Keresés

Részletes keresés

Szigi101 Creative Commons License 28 órája 0 0 301000
nokri Creative Commons License 29 órája 0 1 300999

melyikre gondolsz?

- a DM-es pohárra mert az nem repohár volt, csak úgy nézett ki de az fizetős volt és nem visszaváltós (1300ért ha jól hallottam, ami nonszensz Bécsben tavaly 2 euro volt a Guns pohár de pénzért visszaváltósan)

- a "sima" ronda repohárra...akkor az visszaváltós de nem pénzre hanem tokenre (mint párszáz éve mindig, mindehol)

 

ha bármit pénzért lehetne visszaváltani már rég elvették volna tőleg és már sorban álltak volna vele a beváltásért

 

ui: utálom a repoharat lenyúlós hazug 

Előzmény: ricsárdtácsfész (300998)
ricsárdtácsfész Creative Commons License 1 napja 0 0 300998

A REpohárnak mi értelme van,ha a pénzt nem adják vissza?

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 1 300997

Maradjunk is ennyiben. Az értelem kérdésében pedig csak annyit, hogy én egy szóval se tagadtam a sértettek érintettségét, felelősségét (mondjuk nem is esett róla szó), amíg te egész konkrétan rajtuk köszörülted a nyelvedet és viccet csináltál a bajukból. Az, hogy ezt szóvá teszem, mert szerintem undorító, amit művelsz nem jelenti azt, hogy őket védeném. Hibát követtek el, jóhiszeműek voltak, átverhetők. Ettől még gusztustalan az a stílus, amit itt leművelsz. Tetted volna ezt tegnap a beengedésnél, 2 perc alatt összetörték volna az oktondi képedet.

 

És mindezt úgy mondom, hogy 1) nincs veled személyesen bajom, 2) nincs közöm az esetekhez, kvázi teljesen kívülálló vagyok, illetve max. annyi, hogy az én jegyem is újraértékesített online jegy volt, de nálam megvolt minden óvintézkedés, hogy ne legyen baj a vége.

 

Befejeztem az epehányást, a további idegrángásaidat nem kívánom észrevenni.

Előzmény: Generic Jingle (300990)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 300996

Én ilyen bicskanyitogató dumával nem lennék képes arra, hogy a szakirányú tudományág oktatásával hozakodjak elő, mint érv.

Előzmény: Generic Jingle (300989)
Szigi101 Creative Commons License 1 napja 0 0 300995

https://www.youtube.com/watch?v=4HrsmVbaw1g

 

teljes koncertfelvétel tegnap estéről

deeeed Creative Commons License 1 napja 0 0 300994

akinek nem inge-bugyogója, maradjon a kaptafánál... ;)))

Előzmény: mindenki senkije (300992)
Szigi101 Creative Commons License 1 napja 0 0 300993
mindenki senkije Creative Commons License 1 napja -1 1 300992

engedd meg, hogy idézzek egy klasszikust:

 

"mivel ez egy fórum, amolyan "beszélgetős" felület, három lehetőség van:

 

1. nem tecccik belépni a felületre

2. és/vagy nem tecccik posztolni

3. és/vagy görgetni tecccik

 

nem bonyolult... ;)"

Előzmény: deeeed (300991)
deeeed Creative Commons License 1 napja 0 1 300991

húúú, megint rákezdtek a varjak, a varjak leg varjabbika... nem az a lényeg, hogy egypár betépett és/vagy csatakrészeg tirpák kitámojgott hányni a koncertről, hanem az, hogy egy fergeteges koncert van mögöttünk... akik bent voltak, nagyot tomboltak és jól érezték magukat, egy újabb felejthetetlen élmény(!)...

Blikk-es videjjjó a varjaknak... ;)))

Generic Jingle Creative Commons License 1 napja -1 0 300990

A köznyelv a bűncselekmények során a "sértetti közrehatást" gyakran úgy értelmezi, hogy az áldozat "tehet arról", hogy bűncselekmény sértettjévé vált, és ez az elkövetőt tette alól felmenti. A helyzet ennél összetettebb.

.

Mindegy, nem fárasztalak vele, úgysem értenéd...

 

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (300988)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja -1 0 300989

A sok hülye, szemét áldozathibáztató még egy áltudományt is létrehozott a témában viktimológia néven, van pofájuk többek között a jogi- és rendőrképzésben is oktatni. Pfúj!

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (300988)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 300988

Engedd el, mert csak magadat égeted ezzel az ostoba áldozathibáztatással.

Előzmény: Generic Jingle (300976)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 300987

Maradjunk is ennyiben. Julia Roberts nálunk is persona non grata, nem csak te.

Előzmény: Generic Jingle (300977)
Szigi101 Creative Commons License 1 napja 0 0 300986

bocsi, látom, hogy ebből csak a Lángoló nemvótmá

Szigi101 Creative Commons License 1 napja 0 0 300985
Előzmény: Szigi101 (300984)
Szigi101 Creative Commons License 1 napja 0 0 300984
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja -1 0 300983

Született 1997. szeptember 12-én, tehát az Alan utáni időszakban, de nem tűnik demó jellegűnek. :-)

Előzmény: Generic Jingle (300981)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja 0 0 300982

Én szinte mindent kikapcsoltam a korábbi nagy kedvencek közül, így a DM-et is. Rengeteg jó zenét fedezek fel azóta, újat is, vagy régi, de akkor nem ismert dalokat, előadókat. Van olyan, akitől ismertem pár dalt, mert pl. volt tőlük valami a rongyosra hallgatott Techno Trax válogatásokon, és most feltérképezem a teljes munkásságukat. Remek móka, remek élmény, csak javasolni tudom mindenkinek egy nagyon sokadik Somebody vagy PJ helyett.

Előzmény: bbfan1 (300980)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja -1 0 300981

Akkor legyen Sydney Sweeney a példában. Így már jó lesz?

Előzmény: Troll Heyerdahl (300979)
bbfan1 Creative Commons License 1 napja 0 1 300980

Én a 2006 márciusi koncert óta, ami akkor nekem az első volt (2001-ben nem jutottam jegyhez), most először nem voltam koncerten. Akkor az óriási élmény volt, a PTA szvsz nagyon erős lemez lett és a mellé rakott számok, ha már akkor is unalomig játszottak voltak, de nekem ott újnak hatottak. Igazából, eredetileg most is az volt a gond, hogy nem jutottam kiemelt állójegyhez, mert folyamatosan ledobált az első pár órában a weboldal, aztán fel is adtam. Eddig mindig a koncert előtti napokban feldobtak még pár jegyet, most ez nem volt. Sima állót meg nem akartam, egyszer voltam Prágában  sima jeggyel, de olyan unalmas, nyomott hangulatot, ami ott hátul volt, nem kérek mégegyszer. Azt nem tudom itthon mi megy hátul, de kb ott a büfé meg cigi szekció ment kétszámonként, az emberek kb lézengtek...

Teltek-múltak a hónapok, és közben rádöbbentem, hogy ez az egész engem már nem is érdekel. A júniusi koncerten még kint voltam, és úgy, hogy előtte direkt nem néztem felvételeket máshonnan, untam. Ugyanazok a dalok 20-30-40 (?) éve, talán a sorrend, ha cserélődik, ugyanazok a gesztusok a színpadon, még az összekötő pár szó se nagyon változik. Az új albumokról, azt most hagyjuk, hogy milyen minőségűek, egyre kevesebb dalt játszanak, vagy szinte semmit, miközben ugyanazt a 15-20 dalt erőltetik négyévente... és nekem már ez 4 évente is dögunalom. A júniusi koncert után azért belenéztem az előtte lévő két koncertbe és nem csalódtam, a nálunk lévő "spontán" mosolygások is ugyanott voltak előadva, minden városban... szóval nekem ez már nem motiváció. Tavaly több számomra fényévekkel hatásosabb, erősebb klubkoncerten voltam, mint ez a betanult, jól megkomponált show. Úgyhogy a következőket is kihagyom. De a DM-et azért követem, a kocsiban ugyanúgy ott fog szólni, de már nem érzem azt mint régen, hogy hátborzongatna, se az új lemezeken, se élőben... lehet változunk, ez is bejátszhat... ez van

Előzmény: Troll Heyerdahl (300951)
Troll Heyerdahl Creative Commons License 1 napja -1 0 300979

mondjuk őt én sem,nem szeretem az öreg lányokat😃

Előzmény: Generic Jingle (300977)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja 0 0 300978

Pont ezt mesélte egy haverom is tegnap este. Akkor ezek szerint tényleg így történt. :-)

 

A vicc, hogy szerintem a PJ alatt kisétálók jelentős része fel lenne háborodva, ha újítana a banda és nem adná elő az adott koncerten az említett dalt.

Előzmény: mindenki senkije (300975)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja 0 0 300977

Könnyű olyat nem beengedni, aki oda sem akar menni. Én sem szoktam beengedni a lakásba pl. Julia Robertset. :-)

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (300974)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja 0 0 300976

Minek mennék okoskodni? Hogy elmagyarázzam, hogy hülye, aki a mai otthon printelős világban kéz alól vesz jegyet? Vegyen persze, ha úgy gondolja, csak akkor meg ne lepődjön meg, ha nem tud bemenni.

 

Lehetnek kivételek persze, pl. amikor ismerem az illetőt, és tudom, hogy hivatalosan vette, vagy ha nem, akkor meg elmondaná nekem, hogy kéz alól vette, de olyantól, akiért meg ő vállal felelősséget.

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (300973)
mindenki senkije Creative Commons License 1 napja 0 1 300975

Én nem voltam a koncerten, csak a fiamat vittem el rá, majd pedig mentem vissza érte. (mondhatni átadtam a stafétát)

Egészen különös élményben volt részem így: a koncert vége előtt már a helyszínen (konkrétan a kijáratban) voltam. Legnagyobb döbbenetemre, néhányan ekkor már kinn cigizgettek és dumálgattak. Majd pedig a PJ alatt (!!!) kisebb népvándorlás indult... De nem mondanám, hogy nagyon rohantak volna a metróhoz, hiszen az még közel egy órával később is járt. Lazán kisétáltak, cigizgettek, örültek maguknak, aztán léptek.

Érdekes, hogy miközben kommentekben tömegek olvadoznak, meg a világ legjobb koncertjén voltak szerintük (nyilván az ÖSSZESEN részt vettek már) :D egyesek bizony simán meg sem várták már az előadás végét... Megint mások pedig olyan totálon szédelegtek ki/estek négykézlábra, hogy szemlátomást a világukat nem tudták. Biztos nagyon finom sört mértek odabenn, ha még DG karizmájával megtámogatva sem lehetett ellenállni neki :D

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 300974

Aranyos riposzt, de hozzánk te be se teheted a lábadat, már bocs. ;)

Előzmény: Generic Jingle (300966)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 1 napja 0 0 300973

Menj oda a csoportba okoskodni, szeretni fognak. Mindkettőre volt példa. (Hamisan kreált QR kód.)

Előzmény: Generic Jingle (300967)
Generic Jingle Creative Commons License 1 napja 0 0 300972

Nem ismerem, nem tudom, hogy az milyen, de rengeteg módszerrel lehetne védekezni az ilyenek ellen.

Előzmény: Modor Tibi (300971)
Modor Tibi Creative Commons License 1 napja 0 0 300971

Meg hát a Ticketswap azért tudtommal biztonságos lett volna. Vagy ott is vissza lehet élni?

Előzmény: Generic Jingle (300968)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!