Keresés

Részletes keresés

tüskéskaktusz Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7284

Te vén varjú, még mindig nem kértél bocsánatot. Csak írod a hülyeségeidet. Nézd meg egy két nap múlva mit teszek fel, én nem csak fröcsögök, hanem dolgozik a kicsi csapat Te meg álmodozol, bilibe ér a kezed és felébredsz. Most már elég volt, a hülyeségekből. Ne szórakozz másokkal.Inkább a tehenekkel ott Zalába társalogj. Jobban jársz.

Előzmény: nyakfogom (7283)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7283

 

 

 

 

A jogi út teljes csődjére álljon itt 2 példa:

 

1.Míg e sorokat írom,közben szól a Lánchíd rádió,és hallom hogy:

A Questorosok bíróságra adták az MNB felelősségének megállapítására vonatkozó kérelmüket,amit a bíróság most utasított el.Ezért tüntetést szerveznek,ezen kívül a strassburgi bírósághoz fordulnak.

 

2.Egyik sorstársunk ,bizonyos S.G.(aki többet tud a baumaggal kapcsolatos jogról,mint a többi összes tudor) is megjárta Strassburgot.

Ő telefonon elmondta nekem,hogy az az ítélet született Strassburgban,hogy S.G.-nek még csak fellebbezési joga sincs.

Ez igazolja a jogi vonal teljes csődjét.

 

Hát így állunk a joggal kedves károsult társaim, valójában csak időhúzásra alkalmas a jog,amit egyesek szorgalmaznak,miközben lehúzzák a második bőrt is a károsultakról.

Csak az aláírás gyűjtés segíthet rajtunk.

 

Most jelentkezzünk mindnyájan támogatóinkkal együtt az itt újra elindított listába.

 

Legyen most a korábbi 4 ezres listával szemben 10 ezres lista.

 

Ugyanis már az első 4 ezres lista láttán  megadta magát az egyesület,de 10 ezer ember akarata előtt feltétlen meg kell hajolniok,és akkor már kötelesek lesznek az országos aláírás gyűjtést megszervezni.Ez nekik is megváltást jelent,mert ők is károsultak,csak ők külön utakon járnak,és másban spekulálnak.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7282

Miközben fulladoztok, vergődtök a saját csapdáitokban, nézzük csak meg ,mi a két egyesület rövid,és hosszú távú célja.Mivel erre az alapvető kérdésre a mai napig sem adtatok választ,álljon itt is az igazság:

 

 

1. A  csak pillanatnyilag még   "ELEFÁNT":

-rövid távú célja :    tagdíj gyűjtés,és annak elherdálása.

-hosszú távú célja:   tagdíj gyűjtés,és annak eltüntetése.

 

2. A csak pillanatnyilag még    "EGÉRKE":

-rövid távú célja : országos aláírásgyűjtés megszervezése

-hosszú távú célja: 13 éve a baumag károsultaktól ellopott pénzük visszaszerzése.

 

El lehet dönteni ,hogy melyik egyesület céljai szimpatikusabbak.

 

nyakfogom Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7281

 

 

Az kétségtelen,hogy Pepi az újonc a 7274-ben téged  nevezett találóan genyának,mert a 7271-es írásodra hivatkozik

Ez a genya szó szerintem is jól kifejezi a te lényedet.

Előzmény: Az egérke és az elefánt (7278)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7280

 

 

Szerintem pontosan Pepi az újonc  tudja azt,hogy mire gondolt pontosan a 7274-ben,és igaz-e az,amit az alábbi "9"  zakkant  írt a 7278-ban a:

 

1.Az egérke és az elefánt

2.kényszermosoly

3.micimackó 513

4.pumukli1948

5.egyesületek

6.szemléletfejlesztés

7.Érdeklődő2

8.Victor Hugjo

9.Baumagol          

 

Így akar egy nagy pulykának  látszani Az egérke és az elefánt.

Az igaz károsultakkal szemben csak ketten vannak a hamis oldalon,ezért kényszerülnek minél többnek ,és nagyobbnak látszani.

A másik oldalon pedig az igaz emberek kifosztott tömegei állnak. 

 

Pepi az újonc válaszát kérem a fentiekre vonatkozóan

Előzmény: Pepi az újonc (7274)
Az egérke és az elefánt Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7279

Nyakfogom többször említette, hogy az egyesület állítólag azt ígérte, ígéri  tagjainak, hogy három éven belül visszaszerzi a pénzüket.

Ez hazugság! Egy hasonló mondat más irányba való fordítása.

Velem a belépésemkor éppen azt közölte az egyesület vezetése, hogy három éven belül biztos, hogy nem juthatunk a pénzünkhöz. Az időpontot nagyban befolyásolja az egymással szoros kapcsolatban álló felszámolási eljárások jogerős befejezése, és csak azt követően kerülhet sor az Állam elleni perre. Ennek a pernek a végkifejlete a magyar igazságszolgáltatás ismeretében legalábbis borítékolható, a végső döntés minden valószínűség szerint nemzetközi bíróságon fog megszületni. Ezzel ellentétes tájékoztatást azóta sem kaptam, sőt ezt meg is erősítették.

Az egérke és az elefánt Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7278

Pepi az újonc sokunk nevében állapította meg helyesen: "nyakfogom egy zakkant hülye" Egy ilyen sommás és találó jelző ellen nincs semmilyen érvem, azzal egyetértek. 

Én mindkét egyesületben érintett vagyok és innen tudom, hogy melyik az egérke és melyik az elefánt.

Mindkét egyesület vezetése tudja azt is, hogy az általa külön-külön elképzelt pénzvisszaszerzési megoldási mód valamennyi  -kizáró ok hatálya alá nem tartozó-  károsult javát is szolgálni fogja.

Ha tehát valahol találtak, találnak megoldást, annak az egyesületeken kívüli károsultak is élvezhetik majd az előnyeit. És ezzel nyilvánvalóan tisztában van tüskéskaktusz is.

Miután mindkét egyesületben sima tagként már találkoztam a tüskéskaktusz által felsorolt érvek jelentős részével, feltételeztem azt, hogy annak minimum 80%-a mások előtt is ismert. Az én megállapításom azonban nem zárja ki, hogy a dokumentálható információk 100%-ban azonosak.

Tüskéskaktusz is tudja, hogy ha bármit is elér majd a csapatával, az a megoldási mód nem lesz számukra kizárólagos.

Ezért -mármint a 12.000. károsult érdekében- szeretném azt, ha a két "szervezet" szorosabbra fűzné a kapcsolatát, énem pedig azért, hogy egymástól talán már nem is létező titkokat lopjanak.

Nyakfogom -a zakkant!- maga gyűjtené az aláírásokat a két egyesület együttműködése érdekében, és én erről az aláírásgyűjtő ívről beszéltem.

Sokat mondhat az is, hogy nyakfogom az általa megnevezett utolsó napon érdekes módon beírta azt a 100-as számot, amelyet az eredeti, de kudarcba fulladt aláírásgyűjtés során is odabiggyesztett a neve mögé.

Ne tévesszen meg senkit! Ha létezett is az a 100 károsult, azok a petícióhoz adták a nevüket, nem pedig a két egyesület együttműködést szorgalmazó felvetéshez.

Természetesen nem ellenezném a két egyesület együttműködését, sőt már 2012-ben felvetettem, hogy az egérkéhez tartozó tagok lépjenek át az elefánt soraiba, mert az egérke által megfogalmazott egyesületi célok okafogyottá váltak.

A két egyesület eddig sem volt egymásnak riválisa és értelmetlennek tartanám, ha a Victor Hugo utca és tüskéskaktusz kezdene most vetélkedésbe egymással Pepi az újonc szándékai szerint.

Ne vakítsa el a fény Pepit, az újoncot! A fénynek 12.000. károsultra kellene kivetítődnie! Ne vessen hát rá árnyékot az együttműködéssel szembeni álláspontjával. 

nyakfogom Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7277

Te írtad a 7269-ben:

 

"A szójátékokról pedig annyit: a nyakfogomról nekem elsőként is az aláírásgyűjtést nyafogom már mióta! szóösszetétel rögzült."

 

Te töpörödött,ha én egyszer megfogom a nyakadat,akkor elfelejted az összes eddigi károsultak ellenes mesterkedésedet,és könyörögsz ,hogy engedjelek el.

 

Egyébként csodával határos módon a nyakfogom nevet nem én választottam ,hanem az index ezt adta nekem.Én ugyanis a regisztráláskor az erőteljes szót írtam be,de a gép  nyakfogom-ot  írt ki.

Először egy kicsit gondolkodtam mit tegyek,vagy hogy mi ez az egész,de megtetszett.Rögtön arra gondoltam,hogy úgy is szívesen megfognám a gazemberbalázs nyakát,de te is közel állsz hozzá.

 

Előzmény: Az egérke és az elefánt (7269)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7276

 

 

Ekkora mafla azért nem vagy ugye?

 

Hol van még az aláírandó ív te bibas.

Ennyire ne tetesd  már hülyének magadat.

 

Megsúgom, az ív a ti feneketek alatt van,azon ültök nehogy kiszabaduljon,mert akkor végetek lesz azonnal.

Azért nem írta alá az ívet a budaőrsi elnök ,mert az még meg sem született,ezt te is jól tudod.

Gábor én téged okosabb embernek ismertelek meg.

 

Előzmény: Az egérke és az elefánt (7268)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7275

 

 

Az aláírásgyűjtő listába nem akarsz benevezni? 

Előzmény: Pepi az újonc (7274)
Pepi az újonc Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7274

Kéne az info, mi?

 

Te kisnagy genya, attól függően áll a minősítés rád, hogy a kettős, meg többszereplős személyiséged éppen melyik felét húzod magadra aktuálisan. Nem tudod eldönteni, hogy egér vagy-e vagy elefánt? De ez legyen a te bajod.

 

Nem azt írtad, hogy a 80 %-át tudtátok annak, amit leírt tüskéskaktusz? Kezdtetek valamit a tudásotokkal a károsultak, és nemcsak az egyesületi tagok érdekében? NEM!!!!!!!

 

Eszmecsere? Minek?

 

Vetítsd ki a fényt a  saját köreidben, gazdálkodj abból, amid van, ne nyájaskodj itt, csak azért, hogy aztán más tollaival ékeskedhessél !

 

Egy ilyen nyilvánvalóan zakkant hülyét hitegettetek, aztán most rugdostok élvezettel, mint nyakfogom, tüskéskaktusz felé meg nyalnátok.

 

Ne reménykedjetek, mindenki tudja ki vagy, kik vagytok, és mit csináltok.

 

Reméljük, tüskéskaktusz is tudja ezt.

 

 

 

 

Előzmény: Az egérke és az elefánt (7271)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7273

 

 

Pedig most még nagyon visszafogott vagyok.

 

Ne tudd meg mi lesz akkor, ha begurulok , és végleg lerántom rólatok a leplet,hogy így minden károsult láthassa azt,hogy kik is vagytok valójában,és mi az érdeketek.

Hát hogy nem  a károsultak pénzének visszaszerzése,az egyszer biztos.

 

Nektek sincs távirányító képességetek,és soha senkit(politikusok) nem tudtok rávenni semmire.

A jog meg már bedöglött.Így aztán semmilyen eszköz nincs a kezetekben.

Akkor jön az egyetlen igazi megoldás,de ez egyenlőre nektek magas(ez a kritikus  tömeg).

 

Így aztán marad még egy rövid ideig számotokra a tarhálás,amíg a becsapottak ki nem nyitják a szemeiket.

 

Akkor annyi felé szaladtok majd ,ahányan vagytok,de mi megtalálunk benneteket akkor is,és az szörnyű lesz számotokra.

 

Mert az igaz emberek győzelme a gonosz felett  nem vitás.Ez csak idő kérdése.

 

Te most a bal horog után látom megint ébredezel,de az egyenes végleg el fog altatni.

 

Te egy nagy szamár vagy,ha azt hiszed,hogy a 10 milliódat máshonnan is kárpótolni tudod a károsultak terhére.

 

Ez csak ideig-óráig mehet,mert már zúg, morog mindenki.

 

Ezekről a telefon beszélgetésekről néhányat ide is felteszek,hogy meghalljátok a tömegek hangját,véleményét rólatok.

 

Ekkor nem cserélnék veled szívesen,és szeretném látni,hogy milyen képet vágsz hozzá.

 

Igaz az ilyen flegmatikus balázsfélének vastag bőr van a képén,és mindent leráz magáról,mint kutya a vizet.

 

Megsúgom,hogy a lelkiismeretedet akkor sem tudod megnyugtatni,mer az az akaratodtól független.

Előzmény: Az egérke és az elefánt (7271)
Az egérke és az elefánt Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7272

A nagy szelektáló nyakfogomtól várom a 7268 számon feltett kérdésemre a választ. Az általa lélegeztetőgépre tett budaörsi egyesület elnöke vajon mért nem írta alá a gyűjtőívet? Vagy a budaörsiek által felvetett összefogás ötlete csak nyakfogom malmára hajtotta volna vizet és más célt nem is szolgált volna, mint annak okkal való figyelmen kívül hagyása miatt támadni a másik egyesületet, és különösen annak elnökét?

Nyakfogom egyébként is sok kérdést hagyott megválaszolatlanul...

Az egérke és az elefánt Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7271

Nyakfogom minden negatív ármánykodásának és mocskolódásának van egy pozitív hozadéka: Végre szót váltott a fórumon az Elnök és tüskéskaktusz.

Ehhez képest már csak az lenne  még megnyugtatóbb, ha az említett két személy kölcsönösen megosztaná egymással az információt, -vélhetően mindkét fél azonos információkkal rendelkezik-, és megbeszélnék azt is, hogy ki-ki milyen rendezett módon és úton reméli az általuk képviseltek kárának megtérülését, megtérítését elérni. Azt hiszem, e téren is nagyon közel állhatnak egymáshoz az elképzelések. A lehetőségek ugyanis korlátozottak.

És ezt a megoldási változatot ki kell terjeszteni valamennyi számításba vehető károsultra.

nyakfogom Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7270

 

 

Egy alapos hatósági vizsgálat után örülnétek,ha hallgathatnátok.

 

Az én fülem mögött nincs semmi,nekem nincs takargatni valóm,de a hideglelés jönne rátok,egy alapos mogyorózás után.

Ha ez rám lenne bízva,azt hiszem hamarosan kattanna a zár.

 

Csak addig fogsz itt habratyolni,meg állandóan,folyamatosan figyelem elterelést folytatni,amíg a hatóság le nem leplezi a gazemberséget.

 

Neked az az érdeked,hogy minden maradjon úgy,ahogy van.A lényeg a mennél több adózó ,akiknek azt hazudjátok,hogy ti elintézitek,hogy 3 év múlva megkapják a pénzüket.

 

Az én lelkiismeretem tiszta,a tied is az?Nem hiszem!

 

Csináljátok a nagy vásári mutatványt, cirkuszt,ahogy azt már más is megírta.

 

Egyetlen komoly érved sincs,csak fosod a szót.Ezt már rengeteg károsult felismerte.

 

Hogy a nép ámítást meddig lehet büntetlenül csinálni,azt majd meglátjuk hamarosan.

 

Veletek szemben én egy igaz ember vagyok,ezt mindenki tapasztalhatta.És te mi vagy?

 

A hazug embert előbb utolérik mint a sánta kutyát.A korsó is csak addig jár a kútra,míg el nem törik.

 

Kíváncsi leszek ,mikor buktok le.

Előzmény: Az egérke és az elefánt (7269)
Az egérke és az elefánt Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7269

Nyakfogom maga is kinevette azt az aláírásgyűjtésnek nevezett lézer távirányítót, amellyel soha nem lehetne a politikusokat akaratuk ellenére a baumag károsultak javát szolgáló döntés meghozatalára bírni.

Az aláírásgyűjtés mellett nyakfogomnak eddig csupán egy érve volt: a puding próbája az evés. Erre írtam én azt, hogy azt a pudingot meg sem kóstolom, amelyről előre tudom, hogy gyomorgörcsöt fog okozni.

Keressen már valaki ezen kívül még egy racionális érvet a nyakfogomi bejegyzésekben, amely az aláírásgyűjtés -mint egyetlen üdvözítő, és utolsó mentsvár- felépítés mellett szól.

A szójátékokról pedig annyit: a nyakfogomról nekem elsőként is az aláírásgyűjtést nyafogom már mióta! szóösszetétel rögzült.

Nyakfogom végül is az önképzőkörös artisták  és zsonglőrök mutatványai között felvállalta bohóc szerepét, mely szerep a cirkuszi előadások során fontos, de korántsem illik a baumagosok káráról szóló mutatványok közé. 

Nyakfogom a bohóc szerepéért az elmúlt egy évben már bezsebelte a jutalmát, további szereplése miatt a nézők elhagyhatják még a nézőteret is.

Az egérke és az elefánt Creative Commons License 2016.05.25 0 0 7268

Kedves nyakfogom!

Mielőtt végleg abbahagyná az aláírásgyűjtés Ön szerinti fontosságának unalomig való hangoztatását, kérdezze már meg az április 22-én megtalált csahosát, hogy az ugyancsak Ön által fogalmazott együttműködési megállapodási ajánlat szellemében a budaörsi egyesület vezetőjeként miért nem írta alá aláírásgyűjtő ívet.

Lehet, hogy az a kóbor kutya is csak addig tűrte a nyakán az Ön pórázát, amíg elvitte egy kutyakozmetikushoz, de tulajdonképpen soha nem  akarhatta Önt a gazdájának tekinteni a célszerűtlen eszméjével.A budaörsi elnök hallgatásából is levonhatna egyfajta tanulságot. 

nyakfogom Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7267

 

Hess, ismét vérszagra gyűltek az éji vadak.Élvezkedjél csak a jog útveszőiben,aztán 10 év múlva,amikor már bölcsebb leszel visszatérünk a baumag ügyre,de akkor te már egy ősz öregasszony leszel,ha így folytatod.

Három piszkoskodásod után arra késztettél,hogy megkapd a beosztásodat.Előtte gondolkodtál volna.

Én is voltam fiatal,de szemtelen soha.

A K.G. ügy nélkül is megérdemelted amit kaptál.Még sokat kell kupálódnod,hogy éretten tudj gondolkodni a baumag ügyben.

 

Vagy találtál már egy lézer távirányítót,amivel akaratuk ellenére meg tudsz változtatni másokat ,és a politikusok úgy fognak táncolni,ahogy te fütyülsz.Hahaha.

 

Már csak percek kérdése,és abbahagyjam az egyetlen üdvözítő megoldás népszerűsítését.

 

Csókoljátok meg végre egymást,látom jól elcsavarták a fejedet.

 

Pedig valaha értelmesnek látszottál,jelentkeztél a listába is,de sajnos elfajoztál.

 

A viszont nem látásra,én már kihevertem az 1 milliót.További jó mulatást.

Előzmény: tüskéskaktusz (7266)
tüskéskaktusz Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7266

Nyakfogom Uram! Ha Ön úrnak tartja magát akkor elvárom, hogy bocsánatot kérjen azokért amivel megvádolt engem. Most már tisztáztak, pedig nem kértem meg rá senkit, hogy Ön amit állított nem felel meg a valóságnak. Engedjen meg egy-két gondolatot, mert többet  nem fogok Önnek semmilyen formába írni. Átlépek a sok kommentje között, mert nem a jó szándék vezérli, csak fröcsög a gyalázatól.

Ön első körbe letegezett, holott nem is ismer. Közlöm Önnel nem 20 éves vagyok, és elvárom a tiszteletet amit Önnek meg is adtam, annak ellenére ami hazug rágalmat rám zúdítót. Másodszor leírtam, hogy milyen hibákat követett el az aláírás gyűjtésével kapcsolatba, és hogy kellett volna elkezdeni. Harmadszor Ön mindenkit kioktat. Nem a véleményét, segítségét kéri, nem ha magának nem tetszik fröcsög, kígyót békát kiabál rá. Az egész oldal a maga gyalázkodásával van tele.Gondolkodjon ezen el, és tartson egy kis ön vizsgálatot. Isten áldja.

Előzmény: nyakfogom (7252)
tüskéskaktusz Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7265

Tisztelt Elnök Úr! Köszönöm, hogy tisztázott a nyakfog által kitalált vádak alól.

Amit Ön közölt  anyagot, az nekünk mint birtokunkba van. Annyit szeretnék elmondani, csapatunkat nem akarjuk bővíteni. Nagyon kicsi, mi nem a félszavakból, de a negyedekből értjük egymást. Tesszük a dolgunkat. Nincs aki bomlasszon bennünket.Nincs belső ellent- mondó. Ön felkínálta  segítségét, és tudását. Most akkor én megkérdezem: van-e az Ön birtokába olyan Baumag  szerződés ami 1995. év  március -májusba kötődött és ehhez  adó kedvezményt állítottak ki? Továbbra is itt tájékoztatjuk a károsultakat a dolgok állásáról. Ha kérésünk, vagy segítségre lesz szükségünk az oldalon tudatni fogjuk.

Előzmény: Az elnök (7257)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7264

 

 

Átolvasva a 7261-et látom komoly gondjaid vannak a fogalmazással.és a magyar nyelv használatával is.

 

Egy mosogató lány szintjén írogatsz,és kevered a sz.rt ,a boci boci tarka,se füle se farka írásodban.

 

Egy elnök nem írhat ilyen pongyolán,és pontatlanul.

 

A könyvek száma csak 24,és a magyar történelmet tartalmazzák.

Tudod a biblia,meg a világtörténelem az más tészta. 

 

A dátumokat is össze-vissza kevered.

 

Szégyelleném,ha csak így tudnék fogalmazni mint te.

 

 

Előzmény: Az elnök (7261)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7263

 

1.  Ezt írta  nyakfogom  2015.05.26.-án a 6411-ben:

 

az 1 millió aláírás összegyűjtését magunknak kell biztosítanunk.

 

 

 

 

2.  Ezt irta  Az elnök  2015.05.26.-án (ugyn azon a napon)  a 6413-ban:

 

A magam részéről az ilyen természetű kezdeményezéshez szívesen csatlakozom magam is, és minden tudásommal, és erőmmel támogatom, segítem akár személyesen is, ha erre igény van.

Usgyi, lássuk együtt mire megyünk.

 

3.A 4 ezres lista 68 alkalommal jelent meg az indexen,egyszer sem kifogásoltad rajta a    26.helyedet.

 

4.A kész lista 26. helyére utólag csak a Rodolfó tudta volna beírni a nevedet.

 

5.Lásd kivel állsz szemben,szívesen leveszlek a listáról,mert úgy is te voltál ott az okos ,meg   a kakukktojás is. 

 

6.A 24 történelemkönyvet a széljegyzeteimmel együtt szívesen elküldöm,nem fog ártani,ha     te is elolvasod.

 

 

 

25.GabiZepter

 

26.Üres,kiadó egyigaz embernek.

 

27.Anna Sashegyi

 

Reméljük egyszer majd mégis megjön az eszed,és újra az igaz emberek közé akarsz kerülni.

 

Előzmény: Az elnök (7261)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7262

Magyar nyelvből kapsz tőlem egy előkelő egyest.

 

Ugyanis a nyakfogom ige egyes szám első személyű alakjának az a jelentése ,hogy én fogom meg ,de nagyon keményen a gazemberek nyakát, az igaz emberek,a 12000 baumag károsult nevében,és megbízásából (pl. gazemberbalázs,lipbecsókolhatsz,stb.).

 

Ide nem okos dolog önként jelentkezni,és kellemetlen lenne bárkinek ezt átélnie is.Gondolj csak bele,hogy milyen érzés lehet létezni egy nyakpereccel a nyakadban.Azt javaslom ne törekedj erre.

 

A nép a végén  eldönti majd,hogy kinek a nyaka fog szorulni.

Kettőnk közül a közhangulatot ismerve erre nem én vagyok az esélyesebb,ezt ezért talán nem kellene emlegetni.

 

Az országos aláírás gyűjtést nem minősítheti látatlanból,előre senki sem.Azt csak a megvalósítás után lehet minősíteni.

 

Miért is ráz ennyire  benneteket a hideg ,ha egy listán megláttok 2 nevet,akik vissza akarják kapni a pénzüket?

Szívesen meghallgatnám erre a kérdésre az őszinte válaszotokat .

 

Nekem veled együtt csak 1-1 millió  kárunk van.Ennek ellenére azt javaslom,hogy húzzuk ki mi együtt a tüskét a 7.7, a 10 ,a 12 stb. milliósok lábából.Ez egy hatalmas tett lehetne részetekről ,és talán + 30 évet élhetnél dicsőségben.

 

Előzmény: Az elnök (7258)
Az elnök Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7261

Oly sokak által (részemről nem) tisztelt nyakfogóm!

Úgy tűnik, a 25 történelem könnynek csak a címlapját olvasta, amikor a dátumokhoz jutott, mint felfoghatatlan fogalmat átugrotta, amit az előző bejegyzése tökéletesen bizonyít.

Az aláírás gyűjtés, amihez hozzájárulásom nélkül bebiggyesztette a nick nevemet, a két egyesület Ön által szorgalmazott nyomás gyakorláson alapuló egyesítéséről szólt, 2016 év.

Amire Ön hivatkozik, 2015. Ez bizonyítja, hogy a dátumokkal , amely számokat tartalmaz a 4000 aláírás (ez is számokból áll) az országos aláírás gyűjtés 1.000.000 résztvevővel (felhívom a figyelmét ez is számjegy) nincs tisztában.

Tájékoztatom a hivatkozott 25 kötetre terjedő  műveltségére, hogy az időszámítás nem Szt. Istvántól, hanem Krisztus születésétől indul. Ezt a 25 kötet egyike sem tartalmazza., de ha megtalálta és nem jól tudom, kész vagyok helyesbíteni. Ne hivatkozzon az egy évvel ezelőtti nyilatkozatra, ami az ön idézete szerint is arról szólt, "ha igénylik" Ön is tudja - ha emlékezete kiterjed az egy évvel ezelőtti ügyreNEM igényelték.

Ami Baját illeti. Mi köze a két egyesület Ön által bedobott egyesítési gondolatának a 2015-ös bajai dr. Romasszal történt látogatásomhoz azon kívül, hogy az is májusban történt.

Összegezve: Tájékoztatom ma: 2016. május 26, és nem 2015 május 26 van.

Önnek mindegy mit körmöl össze, csak szereplési vágyát kielégíthesse. Idézze azt, amikor felajánlottam, hogy tükörbe nézve szerepeljen, szórakoztassa saját magát és ne a BAUMAG károsultak ténylegesen érdeklődő körét piros és vastagbetűs Ön által kreált valótlan meghatalmazás nélküli önhatalmú listáival rongálja.

Ez a második figyelmeztetés volt, VEGYE LE NICK NEVEM A listájáról.

Előzmény: nyakfogom (7260)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7260

Az elnök  2015.05.26

 

    0 0 6413

A magam részéről az ilyen természetű kezdeményezéshez szívesen csatlakozom magam is, és minden tudásommal, és erőmmel támogatom, segítem akár személyesen is, ha erre igény van. Baján 2014.-ben felkérésre két alkalommal is voltam, a helyi szervezők újságban hirdették meg az összejövetel helyét, és idejét, Romasz dr.-ral mentem le saját költségemen. Az egyesület fizette ki a terem bérleteket. Usgyi, lássuk együtt mire megyünk.

Előzmény: nyakfogom (6411)

 

 

 

nyakfogom  2015.05.26

 

                                                                                                                                        0 0 6411    

 

Azért olvastam el a magyar történelemről szóló 24 könyvet/2500 oldal/,hogy választ kapjak

a " régi dicsőségünk hol késel az éji homályban"kérdésre.Megállapítottam,hogy Szent Istvántól

kezdve az összes erős uralkodónk halála után-utód hiányában-a széthúzás,a marakodás ,és hatalmi

harc következménye egy legyengült,erőtlen,magatehetetlen állam lett.

Legyen magunkhoz való eszünk,és a saját jól felfogott érdekünknek megfelelően egy emberként

/egyeület és károsultak/húzzuk ki  a tengelyéig sárban ragadt baumag ügyet a sárból.

Az egyesület vezérletével meg kell találnunk azt a lehetőleg sztár ügyvédet,aki sikerdíjért 

kijeleöli a jogi utat legalább 100 hivatalos hatalmasság felé.Ez a legnehezebb része a teen-

dőinknek.Amikor ez megvan,utána az 1 millió aláírás összegyűjtését magunknak kell biztosítanunk.

A 19 pénzbefizető hely közül én már Győrben,Zalaegerszegen és Baján látom a károsultak

összehívásának lehetőségét/1550 károsult/.

Fogjuk meg egyszerre mind a 12 ezren a boldogabbik végét,ne huzza ki magát senki,mindenki tegye hozzá az erejét,és tudását.

Newton a nagy fizikus azt mondta:"adjatok egy fix pontot,és kifordítom a földet a helyéről".

Csak az összefogás erejével kaphatjuk meg a most látható 1-2 % helyett az összes elvesztett pénzünket.

 

Előzmény: Az elnök (7258)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7259

Aki  jónak tartja azt,hogy a két egyesület fogjon össze,és így egyesült erővel valósuljon meg az országos aláírásgyűjtés ,kérem itt jelezni .

Még   1    napig várom a jelentkezéseket.

Ha nem lesz jelentkező,akkor vége az aláírás gyűjtésnek.

 

1.Nyakfogom + 100 fő 

2.risz + 1 fő

3. ?

Az elnök Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7258

nyakfogom! Csatlakozom tüskéskaktuszhoz, mert a jeligédnek megfelelően nyakadon fog szorulni a hurok.Én nem adtam semmilyen nyilatkozatot, hogy aláírásommal támogatom agyszülemény hülyeségedet. Saját nevedben nyilatkozz, vagy ébredj fel, és keresd meg, hogy ezt az aláíró ívet mikor kívántam aláírni. Nagyokos! követelem, hogy AZONNAL törölj agyszülemény listádról. 

Előzmény: nyakfogom (7255)
Az elnök Creative Commons License 2016.05.24 0 0 7257

Tisztelt tüskéskaktusz azt állította, és kijelentette, nagyon helyesen, hogy egyetlen elnökkel soha nem beszélt. Ezt azzal igazolom, hogy tüskéskaktusz nevű tagot a Victor Hugo u.-i egyesületben valóban nem tartunk nyilván.

Ha valóban nem tagunk, néhány adalékkal írásához azért  a birtokunkban lévő iratokból idézek, hogy későbbiekben további beadványát kiegészíteni, pontosítani tudja:

1./ Az Állami Bankfelügyelet feljelentése nyomán (dr. Szász K.) indult büntető feljelentés nyomán  indult rendőrségi nyomozás, 1999. márc. hónapban. BRFK parancsnokok: Pintér Sándort követően Kökényesi Antal, aki majd felmentése után Pintér S. helyét átveszi Bács-Kiskun Megyében) 2003 júliustól Gergényi Péter. 2003 márciusban !!! dr. Tátrai Judit ügyészségi hatáskörben:

" Tekintettel arra, hogy a nyomozás adatai alapján már az sem volt kétséget kizáróan megállapítható, hogy Balázs Lászlót az egyes bűncselekményekkel kapcsolatban a szándékosság terheli, míg más bűncselekmények vonatkozásában az elévülés képezi akadályát a nyomozás folytatásának, a szakértői vélemények kiegészítése és esetleges felülvizsgálata nem indokolt. Ezért a panasz elutasítása felől határoztam.

Budapest, 2003. március 21.

Dr. Tátrai Judit s.k.
ügyész"

És 2003. okt 9.-én  a BSFSz. Balázs László utasítására fizetésképtelenség miatt minden kifizetést megtagad.

2./ dr. Szász Károly 2002 novemberben levelet ír dr. Varga Mihály államtitkárnak (ma NGM miniszter) amelyben felhívja a figyelmet az ingatlan szövetkezetek törvénytelen működésére, de "hatáskör hiányában" a bezáráshoz törvényi felhatalmazást kér. (az akkori törvények szerint a PSZÁF szövetkezetekkel szemben nem bírságolhat, és nem zárathatja be, ezért indított rendőrségi eljárást).

A FIDESZ választásokra készülő kormánya és többségi parlamentje törvényt nem alkotott.

3./A kormányváltás után 2003 03. levél megismételve László Csaba pénzügyminiszternek, de miután érdemi intézkedés nincs, 2003. 08. 14. a levél Medgyessy  miniszterelnöknek felé ismét benyújtásra került, de a 100 napos program megvalósítása előbbre valóbb volt. A nyomozás törvényességi felügyeletét, mint legfőbb ügyész kiemelt ügy révén 2000-2006 dr Polt Péter látta el, majd a Gyurcsány kormány alatt dr Györgyi Kálmán, 2011-től ismét dr Polt Péter. Az első büntető bíróság tárgyalási jegyzőkönyvben Balázs L. kimondott név nélkül, csak mint mint P.P.-t meg is említi dr. Kővári bíró egy kérdésére válaszolva.

4./ A Baumag Stratégia cég felszámolását a Fővárosi Bíróság dr Serényi bíró mondta ki 2004-ben, törvénytelenül, mert a BSFSz cég saját szövetkezeti tagja miután nem kapta meg a járandóságát, kérte, és kapta meg a saját cégével szembeni felszámolási eljárás megindítását.

5./A kirendelt felszámoló a Mátraholding Zrt., aki dr Kiss Elemér ( miniszterelnöki hiv vezetője, kormányzati jogász) házában működött, és működik ma is. (XIV. Chazar u. 9).

A felsorolást nem folytatom, mert rémregény a korrupció gyanús eseményekkel, és személyek kapcsolat feltételezhető rendszerével teli BAUMAG "elkefélési ügy".

Tisztelt tüskéskaktusz. A fentieket azért írtam, mert mint "egyéni harcos" nagyra értékelem küzdelmét, és e-hez a kiscsoportos harchoz szeretnék, ha igényli  segítséget nyújtani. Az egyesület eddig is, és a jövőben is folyamatosan a jogi munkán túl részt vesz a hatalmasságok bombázásában.

Anyag gyűjtéshez-amennyiben továbbra is a névtelenséget választja- felajánlom az egyesület honlapját: www.befszovkare.hu

 

Előzmény: tüskéskaktusz (7253)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.23 0 0 7256

Aki  jónak tartja azt,hogy a két egyesület fogjon össze,és így egyesült erővel valósuljon meg az országos aláírásgyűjtés ,kérem itt jelezni .Még   2    napig várom a jelentkezéseket.Ha nem lesz jelentkező,akkor vége az aláírás gyűjtésnek.

 

1.Nyakfogom Sényi Miklós

2.risz + 1 fő

3. ?

Előzmény: nyakfogom (7255)
nyakfogom Creative Commons License 2016.05.23 0 0 7255

 

 

Két nappal a határidő lejárta előtt történelmi áttörés történt,amit risznek köszönünk szépen.Ő az első,aki a 7254-es megjelenésével új lendületet adott az aláírás gyűjtésnek.

 

Reméljük,hogy most  egy fecske is csinál nyarat, és az egyszer már győztes 4 ezres csapat tagjai most megint ,újra jelzik itt azt az akaratukat,hogy a két egyesület fogjon össze,és kezdjék el végre az országos aláírásgyűjtést.

 

Emlékeztetőül álljanak itt a korábbi nick nevek:

 

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS GONDOLATÁT  4045  fő TÁMOGATJA:2015.11.18.

 1.Toprongy 1                     

2.mama 35                       +30 fő

3.Fehér Andrea                 

4.Baruka                        +50fő

5.10 R                                                          + min. 30 fő

6.BAUmagnélküli                              + 50 fő

7.Kres 58

9.okoskodó 12

10.jjulika

11.mező

12.Mindmegette                                               +6 fő

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált                                    + 299

35.jósvafő

36.Törpefenyő                                             +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235                   + 7 fő

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag

49.nyakfogom                                     +100  aláírás

 

A fenti személyek ismételt jelentkezését várjuk,hogy az egyesületekben ezen a módon iserősítsük a hitetüket,és akaratukat, az egyedül üdvözítő országos aláírás gyűjtés megszervezésére.Ne garasoskodjanak ,a 300.000 ft költséget összedobjuk.

Előzmény: risz (7254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!