Keresés

Részletes keresés

Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1974

196cm okés?

 

Előzmény: Törölt nick (1973)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1973

És pellengérre leszek állítva és le leszek köpdösve, ha megmondom? :)

 

Amúgy 180 cm magasságtól felfelé jó lenne. 

 

 

Előzmény: pizo (1972)
pizo Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1972

Így a szóba jöhető férfiak egy részét ki is zártad. Tényleg! Mi az a minimum magasság, akivel még el tudnál kapcsolatot képzelni? Kíváncsi vagyok...

Előzmény: Törölt nick (1971)


Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1971

Hát ez az... :) Azért is írtam be a magasságom, hogy ne legyen kellemetlen meglepetés. 

Előzmény: Törölt nick (1969)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1970

A netes társkeresés és az arról szóló topikok teljesen felejtősek. De azért köszönöm a tippet. :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (1968)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1967

Sejtem, hogy nem hemzsegnek a független férfiak és nők a topikon, de gondoltam, hátha... 

Előzmény: linga2 (1962)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1966

Valóban nem írtam olyat, hogy 182 cm alatt nem jön szóba senki... Köszi az értő olvasást. :)

Előzmény: linga2 (1960)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1964

Már csak az a kérdés, hogy mik az ágy pontos paraméterei ;))

Előzmény: Törölt nick (1963)
linga2 Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1962

LAZA kapcsolatra leginkább nem független férfit fogsz találni,gondoltam szólok....

 

Ördögi kör de majd szembesülsz vele te is..... :)

Előzmény: Törölt nick (1957)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1961
A mocsok ribanca, hogy mereszelt 182 centire noni, mi!?
Előzmény: Cobretti nyomozó (1958)
linga2 Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1960

A 182-es alattiak klubját erősítem én is de szerintem Tündérke nem írta azt,hogy szóba sem jöhet egy 176 cm-es férfi. :)  próba szerencse,még az is lehet,hogy működne a dolog. :)

 

Szerintem a gond sokszor velünk is van,hisz tele vagyunk gátlásokkal....stb....  Azt gondoljuk,hogy áááá szóba sem fog velem állni,mert 6 cm-vel alacsonyabb vagyok.

Előzmény: Cobretti nyomozó (1958)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1959

Innen nézve csak egyre elkeserítőbb. Lehet csak rossz kulcslyukon leskelődünk és miközben töprengünk ebben a pillanatban is megszámlálhatatlan pár él át mámorító perceket, órákat.

De ha vki belép a klubba az azért jelentheti azt, hogy tenni akar ellene. Törekvésnek már talán jó.

 

(és a furcsa megkötések.... vízszintesben annyira nem létfontosságú a magasság... ;) )

Előzmény: Cobretti nyomozó (1958)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1958

Vagy olyan felhívást, amivel nem tud mit kezdeni egy 182 cm alatti pasi. Egyik nem se érthető, sok baj van a szexualitással, de a klubba azért nem lépnének be.

Előzmény: Törölt nick (1956)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.15 0 0 1957

Harmincon felüli, budapesti, NAGYON intelligens, jó humorú, FÜGGETLEN férfit keresek laza kapcsolatra. Én 37 éves, 182 cm magas, kifejezetten vékony, csinos, teljesen természetes, kicsit félénk és gátlásos nő vagyok. 

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.14 0 0 1956

Igaz. És mert csak nézelődnek, miközben "felhívást" ritkán tesznek közzé és ettől egyoldalúbb is.

Előzmény: Törölt nick (1954)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.14 0 0 1955

A virtuálisból kiszakadva tényleg találnék példát, hogy a feleség döntött és lépett, bár a keresgélés ott nem neten keresztül zajlott. Az meg, hogy mi elég a nőknek otthon és mi nem... Ne, szerintem ez egy érdekes felvetés, legalábbis nagyon érdekelne egy férfi szemszögéből a lehetséges magyarázat.

Az az érzésem túl sok tényező mozgatja a szálakat ahhoz, hogy választ találjunk a miértekre. De talán az is lehet még probléma, hogy a férfiak eldöntik és szeretnék és akarják. Elhatározzák magukat, amin utána nem vacilálnak, pont. A nők meg... merengenek (?)... minél jobban végigfilozofálom ezt magamban, annál kevésbé értem már, úgy konkrétan, egyik nemet sem. :)

A lényeg, hogy szomorú, hogy olyan sok a negatív élmény, tapasztalat és erős a szkepticizmus indokoltsága.

Előzmény: Cobretti nyomozó (1953)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.14 0 0 1953

Ez azért is érdekes kérdés, mert a szerető lettem topik pedig tele van nőkkel, akik szeretőznek. Illetve , ha a virtualitás világából kiszakadunk, akkor rengeteg férfitársam meg tudna abban erősíteni, hogy lehet ismerkedni olyan nőkkel, akik papíron foglaltak, és nem elég nekik az, amit otthon kapnak. Persze lehet, hogy ezekből az ismeretségekből, csak alkalmi szex lesz, de ez is jelzi, hogy messze nincs rendben a nők szexuális élete.

Biztosan van olyan átfedés is, hogy amelyik nő nem válaszol az ismerkedő levélre, pár nap múlva simán összejön másik pasival.

 

Előzmény: Törölt nick (1952)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.14 0 0 1952

Igen, értelek. Csak annyira különös, már-már bosszantóan furcsa. Az egy dolog, hogy több férfi keresgél és szeretne szeretőt... na de annyire eltérőek a számok, az igények... És pont ahogy ismerőseim is mesélik, pont a nők nem veszik komolyan a válaszokat, úgy általában azt, hogy egyáltalán válaszolgassanak. Bárcsak ebből azt lehetne következtetni, hogy a nőknek úgy általában piszok jó a szexuális életük és nem lép fel se a szeretkezés hiánya, se a vágyak az izgalom, a titkos izgatottság iránt. De ezt nehezen hiszem. :)) Vagy jó nekik. :D

Előzmény: Törölt nick (1951)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1949

Talán azért ritka az egymásra találás, mert a férfiak hirdetnek, várva, hogy a nők írjanak nekik, pl. a leírt e-mal címre. De a nők nem írnak általában, sőt legtöbbször az e-mail címek is rejtettek, így mi pasik max azoknak tudunk írni akié nem az.

De ő meg nem biztos, hogy szimpi, vagy túl távoli, vagy kiesünk a keresési feltételi közül.

 

Hosszan ismerkedni-flörtölni, pedig itt nem nagyon lehet, mert az off, pedig nyilván jobb lenne mindkét nem számára.

Előzmény: Törölt nick (1941)
Maryann81 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1948

Sziasztok!

Nah megpróbálom, meglátjuk mi lesz! :)

Debreceni NORMÁLIS pasit keresek max.40-ig, aki kedveli a telt lányokat(30 éves,szőkésbarna rövid hajú)! 

Max. diszkréció elvárt és adott is!

 

drzoltan Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1947

Sziasztok !

 

24 éves, sportos orvos srác keresi, ápolt, igényes női partnerét, akivel a szabadidejüket tartalmasan eltölthetnék!

 

elérhető vagyok a zolo4[kukac]freemail[pont]hu címen

 

z.

linga2 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1946

Lehet,hogy egymást keressük,írok egy picit magamról. :)

 

37 éves (nem független,tehát házas) férfi vagyok és keresem azt a szenvedélyes nőt,aki megértésre,gyöngédségre,romantikára vagy épp egy jó beszélgetésre és olyan érzéki vagy éppen vad szexre vágyik,amit a jelenlegi kapcsolatában nem kap meg vagy nagyon ritkán.

 

Ha olyan titkos társat keresel,aki szívesen meghallgat,beszélget veled vagy épp főz egy finomat neked,vagy épp egy pár lopott órára valahova elmegy veled,akkor valószínűleg egymást keressük.

 

Nincsenek különösen nagy igényeim,mert megtudom találni a vékony kis mellű nőben is a szépséget,pont úgy,ahogy egy teltkarcsú nagyobb mellűben is.  

 

 

 37 éves kor,világos barna haj,kék szem,átlagos testalkat,174 cm és 75 kg.....jóképű és sármos,őszinte és szókimondó és szexmániás....:)

 

Kérlek magánban küldd a levelet az itt található mail címre. linga2@freemail.hu   (Szeged,Vásárhely-Békéscsaba vonzáskörzete előnyben......)Illetve Csongrád és Békés megyének van igazán értelme.

 

Köszönöm!  Linga

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1945

Ezt jó tudni. Hogy eredményes. Reménykeltő :))

Bizony, csak optimistán! ;)

Előzmény: Törölt nick (1944)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1943

Hát, nem tudom ki hogy van vele, de ez mennyivel bizsergetőbb, mint mikor arról írtál hogy vagy szerencséd lesz vagy nem. :) De attól remélem, hogy lesz. A kitartásod példaértékű, az biztos. :)

Előzmény: Törölt nick (1942)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1941

Lehet a legtöbb nő csak olvasgat és keresgél, de nem jelennek meg felhívással fizikálisan. Bár ehhez tudni kellene persze, hogy érkeznek-e reakciók ezekre az eddigi bejegyzésekre mailben.

A baj talán sokszor az, hogy egy másfél (jobb esetben már van ennyi) soros kiírás csak hiányérzetet ad. Elfogadom, hogy fontosak a paraméterek, sőt, de olyan nehéz lenne egy kicsit hosszabban? Engem nőként eddig pont ezek fogtak meg, nem az adatok. :)

Hogy valaki rászánja az időt egy kicsit hosszabb leírásra, hiszen érzéki partnert szeretnének...

 

Szeretőt keresni egy dolog, de ha ez nem egy dugtunk, köszi, viszlát numerát, hanem párás, vadító szeretkezést takar, akkor ahhoz kell némi írott inspiráló is... Hogy keresek vkit, aki társam lenne egy kéjes, buja, csak egymásra figyelünk, kizárva a világon létezőt, forró szeretkezésben... Csak ötletelek, mert tényleg nem értem miért olyan ritkák itt az egymásratalálások.

Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.12 0 0 1940

Lehet, hogy a hímvesszős topikban volt, de bevallani ezt egy nő sem fogja soha :)

Vagy tud rá ideológiát gyártani.

Előzmény: Törölt nick (1935)
ladisz 01 Creative Commons License 2012.09.12 0 0 1939

Háát itt eme éter berkében LÁNYOKAT észlelni,netán pár gondolatot oda-vissza megfuttatni,-vagy inkognitóba vagytok HÖLGYEIM???

A számok terén sem vaós,hogy nem vagytok,-hisz megannyi óhajt hallani,-vagy ezek is önhazug nyilvánulások?

Fölöttébb elgondolkodtatóak,az biztos!

Eddig sem voltam a virtuális hamis világ kedvelője,de lassan a fogalmát is tolni fogom.

Pedig tudom,a vivmányoknak megfelelő kezelése jó dolog.  A megfelelőt sajna az ember fia-lánya mindíg úgy elcseszi.....de nem csupán e korban......

NNa menek,-ha van 30-tól leskelődős ,aranyos,vékonyan csini,jó fej csaj ( lány) aki értelmes,kulturmódban ismerkedne,-üzenjen!

Jól átgondolva-hisz semmi sem kötelező,-de ha elkezded csak építően! Szigorúan az adott szó szinkronba legyen amit teszel!! Másképp NEEEM !!!

Szia-mia még máig ismeretlen HÖLGY,-ha mersz-talán nyersz.........

bl19630623@gmail.com    Legyetek szépek és kívánatosak,s nem elszáltan-de okosak is!!!! Szinte ékkövek e földi világunkba!!!!! SZiasztok!!!

 

alexa.80 Creative Commons License 2012.09.12 0 0 1937

Szerintem ritka; ha az ember szeretőt keres(ne) nem elhanyagolható a  farok indulási végére nőtt pasas. :))

Előzmény: Törölt nick (1935)
Nicky7770 Creative Commons License 2012.09.11 0 0 1936

Kedves Andris (04) és Zoli (31) !

 

Kérlek Titeket, hogy ennyire ne vigyük le ennek a topicnak a színvonalát ;). Ezzel még azt a kevés nőt is elriasztjátok, aki véletlenül idemerészkedik.

alexa.80 Creative Commons License 2012.09.10 0 0 1930

Mondjuk vannak olyanok, akiknek kérni se kéne... Nemhogy ingyen, örömmel.

Előzmény: Törölt nick (1929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!