Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

cupidity júl. 22. Creative Commons License 6609

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Annyit tennék hozzá, hogy órákig! :P

Előzmény: napágy (6607)
beszorultam egy zetorba 1 júl. 22. Creative Commons License 6608

nyalnivaló!

Előzmény: napágy (6607)
napágy júl. 22. Creative Commons License 6607

hétvégén a nyéki tónál

Zoord júl. 21. Creative Commons License 6606

Szívesen kitölteném:)

Előzmény: meggym (6605)
meggym júl. 20. Creative Commons License 6605

takaro123 júl. 20. Creative Commons License 6604

talán ez elment. Hogy tetszik?

takaro123 júl. 20. Creative Commons License 6603

hogy tetszik??

Előzmény: cunnilinger (6598)
leszbiboszi júl. 20. Creative Commons License 6602

rhmprszt júl. 20. Creative Commons License 6601

meggym júl. 18. Creative Commons License 6600

Törölt nick júl. 16. Creative Commons License 6599

Nagyon kis finom dombocskák.

Előzmény: cunnilinger (6591)
cunnilinger júl. 16. Creative Commons License 6598

Kriistóf júl. 16. Creative Commons License 6597

Nagyon szép és izgató. Esetleg emailben küldenél többet?

Törölt nick júl. 15. Creative Commons License 6596

Szerelmetes párom csodaszép puncija... nektek hogy tetszik?

Carina_S júl. 15. Creative Commons License 6595

<<Egy "kis" punciborotválás... !

Történt úgy pár hete, már a nyár elején, hogy strandolni mentünk az egyik legjobb barátnőmmel. Jegyváltás után beléptünk a strandra, és elsőként a strandfürdő zuhanyzóját kerestük fel, hogy mindjárt az elején hozzászoktassuk magunkat -- ebben a meleg, sőt csaknem forró nyári időben(!) -- a jóval hűvösebb medencei vízhez, de mert felhevült testtel nem ajánlatos ész nélkül a vízbe ugrálni, ezt a "lépést" inkább a strandfürdő zuhanyozójában ejtettük meg... .

Szerencsére előrelátóan olyan időpontot választottunk ki a strandoláshoz -- tehát kicsit már a csúcsidőn egy kicsikét kívül eső napszakot -- , hogy ne a legnagyobb embertömeget fogjuk ki -- a pihenéskor a füvön lévő fekvő-pihenőhelyeknél, és a medencéknél egyaránt -- , mert így nyugodtabban lehet pihenni, napozni, és fürdeni is.

Így aztán szerencsénk volt a zuhanyozóknál is, mivel ott sem volt nagy tömeg, egyharmadig volt csak tele, úgyhogy két egymás mellett lévő zuhanyfülkét fogtunk ki magunknak. Azok a fajták még, amik oldalról zártak, de felülről nem fedettek, hogy a napfény szabadon bejöhessen a picike fülkékbe, és alul a műanyag hullámlemez alja is körülbelül 25 centivel fentébb volt, mint a mettlachit-padlócsempézet lábat már nem sértő, csodás sima kövei.

Én elkezdtem lezuhanyozni az alapos leszappanozás után, nekem csak ennyiből állt az egész, mert én már otthon felborotváltam kopaszra a hónaljamból is, meg a puncimról is az összes szőrzetet, Ildikó barátnőm viszont ezt a lépést a zuhanyzással kötötte egybe, bár ettől még eléggé hamar készen lett ő is.

Ez inkább csak engem ért váratlanul, mert a szomszéd fülkéből, ahol Ildi zuhanyozott, egyszer csak olyan, csak félig-meddig "finom"-nak mondható hangokat hallok ám zuhanyozás közben, mint amikor valaki rettenetesen erősen tíz körömmel vakarja a hónaljszőrzetét, magyarán áthallatszott a vakaródzás és csak félig halk sercegő, recsegő hangja... . Azaz hogy csak hasonlított a vakaródzáshoz. Mert ugyanis már majdnem átszóltam a kérdéssel, hogy: "Mondd Ildi, ennyire viszket a hónod alja, hogy ilyen erősen és vadul vakaródzol???", de aztán mégsem tettem ezt, mert az alsó 25 centis résen át látva leesett a tantusz, amint megpillantom, ahogy a "szőrvakarással" egy időben három-négycentis szőrpamacsok hullanak a padlóra!>> Megértettem -- amire eddig én még csak nem is gondoltam: Ildi most borotválja a hónalját... ! Figyeltem: a vadul mozgó borotvakésről és a roppant sűrűn egymás után sercegve-recsegve lehulló és leomló szőrpamacsokról teljesen tisztán hallatszott, ahogy a borotvakés miszlikbe szaggatja, aprítja a szőrzetet!!! Aztán a jobb hónalja után a balról is lehullott a szőr, és aztán jött számomra a meglepi: a szőrzet továbbra is erőteljesen hullott róla, csak ez már a hónaljszőröknél sokkalta göndörebb szőrzet volt: punciszőrzet! A mennyiségéből ítélve a teljes punettaszőrzetét felborotválta, mégpedig ő is (pont úgy ahogyan én is szoktam) alulról fölfelé, a növési iránnyal szemben!!!

Mikor kijöttünk a fülkéből benéztem a fülkéjébe: tele volt a borotvakéstől miszlikbe szaggatott szőrpamacsokkal! A meglepetéstől nevetve felsikoltottam: "Te jóságos atya úr isten!!! Szegény punciszőrzeted!!". Aztán megmutatta a borotváját, hogy miért sikerült neki olyan gyorsan felborotválnia vele ilyen szőrzetmennyiséget: szabályos nyeles wilkinson pengés kétoldalas férfiborotva volt, de abból a fajtából, amelyiknek a késbefogó alsó részt -- tehát amelyet a nyél csavarója odaszorít alulról a borotvakésnek, vagy borotvapengének, és csak rajta keresztül utána a vastag,felső késbefogónak, ami legfelülre esik -- durva fésű fogazásának megfelelően jó mélyen befogazták (pont olyan amilyen a fodrászok nyesőjének késbefogóján is látható), pontosan azért, hogy részben az összes szőrtincset a borotvakés elé terelje és egyik se "menekülhessen meg" a borotválástól még véletlenül sem, részben pedig azért, hogy a rengeteg sok szőrzetpamacsok se tudják eltömíteni, hogy folyamatosan lehessen vele visszaborotválni a szőrzetet!

Aztán kijöttünk a fülkékből a bikiniink felhúzása után, és kimentünk a strandnak a medencéihez... !

bencenagy júl. 14. Creative Commons License 6594

Sziasztok lányok puncit nyalnék.várom a jelentkezéseket pussy7788@freemail.hu

Mindigarra júl. 13. Creative Commons License 6593

ferrum1973 júl. 13. Creative Commons License 6592

Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: cunnilinger (6591)
cunnilinger júl. 13. Creative Commons License 6591

meggym júl. 8. Creative Commons License 6590

meggym júl. 3. Creative Commons License 6589

medicalorg júl. 2. Creative Commons License 6588

már hogyne tetszene

Előzmény: kovács évi (6569)
eleganceg júl. 2. Creative Commons License 6587

Saját szerzemény

rhmprszt júl. 1. Creative Commons License 6586

rhmprszt jún. 26. Creative Commons License 6585

namenick_ jún. 24. Creative Commons License 6584

malacka08 jún. 22. Creative Commons License 6583

23 év már nem jó ? :(

Előzmény: kovács évi (6582)
kovács évi jún. 21. Creative Commons License 6582

Szia Fiúkát akarok 18 max 20  évest  rosszalkodni picic  én 30 vagyok és imádom szexet képcsere küldj goooooooooo@citromail.hu

rhmprszt jún. 19. Creative Commons License 6581

Ch29 jún. 13. Creative Commons License 6580

Ez nagyon ott van!...hmmmmm

Előzmény: leszbiboszi (6577)