Keresés

Részletes keresés

bodzos Creative Commons License 2006.11.10 0 0 626

nagyon kedves vagy, hogy ilyen sokat segítesz!!!!!

 

mit jelent a közel? :o) merre felé?

a baj, hogy sajnos szint minden nap 6-ig dolgozok, még pénteken is (skandalum! :o), de jövő héten biztosan fel tudlak hívni cégesről és akár órákra is, de azért nem szeretnélek zavarni vagy feltartani!! igazán csak néhány praktikus, használható tanács is sokat segít.

 

mikor hívhatlak úgy általában? (délelőtt, délután)

 

előre is köszönöm szépen!!!

B

Előzmény: Angel DC (625)
Angel DC Creative Commons License 2006.11.10 0 0 625

lazán egy napot át tudnék szövegelni róla.)

 

azt viszont nem ígérhetem felelőtlenül h minden iode leírok, ne haragudj

 

a technikai részleteken sok múlik, mivel ez a nyelvvizsga hatékony kommunikációt mét, egy 10 perces feladatnál nincs 3 perc h kitaláld mit várnak tőled, szóval tutira át kellene előre nézni, hol mi a feladat

 

én az utolsó duplaórát csak ezzel töltöm a tanítványaimmal, pedig ők már sok órát voltka velem és mikor egy feladttípust nézünk, automatice elmondom mindig, hogy mit milyne sorrendben, mennyire alaposan érdemes

 

az a szerencse h ezek a tudnivalók a való világban is kamatoztathatók, nem a vizsgára kellenek

 

ha közel lennél és beugranál szóban elmondanám

 

vagy ha van céges telefonod és nem megy rá a gatyád:)))))

Előzmény: bodzos (624)
bodzos Creative Commons License 2006.11.10 0 0 624

köszi a választ!! :o)

 

én is úgy gondolom, hogy ez legalább egy "élesben" próbavizsga lehet, ami sokat segíthet, hogy a vizsgáig lévő 2hétben még mire kell ráerősíteni. most is próbálom időre a feladatokat, de most túl jól sikerül :o), persze azért mert még nem érzem a drukkot ... sajnos én nagyon izgulós vagyok, de csak a vizsga napján :o(

 

ha van valami hasznos tanácsod, felkészülési javaslatod, nagyon szívesen veszem!

 

és mégegyszer KÖSZI!!!

 

üdv.

B

Előzmény: Angel DC (623)
Angel DC Creative Commons License 2006.11.09 0 0 623

a tanítványaim mennek

 

az ih-s kétszombatost kérdezed? technikaileg nyújt sokat szerintem, a háttértudásodat nyilván nem lehet ennyivel szintre hozni

 

a legtöbb helyen van valami instant kurzus ilyen célból

Előzmény: bodzos (621)
cosmo24 Creative Commons License 2006.11.09 0 0 622
Nekem is! Már a bizi is megjött!
Előzmény: OrvosiSegédHologram (596)
bodzos Creative Commons License 2006.11.09 0 0 621

sziasztok!!

 

van valakinek tapasztalata az EUROPRO B2 előkészítő két szombatos tesztelős-előkészítősről? (húhhh, kicsit bonyolultan fogalmaztam, bocsánat .. ;o)

 

én dec.9-én vizsgázok és előtte lesz ugye a 2szombat. szerettem volna infot, ha esetleg valakinek volt már tapasztalata, illetve kérdésem, hogy jön valaki innen a fórumos oldalról mind előkészítőre, mind a vizsgára?

 

egyébként egyetértek azzal a hozzászólással, hogy sokan próbálják ezt a vizsgát, de ettől nem könnyebb! ami hasznos tanácso(ka)t eddig kaptam, hogy általában nagyon korrektek!, de nagyon kell figyelni a folyamatos beszédre, tehát semmi ööööö....hmmm még ha kicsi nyelvtani, kiejtési hiba be is csúszik.

az anyagból azt is tapasztaltam, hogy hiába tűnik annyira "egyszerűnek" és evidensnek, nehéz órákon át időre elkészíteni a feladatokat megfelelő szinten.

 

üdv.,

B

 

 

 

Kishuck Creative Commons License 2006.11.09 0 0 620

Amit Angel DC írt az Euroról abban sok igazság van. Sokan szeretik de ettől nem könnyű vizsga. Sok kérdés van benne és sokféle feladat. Viszont amellett, hogy most már le lehet tenni egynyelvűként is (!) van két tuti előnye amivel azt hiszem mégis bőven lekörözi a többit. A feladatok pontosan olyanok mint a kiadott próbavizsgákon. Nincs olyan játék mint a Telcen, hogy levél, hol meg magnóról jön a kiinduló szöveg, vagy mint az ECL-en, ahol többféle feladattípust váltogatnak és vagy láttál már olyat vagy nem. Grammra ugyanaz mint amit le lehet tölteni meg kiadtak. A másik, hogy a feladatok reálisak, értelmesek. Azért normális embernek úgy sokkal könnyebb készülni. Ja és még egy: valami irgalmatlan részletességgel ott van minden a honlapon, diáknak is tanárnak is. Üdv! Kishuck

Előzmény: Angel DC (577)
gaborme Creative Commons License 2006.10.30 0 0 619

Sziasztok!

 

Svéd "origós" nyelvvizsgám lesz novemberben. Volt már valaki svédből vizsgázni a Rigó utcában? Ha igen, megírná a tapasztalatát ide vagy a gaborme@yahoo.co.uk címre?

Köszi, üdv:

 

G.

Pachet Creative Commons License 2006.10.25 0 0 618

Sziasztok!

 

Aki csinált már ECL nyelvvizsgát: meg tudjátok mondani, mennyi idő volt, míg felkerült internetre az eredményetek?

 

Köszi!

Becky74 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 617
Én is megkaptam. Köszi, köszi, köszi!!!
Előzmény: Angel DC (616)
Angel DC Creative Commons License 2006.09.29 0 0 616
You're welcome.)
Előzmény: bodzos (615)
bodzos Creative Commons License 2006.09.29 0 0 615

Szia J.!

 

NAGYON KÖSZÖNÖM, megkaptam!!!

 

szép hétvégét! :o)

 

Üdv.

B.

Előzmény: Angel DC (613)
nessichlinion Creative Commons License 2006.09.28 0 0 614
Az én tanítványomnak is sikerült - ő is írt ide. Bár egy-két dolgot igen érdekesnek találtam, ami a lebonyolítást illeti.
Előzmény: OrvosiSegédHologram (596)
Angel DC Creative Commons License 2006.09.28 0 0 613
Ment, ha kérdés van, azon a mailen keressetek!
Előzmény: Angel DC (612)
Angel DC Creative Commons License 2006.09.28 0 0 612

Basszuskulcs, bocsánat.. elfelejtettem!

 

Na, mindjárt átmászok a másik gépre, mert ezen nincs rajta:(.

bodzos Creative Commons License 2006.09.28 0 0 611

Szia!

 

ne haragud, hogy zargatlak, de nem kaptam meg a címemre:

 

sbsblp@wla.hu

 

 

elküldenéd újra, ha nem nagy gond?

 

 

Előre is köszönöm szépen!

b.

Előzmény: Angel DC (603)
Becky74 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 610

Kedves Angel DC!

 

Én is nagyon megköszönném, ha küldenél nekem az általános EURO középfokú angol nyelvvizsgához feladatsort!

Címem: keszto@vipmail.hu

Nagyon szépen köszönöm előre is, ha tudsz segíteni!!!

 

Becky

Előzmény: Angel DC (599)
zanzaa Creative Commons License 2006.09.26 0 0 609

Sziasztok!

 

Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.

Alapfokú angol (B) nyelvvizsgához minta kérdéssort hol találhatok a neten? Tudom, hogy van egy csomó ilyen könyv, de ez így első körben gyorsabb lenne.

 

 

cheekylady Creative Commons License 2006.09.24 0 0 608

A "BME"-nél is így van, de láttam azt Fidelite említette.

Előzmény: _niksi_ (605)
cheekylady Creative Commons License 2006.09.24 0 0 607

Az "euro" -nál nincs külön "A" ill. "B " kategória.

Ha ez fontos számodra, sasold meg az "ECL"-t  pl, ott van rá lehetőség.

Előzmény: _niksi_ (605)
fidelite Creative Commons License 2006.09.24 0 0 606
akkor nem ott kell vizsgázni...ott a bme is..
Előzmény: _niksi_ (605)
_niksi_ Creative Commons License 2006.09.24 0 0 605

Ez az Euronál sajna biztos nincs így. A szabályzatában leírják, hogy részvizsgáról nem állítanak ki bizonyítványt. De nemrég megtudtam, hogy a Telc-nél is ez van írva, viszont ott van lehetőség később csak a hiányzó részt megcsinálni. Szóval nyilvántartják, hogy ki mit csinált meg, igaz mindig be kell fizetni a teljes díjat.

 

Ha vki tudja, hogy az Euronál mi a helyzet, kérem írja meg. Nagyon fontos lenne.

 

Előzmény: fidelite (604)
fidelite Creative Commons License 2006.09.24 0 0 604
A nyelvvizsgákon lehetőség van külön A típusú (szóbeli), B (írásbeli), c (komplex).
Tehát ez azt jelenti, hogy ha sikerült valamelyik akkor ráadásul még bizonyítványt is kapsz róla,hogy abból nem kell újra vizsgáznod.
Előzmény: _niksi_ (602)
Angel DC Creative Commons License 2006.09.22 0 0 603

legkésőbb hétfőn megy

 

bocs, csak mostnéztem ide be

Előzmény: bodzos (601)
_niksi_ Creative Commons License 2006.09.22 0 0 602

Az euro vizsgákon van arra lehetőség, hogy ha sikerült az írásbeli vagy a szóbeli része a vizsgának, akkor legközelebb ne kelljen újra megcsinálni mindkettőt?

bodzos Creative Commons License 2006.09.22 0 0 601

Szia!

 

valóban ... :o)) bocsánat!!!

 

sbsblp@wla.hu címre légyszíves küldeni

 

NAGYON KÖSZÖNÖM!!!

 

Üdv.

b

 

Előzmény: Angel DC (600)
Angel DC Creative Commons License 2006.09.21 0 0 600
mondjuk, mailcím nélkül nehéz lesz:)))
Előzmény: Angel DC (599)
Angel DC Creative Commons License 2006.09.21 0 0 599
prohoz nincs, az általánoshoz van, de nem itt, hanem az irodai gépemen, onnan elküldhetem, a pro témájában más, szintjében nem.
Előzmény: bodzos (598)
bodzos Creative Commons License 2006.09.21 0 0 598

Szia!

 

Van Neked, vagy bárkinek e-mailben elküldhető anyaga az EURO PRO B2 vizsgához?

Én már beszéltem az ih.-val, nagyon kedvesek, segítőkészek!! :o)

 

Előre is köszönöm, ha van vkinek anyag és válasza :o)

Üdv.,

b.

Előzmény: Angel DC (588)
doyen62 Creative Commons License 2006.09.19 0 0 597

SOS!

 

A BME alapfoku német C milyen irásbeli-szóbeli feladatokból áll????? Nagyn fontos lenne a pontos válasz! előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!