Keresés

Részletes keresés

gyevibiro01 Creative Commons License 2012.11.02 0 0 533

Üdv.

Gipszkartonos csapathoz csatlakoznék.

Nyelvtudás nincs.12 év gyakorlat,,B kat.jogsi van.

Az ország mellékes.

sanyimuvek@gmail.com       vagy +36 20 569-3337

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 532

óceánjáró hajóra tervezek/szeretnék menni dolgozni mint stewardess, de egyedül nincs kedvem neki vágni.. ha csatlakoznál, írj! (29éves Bp-i lány vagyok, jelenleg angliai vendégházban dolgozom..)

kantorlaszlo Creative Commons License 2012.09.05 0 0 530

Sziasztok,

 

Dél-Németországban keresek munkát, megcsinálok bármit.

Angol , német , szláv nyelvek, jogsi személyautóra van.

 

 

onboardproduction Creative Commons License 2012.08.23 0 0 529

Szólóénekeseket, táncosokat keresünk tengerjáró hajókra, könnyűzenei előadásokhoz!

Amit kérünk:
- szakmai előélet
- angol vagy német nyelvtudás


Amit ajánlunk:
- hosszú távú külföldi munka
- versenyképes fizetés
- Németországban bejelentett munkaviszony
- teljes ellátás

- útiköltségtérítés

 

 

Bővebb infó:

www.onboardproduction.hu

onboardproduction@gmail.com

 

 

 

Laci6802 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 528

igen,szakképesités nélkuli munkákat keresek.de éppenséggel van szakmám,csak éppen ritka és soha nem keresik sehol,és hát a szakmámban nem egészen három évig tudtam csak dolgozni mert rendszerváltással az is megszunt anno. itthon csak nagyon ritkán akad valami szakmabeli mellékes.

Előzmény: JAMIE222 (527)
JAMIE222 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 527

Ja,  az expresszen sok a szemét.

Ha jól sejtem, nem szakképzettségel keresel melót.Szerintem a képzettség nélkül végezhető melókat hirdetik  ilyen bénán, feltehetően sok ilyen hirdetés  átverés is.Annyit mondanék, hogy senki se fizessen azért, hogy dolgozhasson.Ahol fizetni kell, az 99%-ban átverés.

Aztán vannak oktondi hirdetők is.Egy expresszes álláshirdetésre jelentkeztem egyszer.Beszéltem az illetővel, küldtem az anyagomat, azóta is várok a válaszra.Az illető azóta is hirdet, nemrég rám szabott melót éppen, mégsem hívott vissza,lehet elkeverte a papírjaimat.

 

Előzmény: Laci6802 (526)
Laci6802 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 526

kulfoldi munka keresésére egy ismerős ajánlotta az "express.hu" oldalt,én szorgalmasan néztem is honapokig, és jo néhány telefonszámot kiirtam és hivtam is volna deeeeeeee. az itt kozzétett telefonszámok soha nem voltak elérhetőek. állando hangposta jelentkezett,egyiket sem értem el. ismeri ezt az oldalt valaki? mindennap vannak uj állásajánlatok,de nem lehet jelentkezni,ezt nem éertem

 

Ambrusch Creative Commons License 2012.08.11 0 0 525

Üdv,




úgy alakult, hogy kivételesen azoknak is tudnék segíteni, akiknek nincs autójuk, de ki szeretnének jönni.

A tapasztalataim szerint a legnehezebb elinduláskor a lakás kérdést megoldani. Nagyvárosokban kifejezetten drága, és nehéz találni, vidéken megoldhatatlan az élet, munkábajárás autó nélkül. Meglepően sokan jelentkeztek a bejegyzéseimre olyanok akiknek nincs autójuk.

Tehát amit fel tudok ajánlani:

lakás+autó, hivatalos bejelentkezések elintézésében való segítség, valamint álláskeresésben tanácsadás, ismerős cégeknél ajánlás.




Az autó és a lakás havonta összesen 450 euró + a kötelező biztosítás + 1,5 havi kaució

A hivatalos teendőkben való segítség 8 euró/óra

Akit érdekel, írjon ambrusch@freenet.de

Ambrusch Creative Commons License 2012.07.26 0 0 523

Sziasztok,

itt ahol most élek (Bayern) több munkahely is lenne ismerős cégeknél. Nagyon meg voltak elégedve velem és akiket eddig ajánlottam. Tehát aki tud és akar is rendesen dolgozni, nem kevesli az 1100-1200 euros netto BEJELNETETT bért, és beszél is valamennyire németül, az jelentkezzen. Akár már hétfőn munkába lehet állni. Szállásban, ügyintézésben tudok segíteni. E-mail: ambrusch@freenet.de

balazsxd Creative Commons License 2012.05.24 0 0 521

Sziasztok! Ha valaki tud,valami mezőgazdasági munkát farmon..stb nyelvtudás nélkül, vagy kevés nyelvtudással,mert csak tanították a németet,de nem tanultam. :D , de azért valami ragadt rám a koszon kívül..... mezőgazdasági gépész, gépszerelő végzettségem van, B és T kategóriás jogosítvány,és erdészeti, valamint mezőgazdasági rakodógép kezelői is. de bármit megcsinálok, fémforgácsoló tapasztalat van, antennaszerelés, napkollektor szerelés, bármi érdekel. hozok-viszek, teszek-veszek.. stb. köszi

tothfarkas Creative Commons License 2012.05.21 0 0 520

Kedves ANGEL49!

Válaszolnék leveledre,és még sok más munka keresőnek. A munka lehetőséget ne munkaközvetítőknél keresse,mert

korrekt közöttük nincs szerintem. Pl.:kint Ausztriában általában minden csütörtökön a munkaügyi Központokban megjelennek a munka lehetőségek,és interneten is meglehet nézni,és utána már az önéletrajzot küldeni. Ua.úgy mint itthon pályáznál állást!

 

Üdv. minden érintettnek

Előzmény: Angel 49 (512)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.01 0 0 519

Számolj be róla, mire jutottál! Sok sikert!

Előzmény: Kata cica (518)
Kata cica Creative Commons License 2012.05.01 0 0 518

Az a helyzet, hogy nem felejtem el! Igen tanuló pénz! De amíg nem nyilvános ezeknek a hirdetőknek a neve, addig sajnos sok munkát kereső embert átvernek. Ez az ami böki a csőröm! Viszont nem az ügyvéd az első lépés, hanem a rendőrség. Mert előbb meg kell őket találni! Ugyanis senki sem tudhatja a valódi kilétüket. Sajnos a hirdető portálok nem engedik az ilyen figyelmeztető hirdetések megjelenését és azt nem tudom, hogy nálunk létezik e olyan oldal, ahol ezek fent vannak! Angliában van ilyen! Ha van valamilyen lehetőségem azt ki is használom!

Előzmény: Törölt nick (517)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.30 0 0 517

Felejtsd el az egészet.

Hiába fogadsz ügyvédet, csak a pénzedet és a szabadidödet fogod elfecsérelni. Egy per évekig elhúzódhat és a végén bizonyítékok hiányában megusszák a szélhámosok....

Tanulópénz, megfizetted, el kell felejteni....

Előzmény: Kata cica (516)
Kata cica Creative Commons License 2012.04.30 0 0 516

Szia és Sziasztok! Sajna egyike vagyok azoknak akik belebuktak a dologba. Igaz nem szándékom ott hagyni a pénzemet náluk. Beszéltem ügyvéddel a helyzetről. Remélem van lehetőségem ezt a bergmann és reggel nevű egyedeket kicsit kipiszkálni az odujukból. De még keresem azokat akik ugyancsak befizették a pénzt! Az a gondom, hogy nem sikerül olyan hirdetést összeraknom, hogy azt hosszabb ideig megjelenítsék! Mert az ilyen hirdetések nem állás hirdetések.Viszont másképp nem jutnak infóhoz erről az emebrek! Segítséget, ötletet szívesen fogadok!

Előzmény: Angel 49 (506)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.26 0 0 515
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.26 0 0 514

Egyre figyelj, ne támogasd a bünözöket:

 A 2004. évi CX. törvény 2§ -ának 7.cikkelyének első bekezdése rendelkezése:
A magán-munkaközvetítő ügynökségek a munkavállalók felé sem közvetlenül, sem közvetve nem számíthatnak fel semmilyen díjat vagy költséget, sem egészben, sem részlegesen.

Előzmény: Törölt nick (513)
Angel 49 Creative Commons License 2012.04.22 0 0 512

Segítsetek! Van valakinek tapasztalata a Hungarien Enterprises Ltd -vel, az álaluk közvetített munkák valódiságával, -  és minden egyébbel, ami ehhez kapcsolódik - kapcsolatosan.

Köszönöm!

Angel 49 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 511

Azt hiszem, megtenné. De még egyszer: aki érintett, remélem látja és olvassa a hozzászólásomat, és még időben elgondolkodik. Csak ez volt a szándékom.Mindenesetre szomorú, és elkeserítő, hogy csak a lehúzás megy.

Előzmény: Törölt nick (510)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.19 0 0 510

Beprelne???

 

Mármint feljelentené Angel 49-et? :-) 

 

 

Gondolod hogy ha sáros az ürge nekiállna perelgetni???

Előzmény: Angel 49 (509)
Angel 49 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 509

Mer nem szeretném, ha beperelne. Ha érdekel, privátban megírom. De szerintem aki érintett, az tudja, miről és kiről van szó.

Előzmény: Törölt nick (508)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.19 0 0 508

Miért nem írod ki ide a nevét címét, telefonszámát?

Előzmény: Angel 49 (506)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.19 0 0 507

Szia!

 

Sajnos már betelt az állás.  Az ilyen képzettséget nem igénylő munkákat (főleg az ilyen jólfizetőket) hamar betöltik.

Előzmény: Angel 49 (505)
Angel 49 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 506

Liechtenstein fővárosában, Vadúzban újonnan nyíló szállodába keresett hirdetésben nemrégiben egy férfi (nevét kérésre megírom) 70 fő munkavállalót, május 2-i, különböző helyszínről történő indulással. 35 ezer Ft-ot kért az utazás és a szállás/ellátás biztosítására az első fizetésig. A liechtensteini idegenforgalmi hivatal tájékoztatása szerint Vadúzban új, 5*-os szállodáról nincs tudomásuk, tehát ezúton tájékoztatok mindenkit, hogy valószínűleg nagy átverésről van szó. Aki fizetett, kérje vissza a pénzét, hátha sikerül. Velem nem boldogult a pasi, bár mindent megtett a lehúzás érdekében (több email-váltás, 3x-i telefon).

Van itt valaki, aki találkozott ezzel? Érdekelne a tapasztalata.

Angel 49 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 505

Szia!

 

Tudnál esetleg valamit írni az öntödei munkáról? Nem engem, hanem a férjemet érdekelné, de ezen kívül is bármilyen megoldás Ausztria, Németország és Anglia, Írország.

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (497)
nanemáraaaaaa Creative Commons License 2012.04.18 0 0 504

Sziasztok!!

Az adozással kapcsolatban volna egy kérdésem.

Tavaly M.o-n dolgoztam pár honapot, aztán jöttem ki  Bécsbe dolgozni.

Az otthoni adobevallásnál megcsináltattam ami M.o-ra érvényes, de azt nem tudom, hogy az itteni keresetemet is fel kell tüntetni benne vagy azt nem. Tehát ha valaki tud vmit ezzel kapcsolatban légyszi irja meg.

Kösziiiii

Szép napot

nyman Creative Commons License 2012.04.17 0 0 503

Behálózták Angliát a magyar nyomorúság parazitái

 

Mondjuk soha nem ertettem, hogy ha vki igy elmegy dolgozni, miert nem tesz legalabb annyit felre, hogy vesz eseten a hazautat meg tudja finanszirozni. 

 

(a masik, lenne tippen a csicskaztatok szarmazasara, de ez nem a politika rovat)

deszkás63 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 502

Köszönöm az infot Wakker :( ha esetleg tud valaki külföldön nehézgépkezelöi( hid darú,targonca) iparigáz-olajtüzelési kazán kezelő,valamint több éves öntödei tapasztalattal rendelkezem ill. más ipari munka azt megköszönöm :) minden megoldás érdekel.

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.16 0 0 500

Sajnos a mai nap betelt az állás...

Előzmény: deszkás63 (498)
sifi142 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 499

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?18 éves lány vagyok és munkát keresek  Ausztriába, Svájcba, vagy Németországba a nyárra májustól - szeptemberig. Középfokon folyékonyan beszélek németül és alapfokon angolul.

Frissitő masszőr oklevelem és ECDL vizsgám  van. Elsösorban hotelben szeretnék maszőrként dolgozni de bármilyen más munkát is szivesen elvállalok au-pair, szobalány, fitnesz animátor, irodában adminisztácios munka, mezögazdasági munka. (erotikus munkák kiméljenek!!!)

Ha tud valaki ilyen munkát, kérem írjon.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!