Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2537
Hollandok kozben golt lottek, azon izgulok. Golfoztal, jol emlekszem akkor. Akarmit csinalsz, teniszt vagy tarsastancot, ott az illegalis valahol, takaritani legalabbis. Barmilyen munkat rendelsz hazadon, vagy hobbiddal, ott lesznek, nem tudod kikerulni.
Előzmény: havelina (2536)
havelina Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2536
Kertesz legit volt, de az embereire gyanakodtam.(Csak egy evig volt, elotte a szomszed gyereke nyirt, de kinotte magat, es mar nem lakik otthon) Meg mindig o csinalja egy masik szomszed kertjet, de mostanaban mindig egyedul jon, ugylatszik nem megy olyan jol a bolt.
Par eve golfoztam, de teniszezni jobban szeretek (plusz tanc), ugyhogy munka mellet nem fer bele az idobe.
Előzmény: Törölt nick (2535)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2535
Kertesz illegal volt, ha talalgathatok? En aszittem te golfozol, en csak a wiin a kolkokkel.
Előzmény: havelina (2534)
havelina Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2534
En mondjuk nem golfozok, de ha golfoznek is, azt mondanam, hogy boven megeri ...
(Kerteszt mar ket eve kirugtam, azota magam nyirom a fuvet ... es nem dolt ossze a vilag...)
Előzmény: Törölt nick (2533)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2533

En mar tudom, mibe kerul az intezkedes, nalunk evek ota Arizona van. Lasd Prince William County, VA. Most rajtad a sor. ESOL osztalyok nem lesznek, viszont golfpalya berlet felmegy kicsit, ez van.

Előzmény: havelina (2532)
havelina Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2532
A golfpalyam eleg messze esik a hatartol. Nem gondolod, hogy a Border Patrolnak elsosorban a hatar biztositasaval kellene foglalkoznia? (Attol most eltekintve, hogy nam is illetekesek a golfpalyamon)
Ahol a golfpalyam van, a helyi rendorseg lenne illetekes, de balvanyod epp most keszul eleg szep summat kolteni arra, hogy ne tudjanak "utananezni, ki locsolja, ki vagja a fuvet".
A "draga"-t ertekelem, es viszonzom, kedves:)
Előzmény: Törölt nick (2530)
havelina Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2531
Azert azt figyelembe kellene venned, hogy ez egy nyilt, es a cime alapjan elegge tag topic. (A vizsla kedvelok topikjaban szinte minden, ami nem vizslakkal foglalkozik, off topik lenne, de mi nem fer bele a "New York-ban elo magyarok" topikba?)
Ugyhogy nem kellene cenzuralassal probalkozni: nem szabhatod meg, hogy mirol lehet es mirol nem lehet irni, azt sem, hogy egy beirasra "szabad-e" reagalni.
Nem kenyszerithetsz ki olyan kereseket sem, hogy hozzaszolasodra csak az reagaljon aki "erti" (azaz aki egyetert?).

Ha ilyen elvarasaid vannak, a zart osztalyon a helyed: nyiss egy zart topikot, es nem kell elszenvedned a neked nem tetszo velemenyeket. Szamos ilyen topik mukodik az Indexen.

Amit a stilusrol irsz azzal egyetertek.
Azzal is, hogy meg kellene tudni allni idoben, meg mielott egy verbalis osszecsapas anyazasba torkollik.
Az Indexen vannak peldak topikokra, ahol ezt tobbe kevesbe sikeresen megvalositottak az ott lakok, anelkul hogy zart osztalyra vonultak volna.
Jo lenne, ha ez a topik is ilyen lenne.

Előzmény: edgarleo (2507)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2530
Border patrolnak csak a te golfpalyadnak kene utananezni, ki locsolja, ki vagja a fuvet, draga.
Előzmény: havelina (2529)
havelina Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2529
"azota visszafordul, ha engem lat. CIA-nek engem kene alkalmaznia"

Vagy a Border Patrol-nak a mexicoi hataron. Illegalis problema megoldva;)
Előzmény: Törölt nick (2526)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2528
A nickem ugy jott, hogy kineztem az ablakon. Karomkodas, en is teszem neha, jol tud esni. Kolkoket azert nevelni kell, kedvenc projectem. Gratula lanyodhoz, en is igyekszem:)
Előzmény: islamorada (2506)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2527
Minden tudomanyos website tamadva van mindenhonnan, minden oraban.
Előzmény: Gyuri (2508)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 2526
En csak kutyasetaltatok minden nap, es hallom a kerti partirol az orosz beszedet, sot ertem is :) Helyes kis haz a masodik sarkon, gyakori bulik, mindenki orosz, kutya nincs, csak GOP foldbeszurhato kampanyizek, aztan magamban fogalmazom az orosz mondatot, hogy kene visszaszolni, de tulkepp ennyi. Ok helyesek. Van meg egy haz, gyanithatoan orosz akcentussal, es setaltatott kutyaval, az nekem a gyanus.  Egyszer rakerdeztem, honnan az akcentus, visszakerdezett, honnan az enyem, en megmondtam, o azt, hogy o is magyar, azota visszafordul, ha engem lat. CIA-nek engem kene alkalmaznia:) Mindent tudok a kornyekbeli oroszokrol.
Előzmény: Törölt nick (2504)
kriss komori Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2525

Szia Mark Budapestrol :)

 

Alberlettel kapcsolatban kuldtem priv. uzenetet.

 

hali

Előzmény: MarkBUD (2502)
benebar Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2521
:))) nemfogja megérteni nekem már jólesik nézni és olvasni is:))) mondhatsz bármit nemis akarja... szépen csúnyán bárhogy... lehet vénségünkre mi még ilyenek sem leszünk...:))))
Előzmény: edgarleo (2512)
benebar Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2520
esetleg ha van iwiw-ed ott változtasd át a lakhelyed NYC-ra és az apróban mindig van pár kiadó szoba magyaroktól..én mindig ott láttam párat az is egy opció..
Előzmény: MarkBUD (2502)
benebar Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2519
...végülis tudom hogy igazad ...ismerem magam..van de dénes báttya minek kell felpiszkálja a csörömet?? én nem adtam rá okot és ha már lúd legzen kövér... hát sokfélék vagyunk és sokfélén reagálunk...de már beleuntam tőllem igaza is lehet mindenben én azt sem sajnálom tölle...csak ne látnám a folyamatos odaszúrását ( ugye nem én voltam neki az első gondolom nem is az utolsó ) de tul képp már nem haragszom rá csak sajnálom ha ebben szórakozását leli....a stilustól meg a hangnemtől eltekintve szerintem nem irtam valótlanságoat le..mind eggy kellemes hétvégét csoki
Előzmény: Rob_ (2501)
benebar Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2518
lehetnék székely deszkás, vajdasagi falfirkász, csángo brékes..vagy felvideki zsivány...de szittya vagyok....
areacode212 Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2517
hat persze hogy megerte! Es elvezd is!

LOL
Előzmény: denes (2516)
areacode212 Creative Commons License 2010.07.04 0 0 2514
Szia Denes!

Igazabol nem celom, hogy akarmire is ki oktassalak, meg tobben is megvalaszoltak mar helyettem a kerdesed. Peldakat nem nagyon szeretnek most kersegetni neked. A masik meg az, hogy latom, hogy ha ertelmesen szolnak hozzad, te is ertelemsen/kulturaltan valaszolsz szal lehet, hogy a peldak amiket talalnek azoknek lenne "olyan" elozmenye is...
Az meg, hogy neha nekem nem jon be a stilusod azt nekem kell megemeszteni/elfogadni/elviselni, szal jo vagy ugy ahogy vagy!


Kellemes 4-et, remelhetoleg csalad jon/megy es lesz "juicy" BBQ is!


viszlat jovo heten!


Pisz


Z:)
Előzmény: denes (2437)
edgarleo Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2512
en tenyleg nem szeretnelek megbantani, de szerintem neked eleg komoly gondjaid vannak a szovegertelmezessel.
de semmi gond mr. america, a magad modjan te is szinesebbe teszed a vilagunkat.
Előzmény: denes (2509)
islamorada Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2510
Nagyon jol osszefoglaltad, igy igaz ahogy mondod. Ehhez nem kell amerikainak lenni egyaltalan! Csak az a baj hogy nagyon sokan erzik ugy hogy muszaj kiosztani a masikat, / muszaj neha csak nem durva es lekezelo szavakkal/, a masik meg undorito hangnemben valaszol holott lehetne maskeppen is..........
Előzmény: edgarleo (2507)
Gyuri Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2508
Mit furkeszhet putyin, vajon?

Hogy dontsunk egy orszagot bankrupcyba megnyerhetetlen haborukkal? Megjartak mar a hadak utjat, szet is estek utana.

How to bankrupt a country with fucked-up banking system, oil spills..
Nem ertem mit keres ott a ruszki, telleg.
:-)
Előzmény: Törölt nick (2500)
edgarleo Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2507
inkabb erre valaszolok, mintsem az engem nem erto (vagy erteni nem akaro) topiktarsunk irasara.
azt hiszem, hogy en is valami effele ertetlensegemnek probaltam hangot adni a 2489-es hozzaszolasomban.
de hat egyesek valoszinuleg attol erzik jol magukat, ha kielhetik odamondogatos vagyaikat.
pedig a lenyeg pont az volna, hogy felreteve azt a fene nagy onerzetet (mert az aztan mindenkinek van) hagyni kene az elvadult embereket.
ugy tunik, hogy az "okos enged, szamar szenved" mondas mar regen kiment a divatbol.
pedig tuti, hogy nem egy ilyen "igazabol a vilagot egyaltalan nem erdeklo" index topik a legalkalmasabb csatater ahhoz, hogy legalis es illegalis harcokat vivjanak.
adofizeto, adot nem fizeto, en ezt nem is ertem.
melyik kisember hiszi itt azt magarol, hogy barmelyik orszag kormanyanak a keretlen szonoka lehet?
ha valami nem stimmel a kerdezo statuszaval, vagy eszkozeivel kapcsolatban, akkor nem kell neki egy arva hangot sem mondani, aztan valasz hianyaban ugyis tovabb all.
es hat igen: a stilus.
legyen fiatal vagy oreg, de az alpari, egymast gyalazo szovegeles nem arulkodik magas intelligenciarol egyik fel reszerol sem.
kerem, hogy aki nem erti ennek a bejegyzesnek a valodi mondanivalojat, az inkabb ne is reagaljon ra.
koszonom!
szep es nyugodt napokat kivanok mindenkinek!
Előzmény: islamorada (2506)
islamorada Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2506
A konyhatrukkos topikbol tudod hogy tudok fozni? Hat mar regen jartam ott mert kronikus idohianyban szenvedek, konyhacsere vege fele jarok, megtepazott penztarcaval es idegekkel. Nem tudom hogy osszefutottunk-e itt valahol, a nevedre meg hozzaszolasaidra emlekszem innen-onnan, fokeppen a neved miatt........Rovid, komoly, frappans es szep hely moge "bujtal". Mond, miert van hogy manapsag olyan alparian beszelnek a fiatalok? A lanyom egy huszoneves mai fiatal de eszebe sem jutna ilyen szavakat hasznalni se angolul, se magyarul, idejeben fel lett vilagositva hogy magara valamit ado ember ezt a nyelvezetet torli a szokincsebol.........
Előzmény: Törölt nick (2488)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2505
Hát, nem teljesen, bár szoktunk dolgozni az egyetemeknek is és időnként a "nagy" kutató cégeknek is. A végzettségem villamosmérnök és egy 3rd part test company-nak dolgozom teszt/szervízmérnökként nagyfeszes területen.
Előzmény: Törölt nick (2503)
MarkBUD Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2502
Szia

Irtad h tudnal segíteni albérletben..kb egy honap mulva érkezek NYC-ban,jelenleg SLC-ben vagyok nyelvtanulsás meg szakmai gyakorlat céljából.
NYC valamelyik élhető környékén tudnál körülbelüli árat mondani egy hónapra?

Segítségedet előre is köszönöm

Márk
Előzmény: kriss komori (2342)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2501
Lehet a formaságokat szigorúbban veszik az eu-ban, de én itt általában mint vendég sokszor jobban érzem magam az éttermekben, persze nem szakmai szemmel nézem az öltözékeket pld., hanem szimplán az összbenyomás.
Nincs itt azért olyan sok seggfej mint ahogy te látod, szerintem, persze vannak akik élesebben fogalmaznak, de sokak ellenszenvét nem is a státuszoddal hanem a megjegyzéseiddel vívtad ki amit igazából nem indokolt semmi, és nem is erre a fórumra valóak. Olyanokat bántasz meg akik nagyon szívesen szoktak segíteni tanácsokkal mindenkinek aki idetéved(t). Az pedig, hogy mint adófizetőknek ellenérzésük van egy adót nem fizetővel szemben az természetes, és teljesen mindegy ilyenkor, hogy te akarsz-e fizetni, jelen pillanatban nem fizetsz. De még ezzel együtt is kaphatnál tanácsokat, de nem így.
Előzmény: benebar (2479)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 2500
Yep, itt dedelgetem a keblemen oket.
Előzmény: denes (2499)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 2497

Oceant nem veri Camera Obscura, valoban, tengerpartnal klasszabb nincs ize, a nagy gyerekekkel.

Előzmény: Rob_ (2496)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.02 0 0 2496
Hat mostmar tenyleg elmegyek megnezni, de hetvegere beigertem a tengert... Picik? ha ezt mondanam nekik, kikernek maguknak.
Előzmény: Törölt nick (2495)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!