Keresés

Részletes keresés

**BPO-700** Creative Commons License 2007.09.06 0 0 88
Nyomják a tv-ben...
Előzmény: buthaa (86)
buthaa Creative Commons License 2007.09.06 0 0 87
Nike
buthaa Creative Commons License 2007.09.06 0 0 86

Nem ismerem.Megmutatod?

Előzmény: **BPO-700** (85)
**BPO-700** Creative Commons License 2007.09.06 0 0 85
A pannonos reklámok közül annyira nem jó, az amelyiken helikopterrel ellenőrzik a gyereket a tengerparton, ahol térdig ér a víz. pfffffffffffffff
**BPO-700** Creative Commons License 2007.09.06 0 0 84
Ez jó! :))
Előzmény: buthaa (83)
buthaa Creative Commons License 2007.09.06 0 0 83
buthaa Creative Commons License 2007.09.03 0 0 82
buthaa Creative Commons License 2007.09.02 0 0 81
**BPO-700** Creative Commons License 2006.11.28 0 0 79
Nekem nagyon tetszik ez a zenei (festék) kompozicíó!
parp1 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 78
Ja és kérve kérek vkit, hogy magyarázza meg az alábbi Borsodis (?) reklámot: 4 pasi teniszmeccset néz, jön a villamos, zörögnek a sörök a rekeszben, és ők csalódottak. Következő snitt: jön a villamos, és ők örülnek, mert a sörök már a hűtőben zörögnek!!! Most mi van? Túl egyszerű vagy túl bonyolult? Csá!
parp1 Creative Commons License 2004.10.12 0 0 77
Felejtsük el inkább a rossz reklámokat és gondoljunk olyanokra mint a Heineken-reklámok. (amik szerintem veszett jók) Csá!
csinnnKA Creative Commons License 2004.06.08 0 0 76
Pontosan!
Pszichológiailag teljes csőd ==> negatív hatású reklám!
(Biztos nagyon elégedettek voltak vele a Danone emberei... kár, hogy nem gondolkodnak.)
Előzmény: themuse (75)
themuse Creative Commons License 2004.06.08 0 0 75
Ja, a Kinderguanó a nyerő (már akinek)... :o)

Danon joghurt: tényleg idegesítő, számomra önmagában már csak azért is, mert annyit látsz, hogy bosszantja az anyukát a hozzáállás, erre mit csinál? Dettó ugyanazt. Belehazudik a gyerek képébe. "Mit eszel? Semmit." Hrrrr!!!

Előzmény: csinnnKA (73)
csinnnKA Creative Commons License 2004.06.08 0 0 74
nekem is tetszik, és ismerős is, de sajnos passz! :(
Előzmény: zoknis(R) (72)
csinnnKA Creative Commons License 2004.06.08 0 0 73
FALRAMÁSZÓ KATEGÓRIA:
Műalpesi műsielős műnyaralóhelyen műédességboltba betévedő műhepi műfiatalok. Műcsaj mexólal (rettenetesen hiteltelen az egész):
- Az én torkosságom nem éri be akármivel... nálam a Kinder Bueno a nyerő! - mondja, és irgalmatlanul bebandzsítva beleharap abba a geil műtejkrémmel töltött műostyás műszarságba.

HALMAZATI BÜNTETÉSSEL:
Anya begyön egy gyümijoghurttal a kezében, és megkérdi beállítottan tollászkodó kamaszlányát:
- Mi a terved ma estére? (iszonyat természetellenes hanghordozással... nem is értem, hogy egy végzett, szakképzett színésznő hogyan adhatta ehhez a kontármunkához a nevét... igaz, a szar hanghordozás a sajátja, tehát ő szúrta el)
Kiscsaj:
- Semmi!
Anya ekkor kéjesen nyög a bazifinom gyümijoghurt hatására. Eszetlen tini hátrafordul, hogy beslattyogjon a csapdába:
- Mit eszel?
Anya, aki csak erre várt:
- Semmit!
Na b+, ha Te nem mondod meg, hogy mi a terved ma estére, akkor én sem mondom meg, hogy Danon epres gyümölcsjoghurtot zabálok, immáron fél órája azt a másfél deciset... és persze a lány nem bírja tovább... epét hány, szikrákat szór a szeme, ökölbe szorul a gyomra, befonja a haját... és végül megadja magát, félredobva kamaszos elveit mindent kitálal anyának (hogy a Jóska hogy fogta meg a seggét, meg hogy hová mennek moziba), csak hogy ehessen egy kanállal a leküzdhetetlenül finom Danon-cuccból.

Van még itt valaki akit ez annyira irritál, mint engem? :-)

zoknis(R) Creative Commons License 2004.05.06 0 0 72
mi az AXE reklám zenéje? Az, amikor reggel felkelnek és ruhát keresnek.

SzPA

BPO-700 Creative Commons License 2003.12.31 0 0 71
...még mindig semmi!

:(

Előzmény: BPO-700 (70)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.29 0 0 70
Pedig szilveszter közeledtével ez nagyon jól jönne...
Előzmény: BPO-700 (68)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.24 0 0 69
Minden reklám-kedvelőinek és ellenzőinek!

Szeretetteljes, boldog és békés karácsonyi ünnepeket,
és a 2004. évre kívánok boldogabb és sikeresebb évet, mint amilyen 2003-as év volt!

BPO-700

BPO-700 Creative Commons License 2003.12.22 0 0 68
Mostanában nem látom a kedvenc reklámomat!!!

BRÜHÜHÜÜÜÜ!!!

Előzmény: BPO-700 (67)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.15 0 0 67
...„Ezt nem lehet megunni!...Ez az amit nem lehet megunni!”...
Előzmény: BPO-700 (66)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.07 0 0 66
Véleményetek a GLOBUS mustárról, mikor egy gyerek...
magnetic Creative Commons License 1999.01.20 0 0 65
Örülök, hogy megy még a téma, látom mindenki jól szórakozik.
Calliope Creative Commons License 1999.01.20 0 0 64
A legjobb a reklám-paródiája-reklám. Emlékeztek arra a samponreklámra, amikor a nőci kéjes sóhajtások közepette örül a vadiúj samponjának a zuhany alatt? Aztán ahogy távolodott a kamera, kiderült, hogy ez egy tévéreklám, és a tévé előtt ülő gömbölyűre hízott, tupírhajú, kimázolt "átlagháziasszony" közölte a férjével:
- Én is olyan sampont akarok, amilyen az övé!

Van abban valami, hogy a reklámok azt sugallják, ha ezt a terméket veszed, akkor aztán okos, szép, sikeres, egészséges... leszel.

csn Creative Commons License 1999.01.20 0 0 63
Megnyugodtam. :) Kávézok.

És ahhoz mit szóltok, hogy a Fa tusfürdő nyomán már mások is cici-kivillantós tusfürdős reklámot nyomnak? Mondjuk nem vagyok ellene, a szép cickó mégiscsak jobb mint a budipapír dobálás a 4.-ről, de elég szegényes fantáziára vall a másik reklám koppintása.

De azért a csúcs mégis a TV-Shopos beszaladós egyhelybentopogós kalimpálós sokembertmegkérdezős háromlépéstfutvamegtevős kalimpálvamutogatós faszok vergődése. Kisfasz Tamással (Little Tom) az élen.

Megy a képernyőn a számláló -van ember aki beveszi még hogy az valódi?-, és nyomja a marha az arcunkba hogy CSAK most CSAK nekünk az 59.900 forint milyen kurva jó vétel közvetlenül a gyártótól.
Akurvaannyátazilyennéphűlyítőknek.
Na. Bocs a károgásért, de ezeket rühellem.

Érdekesség: egy jó ideig azt mondta a helybentopogós faszi hogy a képernyőn látható számláló mutatja az akciós raktárkészletet. Ez nem csúsztatás, ez HAZUGSÁG. Perelhető. Ezt a hazugságot mostanság mintha nem hallanám, de a számláló a vásárlók megtévesztésére még ott van. De mivel a kisfaszi nem mondja a számláló jelentését, így már gondolom nem perelhető.

DOOM: 8-as fegyver, BFG. Cél: fej. CTRL gomb.

CSN

MaCS Creative Commons License 1999.01.20 0 0 62
Halihó!
Az a olcsó kávé/jó kávé nekem speciel teccett.
Az elmúl idők lexebben megcsinált reklámja szerintem a Tia Maria kávélikőré volt.

Üdv: MaCS

Pollen Creative Commons License 1999.01.19 0 0 61
csn rulez!!!
Már szinte elfelejtettem, pedig MILYEN jókat szórakoztam rajta. Kár, hogy aztán megvágták!
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.19 0 0 60
Leül a csn, megnyugszik a csn, nem mozog, amíg beadom a Seduxent, sóhajt, nem néz oda...
csn Creative Commons License 1999.01.19 0 0 59
Egy kávé legyen olcsó, egy kávé legyen finom, egy kávé legyen olcsó, egy kávé legyen finom, egy kávé legyen olcsó, egy kávé legyen finom, egy kávé legyen olcsó, egy kávé legyen finom, egy kávé legyen olcsó, egy kávé legyen finom, egy kávé legyen olcsó, egy kávé legyen finom, ááááááááááááá............ :)
Leila Creative Commons License 1999.01.19 0 0 58
Janko!
Hat ez a lenyeg! Hogy be akarjak dumalni. De a dontes joga mindig a Tied, nem? A piaci reszesedes meg aze, aki a legjobban probalkozott...
En is falra maszok nehanyuktol, de azert szerencsere meg van uj a nap alatt: az UJ "folyadekot-zseleve-alakito-intim-betet" reklamot lattatok mar? (Na jo, csak vicc)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!