Keresés

Részletes keresés

linga2 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2059

Én ezt megértettem elsőre is,a véleményemet viszont fenntartom avval kapcsolatban,hogy szerintem olyan számodra potenciálisan sokkal jobb embereket  (is) kizárhatsz az életedből,akik emiatt a "szűrő" miatt lemorzsolódnak.

 

természetesen tiszteletben tartjuk,hogy ez neked egy rendkívül fontos szempont,kívánom,hogy megtaláld így is az ideális szeretőt. :)

Előzmény: Lány a Holdról (2053)
latincsok Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2057

Bizony vannak ezzel megdöbentő gondok, különösen miután a farkadat a szájába veszi, vagy belenyal az ánuszodba. 

Előzmény: Törölt nick (2045)
Lány a Holdról Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2056

Sajnos nem értelek. Pedig elvont hangulatban vagyok. :)

Előzmény: latincsok (2055)


latincsok Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2055

Igazad van a méretet illetően, legalább is jó úton jársz és a szabócenti sem túlzás. Ennek ellenére akadnak kivételek, ettől eltérő meghökkentő méretarányok. 

Előzmény: Lány a Holdról (2053)
Lány a Holdról Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2054

linga2-nek megválaszoltam. Nem vettem magamra. :) A kompromisszumot nem a kényszer kategóriára értettem. Az értelmetlen. Pláne egy ilyen viszonyban.

Előzmény: Cobretti nyomozó (2051)
Lány a Holdról Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2053

Nem, persze hogy nem. Jó, azért kicsivel legyen magasabb nálam, de nem azt írtam, hogy 190-nél alacsonyabb nem tudna beindítani, csak azt, hogy egy afeletti extra módon.

És még azt se mondhatom, hogy a többi dolog nem fontosabb, ez csak amolyan hab a tortán (lenne). :)

Természetesen én sem szabócentivel érkezem randira, de ha én írok valakire, akkor igenis előnyt élveznek a magasak. Ebben a témában úgysem hirdet szinte senki képpel,

más támpont úgyse nagyon van. :D

Előzmény: linga2 (2050)
salmo Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2052

Sziasztok

Nagykanizsáról keresek csinos,átlagos testalkatú igényes hölgyet 35éves korig.

Én 38éves 186cm átlagos testalkatú,ápolt férfi vagyok.Inmár független.Búvóhely van.

Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2051

Valamiért úgy emlékeztem, hogy te 175 cm körüli magas vagy.

Nem az a baj, ha feltételeid, elvárásaid követelményeid vannak, de én azzal értek egyet, amit linga félövérrel írt, ezek sokkal fontosabb feltételek lennének, mint egy magassági kérdés.

 

Úgy tapasztaltam, hogy a nőknél a kompromisszum sokszor csak kényszer, és ez végül nem vezet semmi jóra. Ezt nem rád értettem, mielőtt magadra vennéd :)

Előzmény: Lány a Holdról (2048)
linga2 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2050

Értelek,tiszta a dolog. Csak arra lettem volna kíváncsi,hogy pl ha egymagas veled az a férfiú,akkor olyan visszataszító,elfogadhatatlan gátlások kezdenek elindulni benned,ami élből kizárja a kapcsolat lehetőségét?

 

S mivan akkor,ha valakivel  "vaklevelezést folytatsz" tehát semmit nem tudtok egymás kinézetéről de a levelezés hatására már az őrületbe kerget az illető- :)

 

Találkoztok.... és csak egy bibi van,egyébként jól néz ki az illető de maximum egymagas veled. Mit csinálsz,lelépsz?

 

A férfiak 90% csak pár alkalmas kapcsolatot keres tapasztalatot,bár megértem de elfogadni nem tudom,nekem más a tapasztalatom róla. :)

Előzmény: Lány a Holdról (2049)
Lány a Holdról Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2049

˝(szándékosan írtam nőt,mert úgy látom,hogy ők azok,akik ilyen jellegű elvásárokat támasztanak leginkáb)˝

Tapasztalataim alapján ez azért van így, mert ha egy nő azzal a céllal keres, hogy szeretőt találjon, ahhoz bizony lehet néhány paraméter, ami fontos. Ugyanúgy, mintha normál kapcsolatot keresne.

A férfiak 90%-a - bár leírva szeretőt keresnek - nem ilyen értelemben vett szeretőt, hanem párszor használatos szexpartnert keres. Ahhoz meg nem kell ennyi faxni. :)

 

És hogy ON is legyek. Jóval kompromisszumkészebb vagyok, mint ahogy talán elsőre tűnik... :)

Előzmény: linga2 (2042)
Lány a Holdról Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2048

Én írtam olyat, hogy magas vagyok? :) Nem a feltételezhető sok jó tulajdonság miatt. És miért baj? Egyébként ugyanúgy nem tudom megmagyarázni, mint azok a pasik, akiket különlegesen felizgat pl. a combfix.

 

Előzmény: Cobretti nyomozó (2039)
linga2 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2046

Jó téma,szerintem óriási bajok vannak és tudod a legtöbben nincsenek vele tisztában. Van aki egyszerűen nem meri megmondani a másik félnek stb.... pedig.... sokkal jobban jár vele mindkét fél,hisz meg is mentheti a kapcsolatot.

 

Én az életem során az összes kapcsolatomban azt kértem,hogy ha egyszer is rossz vagy kellemetlen szájszagot érezne a másik,azonnal szóljon,mert pont annyira engem is irritálna és lehangolna fordított esetben.

Előzmény: Törölt nick (2045)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2043

Egyetértek, úgy konkrétan minden ponttal. És a "szeretőzés alatt" is igenis fontosak az érzelmek, ettől lesz teljes egész, anélkül egy jól komponált, de hangtalan darab.

Előzmény: Cobretti nyomozó (2027)
linga2 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2042

Nekem alapvetőleg a következő a problémám,ami most már állandósulni látszik.

 

1- A fórumokat olvasó és használó embermennyiség 80% Bp és vonzáskörzetéből regisztrál.  Ez egy Bp-i nőnek vagy férfinak nem nagy fájdalom,nekem annál inkább. :( A sors furcsa fintora,hogy ennek ellenére az a pár internetes kapcsolatom minimum 200 km-re volt tőlem,hol észak hol kelet irányába. :)  Hosszútávon akár meg is oldható de ehhez  MINDKÉT félnek elég rugalmasnak és kellően motiváltnak kell lennie.

Személyes tapasztalom,hogy nagyobb távolság esetén az egyik fél magától érthetődő dologként könyveli el,hogy akkor találkozunk,ha én arra járok,mert én ugye meg nem mozdulok.....   (Vannak kivételek,hál istennek)  Persze a legszerencsésebb ha nincs több 40-50 km-nél a távolság,mert akkor ugye az még emberi léptékkel is bejárható.....

 

2- Ha ezeket az alap-hátráltató problémákat beleszámítjuk,plussz hozzávesszük,hogy az egyik fél még különböző kritériumokat fog támasztani,mint pl magasság,farokméret,súly,szemszín,hajszín,intelligencia stb......könnyen ott találhatjuk magunkat,hogy valamelyik kritérium fogságába estünk. :)

 

 

3- Természetesen mindent megértek,hisz emberek vagyunk és mint ilyen érdekes lények,különböző, gyerekkortól kialakult elvárásaink vannak a másikat illetőleg.  Ezeket az kritériumokat 2 csoportba osztanám:

 

a. )  Olyan elvárások halmaza,amit joggal vár el bárki a másiktól és ha ezek nem teljesülnek,szerintem automatikusan mehet a lecsóba....  Pl  100% higiénia,tisztaság,ápoltság,finom tiszta szájhigénia,alapvető intelligencia,kedvesség,humorosság,érzékiség és működő kémia a 2 fél között.... ide sorolom még azt a lelki vagy szellemi vonzást is,ami a kinézet nélkül is ki tud alakulni,pl egy hosszabb levelezés alapján.

 

b. ) A másik elvárási halmaz szerintem a szeretőség szempontjából nem releváns de könnyen zsákutcába viheti a keresgélő nőt (szándékosan írtam nőt,mert úgy látom,hogy ők azok,akik ilyen jellegű elvásárokat támasztanak leginkáb) Ezek az elvárások,mint pl magasság,farokméret,kizárólag 35 év alattiak stb.....  nem lehetnek meghatározói egy ilyen jellegű kapcsolatnak,mégha sokan ezt egy választó víznek is gondolják.- :)

 

 

Azt gondolom,hogy kellő élettapasztalat és megfelelő mennyiségű szeretői viszony után az emberek döntő többsége ezt a konklúziót fogja levonni....

 

 

linga2 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2041

Az nem baj ha felpörög a topic de ha chat szobát csinálunk belőle az nem biztos,hogy szerencsés. :)  (A topic jellegéből fakadóan ha chat mennyiségű hozzászólás lesz,akkor a keresgélők "üzeneteit" észre sem veszik az emberek,mert egy-egy beírás után 6-8 oldalnyi félüres fecsegés lesz látható.... :)))

Előzmény: Törölt nick (2032)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2039

Alapesetben nem baj, mert mindketten magas nők vagytok. Akkor baj, amikor az alacsony nők is 180 feletti pasit keresnek, mert az a fétisük.

Illetve, hogy sokan azt hiszik a magassággal együtt jár a sok jó tulajdonság.

 

Férfioldalról nézve, ha azt hiszi valaki, hogy a szép nő kedves is, okos is, humoros is, csak azért mert szép.

Előzmény: Lány a Holdról (2028)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2038

Velem azért nem egyszerű, mert nem bírom a semmitmondó, értelmetlen dumát, nem szeretem sem a sok, sem a kevés beszédet. Alapvető, hogy legyen értelme a mondanivalónknak. Általában komoly beszélgetést folytatok, természetesen a komoly nem zárja ki az ugratást, hülyéskedést és röhögcsélést. 

 

Az eszem megállt a netes társkeresés bemutatkozó adatlapok láttán, mintha nem lenne átmenet a két véglet között: vagy 3 darab a4-es oldal teliírva baromsággal, vagy egy árva mondat sem. 

Előzmény: Törölt nick (2037)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2036

190 felett???????? Húha! És megkérdezhetem, hogy te hány centi magas vagy? 

Előzmény: Lány a Holdról (2028)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2035

Neked meg köszi, hogy marasztalsz. :) Én is úgy gondolom, hogy elférek. :)

Előzmény: Törölt nick (2032)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2034

A levelezés lutri, ez tény. Elképzelhető, hogy két egymásnak való ember elmegy egymás mellett ill. hogy két totál nem összeillő egy kis levelezés után találkozik, bár ott úgyis ki fog derülni, hogy nem jók együtt.

 

Én például képtelen vagyok nem szabatosan fogalmazni, olykor órákat elszerencsétlenkedem egy-egy mondat normális megfogalmazásával. A való életben szerencsére jóval lazább, spontánabb és viccesebb vagyok. 

Előzmény: Törölt nick (2031)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2033

Nagyon marasztalsz. :)

 

A netes társkeresők - ahogy írtam - ki vannak zárva (és nem alapból és elvből, hanem igen hosszas próbálkozások után).

 

A netes társkeresésről szóló topikok szintúgy. 

 

Szerintem azokat is lehet szeretőnek nevezni, akik függetlenek és egy pár, de nem élnek együtt és csak lazább kapcsolat van közöttük. 

Előzmény: Fázisceruza (2030)
Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2030

Akkor miért nem egy társkereső portálon ügyködsz, minek neked szerető?

 

Különben is! Ha te is független vagy, meg olyat is keresel, akkor ti nem szeretők lesztek, hanem egy pár.

Előzmény: Törölt nick (2024)
ladisz 01 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2029

Helló-csók LÁNYOK!!

Még mindíg kutatáson lennék erre felé. Örömmel látom,hogy talán két hölgyeménnyel több van e helyen.

Ám még mindíg bazi kevés! Remélem többen olvassák az itt lévő gondolatok halmazát.

Tehát:még mindíg várnék egy vékonyan csini,aranyos igazán olyan emberi "szeretői" kapcsolatba résztvenni akaró e földi HÖLGYET!!! Ha van -kérlek ide írj: bl19630623@gmail.com  Sziasztok ffi ékkövek!!!( már aki az!)

Lány a Holdról Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2028

Miért baj, ha valaki elvár bizonyos magasságot? Nekem pl. ˝fétisem˝, hogy 190 felett legyen. :)

Persze ezzel több aladályt gördítek magam elé, pedig egyébként sem egyszerű...  Na de hát erre vannak a kompromisszumok. :D

Előzmény: Cobretti nyomozó (1958)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2027

Szerintem jó, azoknak, akik szeretőznek, és nem csak a szeretkezés miatt. Bár kérdés, ki mit ért szeretőzés alatt, nálam abban érzelmek is vannak, nemcsak a kielégítő és tökéletes szex.

Persze nyilván a legjobb, ha ezt nem szeretővel, hanem az eredetivel lehet(ne).

Előzmény: Törölt nick (2006)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2026

Nekem azért kellene nagyon intelligens partner szeretőnek (esetemben ez két független ember laza kapcsolatát jelenti), mert muszáj beszélgetnem és ha beszélgetek, akkor az már normális, értelmes beszélgetés legyen. Egyébként nem igazán izgat és érdekel az erotikus csevely, nekem már az is jó, ha látom az értelem és vágyódás szikráját a partnerem szemében. 

Előzmény: Törölt nick (2003)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2025

Nos, intelligencia mérés. 

 

a) levelezés

 

A levelezésnél azért alap szempont, hogy az illető ne 800 szavas szókészlettel gazdálkodjon.

 

A helyesírás nem igazán érdekel, mert nem felejtkezem el arról, hogy lehet, hogy diszgráfiás és azért nem tud helyesen írni (ismerek baromi értelmes nőt, aki egy mondatot nem tud helyesen leírni a diszgráfia miatt). 

 

b) telefon

 

Nem szoktam randi előtt telefonon beszélni, bár egy-két alkalommal előfordult és nagyon lejött, hogy van-e értelme találkozni vagy sem. 

 

c) személyes találkozás

 

Minden kiderül.

 

Előzmény: Törölt nick (1996)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2024

Nincs pasim. És kissé kezdek kiéhezett lenni, ami abban is megnyilvánul, hogy lépten-nyomon beszólogatok középkorú nőtársaimnak. 

Előzmény: Fázisceruza (1992)
drzoltan Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2023

sziasztok !

 

 

24 éves, budapesti igényes, sportos, értelmes srác keres hasonló tulajdonságokkal megáldott női partnert. az igényekről:) emailben tudunk beszélni a zolo4 [kukac] freemail [pont] hu címen.

 

z.

pizo Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2021

Minél többet írsz, annál jobban növekednek az esélyeid. Szerintem. 

Előzmény: Nicky7770 (2017)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!