken szaladtam, hogy néhol csak az én lábnyomaim látszottak a 10 cm-es hóban (igen, Bián bazi nagy hó van :-))), de azt már elfelejtettem, mennyire szar, ha a szél a szemembe vágja a hópernyét. Most nem felejtem el egy ideig :-DD

Alg 3 napja Creative Commons License 169208

Nálam ez az a zóna :P

Előzmény: pom-pom57 (169193)
emillesz 3 napja Creative Commons License 169207

K O C O G T U N K  :-))

Előzmény: pom-pom57 (169206)
pom-pom57 3 napja Creative Commons License 169206

Te is olyan fafejű vagy.Nem megmondtam neked is,hogy kocogjál? Ennyit ér a tanácsom?

Előzmény: emillesz (169205)
emillesz 3 napja Creative Commons License 169205

Én is egy futottam egy lazát és majdnem annyit szombaton.
16.55 km  idö: 1:27:56 átlag 5:19 pulzus 150

http://connect.garmin.com/activity/682010911

Előzmény: pom-pom57 (169187)
amatőr 3 napja Creative Commons License 169204

Holnap megyek laborra, kedden EKG-ra.
Majd üzenek.

Ugye, élni tudni kell.

Előzmény: pom-pom57 (169203)
pom-pom57 3 napja Creative Commons License 169203

Az a Te bajod,hogy nem vetted komolyan a reklámot.

"bírom én az iramot !"  

nem elég  ép testben,  fejben is bírni kell.  Panangint szeded rendesen? 

Előzmény: amatőr (169195)
sneci 3 napja Creative Commons License 169202

Nem titok, de nem osztogatok "okosságokat".

sneci

Előzmény: amatőr (169200)
Zsazsi 3 napja Creative Commons License 169201

Mint a pinty! :o)

Előzmény: sneci (169199)
amatőr 3 napja Creative Commons License 169200

Szóval titok. :)

Előzmény: sneci (169199)
sneci 3 napja Creative Commons License 169199

Ha él a mélcímed, elküldöm.

sneci

Előzmény: Zsazsi (169198)
Zsazsi 3 napja Creative Commons License 169198

Ugy erted, h Te  kutyultad ossze vagy hogy?!

milyen kence, ha nem titok?

Előzmény: sneci (169197)
sneci 3 napja Creative Commons License 169197

Úgy néz ki, megmaradok. A sarki bőnyém sem zavar, (ahogy Mosi említette, én is úgy vagyok vele) különösen, hogy kitaláltam egy jó kencét rá.

Mondjuk külön pech, hogy az is a rossz lábamon.

sneci

Előzmény: Zsazsi (169196)
Zsazsi 3 napja Creative Commons License 169196

Igazabol mindegy lenne, de en egy szines egyeniseg vagyok, ami jo lenne, ha az oraban is megjelenne. :o)

hogy van a labad? A torott kisujjad osszeforrt, Dr?!

Előzmény: sneci (169194)
amatőr 3 napja Creative Commons License 169195

...csak ámulok és bámulok. Ki a fejemből.

Tulképp október óta nem mozgok tervszerűen, de olvaslak titeket.
Kezdek a múltban élni. :)

Előzmény: pom-pom57 (169191)
sneci 3 napja Creative Commons License 169194

Oszt nem mindegy, hogy milyen színű, dr. Zsazsi?? A fehér és fekete is szín.

(persze a polárom pont narancsszínű)

sneci

Előzmény: Zsazsi (169176)
pom-pom57 3 napja Creative Commons License 169193

Nagyon örülök az eredményeidnek,de most már vegyél vissza a tempódból.Alapozási időszak van. Tartózkodj az egészségmegőrző ( max.pulzus  50-60 %) zónában,mert ez a gyors  tempód nem vezet sehová.Lassan járj tovább érsz elvet kövesd légyszives. Aggódom az egészségedért.  

Előzmény: Alg (169190)
Spenót 3 napja Creative Commons License 169192

Igazad van. :-) 

Előzmény: pom-pom57 (169191)
pom-pom57 3 napja Creative Commons License 169191

Az eredményeim nem ezt mutatják. Azok az "okosok" hülyeséget mondtak neked.Futottál Te  már 24 alatt szigetkört. Amióta az "okosok"ra hallgatsz azóta ér utol a záróbusz.Szerintem nem vagyok nálad semmivel sem tehetségesebb ,csak elszántabb,mint  amilyen te voltál  tizenakárhány  évvel ezelőtt .Csak akkor jönnek a jobb eredmények,ha anaerob zónában lubickolsz az edzéseid legalább 25%-át.február 7-én meglesz a 24:25-ös szigetköröm.Átadva ezzel Hacsek 24:26-os regnáló csúcsát.Te pedig búcsút inthetsz  a futóbolond  feliratú pólódnak.Ma 156-os átlagpulzussal mentem ,tehát  végig az Anna zónában tartózkodtam,de volt bennem még.  vagyis nem volt a tempóm lihegős ,mert akkor nem tudtam volna 

mindenkinek   egy-két jó szót mondani amikor elmentem mellettük. 

"gyerünk fiúk! "" nyomjad meg!"  "hajrá csak így tovább!" " "én csak 16 km-t futok azért megyek gyorsabban nálad!" stb. A nyugalmi pulzusom 1x 47 is volt.3 hónapja még 62 volt.

Holnap megyek szívstressz-mérés (VICARDIO) vizsgálatra.Nyáron voltam ezen a mérésen,akkor a stressz-szintem 13 volt (35-ig jó)  a szívem csak 4-es volt (5 a kiváló) most kíváncsi vagyok mit mutat piktogram.

Előzmény: Spenót (169189)
Alg 3 napja Creative Commons License 169190

Én meg 16,84-et 1:30:37 alatt 153-as átlagpulzuson... :D

Spenót 3 napja Creative Commons License 169189

Emléxem, régebben tök mérges voltam, amikor azt mondták az okosok az ilyen edzéseimre, hogy ennek pont semmi értelme nem volt...

Én persze nem akarlak idegesíteni meg okos sem vagyok :-)

Spenót 3 napja Creative Commons License 169188

Ja, így már rendben van :-) 

Milyen pulzusmérő és mi az a már-már jelképesnek is nevezhető ár, amiért megválsz tőle?

spnot@dogkeselyu.hu :-) 

Előzmény: Elm (169186)
pom-pom57 3 napja Creative Commons License 169187

Ma futottam 16,36 km-t 1:29:59 mp alatt. Ez pont 5:30/km 156-os pulzuson.Kellemetlen volt az idő még nálatok is kellemetlenebb.

Annyit a pulzusmérőről( már Spenót  rámtukmálta) élvezem,mert így pontosan letudom mérni,hogy mennyit fejlődök napról napra. Nem futottam ki ki magam.Azt az iramot mentem mint 8 nappal ezelőtt,de akkor csak 1:31:41volt az időm

Az is igaz,hogy amióta szedem a Panangin forte szíverősítőt,és jelszavam a"bírom én az iramot " azóta hihetetlen módon javulok.Igaz csak fejben futok.   

Elm 3 napja Creative Commons License 169186

Nem, nem látom sötéten a dolgot, nem olyan vagyok én, komolyan írtam : még az ironmanra felkészülve sem használtam, így most el se tudom képzelni, hogy bármi értelme lenne később az újra használatbavételének (mert amikor fiatal és kütyümániás voltam, azért használtam, persze haszna igazából akkor se volt). Egyszerűen nekem nincs rá szükségem : ha újra futok, akkor kimegyek az erdőbe és élvezem, ahogy jön, ennyi.

Előzmény: Spenót (169183)
Zsazsi 3 napja Creative Commons License 169185

Ezek a kutyuk kieroltetik szinte minden cserejet nehany even belul. Az iphone 4s ami a legalso elvaras ehhez a pulzusmerohoz. Nevetseges. Nyilvan nem kell mindent telafonnal is szinkronizalni, de egy darbig jo jatek nezegetni az eredmenyeket az unalmasabb megbeszlesek alatt. :o)

Előzmény: rrroka (169184)
rrroka 4 napja Creative Commons License 169184

nem úgy értem, hogy azért, mert rossz, hanem azért mert jó, de pár év múlva lecserélik, én meg akkor megveszem! :)

Előzmény: Zsazsi (169180)
Spenót 4 napja Creative Commons License 169183

Ne lásd ilyen sötéten a dolgot! Én ugye 7 év után vettem elő a pulzusmérőmet. Leporoltam, elemet cseréltem benne és futottam. Lehet, hogy most nem látod még a pihenőd végét, de valszeg így is hamarabb visszatérsz, mint én a hülyeségemnek köszönhető hosszúra nyúlt pihenésem után.

Előzmény: Elm (169181)
Spenót 4 napja Creative Commons License 169182

Decathlonban jártam és gondoltam, hogy megnézem a pulzusmérőket. Sajnos egy hegyomlás méretű biztonságtechnikai szakember takarta ki a képet, mert a nyüzüge dolgozó nem tudta bezárni a vitrint, amiben az értékesebb darabok voltak és Jumbó úgy őrizte a zárral bíbelődő srácot, montha 10 dekás gyémántokat pakolna. Egy darabig zavartan toporogtam ott, gondoltam, hátha Jumbó odébb lép egyet és bekukkanthatok az addig kitakart választékba. Nem tette. Gondoltam egy bátrat. Odaléptem hozzá és kb. 12cm-rel behatoltam az aurájába is és úgy derékmagasságban elkezdtem látványosan bekukkantani mögé. Lepattantam róla. Jumbó egy igazán kemény csávó volt és rezzenéstelen arccal elviselte, hogy úgy kukkoljam a pulzusmérőket, mintha egy oszlop mögül tenném. Annyira ki lennék váncsi, hogy ő mit ír ma este erről az eseményről a biztonsági őr vagyok topicban :-)