Keresés

Részletes keresés

azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.07.13 0 0 28
Orbánt, Kövért, Kosztolányit, Pintért.
SzaSzE Creative Commons License 1999.07.12 0 0 27
Én a hazugságvizsgálót...ki tudja???

:-)))

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.07.07 0 0 26
kedves BOB!
Speaker két nickjén keveri a szoclibet, meg a judeabolsevikot:-)))
Előzmény: BOB (25)
BOB Creative Commons License 1999.07.07 0 0 25
Távol álljon tőlem, hogy ideológiai vitába bocsátkozzam egy felsőbbrendűvel, de ugyammá' mutass már nekem valahol egy liberál bolsevikot!
Előzmény: speaker (23)
I. Blasius Creative Commons License 1999.07.07 0 0 24
Azért a Horn Gyulát is szívesen kifaggatnám '56- ról, az Mszp- panamáiról, az Szdsz- eseket pedig arról, hogy komolyan gondolják- e azt a sok beteg elvet, amelyet liberalizmusnak neveznek. A Fidesz dolgai SZVSZ sokkal kisebb stílüek, csak a judeabolsevik sajtó fújja fel ezeket, addig sem az általuk hőn kiszolgált szdsz- mszp-s bűnökről esik szó.
speaker Creative Commons License 1999.07.07 0 0 23
Hazugságvizsgálóra csakis a liberál bolsevikokat kell kötni, de őket meg minek, hiszen tudjuk, hogy minden megnyilvánulásuk hazug.
mulatt Creative Commons License 1999.07.06 0 0 22
Nekem a HAZUGSÁGRÓL a POLTIKUS jut eszembe.
Hogy jégtörőről szövegéről pedig SPEAKER....????
Előzmény: jégtörő (10)
virge3d Creative Commons License 1999.07.06 0 0 21
Profiknak nem jelent gondot átverni a hazugságvizsgálót, így politikusok, vagy mondjuk újságírók esetében nem sok értelme lenne... :-)
alexandrosz Creative Commons License 1999.07.06 0 0 20
Igaza van Jégtörőnek!

A Fidesz részére inkább egyfajta hülyeség-vizsgálót kellene kifejleszteni..., merthogy asszem olyan még nincs forgalomban. Én az ISM-ben kezdeném a gép kipróbálását...

picur Creative Commons License 1999.07.06 0 0 19
"Mint már mondtam, nekem a hazugságról az MSZP jut az eszembe, nem a Fidesz. Sajnálom."
Affranc, nekem meg a Fidesz. En is sajnalom, de en azert, mert ok vannak kormanyon ;P
Előzmény: jégtörő (10)
Tamás Creative Commons License 1999.07.05 0 0 18
Jégtörő!

ÉBRESZTŐ!

Előzmény: Tamás (17)
Tamás Creative Commons License 1999.07.02 0 0 17
Kedves Jégtörő!

Ezt most qrvára nem értem:

"Ez az ÉBRESZTŐ a Te szádból hiteltelenül hangzik. Javasolnám inkább a FEGYVERBE, FEGYVERBE formulát."

Én még ezen a fórumon (máshol sem) uszítottam, szólítottam fegyverbe stb. a népet, meg senkit, nemcsak a kormánnyal (bár az igaz, hogy úúúúúútááálom őket), de az olyan jobboldali hozzászólókkal szemben sem, akik

1) pl. az abortusztopicban olyasmikat írogatnak, hogy az ilyen (abortuszt végrehajtató) nőkből inkább kitaposnák a gyereket
2) nyíltan tagadják a holocaustot
3) közlik velem, hogy "antiszemita az a telavivi cionfasiszta bácsikád"
stb.,
és még moderálást sem kértem rájuk, mert ezek a leírók szegénységi bizonyítványai...

Légyszíves linkelj, vagy kopipésztelj be bármilyen, általam írt olyan hozzászólást, ami a kijelentésedet alátámasztja. Megígérem, hogy nem fogom letagadni, ha az enyém, rendben?

Az ÉBRESZTŐ-t nem valami gyermekded, idétlen harcrahívásnak szántam ellened, vagy a Veled és a FIDESZ-szel szimpatizáló emberek ellen, hanem kifejezetten Neked szántam, hogy ébredj fel a szép álmodozásodból, és nézz körül a FIDESZ háza táján. Is.

Akkor a válaszom a topic kérdésére egyszerűen annyi:

A FIDESZ vezetőit IS hazugságvizsgálóra kötném.

És nagyon szeretnék választ kapni a Tőled a fenti kérdésemre!

Előzmény: jégtörő (10)
mamagáj Creative Commons License 1999.06.26 0 0 15
Kedves Jégtörő!

Azért mert Te nem veszed észre,azért még a FIDESZ is(!) hazudik(-ott).

Előzmény: jégtörő (10)
bubu Creative Commons License 1999.06.26 0 0 14
es mivel kotnenk ra oket, lanccal?
osztan jo nehez egy ilyen vizsgalo?
hm lennenek otleteim....
Sojourner Truth Creative Commons License 1999.06.26 0 0 13
Ja, es valakit elfelejtettem:
Madeline Not-At-All-Bright-ot, az USA egyik legmegatalkodottabb politikus nojet. O aztan tudna meselni.
Sojourner Truth Creative Commons License 1999.06.26 0 0 12
En a NATO minden nagykutyajat hazugsagvizsgalora tennem mikozben eloben nezne az egesz vilag nemzetkozi televizio allomasokon a vallomasukat, miszerint "a jugoszlaviai beavatkozast kizarolag humanitarius, emberbarat ERDEKEK motivaltak." E-E-E-E-E-E-Ehhhhhhhhhhh!... Kiakadt a hazugsagvizsgalo mutatoja!!!!!!!!1
Nostradamus Creative Commons License 1999.06.26 0 0 11
Úgy tudom, a hazugságvizsgálók nem magyar fejlesztések. Ezért nem is a magyar viszonyokra vannak kalibrálva. A Magyarországon szokásos átlagos hazugságmennyiséggel a gép nem tudna mit kezdeni! Még mérni is elfelejtene...
A legbiztosabb módszer továbbra is az orr vizsgálata: ha puha, hazudik az illető!
jégtörő Creative Commons License 1999.06.26 0 0 10
Ez az ÉBRESZTŐ a Te szádból hiteltelenül hangzik. Javasolnám inkább a FEGYVERBE, FEGYVERBE formulát.

Mint már mondtam, nekem a hazugságról az MSZP jut az eszembe, nem a Fidesz. Sajnálom.

Előzmény: Tamás (9)
Tamás Creative Commons License 1999.06.26 0 0 9
Annak a gépnek viszont akkor meg sem kottyanna, ha a FIDESZ-eseket is ráraknánk, nem??? Vagy azt már nem kéne erőltetni? Miből gondolod, hogy azok szentek???!!!

ÉBRESZTŐ

Előzmény: jégtörő (6)
jégtörő Creative Commons License 1999.06.26 0 0 8
Nézd, hogy ki a kedvencem, az nem derülhet ki a Fidesz-re Mszp-re leszűkített polítikai mezőnyben.

Az viszont igaz, hogy ha hazugságról van szó, nekem azonnal az MSZP neve ugrik be. A szimpatizáns médiazsoldosaival együtt.

Előzmény: PuPu (7)
PuPu Creative Commons License 1999.06.26 0 0 7
Milyen kíméletes vagy kedvenceiddel...
Azért megpróbálhatnád pl. az igazmondó Vitykát, Pintért, Simlicskét, stb...
Arról nem szólva, hogy ha a gép a minőséget is mérné, ott is tarolnának kedvenckéid...
Előzmény: jégtörő (6)
jégtörő Creative Commons License 1999.06.25 0 0 6
Sorosan az Mszp és Szdsz minden prominens személyét.
Bár ilyen nagy kapacitású gép nemigen létezik, ami ezen emberek hazugságainak mennyiségét képes lenne mérni.
gargoyle Creative Commons License 1999.06.23 0 0 5
sajna már az ujjbegyek is hazudnak...
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.06.23 0 0 4
Ov, bár tönkremenne a gép:-))))
Tomi bácsi Creative Commons License 1999.06.23 0 0 3
Tök mindegy. A tivi-ben láttam, hogy van már hazugság vizsgáló ellen használható desodor.
ISTENHEZ HASONLÓ Creative Commons License 1999.06.23 0 0 2

A hazugságokkal kapcsolatos topic összes résztvevőjét !

Shatterhand Creative Commons License 1999.06.23 0 0 1
Bocs,
"előjelek használatának relatív használata"
hejesen :
"előjelek relatív használata"
Előzmény: Shatterhand (0)
Shatterhand Creative Commons License 1999.06.23 0 0 0
Kedves Jhonny,
attól tartok, a Hofi anyósának a módszere sokkal megbízhatóbb módszer a politikusok hazudozásának megállapítására, mint bármilyen gép. Ha pl. mozog a szája, vagy ír a keze...
A kérdések kezdődhetnének mondjuk a szorzótáblával, majd jöhetne az adótábla ("több lett-kevesebb lett a teher?"), aztán a matematikai alapműveletek és az előjelek használatának relatív használata nemzetgazdasági jelentéssel ill. csak matematikai példákon stb...
Elég reménytelen vállalkozás lenne olyat találni a parlamentben, aki elérne a teszt végéig.
De azért jó a topic!
Üdvözlettel : Shatterhand
Előzmény: Jhonny (-)
Jhonny Creative Commons License 1999.06.22 0 0 topiknyitó
Szerintem a mi érdekünkben, hogy végre eldönthessük ki hazudik és mit, be kéne vezetni a hazugságvizsgálót a politikában...
Ti mit gondoltok?
Ha már itt tartunk akkor, melyik politikus vagy nem politikus, de közéleti személy ellen "vetnél be" hazugságvizsgálót?
Mit kérdeznél tőle?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!