Keresés

Részletes keresés

o.dorka Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2059

o.dorka Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2058

Köszönöm, hogy egy az egyben bemásoltad az én hirdetési szövegemet! Sok sikert! Kedves leendő munkaadók! Értékeljétek Veronika találékonyságát! :)

Előzmény: Törölt nick (2054)
working.girl Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2057

Tisztelt elfoglalt háziasszonyok!

 

Középkorú, rendezett családi háttérrel rendelkező nőként takarítást vállalok Budapesten heti vagy kétheti rendszerességgel, igénytől függően, sőt nagytakarítással is kezdhetjük.

 

Ha megbízható segítségre van szüksége, írjon bátran.

 

Elérhetőségem:

working.girl@indamail.hu

Üdvözlettel:
Mária

leanderworld Creative Commons License 2014.09.30 0 0 2056

XVI. kerületben ( II. és XII. kerületekben megbeszélés alapján) háztartására és önmagára igényes családnál vasalást, takarítást és bejárónői munkát vállalok napi, heti rendszerességgel. Ár megegyezés alapján.

Referenciákkal rendelkezem. 

 

 

Az alábbi mobilszámon várom hívását: 06 30/566-9886

 

Köszönettel,

Csilla

_Szilvi_ Creative Commons License 2014.09.30 0 0 2055

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást, festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b. szilvia65@freemail. hu 

Üdv. Szilvia

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.29 0 0 2054

Takarítást és nagytakarítást vállalok Budapesten: III ,XIII ,II, kerületben. Pest megyében : Pilisvörösvár,Piliscsaba körzetben. Több éves tapasztalattal rendelkezem. Én most nem írnám le magamról az összes sablont, amit ilyenkor szoktak, hiszen úgy is csak az számít, hogy Önnek mi lesz tapasztalata, mennyire lesz elégedett a végeredménnyel!

Én szeretem ezt a munkát, úgy gondolom, hogy jól is végzem el, és emellett nekem is jut időm a gyermekemre. Szeretek segíteni, és sokat jelent számomra a tudat, hogy örülnek az emberek, amikor hazatérnek a fárasztó nap után az otthonukba, ami frissen, tisztán várja őket.

Nincsenek káros szenvedélyeim, gyermekekről, házi állatokról is tudok gondoskodni.

 

Ha úgy érzi, hogy szívesen felvenné velem a kapcsolatot, hogy beszélgessünk az elképzeléseiről, akkor kérem keressen meg e-mailben:bugyuke@freemail.hu 

Hétköznapokon: 9 - 15 óráig tudok rendelkezésre állni.

zso.zso Creative Commons License 2014.09.29 0 0 2053

kedves Mindenki!!

 

      Takarítást Vállalok családoknál!! Megbízható,rugalmas,munkámra igényes 39 év Nő vagyok. referenciám is van. de a legjobb referencia egy próba nap.nincsenek káros szenvedélyeim!! ha segítségére lehetek,hívjon Bizalommal ! részleteket telefonon,vagy személyesen.

 

 

   Úgy gondolom le Írni mindent le lehet,de a tények magukért beszélnek!

 

 Telefon: 06 706345842.

 

Előre is Köszönöm a bizalmát!

 

 Üdv: Erzso.

D7703 Creative Commons License 2014.09.28 0 0 2052

Kedves Fórumozók!

 

Budapest 12. kerületében, Déli Pályaudvarhoz közel található 60 nm-es lakásunkba keresünk lelkiismeretes, tisztességes bejárónőt, kéthetenkénti rendszeres takarításhoz, hétköznap délelőtt (portörlés, porszívózás, felmosás, vizes helyiségek és konyha takarítása).

Alkalmanként 4500,- Ft-ot tudunk fizetni.

Nagyobb, időnként elvégzendő feladatokért (pl. ablaktisztítás) alkalmanként külön díjazást adnánk. 

Kisgyermek, háziállat nem él a lakásban.

 

Jelentkezésüket a manoczi@freemail.hu e-mail címen fogadjuk.

 

Hosszútávra keresünk segítséget! Frissnyugdíjas hölgy jelentkezését is szívesen vesszük.

 

Köszönettel:

Dóra

Blende Creative Commons License 2014.09.26 0 0 2051

Kedves Veronika19,

 

Az email a névre kattintva elérhető. 

Hozzaszolas bal felső sarkában. 

Előzmény: Törölt nick (2050)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.26 0 0 2050

Kedves Blende !

 

Esetleg egy elérhetőséget kaphatnék.

 

Köszönettel.

Előzmény: Blende (2049)
Blende Creative Commons License 2014.09.26 0 0 2049

Tisztelt fórumozók, 

 

 

Takarítónőt keresek, otthon lévő kismama mellé Budapesten az I.  kerületben. 

 

A rendszeresség: hetente fixen 1 alkalom, hosszabb távon 

 

Feladatok:

 

- portörlés, törölgetés

 

- fürdőszoba, konyha, szobák takarítása

 

- porszívózás, felmosás

 

- vasalás

 

-esetenként ablakok pucolása 

 

 

A munka kb. 3-4 órát vesz igénybe alkalmanként. 

Preferált időpont a péntek délelőtt, de ebben rugalmasak vagyunk. 

 

Az email cím publikus, a kapcsolat felvételhez. 

Érdeklődés esetén egy rövid, fényképes bemutatkozást szeretnék kérni, korábbi tapasztalatokkal és egy órabér igény megjelölésével. 

Kifejezetten hosszabb távon fix heti rendszerességgel keresek jelentkezőt. 

 

 

 

Köszönettel, 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.26 0 0 2048

Takarítást és nagy takarítást vállalok Budapesten: III ,XIII ,II, kerületben. Pest megyében : Pilisvörösvár,Piliscsaba körzetben. Több éves tapasztalattal rendelkezem. Én most nem írnám le magamról az összes sablont, amit ilyenkor szoktak, hiszen úgy is csak az számít, hogy Önnek mi lesz tapasztalata, mennyire lesz elégedett a végeredménnyel!

Én szeretem ezt a munkát, úgy gondolom, hogy jól is végzem el, és emellett nekem is jut időm a gyermekemre. Szeretek segíteni, és sokat jelent számomra a tudat, hogy örülnek az emberek, amikor hazatérnek a fárasztó nap után az otthonukba, ami frissen, tisztán várja őket.

Nincsenek káros szenvedélyeim, gyermekekről, házi állatokról is tudok gondoskodni.

 

Ha úgy érzi, hogy szívesen felvenné velem a kapcsolatot, hogy beszélgessünk az elképzeléseiről, akkor kérem keressen meg e-mailben:bugyuke@freemail.hu 

Hétköznapokon: 9 - 15 óráig tudok rendelkezésre állni.

cllarissa Creative Commons License 2014.09.23 0 0 2047

Takaritono A-Z-ig referenciakal ! Hetfo !

_Szilvi_ Creative Commons License 2014.09.22 0 0 2046

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást, festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b. szilvia65@freemail. hu 

Üdv. Szilvia

dicker Creative Commons License 2014.09.22 0 0 2045

X. kerületi lakásomba keresek takarítónőt. Először alapos nagytakarítást szeretnék, majd 3 hetente a lakás normál takarítását. Egyedül lakom, a lakás 48 m2. Jelentkezéseket a funfun@freemail.hu e-mailcímre várom, konkrét díjazási igény megjelölésével.

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2014.09.22 0 0 2044

Takarítást vállalok!

 

Tisztelt Háziasszonyok! Precíz, dolgozni akaró lányt takarítást vállal Budapest egész területén!

 

Vállalok:

 

-Heti/kétheti rendszeres takarítást

-Nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/Vasalást

-Állatgondozást, kutyasétáltatást

-Igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

A több nyelven való kommunikáció sem jelent gondot.(angol illetve német nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és fényképet küldök.

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

E-mail: takaritobudapest@gmail.com

Tel.: 0620 801 36 27 (bármikor hívható)

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 2043

Tisztelt Mindenki!

Hétfő és csütörtöki napokra heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást is vállalok.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/6439304

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 2042

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 Tel:0630/2164556

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 2041

Kedves Mindenki!

Festés illetve felújítás utáni nagytakarítást és rendszeres takarítást vállalunk,kedvező áron.

Érdeklődni.nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/643-9304 Nikolett

Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 2040

Megbízható leinformálható vállalkozó takarítást vállal cégeknél,magánszemélyeknél.Amit tudni lehet rólunk,hogy gyorsak,precízek vagyunk. (Irodák, óvodák,iskolák takarítását is vállaljuk)
Nagyon kedvező áron dolgozunk.
Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Elérhetőségünk:

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel.: 0630/643-93-04

tdarabos Creative Commons License 2014.09.19 0 0 2039

Kedves Mindenki,

 

Úgy tűnik találtunk egy hölgyet, aki segít nekünk, úgyhogy további jelentkezéseket nem tudunk fogadni.

 

Köszönöm mindenkinek a jelentkezést!

tdarabos Creative Commons License 2014.09.19 0 0 2038

TAKARÍTÓNŐT keresünk!

 

Tisztelt Olvasó,

 

Budapestre, a XI. kerületbe keresünk olyan hölgyet, aki vállalja a lakásunk heti rendszerességű rendbentartását. 

Hosszú távon gondolkozunk, az előző bejárónőnk 8 évig dolgozott nálunk amíg nyugdíjba nem ment...

 

Amit várunk: 

- alapos munkavégzés: ne csak a polc eleje legyen letörölgetve, hanem az egész, mert azt szeretnénk, ha sehol nem maradna poros. 

- teljeskörű takarítás: jó volna, ha minden olyan munkát megcsinálna az illető, ami szerinte szükséges a rendhez, nem fogunk tudni minden elvégzendő feladatot hétről-hétre felsorolni.

- alkalmazkodóképesség: szeretnénk kérni, hogy olyan sorrendben, szerekkel, alapossággal, stb. végezze a munkáját ahogy az nekünk megfelel.

- rendszeresség: minden héten egy napot számítunk a segítségére. ha esetleg egyszer-egyszer valami közbejön, akkor az persze kezelhető, de nem szeretnénk minden héten egyezkedni arról, hogy tud-e jönni és ha igen mikor és miért csak fél napot...

- becsületesség: nem szeretnénk stopperrel mérni, hogy meddig tartott a munka, nekünk a lényeg, hogy emberi idő alatt kész legyen a lakás.

 

Ezen kívül időnként nagytakarítást is szeretnénk kérni, ami természetesen plusz nap, plusz fizetés. 

A lakás rendben tartása nálunk a mosás, vasalás, rendrakás, portörlés, felmosás, porszívózás, fürdő, konyha rendberakása feladatokat takarja alapvetően. A vasalás fontos, csak olyan személy jelentkezését várjuk akinek nem okoz megpróbáltatást a vasalás!

 

Alapvetően olyan személyt keresünk, aki családtaggá tud válni nálunk, aki szeret hozzánk járni és akit mi is szerethetünk. 

Ha ön úgy érzi, hogy szeretne megismerkedni velünk, kérem küldjön egy e-mailt a tdarabos@gmail.com címre.

 

Köszönöm!

KrisztiMoci Creative Commons License 2014.09.18 0 0 2037

4 éves szakmai tapasztalattal takarítást vállalok magyar, angol és orosz családoknál, de idős embereknek is szívesen állok rendelkezésükre, külföldiek esetében ügyintézést is vállalok. Budapest teljes területén és Nagykovácsiban is.

Hosszútávú, heti rendszerességű munkát keresek egy szabadnapomra, referenciával rendelkezem.

További részletek telefonon: 0.6.7.0.6.2.1.0.1.2.6

working.girl Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2036

Tisztelt elfoglalt háziasszonyok!

 

Középkorú, rendezett családi háttérrel rendelkező nőként takarítást vállalok Budapesten heti vagy kétheti rendszerességgel, igénytől függően.

 

Ha megbízható segítségre van szüksége, írjon bátran.

 

Elérhetőségem:

working.girl@indamail.hu

Üdvözlettel:
Mária

Niki 1985 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2035

Takarítást vállalunk irodák,lakások,üzletek,társasházak bármi ami takarítás.Budapesten és Pest megyében megfizethető árakon.Megbizható,pontos,precíz csapattal dolgozok együtt.Hét minden napján várum érdeklődésüket.

Referenciáink közé tartozik több üzlet az andrássy úton és Budapesten több kerületben új építésű lakóparkok.

Érdeklődésüket eamilben várom a

k.nikolett@gmail.hu

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2034

Takarítást(7-8 órás munkákat) és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2033

Megbízható leinformálható vállalkozó takarítást vállal cégeknél,magánszemélyeknél.Amit tudni lehet rólunk,hogy gyorsak,precízek vagyunk. (Irodák, óvodák,iskolák takarítását is vállaljuk)
Nagyon kedvező áron dolgozunk.
Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Elérhetőségünk:

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel.: 0630/643-93-04

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2032

Tisztelt Mindenki!

Hétfői  és szerdai  heti rendszerességgel s kétheti péntekekre 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/6439304

Halmas44 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 2031

Jó napot kívánok!Budapesten élő(22 kerületben),32 éves,megbízható,dolgozni akaró nő vagyok lakás takarítást,kerti munkát vállalok!Hétfőtől péntekig 8-16 óráig,mivel van egy 3 éves kislányom!Nagyon szeretek takarítani,káros szenvedélyektől mentes!Ha felkeltettem érdeklődését kérem írjon emailt a melania82@freemail.hu vagy hívjon bizalommal:06705412240!KÖSZÖNÖM!

Nikolett091 Creative Commons License 2014.09.09 0 0 2030

Megbízható leinformálható vállalkozó takarítást vállal cégeknél,magánszemélyeknél.Amit tudni lehet rólunk,hogy gyorsak,precízek vagyunk. (Irodák, óvodák,iskolák takarítását is vállaljuk)
Nagyon kedvező áron dolgozunk.
Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Elérhetőségünk:

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel.: 0630/643-93-04

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!