Keresés

Részletes keresés

disp Creative Commons License 1999.03.25 0 0 44
Nem hiszem el, hogy senki sem hallotta
a Various-t vagy csak kellemes pilledésbe kezdett mindenki ebben a kellemes tavaszi időben? :)
disp_ Creative Commons License 1999.03.24 0 0 43
Akkor egy új t-ma
Mit szóltok a Various for the Masses C.albumhoz?
Kedvencem a Rammstein - Stripped feldolgozása...egyszerűen brutál :))
De nagyon bejön még a Cure és a Deftones is.Ellenben a Rabbit on the moon-on mindig léptetek 1-et.
Para Creative Commons License 1999.03.24 0 0 42
Nohát, írok ide egy kis DM szöveget. Sokat t'ok fejből...

To celebrate the fact
That we've seen the back
Of another black day

Consolation
I want so much
Want to feel your touch
Tonight

Black celebration
Black celebration
Tonight

I'll drink to that
Black celebration

disp_ Creative Commons License 1999.03.24 0 0 41
Mivan senki sem ír(mindenki angol:))?
Ki fogunk esni a 2 napból!!!
Gyerünk már valami t-mát.
Előzmény: MarK (40)
MarK Creative Commons License 1999.03.23 0 0 40
Nem baj, jön Metallica + R.E.M. A DM-hoz hasonló katarzist nem okoznak számomra, de kimegyek, mert ők is qrva jók.
Előzmény: disp_ (39)
disp_ Creative Commons License 1999.03.22 0 0 39
Hivatalos indoklas ez volt a magyar
rendezök(Multimédia) megkeresésére
Előzmény: MarK (38)
MarK Creative Commons License 1999.03.22 0 0 38
+ Szerintem a U2 sem amiatt nem jött el.
MarK Creative Commons License 1999.03.22 0 0 37
disp!

Nem hiszem, hogy kialakult csoportról lenne szó, v. legalábbis a DM esetében szerintem ez nem így van. Bár lenne okuk nem eljönni, mivel legutóbb, 93-ban is olyan méreteket öltött a Mo.-i fanatizmus megnyílvánulása (többnapos táborozás a Kempinski előtt, stb.), ami már kicsit zavaró lehetett. Martin korábban szóvá is tette, hogy 85-ben még O.K. volt minden, 88-ban ill. 93-ban viszont már elegük volt. Azért úgy gondolom, ha valakik, akkor pont ők azok, akik megszokhaták ezt, de megértem, hogy Dave ismert problémái miatt tavaly nem akartak olyan nagy felhajtást. Én is azt mondtam az Ultra után, amikor bejelentették, hogy 97-ben tuti nem lesz turné, hogy O.K. inkább jöjjön ki még 1-2 új album és ne legyen koncert - ha ez az ára. A Singles Tour után most már csalódnék, ha újjabb turné ellenére nem látogatnának el kis hazánkba. Szerintem ők is tudják, milyen bázisuk alakult itt ki. Más kérdés, már megtehetik, hogy nem jönnek el. Azért remélem, hogy tavaly csak a szerencsétlen magyar szervezőkön bukott el a dolog, na mindegy, idén majd kiderül. Mindenesetre a DM klubra is jó hatással lenne egy Bp.-i koncert.
Üdv.
Ja, a birminghami felvétel nem MTV szintű (amatőr, sima VHS kamera) , de legalább az egész buli rajta van és számomra visszaadja a prágai koncert hangulatát. Egyébként tetszett a hlapod, a Rammstein és a Republica(csak az első album) nálam is rulez.

Előzmény: disp_ (36)
disp_ Creative Commons License 1999.03.22 0 0 36
Mark!
OFF:De arrol van szó(MTV)
Mesélj egy kicsit többet Birmingham-rol!
ON:
Bp-i koncert ügyben egyáltalán nem vagyok bizakodó .Ugyanis a DM is benne van abbb a tarsasagban amelyik direkt nem jön el BP-re koncertezni.(Ezt a csoportot a U2 kezdeményzte amiért 3 nappal a megjelenés előtt Magyar szervereken megjelent a POP c.lemez anyaga mp3-ban)

Maradok tiszelettel!

Előzmény: MarK (35)
MarK Creative Commons License 1999.03.22 0 0 35
disp!

Ha igazad van, akkor remélem, hogy az a dal egy új album "beharangozója" lesz, de ha idén megint turnéra indulnak, akkor valószínűleg ez megint "csak" egy single lesz. Szerintem beleférne még egy a Singles Tour-hoz hasonlóan rövid 3-4 hónapos turné - persze Bp.-el együtt. A lentebb fejtegetett, szerintem más stílusok körében való pozitív(abb) megítélés miatt, gondolom sokan kiváncsiak lennének a DM-ra - az "öregeken" kívűl - élőben is. Jó lenne itthon is látni az embereken azt az őrjöngést, extázist amit az együttes a közönség minden tagjából "kihzott", mint pl. tavaly Prágában.
(off
Amennyiben arról nyolc számról van szó, amit a Music TV adott le tavaly, akkor nem érdekel, mert megvan(+ van egy teljes tavaly októberi Birmingham live VHS minőségben), ha más az ábra, küdj egy mail-t, lehet, hogy érdekel.
off)

Előzmény: disp_ (34)
disp_ Creative Commons License 1999.03.20 0 0 34
Én meg ugy hallotam hogy kész van a szám de dobozba marad a film megjelenéséig (elég nagy James Bond fan vagyok nézd meg a honlapom http://disp.hungary.nu )Egyebkent akit érdekel megvan a DM 86-98 turné Kölni koncertje mpeg-ben akit érdekel mail to me :))
Előzmény: MarK (31)
MarK Creative Commons License 1999.03.19 0 0 33
Kisza!
Mivel várod egy új anyag megjelenését nyílván szereted még DM-ot.
Akkor, miért nem jársz le a Pecsába, v. legalábbis hogyhogy nem voltál már 7 éve?
Egyébként milyen irányban változott at ízlésed?
Üdv. Mennem kell, minden jót hétfőig.
Előzmény: disp_ (26)
Kisza Creative Commons License 1999.03.19 0 0 32
Legutoljára DM -klub-ban valamikor 1992 tájékán jártam a Pecsában. Akkor tájt még ezen a zenekaron kívül minden másra fújoltam és szinte csak feketében jártam.
Azóta sokat változott a világ és az én ízlésem is. Igaz 1993-ban voltam a koncertjükön és tavaly nagyon sajnáltam, hogy nem jöttek "kishazánkba", de már nagyon várom egy új anyag megjelenését.
MarK Creative Commons License 1999.03.19 0 0 31
Disp!

A q...a jó ez a cím. Sok DM oldalt ismerek, de ezt valamiért eddig mindig elkerültem.
Más.
Néhány hete azt hallottam, hogy a DM azért nem vállalta el az új Bond film (év végére jön ki) zenéjének megírását, mert erre az évre újabb turnét terveznekszerveznek. Ehhez képest nem észlelek semmi bíztatót, hogy nyáron, v. valamikor hozzánk is ellátogatnának.
Legfeljebb megint megyek ki, de most már nem csak Prága+Bécs, hanem meg sem állunk Németo.-ig.

Előzmény: disp_ (26)
SzaKing Creative Commons License 1999.03.19 0 0 30
Üdv mindenkinek :

DEPECHE MODE !! :-))
MarK Creative Commons License 1999.03.19 0 0 29
Hi és mégegyszer Hi!

Igen, Elődről tudni kell, hogy nagyon szereti (szerette?) a DM-ot. Annak idején a Popular tagjaival nagyon jóban volt (az egyikükkel lemezt is készített Exotron néven (hajóltom)), akikről szintén ismert DM-os elkötelezettségük. Kiváncsi vagyok, hogyan tükröződik ez (mármint a DM-os múlt) a Neo (ex-Popular) májusban megjelenő albumán (szerintem sehogy).
Egyébként nem nagyon szimpatizálok Cs.E.-del (nem a balesete miatt), mert szerintem elégé kib...ot H. Danival.
Skog: remélem kijózanodtál, bár igy is jól "beszéltél".
manga: sajna még nem volt szerencsém az úriemberhez (bár ki tudja?), közelebb vinne a megoldáshoz, ha tudnám, hogy ismeri-e a Shape-et.
Üdv.

Előzmény: Para (27)
Pókerarc Creative Commons License 1999.03.19 0 0 28
Kedves Woland,
sosem gondoltam, hogy valamiben egyetértünk. Örülök...
Előzmény: Woland (7)
Para Creative Commons License 1999.03.19 0 0 27
Én voltam olyan FLM koncerten, kb. 95 nyarán Balatonalmádiban, ahol Előd Depeche Mode pólóban lépett fel. És ez felettébb szimpatikus volt.
disp_ Creative Commons License 1999.03.18 0 0 26
Bocs elrontottam a linket
akkor csak igy kézzel
www.depeche-mode.com (nemhivatalos de a legjobb)
disp_ Creative Commons License 1999.03.18 0 0 25
Csatlakoznék a klubhoz :)
addig is egy
Skog Creative Commons License 1999.03.18 0 0 24
Na már most(A Skogi boy kicsit be tintázott,tehát.....ajaajajajajajajjjjaaaj)
Szóval('s tettel)pontosan mostanában vettem észre igenis kell egyfajta szellemi érttség a dolgok(akár zene,akár irodalom vagy bármi)megértéséhez.
Ez természetesen külön kell válljon az egyéni izlésektől,azaz ez nem lehet a szeretem nem szeretem kategória.
Szüleitől bányászik...én apámtól Santana finom kulturájába lettem beavatva, anyám a klasszikusokat pumpolta belém.
Azaz HI!
Előzmény: MarK (17)
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 23
o" vér pesti, es szinte mindig ott van

fekete rovid haj, korszakall

Előzmény: MarK (21)
MarK Creative Commons License 1999.03.18 0 0 22
Na jól van, nekem mennem kell, részemről folyt. köv. holnap.
Üdv.
MarK Creative Commons License 1999.03.18 0 0 21
Ismerek egy Horváth Zolit, de ő nem DM-os :)) + ismerek egy Zolit, aki nemtommilyenzoli, de nagy DM-os és mindig Nyíregyházáról jár fel (ha jól tévedek).
Előzmény: manga (20)
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 20
horvath zolit nem ismered veletlenul?
MarK Creative Commons License 1999.03.18 0 0 19
Hi!
Persze, hogy még mindig lejárok! Minden hónapban. Na jó, néha kihagyok egyet-egyet. Ha nagyon sok olyan jó hely lenne, ahol jól érzem magam, akkor lehet, hogy kevesebbszer járnék le. De sajna, nagyon kevés hely van ami elmegy, ahol nem tucatzenét játszanak. Valahogy úgy vagyok vele, hogy 1-2 év múlva talán úgyis kinövök az egészből (mármint, hogy állandóan lemenjek a Pecsába), ráadásul lehet, hogy 1-2 év múlva a DM is befejezi (remélem nem, de ez is benne van a pakliban), addig meg miért ne használjak ki minden alakalmat? Meglehet, sokan unalmasnak találnák (mindig uazok az arcok, uaz a hely stb.), de ezt ugyanúgy nem tudom megunni, mint azt, hogy többszázadik (ezredik? :)) ) alkalommal is meghalgassam mondjuk a Higher Love-ot.
Tudom, hogy Cs. E. is ott kezdte, de én azóta nem láttam őt, amióta a Novákék kiszálltak az egész "klubbosdiból". Miért?
Előzmény: manga (18)
manga Creative Commons License 1999.03.18 0 0 18
MarK, te meg most is jarsz le a klubba?

(tudtad hogy csaszar eloz az egyik alapitotag volt?)

MarK Creative Commons License 1999.03.18 0 0 17
Hi!
Talán nem derült ki egyértelműen, de én is éppen úgy gondolom, hogy nem baj, ha valaki több stílust kedvel, sőt! Én is több fajta zenét szeretek. Éppen ezért ÖRÜLÖK, amikor azt hallom a Black Out v. a Tankcsapda énekesétől, hogy az Ultra náluk benne van a Top 3-ban. A három nagyon kívűl (DM, U2, Inxs(inkább csak a Kick album+1-2 jobb szám)) nagyon O.K. pl. a Faith no more, a Clawfingher, a Metellica, a Manic Street Preachers, v. éppen az R.E.M. Ilyen együtteseket bármikor hallgatok, attól függetlenül, hogy 93 óta nekem inkább bejönnek a szintetizátorok, a jó kis analóg hangok, no meg az erőteljes szubbasszus, amitől leszakad az ember feje. Érdekes, hogy előtte a Queen-t szerettem és nagyon utáltam a DM-ot, ill. a BB-t (most 23 vagyok - lehet, hogy kellett egy bizonyos kor ezekhez a zenékhez?) + hozzátartozik, hogy a Beatles-szel fedeztem fel a zenét (hiszen elsőre mindenki a szülei lemezeiből bányászik :)) ).
Üdv.
Előzmény: Skog (16)
Skog Creative Commons License 1999.03.18 0 0 16
Nem érzem magam rockernek sem,de inkább oda sorolható vagyok,ennek ellenére nem értem miért baj ha az ember sok-sok zenei stilust szeret öszintén.
Előzmény: MarK (14)
Skog Creative Commons License 1999.03.18 0 0 15
Soha nem éreztem magam igazi Depechesnek,de nagyon szeretem öket.
Az újak nem tetszenek annyira,de jók és ugyanúgy DM-os számok, nem hiszek abban, hogy egy zenekar ne képezne zenei folytonosságot,ha a zenekar magja,lényege nem változik(Markáns példa erre a U2,de kivételt képez az EDDA.)
Na, nálad az is érdekes,hogy miképen jöhet be a 2Unlimited stb. a Mode után.(BB kivétel.)
Előzmény: drhv (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!