Keresés

Részletes keresés

K.Ancsi Creative Commons License 2015.12.15 0 0 17681

Szegény Te!

Írtad, hogy éhezel, meg ideges vagy, feszült.

Én is mikor elkezdtem legelőször a diétát, 2-3 hétig így éreztem.Meg kell előre szervezni, hogy mikor mit fogsz enni, mit ehetsz.

Én most kb 6-8 hete vagyok glutén, cukor, tejtermékmentes.És persze húst sem eszem.

Úgy indultam ennek a diétának, hogy alaposan utánajártam az ételeknek, mindent beszereztem hozzá egy hétre előre.

Elég jól elvagyok most ezzel a szinte mindenmentes diétával.Nem éhezem egyáltalán.

A szénhidráttal hogy állsz?Eszel azért szénhidrátot? Mert annak a megvonása tud feszültséget meg idegességet produkálni.Az agynak szüksége van rá.

 

Írok még pár dolgot, aminek nézzél utána, hátha tudsz olyat találni, ami jó lehet.Bár sajnos a kitartásnak töretlen kell lennie, ami nem egyszerű dolog.

 

Kívülről: Ximenia olaj (elég ragacsos méz szerű cucc, de nekem nagyon bevált), Biyovis aktív balzsam, tiszta sheavaj, tiszta kakaóvaj

Belülről: Energy termékek -pentagon termékek+ algák

 

Most nem olvastam vissza a bejegyzéseidet, de úgy emlékszem a kovaföldport iszod.Ahhoz mindenképpen kell C-vitamin is.

Tudom, hogy sok helyre mentél már, de csak úgy fogsz eredményt elérni, hogy próbálkozol.

 

Kitartást kívánok!

 

 

Előzmény: B.GY (17659)
RTH41 Creative Commons License 2015.12.15 0 0 17680

Szia, nézel mélt? :)

Előzmény: babboo (17679)
babboo Creative Commons License 2015.12.15 0 0 17679

Természetesen nem múlt el. Csak tizenhárom éve itt vagyok, egyelőre nem sok eredményt tudtunk elérni, kicsit szüneteltettem magam. Nem oldottam fel a szódabikát, a tenyerembe vettem egy jó marékkal. Hosszú a hajam, nem volt egyszerű eloszlatni. Kétszer mostam meg vele. Egyébként úgy csinálják a profik, hogy egy evőkanállal feloldanak langyos vízben és ezzel mossák meg.:-) Nem habzik, emiatt nem is hiszed, hogy tiszta lesz. De az lesz. Leöblítettem, majd egy tál vízbe tettem egy evőkanál 20%-os ecetet és megint leöblítettem. A szódabika kicsit csípte, mert az egy só. Az ecet nem. Egyszer mostam meg, nem naponta és a harmadik napra elmúlt. Azóta még nem mostam, de nincs rajta semmi. Így, úgy tűnik, karban tudom tartani teljesen a fejem.

Előzmény: Nessi55 (17670)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17678

Ez jó, ezt kipróbálom :-)))) Világos sörrel is működik a dolog ?

Előzmény: hul (17673)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17677

ohh, ketten dolgoztak Rajtad ? :-))) Nem hangzik rosszul ;-)  

Én arra leszek kíváncsi, 2 hónap múlva mennyire fog belobbanni ez a dög, jön egy bő féléves stressz az életembe...na, akkorra időzítem a Tomesa-t, meg a bijós hangterápiát is, jó kis lazulás, relax...

Előzmény: B.GY (17676)
B.GY Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17676

http://www.bijoenergia.hu/szolgaltatasok-folder-budapest/negykezes-ujjaszueletes-terapia/

Ezen voltam.Megmozgattak,kikérdeztek,kaptam valami sprét a sömörre.Mindjárt megnézem mi az.

Megyek fürdeni,bár szerintem nekem az nem annyira jó.Úgy kiszáradok tőle,mint a sivatag.Másnap meg darabokban jön le a bőröm.

Előzmény: Mackóbogár (17675)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17675

Woow, akkor már világítani is fogsz a sötétben ? :-))) De tényleg, milyen volt ?

Ja, holnap fürdés a kádban, jössz ? Úristen, megint a kénköves pokol illatát fogom árasztani magamból, vonzó lesz :-)

Előzmény: B.GY (17674)
B.GY Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17674

Voltam.Kiűzték belőlem a gonoszt:) Megdelejeztek.

Előzmény: Mackóbogár (17672)
hul Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17673

Nagyon segít, ha a barnasöröd 16,6 C fokos és bal szemed lehunyva iszod meg. 

Előzmény: zoliee81 (17669)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17672

Voltál bijóéknál "csodamasszázson" ?

Előzmény: B.GY (17671)
B.GY Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17671

Inkább az földön belüliek :)

Előzmény: Mackóbogár (17667)
Nessi55 Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17670

Feloldottad a szódabikarbónát, és sampon helyett használtad? Rajta hagytad egy kicsit a hajadon, vagy megmostad vele, és rögtön lemostad?

Az ecetes víz kb milyen tömény volt? Szárítás után elment a szaga?

Naponta mostad vele, és úgy tűnt el 3 nap múlva, vagy megmostad egyszer, és 3 nap múlva hatott?

Bocs a sok kérdésért, de kipróbálnám.

 

Régen láttam a neved, azt hittem, hogy eltűntek a pöttyeid. de ezek szerint nem. :(

Előzmény: babboo (17661)
zoliee81 Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17669

Honnan tudod, hogy Ő tudja, hogy Te tudod, hogy Ő mit tud? :)

Szerintem fingja sincs, hogy hányféle sömör létezik, de van rá gyógymód.

Írsz egy e-mailt, és fényt kapsz. Pont, mint Gyúrcsók elvtársnál. Csak Ő telefonon gyógyított.

Azt hiszem, felszisszentek még egy barnasört.... 

Előzmény: hul (17650)
vonalzoo Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17668

Az ecetes öblítést szoktam én is használni, de hát ezt már a nagyanyáink is tudták. Viszont még hígítva is úgy csíp, hogy néha üvöltök (igaz, sebes is, néha álmomban is vakarom) 

Előzmény: babboo (17661)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.14 0 0 17667

a földönkívülek a hibásak.

Előzmény: B.GY (17666)
B.GY Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17666

A tüdőgyógyász sem lát összefüggést. Csak én gyártok elméleteket szerinte :)

Előzmény: Mackóbogár (17665)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17665

a férjem huszon x éve asztmás, viszont nincs sömör...a franc sem érti az összefüggéseket ennél a sz..nál.

Előzmény: B.GY (17663)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17664

töményen nem szabad :-( 

Előzmény: babboo (17661)
B.GY Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17663

VVT süllyedés sok, ASO sok.Többi normális.Egyéb baj? Az nincs.Hacsak az asztma nem,de azzal soha nem volt problémám.

Előzmény: hul (17660)
babboo Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17662

Ja, elfelejtettem írni, hogy a Sulfuvitről beszélek.:-)))

babboo Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17661

Én hígítatlanul kentem be a pöttyöket. Nagyon kiszárította a bőröm és nem történt semmi más. Hatszor kentem be, aztán föladtam. A szaga meg egyszerűen förtelmes.:-)))) Nincs kádunk, csak zuhanyzónk, ezért nem tudok fürdőt venni. Te is csak magadra kented? mennyi idő után hatott? Bár lehet, hogy a kén nekem pont nem jó.

Más: megmostam a hajam szódabikarbónával és ecetes vízzel öblítettem le. Az eredmény fantasztikus lett. Eltűnt a fejemről a sömör. Első nap még nem az összes, de a harmadik napon már nem volt rajta semmi. Ez az első cucc, amit jó szívvel tudok ajánlani.:-)

Előzmény: araucana (17653)
hul Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17660

Egyéb baj, laborlelet?

 

Előzmény: B.GY (17659)
B.GY Creative Commons License 2015.12.13 0 0 17659

Ma volt a Bruno Gröning előadás,de nem mentem el.Karácsonyig be nem megyek a városba:)Na meg lusta is voltam felkelni hajnalba. Majd elmegyek a Januári vetítésre.Már lassan 1 hónapja nem eszem glutént,cukrot,tejterméket de a a sömöröm csak terjed,növekszik,viszket.2 hónapja nem ittam alkoholt.Már leesnek rólam a nadrágok:)1 hónap után nem kellene már valami javulásnak látszani,romlás helyett ? Állandóan éhes vagyok nem bírok rendesen dolgozni.Feszült vagyok meg ideges.

B.GY Creative Commons License 2015.12.11 0 0 17658

Végül nem kentem be magam semmivel este.Áztam,száradtam,feküdtem,eltörtem :)Olyan cserepes lettem reggelre mint a háztető.Féltem hogy szétreped a bőröm.Napközbe nem viszketett annyira.Nem is mertem volna megvakarni.Most kentem be Psoridermmel de éget egy kicsit.Hétfőn este 6-ra megyek bijoékhoz valami csodamasszásra meg beszélgetésre.Utána elmegyek kineziológiára is.Eredmény ma sem jött át az emailomra.Lehet lemondtak rólam :)

Előzmény: Mackóbogár (17657)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.10 0 0 17657

Ööööö...ez jó kérdés, vigyorogtam is rajta :-)))) Én úgy értelmeztem, hogy ázunk, száradunk, alszunk...a cucc meg hat (vagy nem), a másnapi zuhany után már a szokásos tengeri sós krémmel bekentem a foltokat. Amúgy én Bijóéknál a hangterápián gondolkozom erősen, hogy kipróbálom, voltam már hasonlón pár éve, kb. akkor, mikor kineziológusnál is jártam. Nekem nagyon bejött :-) Még ami foglalkoztat, az a csendfürdő, csak ott a magas vérnyomás lehet, kizáró ok. Tényleg rengeteg minden van, csak győzzük perkálni az árát :-)

Előzmény: B.GY (17656)
B.GY Creative Commons License 2015.12.10 0 0 17656

Nekem nem volt büdös.Megszoktam már a szagokat.Öcsém tanyán dolgozott:)Meddig ne kenjek rá semmit fürdés után? Mindig fürdés után leszek így ha használom:) Ja felmértek,de még nem küldték el az eredményt.Megnéztem a bijoenergia honlapját is.Vannak érdekes dolgok benne.Lehet meglátogatom őket.

Előzmény: Mackóbogár (17655)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.10 0 0 17655

Ugye, hogy milyen rohadt büdös ? Azt írják, a fürdő után ne kenj rá semmit :-)  Miért akarsz eltörni, annyira száraz a bőröd ? :-(((  Woow, mindjárt fel is mértek a boltban ingyééééér ? Az jó.

Előzmény: B.GY (17654)
B.GY Creative Commons License 2015.12.10 0 0 17654

Voltam ma a Bijoba sikerült vennem Sulfivitet.Fel is mentem muterhoz ázni.Addig jó volt amíg ültem a vízben,de most ég a seggem és megvagyok száradva.Nem merek mozogni,mert félek hogy eltörök mint a porcelán :)Éjszakára bekenem psoriodermmel,azt is szerezetm a bijoból.Volt ott 2 emberke akik csináltak ingyenes vizsgálatot.Ez is valami biorezós mőka..Azt mondta kollagén hiányom van,azért szarakszik a szemem is.Elküldte emailba az elemzést.Mindjárt megnézem.

araucana Creative Commons License 2015.12.09 0 0 17653

Elnézést, a napokban Magyarországon időztem, nem voltam netközelben. Természetesen hígítva használtam a Sulfivitet, 1:1 arányban hígítottam. Érdekes, hogy néháány nap alatt teljesen kivilágosodott, és hatását veszítette. Tehát mindig csak egy ujjnyit hígítottam egyszerre.

Előzmény: Mackóbogár (17612)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.09 0 0 17652

emlékszem, írtad, hogy kb. halottnak a csók volt a Tomesa. Kár. Nekem már 2 alkalommal használt, remélem most is fog. Pár éve jártam kineziológusnál, akkor nagyon össze voltam zuhanva lelkileg, meg kell mondjam, érdekes élmény volt, bár azt nem tudom felidézni, utána mit csinált a sömör :-)

Előzmény: B.GY (17651)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!