Keresés

Részletes keresés

Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.03.08 0 0 324

Szívesen!

Én azért megnézném a helyedban a Polysan-t is!!!

Előzmény: sza2 (323)
sza2 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 323
Koszi!

Vegulis most a HOPA es a RIHO kozott hezitalok (a Ravaknal az ar is eleg magas, de inkabb az a gond, hogy 1 (egy) fajta szimetrikus sarokkadjuk van).

/sza2
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.03.05 0 0 322
Akkor jó munkát hozzá!
Előzmény: Viktorboy (321)
Viktorboy Creative Commons License 2010.03.05 0 0 321
Szia!

Valószínűleg olcsóbb így, a lapot én ragasztom le, felverni a nagy felfordulás miatt sem szeretnénk.

Köszi Viktor
Előzmény: Csempesz 605 SRTI (320)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.03.05 0 0 320

Szia!

 

Ha tényleg jó a régi lap és nem kong sehol, rá lehet ragasztani. Nagyon fontos, hogy úgynevezett tapadóhidat kell alkalmazni a ragasztó felhordása elött! Ez egy kenhető lötty és ez fogja biztosítani, hogy a ragasztó megfelelően hozzákössön a régi padlóburkolóhoz. Ennek a kötési ideje gyártónként változó. Kizárólag flexibilis ragasztóval szabad az új lapot leragasztani, csak ez felel meg a célnak és a gyártók is csak így vállalnak garanciát!!!

Mivel a flexibilis ragasztó elég drága, utána kell kérdezned, hogy az a drágább, vagy feltörni a régit. Ha feltörik a régi burkolatot, akkor ott viszont padlókiegyenlítést kell csinálni, amihez szintén nem olcsó sem az anyag, sem a munkadíj, úgyhogy valószínüleg a ráragasztás olcsóbban jön ki.

Fontos még, hogy az új burkolólapnak fagyállónak kell lennie. Ennek is meg van az oka, de csak akkor mennék bele, ha érdekel.

Előzmény: Viktorboy (319)
Viktorboy Creative Commons License 2010.03.05 0 0 319
Sziasztok!

Előszobába a régi járólapra ami szerkezetileg jó, rálehet e ragasztani az új burkolatot?

Vagy mindenféleképp fel kell törni?

Köszi Viktor
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.03.04 0 0 318

Szerintem egy gránitörlemény alapú burkolólappal járnál a legjobban. ( gres )

Előzmény: vfan (316)
Csempesz 605 SRTI Creative Commons License 2010.03.04 0 0 317

Szia!

 

Nem véletlenül vannak drágább és olcsóbb akrylkádak. Sajna azt kell mondjam, az ár teljesen jól tükrözi a minőséget.

Amit ajánlok: Ravak, Polysan, Kolpa

 

Az M-Akryl gyárnál nem akryllemezből készült kádat kapsz a pénzedért, hanem egy akryl réteggel lefújt műanyag felületűt. H2O szintén, főleg, hogy a két márka forgalmazója ugyanaz.

 

Egy köztes megoldás lehet az Alföldi, de sajna ezzel sem a magyar ipart támogatod, mert csak a nevét adja hozzá a gyár. Hogy miért, az most hosszú lenne.

 

Ja és egy kis infó: Anyagában akryl kád nem létezik. Akryl lemezből készítik őket, de mindegyikre kell egy merevítő, hordozó réteg, ami a legtöbb kádnál egy üvegszálas anyag, amiből pl. az autólökhárítókat és mindenféle kiegészítőket gyártanak.

Ravaknál létezik egy un. Pu-Plus réteg, ami sokkal merevebb mint az üvegszál és jobban is tartja a hőt, de ennek természetesen elég magas felára van.

 

Remélem segítettem!

 

 

 

Előzmény: sza2 (315)
vfan Creative Commons License 2010.03.04 0 0 316
Szervusztok!
Ki mire szavaz? A nappaliba mehet kő vagy inkább laminált parketta?
(Tudom, a kő hideg, de több évet kibíró laminálttal sajnos még nem találkoztam...)
sza2 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 315
Sziasztok!

Akryl sarokkadat szeretnenk venni, amibol igen nagy a valasztek manapsag.

Termeszetesen tobbet megneztunk, es arban is jelentos a szoras.

A kerdesem az volna, hogy erdemes-e pl. Ravak-ot venni, vagy megteszi-e valamelyik (szamomra legalabbis) kevesbbe ismert marka mint: Hopa, H2O M-Akryl, stb.?

(Mellesleg ugy tunik, a felsorolt markak kozott adott tipusok teljesen megfelelnek a masiknak (100%-os forma es meretazononssag) - vajon ezek kozott van anyagminosegben kulonbseg? esetleg ugyan az a gyarto kesziti, csak mas cimket nyomnak ra?)

Vegulis az volna a kerdes, hogy tartossagban, hasznalat soran keletkezo kopasban, anyagminosegben van-e akkora kulonbseg, ami indokolja a masfel-ketszeres arat?

Pl. mas bevonat (lakkozas?) van-e egy Ravak-on mint a tobbin, vastagabb-e az anyag? Ilyesmi.

Koszi,

/sza2
Lázpedál Creative Commons License 2010.02.07 0 0 314
Sziasztok!

 

Létesült egy oldal, amelyen magyarországi kereskedők hirdetik elfekvő, kifutó, kiállított, illetve enyhe szállítási sérült termékeiket (természetesen korlátozott mennyiségben) melyek lényegesen a piaci ár alatt vannak.

 

Magam is így újítottam fel a lakásom és (nem vicc) százezreket spóroltam!

 

www.szabadar.hu

 

Az oldal még feltöltés alatt, de már van miből válogatni, akinek aktuális.

 

Ja, és ha valamit nem találtok az oldalon, akkor írjátok meg nekik és megkeresik rá a legjobb árat az országban.  :-) 

 

Jó mi?

agica019 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 313
Sziasztok,

nem olyan régóta vannak, de jópofa.. szaniteraruhaz.hu
Mi csak egy felhúzható fregolit vettünk, de majd felújítunk is.
Egyébként azt mindenképpen javaslom egy fürdőszobába, ha nincs rá külön helység, mert nem a lakásban éktelenkedik a teregető és a vízes ruhák.

Nagyon szép amikor matt nagyméretű csokoládébarna a járólap, a "lameridiana" árulja de ők, kicsit.... drágák. Csempére nincs is ötletem hol lehet jó áron szépet kapni.
Ha nektek van, én is szívesen fogadom
Köszi

Ágica
tantandi Creative Commons License 2009.12.09 0 0 312
Megtaláltam már. De azért köszi.
Előzmény: kukker2 (311)
kukker2 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 311
Épp a linket hagytam csak le!
kukker2 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 310
Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt, szerintem örülni fogsz neki ;)
tantandi Creative Commons License 2009.12.09 0 0 309
Nincs bajom velük, talán nem a legolcsóbb, de ilyen jellegű termékeknél a házhoz szállítás mindig fontos tényező az összege miatt... Körbe is nézek mindjárt...
Előzmény: kukker2 (308)
kukker2 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 308
Minden azon múlik, hogy hol vásárlod meg! Nem tudom a praktikerrel hogy állsz, de náluk még pár napig van egy olyan kedvezmény, hogy ingyen házhoz szállítják...
ami ha azt nézed igencsak nagy akció, ugyanis az ilyen házhoz szállításokért igen súlyos összegeket el szoktak kérni.
Előzmény: tantandi (307)
tantandi Creative Commons License 2009.12.09 0 0 307
Az addig oké, de mennyiért? Ha ingyen akkor azzal sincs gondom ..
Előzmény: kukker2 (306)
kukker2 Creative Commons License 2009.12.09 0 0 306
Miért lennél gondban a házhoz szállítással ? A legtöbb helyen kiviszik neked a házadhoz!
tantandi Creative Commons License 2009.12.09 0 0 305
Szép az mindenhol, csak célszerű szakemberre bízni a felszerelését és akkor nem lehet akkora gond. Persze kevésbé költséghatékony,de a szépségnek ára van..
Meghát ez nem Bp-en van, tehát még a házhoz szállítással is én speciel gondba lennék..
Előzmény: Kisbalázska (304)
Kisbalázska Creative Commons License 2009.12.07 0 0 304
A boltban mindig szép.
Előzmény: _diann_ (303)
_diann_ Creative Commons License 2009.12.07 0 0 303
http://www.youtube.com/watch?v=LTeQuG2_-So&feature=player_embedded

1:49-nél szép a csempe:)
Kisbalázska Creative Commons License 2009.12.06 0 0 302
Üdv!
Ha a lerakás is jól sikerült, küldenél képet.
Előzmény: KKK87 (301)
KKK87 Creative Commons License 2009.11.09 0 0 301
Csempék, kádak, szaniterek van itt minden:)

Egy másik topikban ajánlották nekem a Bereczki csempét, és vásároltam is náluk. Nekem bejött;)

http://www.bereczkicsempe.hu
Mustarmag33 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 300
szia zalka,

nekem a mesterekkel csak magasabb ár jött ki, viszont érdemes lenne megnézned ezt a honlapot: www.saniter.hu

én velük vettem fel a kapcsolatot, és nem csak jó árakat kaptam (persze a minőséghez képest), de még szolgáltatást is!!! Ha érted, mire gondolok...

remélem, sikerrel jársz!
Előzmény: Zalka11 (282)
Mustarmag33 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 299
köszi a tippeket. nagyon sokat keringtem városszerte. sőt az országban több helyen. végül találtam egy olyan helyet, ahol megtaláltam, amit kerestem!!! ha mindent sikerült elintézni és elkészül, dobok fel néhány képet.

még egyszer köszönöm
Előzmény: formatc (286)
Mustarmag33 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 298
szia
köszi, már én is rájöttem. :)
bár a drágább kategóriánál is nagyok az eltérések... kezdem néha azt érezni, hogy kellett nekem neki kezdeni az egésznek!!! de nem adom fel!!!
Előzmény: Csempesz 605 SRTI (285)
Masgas Creative Commons License 2009.10.24 0 0 297
A szunnyadó topikot hátha feldobja egy kis hirdetés?
Előzmény: nanomat (296)
nanomat Creative Commons License 2009.10.22 0 0 296
Nézzetek be ide: http://www.starmax.5mp.eu

Ha burkolás, festés, felújítás, ...
Masgas Creative Commons License 2009.10.21 0 0 295
Ha ilyen ősöreg kerek Lampartos akkor igen feltétlen!
Bármelyik jó, de a márkásabbak jobbak:).
Előzmény: forster2 (294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!