Keresés

Részletes keresés

plavka Creative Commons License 2017.04.21 0 0 930

Sziasztok!Pécsett mennyit fizetnétek a babysitternek?Akkor kellene jönnie ha a gyerek beteg, persze akkor minimum 8órát kellene a gyerekkel tölteni. Nemsokára szükségünk lenne egy szitterre. Mi az a minimum órabér amire számítanunk kell? 2 éves kislány, sokat beteg, szinte minden második héten hiányzik a bölcsiből.

jennyfer12 Creative Commons License 2017.02.26 0 0 929

Szia!Erdekelne esetleg Svedorszagba bebiszitter munka?

Előzmény: Zajoncful (928)
Zajoncful Creative Commons License 2017.01.19 0 0 928

Kedves türelmes,mosolygós, gyermekszerető 25 éves melegszívű és családcentrikus fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen.

 

Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.

Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.

Kérésre önéletrajzot küldök.

Keressen bizalommal. Idős embereknek örömmel segítenék bevásárolni, postára gyógyszertárba menni, kutyát sétáltatni.

Én jelenleg Budapesten élek, viszont minden megbeszélés tárgya. Szóval ha megtudunk egyezni akkor máshol is vállalok munkát. :) 

 

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)

Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán?

 

(Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) ) Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs.

 

Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék.

Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

A gyerekeket nagyon szeretem és ők is engem.A gyerekek számomra kikapcsolódást jelentenek.

 

És végezetül a szülőkhöz szólok a gyerekek nevében:
" Azért mert szerettek, jöttem a világra.
S lettem új fény,
csillag, szülők boldogsága.
Szeressetek engem igaz szeretettel!
A kincsetek vagyok, pici kincs, de Ember!"

Tisztában vagyok azzal, hogy minden szülő legnagyobb kincse a gyermeke, akit a legjobb kezekben szeretne tudni.

 

Önéletrajzot bármikor tudok küldeni.Keresni levélben tudnak,ahol megadom az elérhetőségemet..

 

Szeretettel várom mielőbbi levelüket, megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

 

 Email: zajonc@gmail.hu

 

 

Tarr Alexandra

Marika1956 Creative Commons License 2016.11.20 0 0 927

Szívesen lennék egy kedves család segítsége, mint pótnagyi, bejárónő. Megbízható budapesti nyugdíjas hölgy vagyok. E-mail: oroszmaria56@gmail.com. Mobil: 0670-611-8352. 

PolaEra Creative Commons License 2016.11.13 0 0 926

Tapasztalattal rendelkező szakképzett kisgyermekgondozó- és nevelő gyermekfelügyeletet vállal elsősorban a XI. kerületben

 

Kedves Szülők!

 

Megbízható, türelmes, gyermekszerető, vidám természetű, ápolt, káros szenvedélyektől mentes, rendezett családi körülmények között élő, több éves bébiszitteri tapasztalattal rendelkező 45 éves, fiatalos, energikus nő vagyok. Okleveles babysitter képesítéssel, családi napközi vezető végzettséggel, dajka képesítéssel, valamint kisgyermekgondozó- és nevelő OKJ képesítéssel rendelkezem. Dolgoztam óvodai dajkaként, családi napköziben és alapítványi bölcsődében, mint kisgyermekgondozó- és nevelő. Segítek gyermeke idejének hasznos eltöltésében, valamint megértő, motiváló, szeretetteljes légkört biztosítok számára. A gyermekekkel általában hamar megtalálom a közös hangot és gyorsan a bizalmukba fogadnak. Mivel a XI. kerületben lakom, elsősorban itt vállalnék gyermekfelügyelői munkát, de szóba jöhet más kerület is. 

 

Elérhetőségeim: 

06/30/9303-180

polacsek.erika@gmail.com

 

Hívjon bizalommal!

 

Köszönöm: Polacsek Erika

_Szilvi_ Creative Commons License 2016.11.06 0 0 925

Kedves Fórumozók!

 

 Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 

Referencia munkával, illetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján.
Üdv. Szilvia

 

Elérhetőség: +36 30 446 0178

Zajoncful Creative Commons License 2016.10.17 0 0 924

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem. OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen. Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok. Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem. Kérésre önéletrajzot küldök. Keressen bizalommal. Idős embereknek örömmel segítenék bevásárolni, postára gyógyszertárba menni, kutyát sétáltatni. Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék. Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :) Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) ) Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap. Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan. Email: zajonc@gmail.hu Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :) Tarr Alexandra

Mria242 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 922

 

 

Bocsánat, de nem találtam azt a fórumot, ahol az alábbi dolgot hirdethetném.

 

 

Eladó egy Mora PS131 Mwo 3 égős szabadállású gáztűzhely.

Teljesen új,  eddig becsomagolt állapotban leledzett, pár hete lett kibontva az eredeti csomagolásból, azonban 4 égősre kívánom cserélni, ezért adnám el.

 

Eredeti ára: 42.300. Ft, számlája is megvan, de már nem biztos, hogy garanciás.

 

35.000.- Ft-ért átadom, ha valaki igényt tartana rá.

 

Elvitel a XX. kerületből

 

rendezvenyii@citromail.hu

csakma95 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 921

Kedves Manoano! 

Ha még aktuális az érdeklődése, küldjön egy megkeresést az itteni címemre, és azon keresztül vegyük fel a kapcsolatot. 

Üdvözlettel: csakma95@indamail.hu

Előzmény: manoano (914)
Zajoncful Creative Commons License 2016.09.23 0 0 920

Kedves Enikő 2014! Tudom hogy nem engem kérdezett,óvodai dajka  és bébiszitter vagyok.  Családi napközi vezetői végzettségem is van.

Keressen email-ben ott önéletrajzot is küldök és a részleteket megbeszéljük.

Email:  zajonc@gmail.hu

Skype: zajonc07

 

Várom

 

Köszönettel:  Alexa

eniko_2014 Creative Commons License 2016.09.23 0 0 919

Kedves Pircsi54!

 

Kérhetnék egy telszámot, illetve egy mail címet Önhöz?

 

Köszönettel!

Enikő

Előzmény: Pircsi54 (897)
Zajoncful Creative Commons License 2016.09.21 0 0 918

Elirtam az emailt bocsánat.

 

zajonc@gmail.hu

 

Várom

Zajoncful Creative Commons License 2016.09.20 0 0 917

Kedves Manoano! Tudom hogy nem engem kérdezett,óvodai dajka  és bébiszitter vagyok.  Családi napközi vezetői végzettségem is van.

Keressen email-ben ott önéletrajzot is küldök és a részleteket megbeszéljük.

Email:  zajonc@gmail.com

Skype: zajonc07

 

Várom

 

Köszönettel:  Alexa

manoano Creative Commons License 2016.09.19 0 0 916

Kedves Logikus58!

Tudna adni elérhetőséget- e-mail címet, vagy telefonszámot?

Köszönettel:

"Manoano"

Előzmény: Logikus58 (883)
manoano Creative Commons License 2016.09.19 0 0 915

Kedves Pircsi54!

Tudna adni elérhetőséget- e-mail címet, vagy telefonszámot?

Köszönettel:

"Manoano"

Előzmény: Pircsi54 (897)
manoano Creative Commons License 2016.09.19 0 0 914

Kedves csakma95!

Tudna adni telefonos elérhetőséget?

Köszönettel, "Manoano"

Előzmény: csakma95 (910)
Zajoncful Creative Commons License 2016.09.18 0 0 913

Idős embereknek örömmel segítenék bevásárolni, postára gyógyszertárba menni, kutyát sétáltatni.
Óvodai dajka, és Családi napközi vezetői, és bébiszitteri végzettséggel rendelkezem gyermekfelvigyázást is vállalok rendszeresen és kisgyermekes anyukáknak szívesen besegítenék a napi őrület és káosz felszámolásában, hosszú távon. :) 

Budapest XIV. és Zuglóhoz közeli kerületek, minden megbeszélés tárgya.

Állandó munka esetén abban az esetben tudok hosszabb utazásokat vállalni ha megtérítik az útiköltségemet Budapest határától. 

Email: zajonc@gmail.hu

További szép napot! :)
Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.09.18 0 0 912

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.09.18 0 0 911

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen akár pár órára is.
Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.
Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Keressen bizalommal.

Budapesten vagyok, de bárhová elmegyek.

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)
Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )
Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Email: zajonc@gmail.hu

Illetve: 20 242 17 57

Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Tarr Alexandra

csakma95 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 910

Babysitter,gyermekfelügyelet, idősgondozás

 

Leinformálható, több évtizedes gyakorlattal rendelkező nyugdíjas pedagógus Budapesten (lehetőleg az M2-vel jól megközelíthető helyen) alkalmi jelleggel v. esetenként hosszabb távon is csecsemőkorú v. kisgyermek napi (esetenként éjszakai és/v. hétvégi) felügyeletét, gondozását, türelmes, szeretetteljes foglalkozását vállalja.

 

Hosszabb távon is, akár külföldön(EU) is érdekel.

Továbbá vállalom iskolás gyerekek délutáni tanulásának felügyeletét, eseti korrepetálását, különórákra kísérését, tartalmas programok szervezését.


Idős emberek részére bevásárolok, elkísérem (v. szgk.-val elviszem) orvoshoz/rokonhoz/kirándulni/fürdőbe ... eseti jelleggel v. rendszeresen hosszabb távon.

 

Több évtizedes tapasztalattal rendelkezem, empatikus vagyok,pozitív beállítottságú. Felhasználó szintű számítástechnikai ismerettel, "B" kat. jogosítvánnyal, 30 éves vezetői gyakorlattal rendelkezem. Magyaron kívül beszélek oroszul, értek, eligazodom angolul. 

Hívjon bizalommal v. írjon a csakma95@indamail.hu címre!

csakma95 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 909

Ha még aktuális a keresése, keressen meg: nyugdíjas pedagógus vagyok. Ilyen munkákat vállalok. 
E-mail: csakma95 qkacc indamailponthu

 

Előzmény: Janyika13 (907)
Zajoncful Creative Commons License 2016.08.25 0 0 908

Janyika13

 

Írj nekem emailt. :) Óvodai dajka vagyok és bébiszitter. :)

 

Email: zajonc@gmail.hu

Janyika13 Creative Commons License 2016.08.24 0 0 907

Sziasztok. keresnék egy nagymamát pot mamát gyermekeim mellé. 3 éves fiu és 8éves lány. Hol tudnék keresni van őtlet vagy valaki esetleg elvállalná? A másik hogy külföldre kellene költözni hozzánk hollandiába. teljes ellátás és fizetés. csak nagyon nehéz keresni szerintem aki mind ezt bevállalja és még ért is hozzá szeret a gyerekekkel foglalkozni.

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.21 0 0 906

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.21 0 0 905

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen akár pár órára is.
Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.
Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.
Kérésre önéletrajzot küldök.
Keressen bizalommal.

Budapesten vagyok, de bárhová elmegyek.

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)
Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )
Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Email: zajonc@gmail.hu

Illetve: 20 242 17 57


Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Tarr Alexandra

_Szilvi_ Creative Commons License 2016.08.19 0 0 904

Kedves Fórumozók!

 

Köszönöm szépen a sok megkeresést! A jelenlegi takarítói hirdetésem már NEM aktuális!

 

Üdvözlettel: Szilvia

 

 

 

Kedves Fórumozók!

 Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 

Referencia munkával, illetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján.
Üdv. Szilvia

Marcsusz100 Creative Commons License 2016.08.12 0 0 903

Kedves szülők! Keresem azt a szimpatikus családot, akinek szüksége lehet a segitségemre, gyermeke (gyermekei) felügyeletében! Türelmes, Határozott, 2 gyermekes anyuka vagyok! 

Ha szükséges lázatmérek-gyógyszert adok, vigasztalok-babusgatok!

Több családnak voltam már segítségére akik mai napig kapcsolatban vannak velem! 

Biztos vagyok benne, hogy önnök is elégedetek lenének velem!😍😍😍 Keresenek bátran!

06-30-676-0283

Szépnapot kívánok:Mária

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.08 0 0 902

horvathimreeeee@gmail.com

23 èves srác

 

Előzmény: Törölt nick (901)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.08 0 0 901

Kedves Anyuka és Apuka! Ha egyéb elfoglaltságuk miatt nem tudnak vigyázni gyermekükre, szívesen besegítek. Igény esetén elhozom bölcsődéből, óvodából, iskolából. Tapasztalattal rendelkezem tesóm kisfiára rendszeressen vigyázok Györben. Türelmes kedvesség pontosság precizitás jellemez! Ár megegyezé szerint!

Horváth Imre

Horvathimreeeee@gmail.com

Zajoncful Creative Commons License 2016.08.05 0 0 900

Családi napközi vezetői, dajkai,bébiszitteri(csak és kizárólag állandó szitterkedés érdekel napi szinten). Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

Várom szíves megkeresésüket, skypon vagy email-ben

Skype név: zajonc07
Email: zajonc@gmail.hu

Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék.

További szép napot,Alexa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!