Keresés

Részletes keresés

jkl1 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25503

igazad van! és ne hari a "pina" kifejezés miatt, én se szeretem használni (a páromét se ezzel a szóval szoktam illetni....) :-)

Előzmény: nina 333 (25499)
sarkanybg Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25502

:-))

A topik kihalásától ne félj!

 

Előzmény: jkl1 (25497)
jkl1 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25501

"a kritikus Asszonyok nem igen raknak ide puncis képet!!" hát igen, mást könnyű fikázni, de a sajátot ugyebár nincs elég mersz megmutatni..... :) (ez a mondat természetesen nem rád vonatkozik.....)

 

 

Előzmény: Törölt nick (25495)


sarkanybg Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25500

Természetesen elmondhatod a véleményed, de még egyszer hangsúlyozom, hogy az ominózus képnek Van Itt Helye!

 

Előzmény: Törölt nick (25496)
nina 333 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25499

Helyes a bőgés! :))) De szerintem lépjük is a témát,mert  ez eddig volt tanulságos,amit lehetett,te is én is p.r.o.t. stb.. elmondtunk, tövább már csak önismételgetés lenne. :)

Előzmény: jkl1 (25497)
nina 333 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25498

Én nem is vettem magamra,szép is lenne,ha minden embernek hagynám,hogy kivetítse rám a saját életének problémáit...

Már azon érződik,hogy úgy beszélnek a nőiességről,mint p.na... ilyet én nem írtam,mert ez tényleg sértő és közönséges,nekem ilyenem nins. Na meg hogy használat... szerintük a férfi nem szereti,hanem használja... hát az enyémet szeretni szokták :)de ők ezek szerint úgy érzik kihasználják őket :(

Amúgy úgy tekintek az alábbiakra,mint egy tanulságos esetre, ahogy a két hölgy elefántot csinált a bolhából, és kicsit se bántam meg,hogy feltettem a vitatott képet,csak azt,hogy nem digitális kamerával készült a kép,úgy szebb lett volna... Mert szerintem igenis szép- jó fotótéma...a huszban nem ez az első ilyen kép,és nem is az utolsó...

 

Előzmény: Törölt nick (25495)
jkl1 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25497

OFF:

 

"bármilyen képre ömlengő dícsérteteket zúdítanak"

 

most néztem néhány kommentedet és itt-ott te is egy kicsit (vagy talán nem is kicsit) ömlengtél...... :) (magyarul te se vagy különb.....)

 

"......ők a valóságban a nőkkel kapcsolatos sikertelenségüket próbálják itt kompenzálni"

 

szóval szerinted aki itt kommenteli a számára tetsző puncikat, annak egynek sincs bnője, felesége??? (ezzel nem engem minősítettél.....) mintha azt mondtad volna hogy ezek a férfiak gyakorlatilag nem is láttak még pinát élőben.....hát, ne haragudj, de veled valami tényleg nincs rendben.....

egyébként egy normális férfi úgy gondolkodik, mint a halottakról szokás: jót vagy semmit! (és nem úgy, mint te pár napja. emlékszel, ugye?)

 

a két női fórumozó szösszeneteire külön nem is reagálok, az egyikük mindig kielemezni próbálja a képeket (tehát sosem a lényeget nézi.) valamint egyrészt nekem jött azzal nem is egyszer én hogy szétoffolok minden topikot (és nem veszi észre hogy ő mit csinált itt egész nap), másrészt a saját ebbe a topikba illő testrésze helyett felrakott egy netes képet (mivel a sajátját valamilyen oknál fogva nem meri megmutatni......vajon miért is nem?.....)

a másik hölgyemény pedig több néven írogat be, számomra ez kicsit vicces és nem is értem az okát.....

 

egyébként ezzel csak azt fogják elérni hogy ez a topik (is) kihal, mivel a nőknek totál elmegy a kedvük a képfeltöltéstől.....

 

Előzmény: Törölt nick (25492)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25496

..ugye nem baj ha nem allok be a sarokba, mert egyalatalan nem erezem semmilyen

szinten, hogy barmiben is "bünös" lennek.

Irtam egy mas allapontott ebben a temaban es tettem ezt ugy, hogy nem velemenyem volt rola.

A szemelyeskedeshez meg csak annyit, egy spermas pinanal szemelyesebb nem igen van es pont ezert, nem publikus.

Előzmény: sarkanybg (25494)
sarkanybg Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25494

Én is gyűlölöm az ondótól tucsogó puncit de azért nem kell a topik címét átírnia. Az pont megfelelő az Ő képéhez illetve az Ő képe pont megfelelő a topik címének „Az én puncim”. Az-az Ő puncija.

Kicsit túl reagáltad és bizony személyeskedtél is :-(

 

Előzmény: Törölt nick (25486)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25493

(jó olvasni téged újra... és ha egy Róka mondja, az úgy is van.. éledsz hamvaidból, mint egy Főnix:));)

Előzmény: Róka69 (25490)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25492

Én azt gondolom, hogy nem Ninával van a baj, hanem azokkal a faszikkal, akik bármilyen képre ömlengő dícsérteteket zúdítanak. Szerintem ők a valóságban a nőkkel kapcsolatos sikertelenségüket próbálják itt kompenzálni. Az az érzésem, hogy mindegy nekik, talán bejön egy a millióból...

Róka69 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25490

...szóval, neked szántam, nem magamnak..ááááá..:-))

ezt: Igen szép, az biztos, de mint tudjuk, egyénfüggő kinek melyik tecc, nekem ez pl...tecc, nem minden punci kívánatos, hiába punci:-(( nagyon "éhesnek" kellene lenni ahhoz bármelyik jó legyen, és a tálalás sem mindegy, de itt az is 5-ös:-))

Előzmény: *SzedR* (25456)
Róka69 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25488

Igen szép, az biztos, de mint tudjuk, egyénfüggő kinek melyik tecc, nekem ez pl...tecc, nem minden punci kívánatos, hiába punci:-(( nagyon "éhesnek" kellene lenni ahhoz bármelyik jó legyen, és a tálalás sem mindegy, de itt az is 5-ös:-))

Előzmény: Róka69 (25454)
korovjov_100 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25487

Én ismerem a modorát egy másik topikból, hát köszöntem szépen így képzelem el az igazi nöt:)) ő ilyen speciális.:)

A kecis kép az most nekem se tetszett és nekem nagyon is átjött a kis tudatomba amit Te És az édes Vasárnapi rózsa próbált kifejteni.

A legtöbb pasi még a legyet is röptébe, de nincs is ezzel gond.Amikor az építő iparban dolgoztam, egyik kollégám így vélekedet "mindegy, hogy néz ki, csak úgy szorítson mint egy 5 literes fazék" :D

Előzmény: *SzedR* (25484)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25486

...de tudod mit ird att a topik cimet "spermas pinak" -ra, igy megmaradna a homokozod.

Mert abba egy jo erzesü nö nem tenne be a kepet ebben biztos vagyok.

Reszemröl a temat lezartam, felesleges minden szoert..

Előzmény: nina 333 (25475)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25485

..en meg megprobaltam Veled ugy beszelgetni mint egy Nö -vel, vajon EZ feltünt -e neked.

Söt a hiusagodra es igenyesegedre probaltam apellalani es motivalni, a fotod utan..

Előzmény: nina 333 (25482)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25484

Hogyan?:)

Kerek szemekkel csodálkozom:))

Mi volt a baj a modorommal? De érzékeny lettél hírtelen, Istenkém. Úgy vélem, semmi modortalant nem írtam, sőt ez tőlem nagyon diszkrét hangvétel volt:)

És merő jóindulat szólt belőlem és Sun-ból is (nem kenyere a piszkálódás), próbáltunk rámutatni arra, hogy ez most közönségesre sikeredett.

No de süket fülekre, vagy vak szemekre talált az irományunk, mert Te sem és Urak sem értették meg azt, amit megfogalmaztunk, pedig elég szájbarágósan tettük azt.

Szerintem olvasd át újra, figyelmesen hogy mit és hogyan is írtuk pontosan. (bár szerintem nem fogod)

.. és nem tévedés, a mondandómat nem neked címeztem, pusztán rólad szólt - de örülök, hogy olvastad és sajnálom, hogy nem fogtad fel - De a téma részemről több szót nem érdekel. A pasasoknak tetszel, akik dícsérnek.. Ja, igaz nekik szinte minden punci tetszik, bármi formában is van:) Csöváz:)

Előzmény: nina 333 (25481)
alos Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25483

Hölgyeim, ne vitatkozzatok inkább tegyetek fel pár fotót!!!

Köszi!

nina 333 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25482

Nem, személyeskedtél,és sértegettél de ezt nem a te tiszted eldőnteni... feltűnt már neked,hogy én úgy beszélek veled,mint emberrel? 

Előzmény: Törölt nick (25480)
nina 333 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25481

Csak úgy csepeg a hsz-ed a jóindulattól! Köszönöm az erkölcsi útmutatást,még ha - tévesen- nem is nekem címezted! A modorodon azért még van mit csiszolni,úgyértem ezt kedvesebben is megfogalmazhattad volna! :)

Előzmény: *SzedR* (25467)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25480

A modihoz irt bejegyzesed nem felel meg a valosagnak "gyalazkodas" nem törtent, hanem egy velemeny hangozott el es mivel ez egy közössegi portal, ezert szabad a velemeny formalas, megha az neked nem is tetszö.

Előzmény: nina 333 (25475)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25479

Igazad van Kedves Nina...

 

Mind ketten maskategoria vagyunk es nem csak nöieseg teren, igy tehat meg is hagyom

neked a tovabbi dagonyazast:).

Előzmény: nina 333 (25475)
jkl1 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25478

OFF:

így van "nagylány", ez tetszett! :) (de kár hogy itt nem lehet "lájkolni, mint a faszbukkon.....) :-)

 

(és remélem nem haragszol meg a "nagylány" jelző miatt.....)

Előzmény: nina 333 (25475)
nina 333 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25475

rózsakvarc, vagy sunday rose,vagy hogyishívnak!

Nem az fb-re tettem a képet,ott tényleg izléstelen lenne,de ez egy ilyen topik,ahol ennek helye,közönsége van-pl te is,mert ugye megnézted.... Rhmprsz-nek igazat adok,a minőség ciki...de a téma még ábszolute melefér. Hogy mikor szebb a punci,előtte,vagy utána,arról meddő vitát nem nyitok... De szerintem az izléstelenség ott kezdődik,ha valaki a dolgokat nem a maga helyén teszi( pl egy nem arra való topikon gyalázkodik,sértó kifelyezésekkel illeti a másikat!!!!!) mert ami itt egy merész , közönség véleményét megosztó kőp az másutt valóban izléstelen. De ha szerinted a már sokszor emlegetett kép off,akkor nem engem gyalázz,sértegess,hanem moderáltasd! De ha nem fog sikerülni,akkor valószínőleg még on ... viszont kedvesem  te offolsz rendesen..

Hogy mit tudok még megmutatni magamból? Az élet ennél sokkal többről szól.és itt ennél többet nem is szeretnék  mert életemnek ez a szegmense tartozik csak ide. De a párkapcsolatom ezer rétege közül is csak egy ez- párom szeret olyannak amilyen vagyok,és elfogadja kis szórakozásomat, mert-veled ellentétben- ő is a helyén kezeli a dolgokat  :) NEm csak szex az életünk.

Nőiesség? Aki ilyen sárdobálásba fog és tunkol,dagonyázik a mocskolódásban, az még nőies?

Somlyói Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25474

Somlyói Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25473

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25472

Latod Nina erröl irtam elözöleg nem mindegy kinek a velemenye a fontos.

Előzmény: alos (25469)
rhmprszt Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25471

Szerintem nem feltétlenül a téma volt a baj, mint annyi mindent, meg lehet(ne) a "gecispunci"-t (is) igényesen fotózni...persze magadról, telefonnal nehéz (nem is sikerült)...

 

*SzedR* Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25470

Irigyek vagyunk, baszki:D

Beszarás.. na megyek is:)

Előzmény: Törölt nick (25468)
alos Creative Commons License 2012.10.08 0 0 25469

Szia!

Nagyon szuper fotókat teszel fel!

Csak így tovább!

Irigyekkel nefoglalkoz!!!!

Előzmény: nina 333 (25434)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!