Keresés

Részletes keresés

juci Creative Commons License 1999.07.01 0 0 85
Szia Sanyi!

Ha má ijen lyól összetegezőttünk!! Könnyekig meghatódtam, midőn a saját kérdésem láttam felcsendülni elsőként. Hiába, hiúság, asszony a neved!

Tök lyó az interjú, például az Ernyedt Béla szófordulat olyan allegorikus, hogy aki nem látta még őtet, akkor is el tuggya képzelni, miről lehet szó. Meg hát a nézhetetlen orrváladékfolyam megfogalmazás! Oly találó! Csak azt nem tudom, hihetek-e Neked, hogy ezt eccer tényleg megunják. Szerintem túl sokat képzelsz az Átlagember ízléséről.

Ja, meg a Rex-szel kapcsolatos előítéleteid: én azt is mindig megnéztem (lehalkítva), mer az az új felügyelő tiszta olyan, mint az én Ifjúkori Nagy Szerelmem, aki másfél hónap után otthagyott. Muszáj volt nyomon követnem, hogy tényleg egészen olyan-e.

És még egy kérdés: a Merlinben mijen időközönként szoktál fellépni, egész konkrétan: mikor?

Csók: juci

OpiumPapa Creative Commons License 1999.07.01 0 0 84
Hali !

Szerintem jó kis intervju volt. Én nem igazán szeretem a TV-t, pláne amióta láttam az első Showdat. :)
Szerintem amit mondani akarsz sokkal jobban átjön személyesen. Ha visszaemlékszem azokra az alkalmakra amikor élőben halgattalak (Merlin, Sziget98 etc) valahogy mindíg csillogó szemű és vibráló gyomorszájú emberek voltak körülöttünk. De amikor a tv-ben látlak ez nincs meg, valahogy az egész nem él, pedig az lenne a lényeg.

sok zsigert

OpiumPapa

Bazska Creative Commons License 1999.07.01 0 0 83
Ez egy korrekt kis interjú volt. Tetszett. Remélem, nem fognak azok sem megütközni rajta, akik a Tv-s Fábryt ismerik és nem a Merlinest, ahol ott a helye, akkor elcsattan egy-két b***meg, meg f*sz.

Nagyon tetszett az őszinteség, ahogy le tudta húzni a rosszat, mert a Laárék tényleg botrányosak voltak. Az is rendben volt, hogy teljesen önkritikusan tudott nyilatkozni olyan dolgokról, mint pl. a Hócipős dizájn-center vagy a saját teljesítménye. Ez van, ezért szeressük.

Fábrynak tényleg nem az Esmeralda és Rex-faneket kell kultúrálisan kielégítenie, hanem azokat a nevetésre és kikapcsolódásra vágyó hellyel-közzel értelmiségieket, akik egyszerűen nem találnak olyan TV-műsort, ami adna valamit.

Szóval okés minden.

Alfred Creative Commons License 1999.06.30 0 0 82
Fábry Sándor:
Nem kérdeztem, mert mint régi élveződ :-) bíztam benne, hogy jobbra válaszolsz, mint én kérdezni tudnék. Bejött, bár szokatlanul kemény, néhol indiszkrét válaszokat adtál.
Nem ismerem azt a világot, amiben élsz, de nem fognak-e a kollégáid a szükségesnél jobban megsértődni?
abalint Creative Commons License 1999.06.30 0 0 81
Itt egy érdekesség:F.S. mozis pályafutása.
abalint Creative Commons License 1999.06.30 0 0 80
Kedves Sándor!

Nagyon jó a showja, sajnos lefelejtettem feltenni kérdéseket, de majd legközelebbb. :))
Nagyon örülök, hogy sok kérdésben elmondta a véleményét, így sokkla többet tudhattunk meg magáról.
Egy javaslat: ne tegye be mások által(pl. Szőke András) csinált humorszkeket, mert az nem illik a showba.

Dokumentátor Creative Commons License 1999.06.30 0 0 79
Kedves Sándor!

Köszönöm a válaszokat, Uj Péternek pedig azt, hogy feltette a kérdéseimet.

Az interjú nagyon tetszett.

Nézőként adnék egy jószándékú tanácsot. Bízzon abban, hogy a kérdései jók (mert azok többnyire jók). S ha ez így van, akkor a néző kiváncsi a válaszra. Ne Ön döntse el helyettem, hogy az illető jól/jót válaszol-e. Ne szakítsa félbe a vendéget, legalábbis ne a második szónál. Egy-két mondatot mindenki megérdemel. Sok sikert!
:-)

dekóder Creative Commons License 1999.06.30 0 0 78
Bocs, megvan, kibökte a szememet...
:-)
Előzmény: dekóder (77)
dekóder Creative Commons License 1999.06.30 0 0 77
Hol lehet elolvasni?
Előzmény: garage (75)
Havária Creative Commons License 1999.06.30 0 0 76
up és garage: engem komolyan meglepett, hogy ennyire felhúzta magát itt-ott. De pont ettől jó az interjú. (Az egy kicsit rosszul esett, hogy a kérdésem második fele nem hangzott el :(, de tényleg csak zárójelben, spongyát rá.)
garage Creative Commons License 1999.06.30 0 0 75
up,
kösz a meglepően szerkesztetlen interjút, élvezet volt olvasni. Fábrytól pedig kösz az aránylag őszinte válaszokat, hál’stennek a stílen azé’ érezhető volt, hogy nem az RTL Klub műsorában szerepelt... Én még mindig azt mondom, hogy a Merlin jobban megy hozzá :)
Egy konkrét dolog: talán könnyítek FS-on, ha én mondom ki és neki csak bólogatnia kell a monitor előtt: azé’ ez az RTL Klub kicsit ciki, de mindegy, kölcsönös haszonra épül: jó pénzért eladhatja a tudását.
De a Galláékkal nagyon igaza van!
És mi lesz az a CD, amin a vietnámi balzsam lesz? Mert azt én - bár egyformán elmesélve még nem hallottam - imádom.
még1x kösz
Gyötör Creative Commons License 1999.06.29 0 0 74
Felhasználná-e a műsorában, és ha igen, hova és mi módon jutassam el a birtokomban lévő, távol keleti gyártmányú, kakasszóval ébresztő, gombnyomásra az időt oroszul! bemondó dizájnos kvarc karórát?
Tisztelettel: Gyötör :-)
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.06.29 0 0 73
Természetesen "hajaz rá" szerkezetben.
Előzmény: Rémusz bácsi (72)
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.06.29 0 0 72
Mintha édcsapám kelet-magyarországi szülőfalujában a "húz hozzá" mellett imitt-amott elhangzott volna a "hajaz" szófordulat is.

Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de ha már ojan rendes vagy az Építkezés-házfelújításban...

Előzmény: Hacsek (70)
sti Creative Commons License 1999.06.29 0 0 71
Hol-smint lesznek a válaszok?
Előzmény: up (-)
Hacsek Creative Commons License 1999.06.29 0 0 70
Bocs, hadd kérdezzek egy idő utánit:

Már nyelvészeti vita is folyt arról, hogy a "hajaz" ige már Sanyi előtt is része volt-e a nyelvünknek. Mit szól ehhez maga az érdekelt?

Előzmény: up (69)
up Creative Commons License 1999.06.29 0 0 69
kedves emberek

itt vagyunk kénytelenek berekeszteni a kérdezés fonalát. Fábry doktor faggatását fél három fele kezdjük.

up

bubbanty Creative Commons License 1999.06.29 0 0 68
Tisztelt Fábry Úr !

Az Ön stílusából, szókincséből, no meg a nyilatkozataiból világosan kiderül, hogy volt gyerekszobája.
Kérdezem ezután, hogy aki a kultúráltság, intelligenciá ilyen fokán áll, mirt süllyed időnként a gusztustalanság szintjére, mint tette azt pl. kb. két éve Sopronban a teniszbálon. Ez valami perverz lelki igény?
És én most komolyan nem kekeckedni akarok, de egyszerűen nem értem.
Kérem válaszoljon.
Bubbanty

bubbanty Creative Commons License 1999.06.29 0 0 67
Tisztelt Fábry Úr !

Az Ön stílusából, szókincséből, no meg a nyilatkozataiból világosan kiderül, hogy volt gyerekszobája.
Kérdezem ezután, hogy aki a kultúráltság, intelligenciá ilyen fokán áll, mirt süllyed időnként a gusztustalanság szintjére, mint tette azt pl. kb. két éve Sopronban a teniszbálon. Ez valami perverz lelki igény?
És én most komolyan nem kekeckedni akarok, de egyszerűen nem értem.
Kérem válaszoljon.

vlad Creative Commons License 1999.06.29 0 0 66
Sanyi, te is depis vagy mikor nem a szinpadon hulyeskedsz? Vered a gyereket (tenyleg van?) meg az asszonyt (tenyleg van?)? Vagy csak siman ulsz es iszod a kobanyait? Tenyleg milyen sort iszik manapsag egy somen?
Jacobs Ladder Creative Commons License 1999.06.29 0 0 65
Nem voltam ott minden Fábry-show-n (nem tévé), ezért lehet, hogy most mellélövök, de azt szívesen megkérdezném, hogy mikor (és hol) hallgathatjuk már végre meg a mongóliai történeteket? A meghívólevél beszerzéséig (vagyis: a kocsmáig) már kétszer eljutottunk, de onnan egy tapodtat sem tovább.
A sítúrát már háromszor hallottam. (Vagy négyszer? Mindegy, mindahányszor padlót fogtam. A röhögéstől.)
A kenyai sztorira gondolni sem merek ezek után.
clisHe Creative Commons License 1999.06.29 0 0 64
bocsi hogy abszolute de nem tartozik ide, de erdekelne egy ket dolog
tisztelt up!

most hirtelen ketto kerdesem volna
1. mejik volt elobb, a Wanted , vagy a nepszabadsag ?
2. volt egy Bela es a szarvasporkolt cikk, szoval az onkent, vayg talan valami sugallatra szuletett?

na mindenkitol bocsi, de ... :o))))))))

rezső Creative Commons License 1999.06.29 0 0 63
Emlékezvén a már akkor is nehezen kibírható idegenvezetőre, aki azért még egyenes gerincű volt - ha hinni lehet a megérzésnek és volt közös kollegánknak W. Áginak -, csak azt kérdezném tisztelettel, szégyenkezel-e magadban néha azon amit csinálsz, s ahogyan csinálod?
Stiggs Creative Commons License 1999.06.28 0 0 62
Ezek meg kik?, nemtom én nem szeretném ha zenészek helyett egy SB16 os recsegne rá egy elszabadult dobgépre..:-((( Ja kozmix, az jó az legalább jórész régi kb 20 éves slágerek alá nyom egy kis drum and bass-t.
Előzmény: Dynamyte (59)
myprint Creative Commons License 1999.06.28 0 0 61
Ha jól megszemlézed a Sanyi munkásságát, észreveszed, hogy a Sanyi egy kétlábon járó "nosztalgia kávézó".
Jól illeszthető hozzá a szlogen: " A múlt mindig szebb, mint a jövő!"
Előzmény: Dynamyte (59)
inca Creative Commons License 1999.06.28 0 0 60
Millen tipusu az eb?
Dynamyte Creative Commons License 1999.06.28 0 0 59
Kedves Mindenki!
Nekem csak egy kerdesem lenne: miert van az, hogy a Fabry Show-ban oregebb zeneszeket es regi zenet jatszo muveszeket hivnak meg?
Ez nem mindenkinek tetszik. Persze, itt fel lehet vetni, hogy az emberek nem a jo zeneert nezik meg a musor. De mindenkinek el kellene egy kis valtozatossag.Pl: UfO eggyuttes, Kozmix vagy az M Force House Team? Hogy csak a legjobbakat emlitsem meg. Errol erdemes lenne elgondolkoznia a management-nek es a Fabry Sandor Muvesz Urnak.

Tisztelettel:
Dynamyte

Osztap Bender Creative Commons License 1999.06.28 0 0 58
Fábry művész urat nyilatkozatai alapján a hatvanas években három dolog foglalkoztatta:
1. Hogyan lehetne disszidálni
2. Hogyan lehetne megúszni a katonaságot
3. Hogyan veszítse el a szűzességét

Ha valami érdekes anekdotával tudna szolgálni a teoretikus kérdésfeltevésen túl a dolgok gyakorlati aspektusairól... engem spec. a katonaság izgat.

Osztap

peta Creative Commons License 1999.06.28 0 0 57
Mi a szösz?
azesz Creative Commons License 1999.06.28 0 0 56
Sanyi,

mivel lehetne ravenni arra hogy a dizajn center valamikor a nagyon kozeli jovoben foglalkozzon korunk hosevel es annak ruhazataval. itt most a szines fila-zizegore es a patas-csirkekre gondolnek.

egyebkent nagyon hianyolom azt a nyelveszkedo musort ami par eve az mtv 1-n futott keso ejszakankent es szerintem a legzsenialisabb tv musor volt.

a.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!