Keresés

Részletes keresés

Salvataggio Creative Commons License 2008.05.07 0 0 62
Rengeteg hosszt leúsztam én is abban az uszodában!:(
Lágymányoson már készül az új ELTE uszoda 1995 óta!:D :D :D
Még egy 13 év és talán el is készül!:D :D :D
Előzmény: Olganéni (61)
Olganéni Creative Commons License 2008.04.23 0 0 61
Üdv.
Az ELTE uszi sajnos garantáltan bezárt már egy ideje, jó 17-18 évig úszkáltam benne egészen kis szaros koromtól kezdve, és pont ma azt álmodtam, hogy megint ott úszkálok, ezért keresgéltem a netem valami témábavágót. Az egyetem eladta egy cégnek az egész telket szőröstül-bőröstül, azzal az ürüggyel, hogy ebből a 3-3,5 milliárdból fogják kifizetni a Trefort kert és egyéb belvárosi bölcsészkari épületek generálfelújítását. Kár, hogy kiderült, hogy azt az OM az utolsó fillérig finanszírozta.
Külön gusztustalan, hogy ugyanaz az ember húzta ki az ELTE alól az uszodát, aki annak idején megszerezte az egykori MSZMP pártfőiskolától a bölcsészkar számára.
Nem leszek meglepve, ha néhány év múlva egy bazi nagy szálloda fog állni az egész kóceráj helyén. Hát ennyi offolás elég volt talán, maga az uszi bár működne, egyébként a míg működött este 10-kor volt takarodó. Jelenleg az ország legnagyobb egyetemének nincs egy 25-ös uszodája sem.
Ezt a zárás napján csináltam azthiszem, a telefonom szerint 2006.augusztus 31.
Előzmény: Törölt nick (51)
bugmenot Creative Commons License 2008.03.18 0 0 60
Sziasztok!


A Hajósban régen jártam, tud valaki infót mondani róla? A bővítés óta nem voltam ott, úgyhogy nem tudom, hogy mi a helyzet.

A jó idő közeledtével a külső 50 méteres medence (azóta már több külső 50 méteres is van?) érdekelne, hogy hétköznap milyen napszakokban lehet használni teljes egészében, amikor nincs lezárva részben vagy egészben?


Van ilyen? Régen mindig a sportolók nyomultak ott.
fliday Creative Commons License 2008.01.26 0 0 59
Bankó
"Nem tudja valaki, hogy az elte uszoda az Ajtósin még működik-e?
és 7 után még nyitva van??"

En ugy tudom bezartak, pedig nagyon jo kis hely volt :( Raadasul tolunk 2 percre :S De azert majd elsetalok arra, hogy biztosat tudjak mondani.
kit.ti Creative Commons License 2007.12.18 0 0 58

Sziasztok!

 

Van egy eladó uszoda bérletem, ha valakit érdekel. A Kistarcsai uszodában lehet felhasználni, 24 alkalomra szól és 5000Ft-ért oda adnám valakinek. Ja és még öt hétig felhasználható!

ha valakit érdekel: kitty.nagy@citromail.hu

H_G Creative Commons License 2007.12.14 0 0 57
"én egy jólszigetelt , fürge , idősebb nő vagyok"

Teee? Még jó, hogy nem nyanyázod le magadat kapásból :)

Előzmény: zsuzsa (56)
zsuzsa Creative Commons License 2007.12.12 0 0 56
Hát kinnt az 50-esnél a Jóisten füt :-) illetve hüt :-)
De a viz az jó és hála az éghajlatnak néha egyedül vagyok a pályán.... de én ezt szeretem. Azt a 10 métert meg cska túlélem az ajtótól a csobbanásig.

A nyitott 25-ösön van sátor, na az meg nekem túl meleg ...meg túl rövid ...én egy jólszigetelt , fürge , idősebb nő vagyok és a 25-ös medencében folyton fordulni kell, utálom az ilyen kis lavórokat.

Az öltöző az meleg. Már ha annak a hőmérséklete is érdekel.

Jövőre az Elektromos uszodába tervezek éves bérletet venni, mivel most közvetlenül mellette dolgozom, de jó lenne valami infó róla, egyelőre csak a sátortetejét látom, abból nem tudom megitélni, hogy mekkora a medence és mennyire békanyálas.... Ismeri valaki ?
Előzmény: Via Galvani (54)
Via Galvani Creative Commons License 2007.12.12 0 0 55
Elég rémes az öltöző, nem? Nyáron a cuccaimat sportszatyorban kiviszem.
Előzmény: zsuzsa (53)
Via Galvani Creative Commons License 2007.12.12 0 0 54
Üdv. Egész nyáron a nyitottba járok. Télen egyszer megfáztam. Most hogy fűtenek?
Előzmény: zsuzsa (53)
zsuzsa Creative Commons License 2007.12.11 0 0 53
Nem kell valamelyikőtöknek Komjádi belépő féláron ? Elszámoltam magam és nem fogom tudni elhasználni mindkét bérletet dec 30.-ig. Nincsenek tele, ha valaki 4-5x el akar menni, annak jó.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.05 0 0 52
sikerült találni jó helyet??
Előzmény: Salvataggio (47)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.05 0 0 51
Nem tudja valaki, hogy az elte uszoda az Ajtósin még működik-e?
és 7 után még nyitva van??
bugmenot Creative Commons License 2007.11.16 0 0 50
Senkinek sincs ötlete? :(
bugmenot Creative Commons License 2007.11.15 0 0 49
Kedvem szottyant újra egy kis úszáshoz, és úgy alakultak a dolgaim, hogy akár napközben is tudok menni.

Az érdekelne, hogy tudtok-e mondani olyan uszodát Bp-n, ami közlekedésileg elérhető helyen van, és nem nyüzsögnek benne.

Télen ugye bezárnak általában a külső medencék, és beszorulnak az emberek belsőkbe. Olyan hely vagy időpont érdekelne, amikor lehet normálisan úszni, nincs tolongás a medencében, és persze nem zárják le a fele medencét sem éppen holmi sportolóknak.
Salvataggio Creative Commons License 2007.09.20 0 0 48
http://www.port.hu/pls/sp/sport.place?i_org_id=1&i_city_id=-1&i_dist_id=-1&i_county_id=1&i_cntry_id=44&i_type_id=2&i_sp_id=76&i_spec_id=0
Előzmény: Salvataggio (47)
Salvataggio Creative Commons License 2007.09.20 0 0 47
Kicsit felélesztem a topikot.
Ilyenkor ősszel hova jártok úszni?
Hova érdemes? És persze mennyibe kerül, mert kezdenek nagyon elrugaszkodott árak lenni egyes helyeken.

Úgy is feltehetném a kérdést, melyik a legolcsóbb budapesti uszoda, ahova még érdemes járni.
fancsika001 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 46
sziasztok, nézzétek ezt az oldalt, rajta van a térképen csomó strand, ami meg nem azt fel lehet rakni igy előbb utóbb minden rajta lesz: http://geospace.hu/map/tag/strand#lat=47204642&lng=18885498&zoom=8&currentmap=2
radvben. Creative Commons License 2007.02.08 0 0 45
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy a BVSC uszodában lehet-e szerdánként 12 és 13 óra között úszni? Ha igen, mennyi a diák belépő?

előre is kösz
Tuttifrutti Creative Commons License 2006.10.15 0 0 44
http://www.budapestgyogyfurdoi.hu/furdo.php?idx=14&menu=5
A Széchenyi este 10ig van nyitva...
Via Galvani Creative Commons License 2006.09.18 0 0 43
Ahhoz Szegedre kell menni. Újszeged, Kertváros, SZUE-uszoda este 9-ig nyitva, sajnos már csak szept. 30-ig. Kiváló.
Előzmény: v_joe (42)
v_joe Creative Commons License 2006.09.17 0 0 42
Sziasztok!
Szerintem ez az a link, amit kerestek. Nem a pdf-es verzio, de uaz sztem. Nem tudom, hogy ez aktuális adatokat tartalmaz-e.
http://www.sportkozpontok.hu/nuvo/nuvo.html
Jól látom, hogy Budapesten max este 7-ig vannak nyitva a pórnép számára az uszik?
Valaki tud olyat, ami este 8-9-ig nyitva? Mert nekem elég necces odaérni délután.
Köszi
Zsu
DeF Creative Commons License 2006.07.11 0 0 41
a legjobb a Nyéki Imre Újbudán a Kondorosi úton (820/600 Ft)

illetve a Hajós (1000/600 Ft)

A Komjádit viszont utálom mert a fedett 50-es állandóan zárva, az öltöző és a zuhanyzó köszös és lepusztult, zárak alig vannak, a pénztáros a múltkor nem engedett be, mert egy srác megkért minket a parkolóban, hogy vegyünk neki jegyet, ezt ap énztáros észrevette és ezután nekünk sem volt hajlandó adni. Mondtuk neki hogy a Hajós úgyis százszor jobb.
Ja és ha véletlenül jó idő van akkor ezren vannak kint lépni nem lehet nemhogy úszni.
Ha meg szar idő van akkor meg meg lehet fagyni az öltözőben mert az ablakot persze nyitva hagyják.

Mást még nem próbáltam, strandra nem járok - úgyhogy ennyi :)
-Almos- Creative Commons License 2006.06.27 0 0 40

Egyszerűen sehogyse találom....

A Nemzeti Sporthivatal Létesítményeit ki lehet bérelni mindenféle eseményre, erről találtam néhány hete a neten egy .pdf fájlt a google segítségével, ebben benne voltak az uszodák belépő és bérletjegy árai is.

Ha valaki esetleg megtalálja, szúrja be a linket...

Előzmény: -Almos- (39)
-Almos- Creative Commons License 2006.06.27 0 0 39

Én a múltkor megtaláltam valahol, most megpróbálom megkeresni. A Nemzeti Sportlétesítmények vagy mikre volt egy közös árlista...

Vb előtt voltam Hajósban, azóta vb és vizsgák miatt nem jutott rá időm

Előzmény: pupacs (38)
pupacs Creative Commons License 2006.06.27 0 0 38
Sziasztok! Nagyon sok jó infót olvastam itt, de sajnos a standokon és néhány fürdőn kívül ti sem tudjátok, hogy az uszodák belépő árait hol lehetne megtekinteni összeszedetten? A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Rt. honlapját már megtaláltam, ezen felül kéne. Meg persze a Hajó és Komjádi árait is tudom.. Ja, még egy kérdés: volt valaki a vb óta a Hajósban? Milyen?
Via Galvani Creative Commons License 2006.06.25 0 0 37
Hírek szerint hétfőtől újabb erős (!!!) melegedés!
Via Galvani Creative Commons License 2006.06.24 0 0 36
33 fok a szobában, 34 fok az utcán. (A vég...)
Előzmény: Via Galvani (35)
Via Galvani Creative Commons License 2006.06.24 0 0 35
Kánikulában melyik a legárnyékosabb, leghidegebb? Már főlök...
sandoravandor Creative Commons License 2006.06.23 0 0 34

Kispesti uszodában van egy 33-mas, és egy kis gyerekmedence.

A nagy medence azt hiszem 6 sávos, az uszoda kultúrált öltözők normálisak, vigyél fémpénzt a hajszárítóhoz :-) , bár mostanában megszárad a napon...

Mivel lakótelep mellett van, így időnként sokan vannak, nem kiszámítható...

Ennyit tudok róla mondani

Előzmény: -Almos- (32)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.22 0 0 33
Már régebben is olvastam a hozzászólásod, és most megint rátaláltam.
Ezen felbuzdúlva elindultam az Almássy felé, hogy megnézzem mennyire úszható a medence, erre meg most karbantartás miatt zárva van. :(
Majd legközelebb remélem már nyitva lesz.
Előzmény: BikBukkFa (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!