Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

sere Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5885
igen

bár ő még inkább csak komondorka, mert még csak 5 hónapos (óriásbébi)

csak digitális képet tudok róla prezentálni, majd küldök egy párat emilben (jó az itteni címed?)

Előzmény: RetteNETes Lalyos (5876)
ximot Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5884
ugyörgy

Ha részt akartok venni a honfoglalásban, akkor fél ötkor (ha 1 óra alatt összekapja magát a csapat). Ja, ami még fontos lehet: Sötétvölgyben nincs térerő, legalábbis amikor én legutóbb voltam, csak néha és nagyon gyenge. Azóta lehet, hogy került vmi torony a közelbe...

sere

Nem láttalak ma...:)))

Előzmény: ugyörgy (5879)
ximot Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5883
tigerone

Most akkor jössz? (részletes feliratkozás...)

Rally sztem eleinte nem lesz, így is óvatosan kell megközelíteni a helyszínt, hogy ne porosodjanak a gépek (fénykép!). Utána lehet dagonyázni, bár ez egy természetvédelmi terület...

A közelben van egy forrás, ahová érdemes kisebb csapatban kirándulást szervezni (max1-1,5 óra oda vissza gyalog, akár gyerekekkel), nagyon szép a környék. Ha lesz időm, bemegyek és lefényképezem a helyszínt mostani állapotában, mert nem csak ez az egy esőbeálló van, ahol tarthatnánk, csak ez az egy olyan, ahova többé-kevésbé betonút vezet.

PoRO

Sztem ültesd le őket a képek elé, amik be vannak linkelve és meggyőzik magukat...(meggyőz, az meg micsoda?:))

Előzmény: tigerone (5873)
nhw Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5882
t.lantos: kicsit késve reagálok erre a paplan témára, azt nem tudtam hogy gyári, akkor én is azt venném ;) Ez van mikó az ember beqkkant a szomszéd topicba aztán nem olvassa végig az 5000 hozzászólást. Segíteni akartam ;)

De nincs harag? :))))))))))

Előzmény: t.lantos (5820)
ugyörgy Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5881
Hali. A kerékőr tipus, ár, esetleges előfordulási üzletek, ha lehet kérni...
köszi Gy
Előzmény: _Brazil_ (5878)
apywrc Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5880
jó reggelt,jó szurkolást!(az időjárással kapcsolatban).Remélem a tali idején nem lesz ilye rossz.

ximot

köszi az url-eket,szép a hely,máris elvarázsolt.

Előzmény: ximot (5865)
ugyörgy Creative Commons License 2004.05.28 0 0 5879
Hali.
És nekünk, többieknek mikorra kellene érkezni ?
Én, úgy 2,5 órát számolok az útra - csak, hogy mikor ébresszemm a híveket itthon ?
üdv. Gy.
Előzmény: ximot (5865)
_Brazil_ Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5878
Nekünk 2 hete akarták elvinni a kerekeket az autórol. Kerékőr bevált. Eddig. Lehet minden csavarnak kerékőrnek kéne lenni... :(
Előzmény: szmeagol (5874)
PoRo Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5877
Hali Mindenki!
Már jó rég szóltam hozzá, mer' a jelszóm elhagyott, és 2x kellett regisztrálni, hogy megint írhassak... (korábban: Rob613).
A tali érdekel, csak a családot kell még győzködni kicsinyég (feleség + 3 lánygyerek).
Május elején mért rekordfogyim: 5,7 l (főleg hosszútáv, párom vezetésével.... nekem ilyet még nem sikerült...).
Ma tankoltam próbaképp kagylós méregdrága benzint, de olyan lett az ótó, mint a duplán seggberúgott szaloncukor.
Ja! A délvidék Dunán inneni oldaról van itt esetleg vki?
Üdv: Rob
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5876
Sere, neked van komondorod is????!!!!

Magam is tenyésztettem a fajtát!!! Legalább képet hozz róla!

Előzmény: sere (5870)
tigerone Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5875
Érdemes kerékőr csavarokat feltenni....Nehogy mi is erre a sorsra jussunk :(
szmeagol Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5874
sziasztok ezt tigerone-tól kaptam feltevés céljából okán kifolyólag:)

:(((

tigerone Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5873
Wagon rally bajnokság is lesz a kiránduláson? :D
...
Mit kap az első helyezet? :) egy jó nagy pofont a felnire !
ximot Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5872
sere

Hozd mindkettőt, vagy kezdj el hízni erőteljesen :)))

Előzmény: sere (5871)
sere Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5871
mármint magam
Előzmény: sere (5870)
sere Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5870
a szamurájkardot, vagy a komondort hozzam el pluszba?

a maga 48 kilójával ilyen kiegészítők nélkül nem vagyok túl ijesztő :))))

Előzmény: ximot (5865)
ximot Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5869
zoli2k3

Mindjárt futok egy kört, hogy hol lehetne olcsón a közelben éjszakázni...Ha van eredmény, felteszem, sztem Benbent is érdekli majd.

sere

Ha van rá érkezésed, néznél te is Szexárdon vmi eccerű szállást?

zoli2k3

Hoppá, milyen gyors vagyok, már találtam is egy párat, mielőtt befejeztem volna a hozzászólást: Szóval első körben EZEK KÖZÜL próbálj vmit, de keresek még Bonyhád és Kakasd környékén is...

Előzmény: zoli2k3 (5868)
zoli2k3 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5868
Zoli2k3: Beige WR+ (76LE). A létszám még képlékeny, 1 fő, és opcionálisan +1 feleség ill. + 5 éves gyerkőc. Hozok: sört, Sétáló Jancsit, digit.fénypékezőt. Én az ottalvást preferálnám, ergo szállás érdekelne hol lehet.

ximot fehér VVT 2 fő (és lehet, hogy 1 kutya),hozok házikolbászt, hagymát, krumplit, paprikát, szalonnát,kenyeret és sört (ha a paprikás krumplit más is szereti)

RetteNETes Lalyos, a Sárga Veszedelem 16V (76LE) 2 fő. Szalonna, Hagyma (holnap is..) Technika: Fényképezőgép, állvány. Lesz nálam horgászkészség is, ha arra kerülne sor. (Mi tranzit leszünk, vagyis 2-3 órát maradunk. Ezidő alatt kéne megcsinálni a szépséges csoportképet)

sere: jujjsárga VVT 1fő+egy kutya
hozok: paprikáskrumpli alapanyagok, VÍZ, 1 db nemtudomhányliteresdenagy bogrács (állványom nincs, még a bográcsot is meg kell keresnem...)
én ugyan nem szívlelem, de ha igény van rá, akkor hozok apám 100%sárgabarack pálinkájából egy csöppet (visszajelzést kérek!)

apywrc:adriametál vvt,meg egy nonwagoner tulaj(valószinű)aki jól főz,de sok bort iszik(az is lesz sok)videokamera,étel,ital,ha kell bogácsállvány,az is.lehet hogy még egy haver is jön egy metálszürke vvt-vel.

Benben:76 ezüst ló, 1 fő +ha a 12 éves fiamnak talizni támad kedve akkor +lesz a másik kapusunk. Én is tudok a kajához alapanyagot vinni, de a desszert - szállítható állagú süti - részt is vállalom.

totte: 76 fehér lovon érkezünk. Én és valószínű négy gyerek, de kettő biztos. A plusz egy fő még ódzkodik, mert mint mondja neki pözsója van:)) Pedig kéne jönnie, mert vinnék sört is.
Bogrács lábbal, hús, krumoli, hagyma, sonka, szalonna, horgászcucc esetleg. Szóval egy nagy bogrács kajának való lesz.

ugyörgy: 1 feleség, 2 gyerek, (esetleg egy németvizsla, de nem szereti a hosszú utakat), fényképezőgép, ivóvíz főzni, inni, labdák, tollas, süti, vagy extrudált kukoricapehely-kuki, teazöldmetál gépsárkány.

t.lantos Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5867
Esetleg hazilag?
Probalkozz be az autoplastica-nal is nyugodtan, munkadijba nem veszesek.
Előzmény: tigerone (5866)
tigerone Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5866
Hali emberek!

Ma telefonáltam a Sizuki Ász-ba,hogy mennyiért raknák fel a hátsó szárnyam...:) mondtak egy horror összeget és magyarázkodtak (32000 ft) nem semmi mi?.van hely ahol ólcsobb?

ximot Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5865
Ja, és ha IDE kattogtattok, akkor a felugró kis térképen (ami már a tisztást és környékét ábrázolja) a parkoló melletti három pont közül a középsőre kattintva előugrik egy fénykép, amin a játszótér és az az esőbeálló házikó látható, ahol ez az egész buli történne. Az esőbeállót reggel korán el kell foglalni, nehogy kóbor kirándulóknak eszébe jusson letáborozni benne. Sztem ez a feladat rám, vagy serére marad majd, de lehet, hogy együtt kéne megejteni a "honfoglalást"... (vérszomjas kutyáinkkal meggyőzőbbek lehetünk :)
Előzmény: ximot (5864)
ximot Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5864
zoli2k3

Feliratkozol részletesen? A magas zöld fű pont el fogja takarni a sérüléseket, ha addigra nem sikerül megcsináltatni...

WR+ fan club

Találtam egy sokkal jobb térképet SÖTÉTVÖLGYRŐL, ha jobb alsó sarokban a nagyításra kattintotok, utána a bal felső sarkot kell nézni, onnan jön le az út egyészen a táborig, meg a tisztásig.

sonicer?

Előzmény: zoli2k3 (5863)
zoli2k3 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5863
50ezer/10% a cascom. Azaz ha márkaszervízben megcsináltatom 60 rongyból, akkor abból huzavona után talán 10k-t a biztosítóból ki lehetne sírni.
Ha meg zsebből csináltatom meg akkor kb.30ból megúszhatom?! Hagyom a francba az egészet, szétrohad akkor az lesz vele. :-(
1ébként meg elvileg nem úgy van hogy én mondhatom azt is a biztosítónak ami történt, azaz hogy én voltam béna és lezúztam véletlenül. A casco ilyen esetre is érvényes nemdebár?
Előzmény: RetteNETes Lalyos (5860)
ximot Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5862
sere

félsiker...

Előzmény: sere (5857)
ximot Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5861
zoli2k3

A benzinórát nem kell komolyan venni, én a múltkor leeresztettem az alsó vonal közepe alá és így is csak 37 liter ment bele, de az oldalán folyott végig...Nálam akkor sem alszik el, ha 2000-ért tankolok. A betonkocka jól neked ment...Én a régi egypontnullásomnál gondoltam arra, hogy mivel a lökösök feketék voltak, az oldalára is teszek vmi műanyag borítást, mint a Scenic "terepváltozatán". Ha fehér maradt a csíkok alatti rész, sztem javítófestékkel lehet még segíteni rajta. Talifeliratkozás (részletes)?

Előzmény: zoli2k3 (5859)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5860
zoli2k3
Karcok: Ha alacsony a törésönrészed és csak 10 %-os a önrészed a casco-don, lehet, hogy érdemes lenne ismeretlen károkozóra hivatkozni. Ha jól látom a küszöb és az ajtó alja sérült. Ebben az esetben a teljes küszöb és teljes ajtó fényezésével kalkulálnak. Mindenesetre kérj árajánlatot valahol a hibajavításra, aztán mérlegelj! Ha nem akarod lefestetni, akkor még mindig ott a matricás megoldás... :-((((

Benzinszint:
Én rendszeresen "tankolok" úgy, hogy egy időre valami emelkedőre állok oly módon, hogy az autó orra magasabban van. Néhány perc állgogálás után magasabb a benzinszint, s nem zuhan vissza egyből... :-)

Előzmény: zoli2k3 (5859)
zoli2k3 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5859
Sziasztok! Érdekes dolgok történnek mostanság. A járgányommal (76LE) az elmúlt két év alatt egy full tank benzinnel, 350 km.-nél többet nem nagyon tudtam megtenni. Ezt itt leírtam nemrégiben, többen jeleztétek hogy ez nem normális. Úláccik a kocsi is olvassa a topicot, és megijedt, mert ma 380 kilóméternél tartok és nem világít még a sárga lámpa. Pontosabban reggel mikor jöttem dolgozni, akkor felgyulladt és végig világított. 1 órája elugrottam reggeliért, akkor meg úgy döntött hogy inkább mégsem és elaludt a lámpa. Remélehtőleg nem a visszajelző romlott el, és eljutok a kívánatos állapotra hogy 35 liter benyával, 500km. Budapest cityn :-)

1ébként meg érdekes, mert a topicban leírtam hogy nem fúj hideget a klíma , erre megjavult. A fogyasztásra ld. a fentieket. Most már csak a csúnya karcolások kéne hogy eltűnjenek a fórum hatására...

PS: tul.kép mennyinél kezd hivatalosan világítani a sárga lámpa? Én úgy tudom hogy ha 10 liter alá csökken az üzemanyag világít, ha 5 alá akkor villog , hm? Ami furcsa hogy speckó szerint 41 literes a tank, és amikor már egy csomót mentem villogó sárga után akkor sem megy bele 35 liternél több. Vagy ilyenkor még van benne ténylegesen 6 liter?

sere Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5858
én mindenhol csak az első kettőt láttam eddig
Előzmény: Piri (5856)
sere Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5857
Ma megnéztem, a Sötétvölgyi elágazó a 6-os úton északról jövet Szekszárd (a másik irányból Kakasd) után, a 147-es és 148-as kilométer között kb. félúton van

Különös ismertetőjele az előtte lévő buszmegállóban ácsorgó kurvák (nem tudom, hogy hétvégén is űzik-e az ipart), valamint az, hogy Szekszárd után ez az egyetlen hely, ahol külön balra kanyarodó sáv van felfestve (és ott be is kell kanyarodni)

Természetesen a körforgalomtól való távolságát elfelejtettem lemérni, és fotoapparátot sem hoztam magammal... majd legközelebb

Piri Creative Commons License 2004.05.27 0 0 5856
155 65 R 14 165 60 R14 185 55 R14 ezek a gyári méretek!
Előzmény: sere (5855)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!