Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2014.06.12 0 0 1090

Hogy mi lesz? - mi? - lesss...
 Hogy miért születtünk tök sötétséggbe??? -megpróbálom nektek is...felhivni  RÁ? - a figyelmeteket...hisz ha valaki lát...
 Abcullaultra akarom tudni PONTOSAN DE HALAL??? - NA AZ PONTOS? -fontos... s kérdelek, te nem félsz a haláltól, s mit gondoksz, mi az hogy HALL ÁLL TO? -S TOKck?  Szóval...ahogy éreztem magama... ez vissza kora gyerekkoromba...sőtt...minden gondolat ami fel öklök -öklöndözök...nagyrésze...mi a fene, már réges régen gondoltam...elméláztam rólla...aztán ez még otthon vot, vőt? - az is dögletes, még csak egyszer vótam otthon, 2OOO - ben, borzalmas volt, visszajöttek a ROHAMAIM, már hatalmas három megüött...mikor felszálltam ---már nincs meg...mert azzal repültem haza...na most nézzétek mit változot ez a rohadás x rohászat, csak azt lehet...ha mégis ellenkezel...hát azonnal...elkapott a gépszij? - na mit gondoltok, hogy a tokok, mért hullanak mint a legyek, ne legyek?
 Na, had fellezem be, amibe most is vagyok...ha nem ÁLMODNÉK...akkor ennyit se mernék nyekergni...de már ennyiért is...nincsak a születésem pillanata...meg akarnak ölni...amire rálökök egy nagy szennyes lapáttal..láttál már igazi szenes lipit -lapát...ITT HIHETELEN GENETIKAI KAKÁZÁS AZ EGEKBE MOST RÖGTÖN OLLAN FOLYAMATBAN...MINT SSS...na de a Bib Lia, eccem acxta cepp kcc cádd...mincsak JÉZUS??? - NA AZ A LELKÜNK, VAGY LELKÜNK SZELLEM - TESTE ANNAK... nincsak, na érj hozzám...ami ha igen puckt? - hogy a tested csak...jah jah...nem bitta, mert ájj! váidá! lőttek, de itt ha nem hallga...nincsak, mindenhonnan kirugtak...na itt...ha van egy aki itt a kezem nem disznóláb..na most az KAPCSOLAT MEG LÁNCZOLAT...nincsak itt nem érvényes, fényesebb a láncnál  a kard...de gyorsan, mert megint tenni kell... tutod lejárt a parkirozo óra... közben coffi szünetben vagyok...de semmi baj...hanem...NA AZT AKAROM KIBONTAKOZZ VAGY VICCA KOZZ...LEKOZMÁLTÁL...na az se maradt, ha ahoz a LÉLEK FÉNYE SZELLEMTESTÜNK...azért a szent ostort...na villám...nincsak egy veszettpatkán közzénk akarnak hogy... mi is cincogunk...nem hanem eee... mieee...aztán puck, figyeljél...MI HA NEM BÁNTUNK TÉGED...??? - NA MOST JÖNNE... NE BÁNTCSATOK NE NE NEEE...NEM MEGMONDTAM ELŐRE...deee...kinek minek bsss...
 Na ténleg... momduk...MAGAM ELŐTT JÁROK UGY, HOGY MINDENHOGY JÓL JÁROK...értitek mit akartam mondani...DE MOST VBALÓBAN, MOST IS OLLAN VAGYOK, BE VAN KÖTVE A SZEMÜNK, HA CSALNUNK ...JUHUHUHUHUUUU...de zabola szába...szájkosár vagy tele bagóval...
 Látni látni látni ...akarok akarok kakara makara...
 Isten birka breee...
 ...monduk, ténleg minden megvan irva...??? ---vagy mint Josi a moziba...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.11 0 0 1089

Szija szijajajajajjj... egy kis profán -próféczia szijja de szivatás... sose árt...
 EstaBili menta tea -partik... a bili kiborult, letört a file...
 Amit szeretnék...hogy MEGNUGTASSAK MINDENKIT HOGY NEM VAGYOK EGYEDÜL, S NEM VAGYOK ELLENED MEG SENKI SEMMI BICSKA DEEE...KUBACKA?
 Ha vesszük a prófécziákat s profán próféta staféta botosokat...ha megmondták volna az igazugat (magyaurok -kutya uguuu...) gatta, nincs gatya? - s inge...ne ráment, nemcsak az inge...bolha az ingébe ige de bige...s a gata tele...
 Veszek egy Bib Lia ige bige bibi...bibikeee... Lia bibis vala...VAK VEZETI A VILÁGTALAN OK??? -RÖGTÖN MINDEN KÖZÖSEN TERMELT JAVAK EGYENLŐ SZÉT -OSZTÁSA...na most vannak termelők, akik teremtők, az igazi tőkések, meg vannak akik... APÁTSÁGOKAT S AZZAL ANYÁTLANSÁGOT  HOZTAK LÉTRE... AZAZ ÉLŐSDIKET AZAZ PARA ZIZIK??? - s rögtön...
 Na most... ki tettem magan annak... rögtön minden ami e -világi ointézmény... HIEROGGRAFICA x HIEERARCHIÉNAI SZAGA CCC.. Óh ommbre... cipelle cipelye meg gerincze kificamodva...jött a divatva, s itt nem a valóságos nemiszervek használatáról beszélek, hanem ami Jozsa báchi: a nagy baj, hogy az emberiség gerince csipőból (cipő) kificamodott, vannak JÓ MÓDUK, MEG JOBB...na itt megint Jobb Magyarrr..jövendőt? -Dózsa népei... próféta bot...Mózé bota kigyó lett, megette a Fáraó varázslók kjigyóit, mert azoknak csak vessző (vesztő tőke) van a kezükbe...nem bot? BÓT??? -aztán gyün a 7 kövér ökör -bika??? - tanulj tinó, ökör lehet belőled...
 Na amit esta pesta billizni akarok... A JAVAK IGAZSÁGOS ELOSZTÁSA...NEM TESZ... HOGY HISZEK BENNED... SEM NÁCIVÁ, SEM ATAISTA KOMCSIVÁ...HANEM CSAK BESZÉLGETÜNK CSIPEGE CSIBEGE ...MILLEN S HÁNY DUCC VAN A HÁTÁN...cipelli
 Ime a hellzet... 90 %kaka az emberiségnek... abba hisz, A JAVAK IGAZSÁGOS MEGOSZTÁSA...na most a 666... aki megjönne...AZ ELŐBB MINDEN NEMZET TALLPRA!!! - amit lehetett hallani...ha Jitler ki tudott volna ugrani...na nézzük ugy a keleti krdst mint nugat...a JAVAK IGAZSÁGTALAN ELOSZTÁSA...na most ezzel kezdőttött az EMBERISEG TRAGÉDIÁI...egyet biztosan tudok mondani...hOGY ezt...A KIUT CSAK A MI PETÓFINK, AKI AZ ÉKKES ÉG...A SEGITSÉG CSAK FENTRŐL JÖHET HU HUU HUUU... MAJD HA A NAP VILÁGA VILLOG MINDEN SZEMBE SZEMBESÜL...MINT DÓZSA HUSA A TRON ON ON NNN... KÜLDÖTTE...MINDANZOKKAL...NÉZZÜK CSAK A MAGYAR OK JÉZUSA...OKVETLEN A MAGYAROK TESTVÉRI KÖZÖSSÉGEKBEN...NA MOST ITT IRTÓZATOS SZIGORU ERKÖLCSÖK KÖZTE A NEMI ERKÖLCS BETARTÁSA AMIT CSAK A BETEGSÉG...NA MOST A BETEGSÉGEK ÁLTALI NYOMOR - AMI ELŐBB SZELLEMI...LÁSD AKIK MA IS ERŐSZAKKAL S FEGYVERREL TERTITIK... ÁT...A HELLI LAKOSSÁG KIIRTÁSÁVAL... NA TÉRITENEK...VAGGIS MAI SlEnGGEL: PEACE (PIECE???) IN THE MIDLEE EAST???
 Isten barma...van az Istennek barma??? -buuu...
 u.i. mi csak a halálinkat kereshetNUK, na nektek... is  van nukitok...mukik, nuki puki...pu, teli a gata...

repcsepista Creative Commons License 2014.06.08 0 0 1088

Emléküket is törölni... s miért? - hogyan? - miben mutatkozik, amit lehet látni? - vagy nem szabad látni, ha beszélni nem? -álmodni, jah tartsd meg magadnak... na ez az, amit NEM tudsz, mert igy is, meg ugyis bugyis? - na pösze hogy bugris paraszt stbb...deee...
 Amit el akarok oszlatni...hogy bárki ellen s bármi ellen lennék...nos ime a hellzet...
 Monduk... nemtudom mennyire vonatkozik az hogy... ha most Im Nagy Isten...s kérdem van Kis Isten, mert a MagyarÉdeanyanyelvünk vezet bennünket, benne engemet...had irjam le...előbb IRTÓRA JÉZUSt OKOLTAM MINDEN BAJOMÉRT...nem kell hogy családom akik HUNGARISTÁK... de nem azok akiket ma hungaristának...felteszem erre is krdst. most ki kit csufol-csufolódik...ugyanis a MAGYAR TESTVÉREI KÖZÖSSÉG...ha hungarista...akkor TOTA JÉZUS LÉTÜ -SZEMÜ ÉLE A LÉTÜNKNEK AZ A JÉZUS KÖVETÉS, AKIT NEM HUSBAN ELŐSZÖR HANEM LÉLEKBEN...NA ABBA SEM, HANEM SZELLEMBEN... MERT AZOK VAGYUNK ELŐSZÖR...na itt vissza kell menni a Santa István a magyar ok királya...amihez megint kell hogy belétek nyuljak nem allá áhhh... hogy MINDEN BENNÜNK VAN, S RAJTUNK KIVÜL MI VAN??? -vissza...ha A NAP S FÉNYE VAGYUNK, na monduk cikrálya RÁja, na monduk az sss...hanem a cikra helle...igen igen én az vagyok... s várom a Villám...hogy csapna belém...nem az Isten nilla ha? -na de vártam...k.b. 49 éves koormig, kerestem egy ollan magyar...csak szimpla magyar...hogy közösség??? - azt szerintem NEM engedik meg az Uj Magyar ok??? - Santa Isvánosok...amit akarnék hogy...na egy dckurva plöda deee...
 Tegyük fff...hogy az U.S.A. NINCS TÖBBET, HANEM NEM AZÉRT MONDOM, HOGY HARAGUDNÉK VAGY LETENNÉM A ZSIDÓSÁGOT...AMI ABCULLAULTRA A VILÁGKIRÁLYSÁG NYÁLBA ÜTÉSE...amit tegnapra kivülről belülről... megvizsgáltam...ami ollan, hogy abcullaultra mindenki tudatosan örökre vak, ami...na ha figyelitek...nekem MINDEN AMIT ESZEK S ISZOK MEG HALLOK...ABCULLAULTRA MINDEN KÁBITÁS X KÁBITÓSZER...az egész emberiség 1 percet nem birnak ki T.V. VAGY MINDEN DE MINDEN EROTIKA...NINCSAK A SZEXXUÁLLAT ÉRZÉS ÖSZTÖN...NA DÖGLETES...MERT AZT HINNÜK HOGY IDŐVEL, MIKOR AZ ILLETŐ MÁR NEM NAGYON BIRJA TÜDŐVEL...ÖREG KORÁRA MEGJÖNNE AZ ESZE...DE NEM, HANEM PONT ELLEN LENKE A LEGYEZŐVEL...
 Innennn...
 ...amit akarnék...de csak ugy, meg azoknak, akik HINNI AKARNAK HOGY VAN TÖBB IS...NA VAN, CSAK AZT NEM EZ A VEZETŐSÉG...MÁRPEDIGLEN...csak bellekezdtem...nos ez az egész...ugy van megszerelve...hogy HA NEM VESZEM TUDOMÁSUL, NEM TUDOM, HA NEM TUDOM NEM LÁTOM, HA NEM LÁTOM...???
 Ha valaki...csa ezt eddig elolvasta...köszönje meg, mert megtantitta valaki magyar rull...van ollan, vonalzó meg nyálazó ö öö ööö...
 ...FIDELEM, AMIT IROK S MONDOK, AZ HOGY NE ÖLJ GONDOLATBAN SEM, NE PARÁZNÁLKODJ...na hogy vannak ollan zsidó fogadalmak...hogy menekül...momndjuk a NŐ maga a gondolata is...birizgálja...de az az a a a... vagy most innen át a másik véglet...na olla ARANY KÖZÉPUT??? NIN!!!
 na, értitek? - három!!! az sss...hanem 6ra várom a Nemzetinél...
 ...TUDOM HOGY KI ÁLL A RUDAM...MERT MOST IS AZT MONDOM. ITT MINDEN ÁLDOZAT...AZAZ ELEVE DÖGLÖTT...LŐTTEK, AKKOR IS HA ZSIDÓ HITÜ VAGY VALLÁSU AZ ILLETŐ...IRJAM HOGY MAGYAR HITÜ..menjetek vissza...egg gizs gülümbü van, A MAGYAR JÉZUS NEM HUSA MEG VÉR...HANEEE... NA AKIKNAK A HUSA MEG VÉRE...AZ BIZON ZAMBI X CANIBA X VAM PIROOO...PIROS PIRO PIROS...
 GÁZ!? -VAN?

Menroting Creative Commons License 2014.06.06 0 0 1087

Akik nyélbe ütötték nem lehettek nyélbe valóak...

Előzmény: repcsepista (1086)
repcsepista Creative Commons License 2014.06.05 0 0 1086

A Nagy a gyagyagyaaa...Özvegykanszuka - Sárkánykigyó a farkát csóvájajajajjj...
 Izsákson + Jakabbson Egykéz...vagy láb... HAS? - U.K. WILÁG BIRODALOM EGY MINT A LÓNAK...egyedül maradt EGY SZÁL KIGYÓJA... a farkába hapara vala ha ha hja? - ugganés és és sss...
 Röviden, LÁTTAM KÉT ÓRIÁS SÁRKÁNYKIGYÓT...na ha tudjátok ki vagyok? - ki vagy, s nem több mint kevesebb te s ti? - akarom tudni miez, miért s hogyan hozták ezt létre... s itt nem kell hogy...amit én megláthatok... azt mindenki, nem kell hozzá...pápaszem?
 A két ÓRIÁS KIGYÓT...A ZSIDÓK HOZTÁK LÉTRE, JOBBAN MONDVA AKIK IZRÁELt NYÁLBA ÜTÖTTÉK...NOS...vida! piha! -csücc...mert TOTA...NA AMIRŐL MEN A DUMA... NA IGAZIBÓL AZ U.K. = EGYESÜLT SÜLT? - CIRÁLYOK CIRÁLYSÁGA...HOGY MINDEN HÜ ZSIDÓ VÉGÜL EGY EGY EGY...CIRÁLY LETT...AZT NEKIK KELL TUDNI...mig nincs semmi ellenszenv se...mert AKIK JÉZUS ÉL!!! --itt hagyjuk ki hogy mit hazudoznak össze...hogy mit tettek vele...mert ha ténleg annyival meg lehetne oldani, hogy JÉZUS SZABADOK VAGYUNK...de pont JÉZUS ÉL!!! - CSAK A MAGYAR OK = JÉZUS OK ÉLLEL...AZAZ OLLAN HOGY HALÁL NINCS, HA LENNE...??? - NA MOST ÉN JÉZUSUNK EGYIK LEGKITTYEBB PORBAFINGÓ INGÓ BINGÓ KIS SZOLGA, DRÁGA JÉZUSUNK, HAD SZOLGÁLJAK CSAK NEKED...MERT ABBA PILLANATBAN...NEM LÁTSZ HALÁLT SOHA TÖBBÉ ÖRÖKKÉ...AMIT ELSŐKÉZBŐL MOMDOK NEKTEK...AMI GONDOLHATOD VAGY TIZHATOD...HUSZ HATOD...HAT A KIGYÓ BIGYÓ BOGYÓ...NA HAT AZ ALMA...MILLEN JÓ, A SZAGA...
 Szóval...jóval előtte...AZ EGYIK KIGYÓ...JÖNNEK LE AZ ÉGBŐL...AZTÁN SZÉTSZDIK...AMI MEGTÖRTÉNT...AZOK AKIK IZRÁELT NYÁLBA ÜTÖTTÉK...AZOK ÜZEMELTETTÉK, MAJD MENEKÜLNIÜK...HOGY TÉNLEGESEN...LÁTHATÓAN...AZ MÉG NEM SÜLT KI...DE MONDUK A SZUKA JÉRCE VERES BOLSEDŐ KIGYÓNAK... BE FFF...INGOTT...NINCS!!!
 Nona... A MÁSIK A JEWusa lenne...ami TOTA ANGLÓ SZAXXON S IZRÁEL HÜ...NA Izsák...s son, azaz leszármazottai az Angló meg a többi szaxxonok... s EZEK KEZÉBEN A ZSIDÓSÁG ROKONSÁG -SÓGORSÁG MEG AKIK DRÁGA PÉNZEN MEGVÁSÁROLTATTAK...NA EZEK KEZÉBEN MINDEN EZEN A FFF ÖLD VASSÁRGOLLÓBISON... na hogy rövidre...az U.K. -ami nemcsak látható KING = GOD...HANEM KELL LENNI EGY ALIEN - AZAZ HA KIGYÓ AZ ÁBRA...AKKOR KÉTSÉGTELEN EGY HÜLLŐ FAJ VAN EZEK FELLETTT... AMI ITT VAN...vida! -piha! -csüccc...PONTOSAN AKARJUK TUDNI. MI EZ, MIÉRT, S HOGYAN HOZTÁK LÉTRE...AKIK EZT LÉTRE HOZTÁK...
 Na csak tessetek figyelni...mert abcullaultra ugy történik, ahogy leirtem...de nem irtam soha le...részletesen...
  Ha figyelitek...KÉT LEHETŐSÉG VAN...NINCS HARMADIK DIK!!! - VAGY TOTA EGY THERMÓ DE GERMÓ ATOMÁBORU SOROZAT...ha a JEWusa...meg Russa...nem szedig szét... A NAGY KIGYÓT...amit abca ultra...ugyanazok müködtetnek mint akik a NAGY VERES VÉRES SZEMÜ...SZUKAKIGYÓ??? - KANKIGYÓ, PÁRJÁJÁJÁJÁJJJ...AZAZ AKIK IZRÁELT...NYÁLBA ÜTÖTTÉK ÜTÖTTÉK ÜTÜ ÜTÜ...
 Amit én mondok, minden MEGSZÁLLÓ CSAPATOKAT...MINDENHONNAN KIVONNI...HA NEM...AZOKNAK LŐTTEK... aztán csak nyugi...mert rögtön azonnal nehogy LÉT SZIVONAL...HANEM MOST MEGNYILT A MENNY NEKÜNK...
 Isten birka...mindent kibirrr...még beee...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1085

Május van Májusfa? - mindenki nagyon szerelmes...
 Két dolog, most volt itt amcsiba a megemlékezés ünnepnapja ( memori day) am mii abcullaultra...ki lett tekerve tövibe...mert AMCSI TÖBBET NEM HÁBORUZIK...mellesleg az hogy TESTVÉRHÁBORU...minden háboru a kezdetüktő fogva... na kezdettüktől fogva NEM igy vala... szóval, sss...tettel...
 Monduk...kétsegtelen ha lenne AZ A MAGYAR MAG -JÉZUS - TESTVÉRI - MENNYEI - FÖLDI TESTVÉRI -SZÖVETSÉG...na csak EZ VAN!!! -amit a KIVÁLASZTOTÁK HIVANK Ó -SZÖVETSÉG MINT UJ -SZÖVETSÉG...AZ EMBERT NEM ISMER...NA MOST ISTEN DEEE...ISTEN E...ITT LENNE A MÁSODIK DOLOG, AMIRŐL LEHETNE FECSEGNI...
 Teccetek érteni...mert ha TÉNLEG AMCSI NEM HÁBORUZIK SEMMILLEN KSZÖRÜLMENEK KÖZEPETE...NEM AVATKOZIK BELE...EGY NÉP...NA ITT MÁR OLLAN KRAKA SZAGA VAN...AMINEK CSAK A A A...HALÁLOS...
 NÉP... A KIRÁLYSÁG ELFOGADÁSA UTÁN... NINCS, MING AKIK U.K. S PÖSZE HOGY JACCABBUTÁK...fideled...ezek kezében van... talán az ANGLÓ - U.K. -VILÁGKINGDOM MEG DOOMAI... ami hogy ne szófusss...vicca higy a MAGYAROKNÁL VÉGIGHURCOLJÁK A VÉRES KARDOT...amikor azonnal én is mentem volna...mert ÉN VAGYOK, VAGYOK OK, TEHÁT A NÉPEMMEL S NÉPEKKEL TÜZÖN VIZEN ÁT...
 Amcsiba mi hoztuk át...a SZABADSÁG LÁNGJÁÁJÁJÁJJJJ...amit szenyvizzel...ma már tota kioltottak a VILÁG SZAXX - ON ON NNN...UNIÓSOK, s lehetne mondani, ma már tota Angló - Izsákson - Jaccabson EGYKÉZ PÉNZ -VILÁURALOM VAN!!!
 Nona, mennünk vicca...U.S.A. Függetlenségi Szabadságharca után...na A KÉT ROTHCSILLKON kirobbantotta a TESTVÉRÁBORUT...ami után lett...NEM NEM SOHA, U.S.A. CSAK AKKOR FOG FEGYVERT TÖBBET...HA ESETLEG KINTRÓL...DE AZ SZÓBA SE JÖHET MA SE...ELLENBEN BENTRŐL...MENJTEK VISSZA AZ ÖSSZES HABIRUTokJÁJÁJJJ...TOTTA ÖNGYILKOSSÁG VOLT AZ U.S.A.-NAK = JEWusa meg GÉvocska...azok a másik KOHO, azaz russa drusza, ketten vállaltuk a munkát is??? -drszkutya tovarizs! --mellesleg ugganug történik ahogy moondom...
 Ime végre...na a GNOSTIKOK irtak rólla, hogy nem tojnak a tukok, csak görbét...amit EROTIKA SZERETET...AZ KÉJELGÉS...MINDEN AZ AMIT LÁTHATUNK, MEG TUDHATUNK...NÉZZÉTEK MEG A PÓDIUMMOKAT MEG VILÁG CZIRKUSZ VÁGÓHIDAK ARÉNÁIT...tehát minden INTÉZMÉNY PÉNZ - IMÁDÓK... UGGANAZ AZ ORGIÁSOK AKIK A MÓREBB HEGYNÉL... MIG JÉZUS SZERETET...AZ A FELÉBRED EMBER SZERETET TETTE...AMIT TENNI KE...S VENNI S ENNI...INGYEN VAGYON ON ON NNN...
 ...ui. miért kell az angló - szaxxon s zsidó - izráelt tágitó AR? . MI? - KAT? UGY AZ AMCSI NÉPEKNEK MINT A VILÁG NÉPEINEK...ÉRTITEK UGY MINDEN KORMÁNY ANGLÓ SZAXXON - IZSÁKSON - IZRÁEL - JACCABUTA EGYKÉZ - VILÁGURALOM...miért kell nekünk fizetni...most kitartani őket...mikor arányban az Ő MOHÓSÁGUKKAL TELHETETLENSÉGÖGGEL... NINCSAK MÁR A FÖLD ALATT IS...ÓRIÁSI KÖTLSÉGEK...MIKOR ABCA ULTRA EGY KORMÁNY MELL NÉPE ÉRDEK... NINCS...MIÉRT KELL NEKÜNK EZEKET...NE NE NEEE...AKKASZÁTOK HANEM TÜZBE... VAGY AZ ÜRBE...SEGGÜKET NE TÜRD BEEE...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.17 0 0 1084

500 - nap van hjátra, Tátra Mátra Fátra... ne ülj fff... na csücc le...
 Még jönni kell, még jönni fog egy jobbkor... Balsors akit régen tép...
 Swicce vicc e ee eee... 22 francs (24.70 usdoll...hello Dolly) minimum órabér...mig had hacconlitcam öcce... Árpádsávos Kétfelol Angyal cczozpibe... Vaskarika karika... ami shodse...na már elleve...hod huzod öcce a MAGYAR SZENT SZABADSÁG MAGYARORSZÁGOK ÖRÖK JÉZUS TESTVÉRISÉGE EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETVE...na a SZABADSÁG FÁKLYA FUCKUJUCKU... lángdzsára emelik a MAGYAR ÁSZLÓT . PIROS FEHÉR ZÖLD A ÁRPÁDSÁVOS PÁDRE... ISTENE... MAGYAR OK = JÉZUS OK...hogy miért, mert SOSE HAGYJUK EL EGYMÁST... S CSERBE S ÁROKBA VAGY...LASSAN ÖRÖKRE ELTEMETVE... na jól tudjátok, mellecsleg azok is, akik mik???
 Igen, a SZABADSÁG LÁNGJÁT ÁTHOZÓ...NEM NEM NEM SOHA ÁTKOZO ÁTKOZODO...
 NE ÖLJ, NE PARAÁZNÁLKODJ GONDOLATBAN SEM, NA MOST ÁTOK??? - NE HAGYJA EL SZÁTOK... AMIT HA MEGTANULTUNK, OLLAN FEGYVERRE TETTÜNK SZERT, MINT AZ ISTEN... AHOL ISTEN, DE ISTEN -E??? . MAGYAROK ISTENE ISTEN E??? - UGGANÉS CSAK JÓ ISTEN VAN, MINT CSAK JÓ NAP, NAP OTT, DE ITTIS???
 ÁTOK, NE HAGYJA EL SZÁTOK!!!
 Na pösze...ÁTOK reája, ki elhajitja kezéből, Népe zásslaját...na ÁTOK, AZ AZ ÁTOK, MINT A CZZZ...CZIRÁLYSÁG OK... mikor MINDEN EMBER??? MAGYAR OK JÉZUS OK EGYENLŐNEK SZÜLETETT...S EZT HA ÉRVÉNYESITJÜK... TEHÁT HA MINDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT...A MAGYAR ORSZÁGOK -KÖRPATKÓ VISZONYOK NEM 22 Swicce viccels pitta ta ta ttt... hanem OLL NAGY ÉS GAZDAG LETT MAGYARORSZÁGOK...DE NEM MENNYORSZÁG OK NÉLKÜL, MINT SOHA MERT HA MINDENED...ÖRÖK JÉZUS TESTVÉRES -LELKES ÉLLEL... MERT TUPASZ PÉNZ, S FÖLDI JÓLÉT CA...MAGYART BOLDOGIT BOLD DÖGIT ITT  DÖG, S DÖGLŐDÉS, LÁSD MINDENÜTT...OTT IS AHOL FENÉKIG TEJFFF...
 Vállassuk ketté a vizeket... ami ha VAN ÁTOK??? - na itt van hogy... csak a Magyar ok... ÉRTÉK SORREND, AMI AZ EGYETLEN ITTENI LEHETŐSÉGÜNK...igen igen...ez a LÁNG...amit végeredmennyekbe...KossUth -Kovács -KossUtkuckujuckuk hoztak ÉszakAmcsiba... itt is meg a Körpatkómedencénkbe érvényesiteni ke!!! MINDEN EMBER EGYENLŐ, ISTEN EMBER ELŐTT...EGYENLŐNEK SZÜLETETT... VAGY BE POTTYANTUNK VOLNA! SMIRNA! -MIÉRT??? KIÉRT???
 Innennn...
 Isten birkája brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.15 0 0 1083

Az idő ténleg áll? - de idő, mi az? - aztán halál...azaz csak azt hallhatod meg láthatod tizhatod deee...huzhatod 666...fenek pattt...
 Vegyük ugy...ugy vegyük hogy Petőfink: majd ha a szellem Napvilága... s itt emlitettem rögtön két szócskát (üzenek, vésd jól a kebeledbe) az egyik az hogy IDŐ??? - a másik SZELLEM -VILÁGAI GA GGA GOOO...
 Had mondjam ugy, hogy ha valamiről nem lehet beszélni..na ma is a NEMZETI CUCLIZMUSRÓL...ami nemcsak az hogy fizikai büntetéssel jár...hanem KELL LENNI EGY BESTIA -IÁ IÁ JÁJÁJÁJJJJ...ez lenne János 8.44, Angyali Gépezet... aminek a ELEKTROMAGNETIKUS MEZEJE... na bonolodik nem bolondula má... s itt hjijjába SUPER ULTRA INTELLIGENES LÉNYEK AZ EGEKBE HÁ JHÁ JÁJÁJÁJJJ... na abcaultra gondolni sem lehet... hogy...mi az hogy idő, ami rögtön magába is energia ut -vonal, de itt ÁLL!? - mekk elmulnak a renyhe népek...deee...
 Na az idő, az a magnetikus rácsa mindennek ami van, ami lehet  látni, meg amit nem...itt jön be a Bib Lia? - na én megszemélyesitettem...mellecsleg nem akarok senkivel nemhod ujjat huzni, hanem incsel ...s az hogy VAGY OK, az pontosabban VÁGY OK, Vágyok egy nő után...
 Coffi zünetben vagyok... s amibe belkezdtem...nem itt van...na amit érzek hogy ZSIBBASZTvBA VAGYOK...kint hulla dögmeleg van... bent... van egy légörvényes légkeverőm, ami kellemes... na már szundikáltam... s akarném KITÁRNI - TERJESZTENI MAGAM??? - na most magamat...sakk matt... az eggik kuncsaftunk felhivott, hogy akarnak filmet csinálni a fiainkkal... hod hod én nem vagyok benne... erre a feleségem széttette a lábát... blo blo blo..kinek kell a te stoba dumád? -ami ÉN NEM CSAK A P CSÖM VAGYOK, aha...SZÁRA SZÁRAI??? NA AZ HOGY ÁLL AZ IDŐ??? - NINCS IDŐ!? - vissza hogy szunyóka h hh hkrrr... ki tudom kapcsolni a testem...most az ÉN IDŐMBE... hány éves vagyol, millen idős... na kiléptem volna az időből, ami (ál) áll???
 Fidelem, nemsakk (matt) a Bib Lia duma, hanen minden hitiratos könyveket kell tanulmányozni -mennyezni... deee... mégis ISMERJUK MEG MAGUNKAT!!? - LENNE AZ ELSŐ, S MIKOR BENNÜNK VAN...NA ITT MÁR MAGYARA arra erre... gyára?- VÁLÓGATYA...MERT ORSZÁG MEG ISTEN??? ISTENEK ISTEN E? - ORSZÁGAI???
 Nindcsa Nin Dzsa? - s itt...talán az első, a BENSŐ EMBERNEK??? - ha áll az idő, nem történik semmi? - deee...rohadunk - döglődünk, s ami a testünk... BINGO!!! -KINOZHATÓ? - DÖGLESZTHETŐ? - MEGÖLHETŐ? - holott senkise a teste...lásd EGY HÁZ!? -VAGY FÉNYES SZELLEMEK NAPGYEREKEK BENNE...VAGY... ???
 Innennn...
 ...amira akarok utalni, hogy ez a létezés fentre le lett zárva... mert akik megvilágosodtak, azok világosságot hoznak, meg csak az tudják adni...(ingyen energia?) nem kell elvenniük semmit, mig akik megsötétedtek...azoknak tupasz dumánk is örök halalalalaaa... tehát minden (minden eleve luk???) lukat... be kell tömmni...sárral???
 ...NE FELEDDD...MINDEN BENNED, VAGY BELED...???

repcsepista Creative Commons License 2014.05.14 0 0 1082

Hogy lehet világvége... ha világ? - meg egy szem sss...
 ...Jamiket jah? -mit, miket? - falrakok amit nem én kevertem össze nállal... na vedük mindent ami minden??? - lehet mindenben magyar -vonatkozás...de ahoz Magyar -Jézus??? -ami nekünk kell ollan lenni mint a Magyar OK? -Jézus OK??? -szóval ide Mági Jézus SZEM, S FÉNYE KEEE...
 Vedük ezt a Kristhus catonát, aki meghál...holott Jézus: aki az én hangomat hallja(hal?), nem lát halált??? - soha többé bbb...https://www.facebook.com/thejoshuaabrahamproject
 Na, belevágok ok? - egy nagy fába...de csak faricska...mert ha a fába beleesett a moly -dög, szu? - had egye...meg a fene neee...
 Ha lehet...miikor legutóbb is találkoztam a FENTI -FÉNY -HONA -HONOSAINKKAL... na ugy ahogy leirom, szemtől szembe...s most ABBA A VALÓSÁGBAN...ami átvette -felszivta ezt is... s arra kértek, hogy ha lehet...a legegyszerübben, meg ehez a matarialista felfogáshoz legközelebb PÁRHUCCA HUCCA??? -JACCA JCCACA gOlga mama malacca... a kölesbe?
 Rögtö leszögeccezem...A MAGYAR OK = JÉZUS OK X JÉZUSOK Örökmagyar x MagyarOrszágos -Nemzetcsaládaimat sose hagytam el, ami nem kötődik itt, ehez a mullandó anyagi lét??? - de némi léthez!!! -Na mndom, mosmár megyek haza...ott is megpinálom mint itt...hogy...na ténleg elkezdtem, az öcsém melletti telkeket... elkezdtem volna...fel vásárolni...deee...
 Először is, mennyi pénzbe kerül... mondom otthon??? - rögtön a családdal csinálunk valami vállalkozást... de akkor miért jöttél el... na én hagyatéknak hagyam...az egyetlen amit hagyatéknak hagyok: MAGYARORSZÁGUNK - MENNYORSZÁGUNK MEGVALUSITÁSA ITT IS...MINT A MENNYEKBEN UGY ITT A FÖLDÖN IS...AMI ...A MAGYARISTENNEK = ISTENI PÁR -PÁRBA CSALÁDUNKA, A TISZTA MAGYAR CSALÁDI MONOGÁM -ARAMI - JÉZUS -JAZIG LÉTFORMA...amit közelebbről...s hogy miért NEM ENGEDHETNEK MEG...HOGY CSAK GONDOLJAD IS, S HA GONDOL OD...RÖGTÖN RÁD JÁR A RUD, TEHÁT ÖSZTÖNÖSEN sss... NEM GONDOLHATOD LOTTY...
 Pösze... na amira jutott a közvetlen kiccadálom fejüket összedugva...eljött, mert megölték volna, ha hazamensz, bitta megölnek, na a gyerekek...az egyik fiamnak megvan a lélekpára...itt nőttek fe, s itteni gondolátással is...arra gyüttek rá, hogy megölnek, ha hazamensz...
 Innnennn...ezt azt hellenti, hogy folyatom ta ta trrr...
 Isten birka brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.11 0 0 1081

Minden Energia x Energia Minden s Ég?http://www.lightstreamtechnologies.com/
 Más Világ ok, van Virág vagy a férgek mint el -kirágták, dökerestü?
 A proszlárma: teremtsünk "ember".t? - a mi képünkre s hasonlátosságunkra... ami rögtön, az hogy ember? - azt nem teremtette senki, hanem Isten? - abszolut energia meg erő Központ s ollan elosztóval, hogy gyertek gyerekeim s vegyétek... az Él - lét ingyen vala deee...
 Azonnal hogy ha lenni akarsz, akarsz?- akkor ölnöd kell, sőtt...mielőtt e -világ??? - létezés és és sss...na ez nin, mert mielőtt lett volna, Jézus...  (kristpihus de nyersen... HUSA PUHINVA -COFFOLVA PASSIONÁTHÁZVA... ajánlatos, vére szörpÖlése közepet Peti, neked adom a kulcsot a Holy Kulacshoz meg garnitura...) .de Jézus??? - ha nincs szemük (szem mü szem pilla pislogás gacsa) látásra, meg fülük hallásra, meg soha sem Istent...itt dobbjuk be, mit mond a Bib Lia...János 8:44. világosság??? -ugye érdekes, mert ENERGIA NÉLKÜL??? -ami ha a Terem-tők...az hogy Isten??? - akik én juhaim...na most itt mindenki aki hustesben döglődünk, bizon KÉT LÁBU MUTÁNS LÉNYEK... azaz MÁS VILÁG OK? -tegyük fel van ez??? - nincs SZEM MEG FÜL MEG HALLÁS - LÁTÁS nélkül, amihez kell Világosság, na most a SZEM NYITVA??? -tehát ha átménsz... abba a HIT -villanásokba, ami ha valaki hott hogy mielőtt lett völna, az okos TERMTŐKÉSEI MEGGILKOLTA??? -szadica caniba ritua...EZ AZ ÉN SZERELMETTES FIAM, KINJÁBA AZ EGEKIG GYÖNYÖRÖMET LELEM...tehát a fia, az akkadáll??? Azért lett...ÖRÖK ÁLDOZATI BÁRÁN OK BRRR...TRÖHA MINDEN ALKA LOMMAL FELÜTI A FEJÉT, VAGY VALLAGGIJA RÁ GONDÖRRR...EL KELL TENI A LÁBALÓL A A AHHH... NEM LENNI...AKADÁLYT??? -s itt van, ha te nem ölök, nem ölsz hellettem, meg én sem senki hellett... azonnyal OLLAN KECCEK LENNI MITN A MAGYAR OK ROK, ROK END? NEEE...RO ROO RRR... Csárdás matyarull...de cirály nő nő nnn... K ING VAGY LINK LANK LAKATOL... K ING = GOD, NINCSAK EGY KÉP, főleg hja jó pofa...minden ki kinba, zakrollte pofa!!! rollooo...lehuccvana a kárpit...na ketté hasadt de ugyse láttok sss...
 Fidelem, a magyarnak csak magyarsága van, mint a többiknek, s ha azt elnémitják, nyemecek leszünk, leszünk??? -más virág??? -kiinnennn...
 Nona, ha tjénleg van mindenkinek aki akar SZABAD ENERGIA ÖRÖK ÁLLAPOTROHOS IDŐKIG MEG VISSZA...??? KIK AZOK, AKIK TÖBBET KAKARNAK???
 Isten barma buuuu...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.05 0 0 1080

Zsákut x rI-zsákut de Jáccobb kuta *kutja* ugata vala wou wou wwww...
 http://wantarevelations.com
  http://www.coasttocoastam.com/show/2014/05/03
 Tessetek ide - oda lityelni, ugyanis...mindent meg lehet tudni? - na szimatolni, ha jó a szimatszerved?
 Nekem ollan döbbenetes...mint annak aki csak ez nem gondolja...pedig ÉN ADTAM AZ ÖTLETEKET...Roni -nak is, meg már előtte az öreg Bushnak (W.George, aki ténleg elhitte, hogy III. -Georga (IV.) vére cseppeg benne) hogy ha több HASZNOT -PROFITOT AKARTOK...akkor pont...na berobbantani a termelést...azaz ha nekik nincs semmi, hogy akarod lerabolni őket???
 Szóval...maga az hogy VILÁGADÓSÁG MEG JEWusa ÖRÖKRE EL LETT ÁSSVA... Sss... s hogy Roni csinált egy MINDFENEK FELETTI VILÁGRABLÓ BANDÁT...hogy az JEWusa állam meg személyi adóság???- na vegyük, hogy maga az amit ADÓSÁGNAK hivnak, az ugy sincs!!! -ellenben Ben? -Ben Hör az éllovas... na monduk, izráel se igy, s ugy nem volt soha...s maga SwÉdenborg: aki a zsidók alatt vagyh után...ollan nin!!! - miért???
 Isten birkája brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.05.02 0 0 1079

Repita Pitta a lovát ugratja... de nem a a a...Széles a Tisza... ddd...Duna...mellik szélesebb...
 http://jordanrussiacenter.org/author/scohen/
 Tegnap a coasttocoast vendége vala Stephen Cohen, s amit propogált... nincs ördög, nincs gödrög? -ellenben az hogy HIDEG HÁBORU? -egg gicsit szoritja a a a... szük a gatya?
 Pontosan nem tudom hogy hány nick -névvel irtam meg...amiket láttam, nos RUSSIA szija szija szija boyárok, megjöttem, s el sem mentem, végül is LERÁZZA MAGÁRÓL A  NAGY SARKANKIGYÓT, amit pösze hogy az Égieinkkel... ami ténleg azt hiszik egyesek... kettes??? -hogy mndent a HAMIS KÁRTYÁSOK megkártyáztak, vagy ténleg van EGY KERET (IDŐ?) ADVA...HOGY ADD KI A HALOTAIDAT, MERT ITT PONT ORDITVA FORDITVA VAN...azaz mikor begyüttünk e testbe, csak egy lehetőséget adtak: Jer temessük el, most e testet...ami ha JÉZUS??? - fel áldoztatott e -világ??? - kecckedete óta, EZ IDŐN IS, MEG ANYAGON KIVÜL VAN, amit ha végre kezdünk kapiska, lásd Pitta...iffo mufff...
 Azt hiszem, repcspitta néven is megirtam, hogy VAN KÉT NAGY SÁRKÁNYKIGYÓ...AZ ÉGBE KALIMPÁL A FEJÜK... nos ezek FÉL GÉPEK, FÉL BIOLÓGIA LÉNYEK, AKIKET...na az IGAZI ZSIDÓK??? -akiket én zsizsiknak hivok, AZAZ A ZSIDÓ VALLÁSU UGY, MINT MINDEN AMI AKI EZEN A FÖLDTEKÉN, AZ A BÜN TETŐK, BÜN TETŐ HIARERCHIA LEGMAGASABB PONTA: BÜNTET Ő??? - AKI ÖRÖK EL JÖVENDŐ, MERT SOSE VÓT, SOSE SSS...
 Tehát...együtt kellett volna...ami már elkeccke...monduk J.F.Kennedy-ék, meg monduk...én is bazztatom aztata kecckedelmet...ami IZÁEL MEG MOST MINDEN AMI FÉK -NÁTIÓK, FELSZÁMOLÁSA, AMIHEZ OKVETLEN SZÜKSÉG LENNE...A VOLT SOVJET -PIRODALOM MEG SATELITJEIRE...MEG MIÉRT AKARNÁK 1777.JÉZUSA -U.S.A. -TESVÉRI BIRODALMAKAT ELPUSZTITANI??? NA MIÉRT???
 IME, AZ HOGY MINDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT...EZ VISSZA MENN A MAGORSZÁGOK NAPORSZÁGOK KÜLDETÉS ÉS ÉS SSS... na ha igen, s ez valóság lett...MÁRPEDIG AZ VAN!!! UGYANIS AZ HOGY UNIK X UNIT VERSES -VERZIÓI AZ ÖRÖK LÉTEZNÉK -RE VAN ALAPOZVA, S HA NEM AZ LENNE...EZ LEHETNE???- NEEE...
 Ha megengeditek...akkor MÉGIS AZ IGAZSÁG...amit most... hogy elraboltak...s ehez...édes keveset irtam a Mi is vagyunk!? - de tjénleg, lenni??? --na csak az van, s ha lenne más... s orotok fokhagymás...
 Amit akarok...figyeljetek, mert mi az ELME X ESZME X ÉSZ...MEGBIZATÁSA...
 Ollan hogy HALÁL KIUT, NA AZ AZ EGY AMI NIN!!! -ÖRDÖG??? -gödrög???
 Igen, ahogy már emlitettem, KEZET NEM EMELSZ SENKIRE...BÁNTÓLAG MEG KÁRT NEM TESZEL A KÖRNYEZETBEN SEM, MERT MINDEN TE VAGY, VAGY... ETt megett a fneee...Fin Ita? -megette...
 Isten birkája beee...

repcsepista Creative Commons License 2014.04.25 0 0 1078

Szija szija szija...egy kis prófétia mia mia tia tia ti ti ti...tá tá ttt...
 Ime a hellzet, azzal hogy ölnek s gyilkolnak s rombolnak, semmire mint MOST OLLAN FEGYVERIK VANNAK...amikkel ténleg...ezt a gollóbis puck!...na lassan monduk egy bedduing törzs is, szert tehet ezekre a puszitó -machinákra... s mit értünk s érünk el vele...helletttt...
 Még gyerk voltam, s ime amira gondoltam...hogy SENKI NEM BÁNTHAT MEG SENKIT, MEG NEM KÁROSITHAT MEG...mert a közösségek nem engedik meg, nem hogy OLLAN STOBA TESTVÉR HÁBORUKAT...akkor is ha nem EURÓPAI...DE MONDUK A FEHÉR FAJNÁL VAN S VOLT E STOBBÁBBBB...nem irtam ki hogy o oo ooo...
 Azokat akik elvették a másikét...na mindenkinek még eddig megvan mindene...igen igen a közel 7 bilcsi + embernek, ugy ahogy a teste...MINDENBŐL E, KEZDVE FELESÉG S FÉRJ...AMI ÖRÖK ÁLLAPOTROHOS HELLZET...HIZ VALÓSZERÜ HOGY GYEREKÜK LETT...AKINEK ELVENNI AZ APJÁT S ANYJÁT...VAGY ELHAGYNI PORONTYÁT...illet...senkinek gondolni se lehet...nehogy TOTA KIZSAROLNI, S ÁSSATNI VELÜK EGY OLLAN GÖDRÖT...AMIBE BITTA...NEMCSAK BELE DÖGLIK, HANEM ÖRÖKRE ELKÁRHOZIK, MERT MEGTÖRTÉK, MERT HAGYTA MAGÁT...
 Szóval, hogy értsétek...AKIK CSAK...MONDUK OLLAT, HOGY ELADÓSITANI EGY EMBERT IS...na itt má má mmm...pittám, hagyd má má mmm...na nézzük, VEGYÜK IRAQUT MEG AZOKAT AZ NÉPEKET AKIKET VISSZA BAMBÁZTAK AZ ŐSKORBA...NA NEM, HANEM TOTA RONCSOKKÁ TETTÉK ŐKET...NOS MEGBÜNTETTÉK...MERT NEM AKARTÁK A MÉRGHES KIGYÓ KAKÁT...ALMA??? A FA ALLATTA TA TA TTT...
 Nincsak, ollat hogy megengedni, hogy valaki valakiét valamiét eltulajdonototta...AZT A HELLI LAKOSSÁGNAK KÉNE RÖGTÖN...NA HA AZ ILLETŐ NEM TESZI JÓVÁ, HA ÖLT??? SZÁN SZÁNDÉKKAL, MEGBIZHATATLAN, TEHÁT MENN A SZELEMI ISKOLÁKBA...AHOL MEGLÁTHJA HOGY AMIT TETT, MAGÁVAL TETTE...
 Nos, mit INTERNÁCIZNAK, AMI TOTA ÖRÖK ABCULLAULTRA ÖRÖK RÖHELY...HANEM EZEK VALÓBAN EGY RETTEGTETŐ SEGGE ALLÁ AKARNÁK IJJESZTENI BOMBÁZNI MINDEN... nincsak, akik EGY HÁZAT IS MEGRONGÁLTAK, VEGYÜNK CSAK TÉGED...RÖGTÖN FIZECC...HA TE NEM, AZ ÁLLAMI BIZTOSITÓK, MEG AZ I.M.F.???
 Na, akik ma garázdálkodnak...monduk akárhol, lehet...monduk ükRajna, maga ha FEGYVEREK MEG ARMI, PONT ELLENKECCKE...tehát a megoldás...azokat akik kárt okoztak...rögtön NÉP BIRÓSÁG ELÉ...megvilágositani őket...OLLAN HOGY MEGÖLLEK, NINCS!!!- MEG LESZEL VILÁGOSITVA, MEGISMERED A MAGYAR OK ISTENÉT...AMI MOST??? - VAGY SOHA???
 sZabadók legyünk...
 Fidelem, nincs senkinek TITKA, HA A MAGYAR OK ISTNÉNEK NINCS... szemed nitva---szemetek...
 ...megjöttem...bööö...

repcsepista Creative Commons License 2014.04.11 0 0 1077

http://www.huffingtonpost.com/2014/04/10/jesus-wife_n_5124712.html?ncid=webmail2
 MagyarHusvétra tátogató, tárogató, árrad a to, Ballato?
 Kétségtelen hogy JÉZUS IS HÁZAS... azaz mindenki aki ember, az örök Házaspár ok, ami ami itt van, ez mindennek ami Él Ő, s a léttel kapcsolatos ellentében áll!? -állna, de hason csuszó -mászók?
 Felteszem a krdst: ha a Mennyek országai bennünk, az bizon itt az UJRA VISSZASZÜLETÉS ÉS ÉS SSS...MENNYEGZŐVEL KEZDŐDIK, azaz az első a LÉLEK PÁROK EGYMÁSRA TALÁLNAK, ami ha nézzük ez ténleg János 8:44. ami ne ölj, na Jézust megölik, vagyis KIZÁRTÁK, s ne paráználkodj...NINCSAK A LATROKAT MEG HIMRINGYÓIKAT...hogy rázzák...meddig?
 Vahallogy ugy hanzik amit mondok, hogy...TE NEM SZERETED ŐKET, Pitta!? -ami nincs, azt hogy lehet szeretni??? MI VAN, NA AZ VAN, S AZT KÉNE MEGKERSNÜNK, S LENNÜNK?
 Mellesleg, EZT TUDTAM BELÜLRŐL, gyerekkoromba is, meg hogy van EGY ÖRÖK EGYTESTLÉLEK LÉLEK -PÁROM...na ma is...csak egy pár perccel előbb... először a feleségem...te két ember vagy! - na most én mondtam vissza: te két ember vagy, egyik az örök feleségem, ha nincs jelen, akkor egy sárpiahorrormia? -bisztibics!
 Csak annyit, ha most megint az a vezetőség. vak vezeti a vakkabbakat o oo ooo... ugganés, e -világ??? -sss...
 Isten barrykisbirkája brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.04.09 0 0 1076

http://www.elshaddaiministries.us/
 Bloody Moon s Blou Spanis Eye...
 Csak, érdekesség, de amit ki emelnék, hogy habraic szemmel??? - amivel nem lenne semmi baj, ha lenne???
 Az s irosghatást a mult század  s ezred végén kezdtem el... ami mikor irataim megjelentek, rögtön oda kerültünk, amit az Igazságos Matyi kora, na álma, ugyanis ha VISSZA TÉRNI AZ MAGYAR ŐSEINK UTA...most mindenkit...akkor is, megüt a guta? -na feketére föstve sereg ide s oda...jobb lett volna... na ténleg, csak VISSZA KELL GONDOLNUNK S ITT VAGYUNK!? -ami most sikerült az az álom, hogy VISSZA A RÉGI UTRA...MELY MENNYEKBE FEL VEZET!
 Ha már itt vagyok, vagyunk? - mert Mi is vagyunk!? -én hozz biggyesztem a ? -jelt, mert kérdezzük meg magunkat, hajja hajja...van itt? -ott? - valaki, mert nem ollan, hogy szinte kong az ürességtől..ami igen igen jó érzés, talán a legjobb amit itt...ebbe? - nem vagyunk benne? - na nem, s főleg nem vagyunk!? - ez a Magyar mai állás, de mégis vagyunk, csak azt...na most ha ezen irások megjellennek, akkor vagyunk, mert nem lenni, az nem mások döntése, hanem mi tudjuk, hogy vagyunk, kin, kinba, s ezért biztatjuk egymást: gyere gyere gyerrr...beee...a Magyar Ok = Jézus Ok O.K.  Magyar Testvéri Közösség- einkbe, ingbe bőgatya? -bolha?
 Na, a lényeg azon lenne...hogy van zsidó szemmel, habiru szemmel, s monduk...ahoz hogy MAGYAR SZEMMEL... na én, tapasztalatból mondom, hogy a MAGYAROK... MAGYAR OK...bennünk van, mint mindenkibe s mindenbe az OKA!? - na most vegyük hogy MAGYARORSZÁG AZONNAL RÖGTÖN MAGYAR OK? -MENNYORSZÁG AMI BENT VAN, azaz NEM ZSIDÓ MEG HABARIK MEG ROMANIK MEG MINDEN AMI LÉTEZIK SZEMMEL, HANEM OLLAN HOGY MAGYAR SZEM...RÖGTÖN MAG -ORSZÁG S MAGORSZÁGOK MAG -ORSZÁGA MAGYAR -MÁGI ÁR ORSZÁGOK...TEHÁT MAGVASOK, S ÉDENKERTESEK, S ÉDEN KERTÉSZEK VAGYUNK...na most vedd el a MAG -ot? - de a földjét, ami kié a föld? -aki megmüveli!!! na rögtön...NEKED ADOM A FÖLDET ha pamacs...na ÁBRAM??? - MIRE AZ ÉN ÁBRAM, LÁTTA??? NEEE... LÁTJA AZ ÉN NAPOMATt SAKK?
 MINDENSZEM = MAGRAVÁLLO??? HA ANNI HITETEK MINT EGY MUSTÁR MAG...???
 Isten bárána beee...

repcsepista Creative Commons License 2014.04.07 0 0 1075

http://www.apostlepaulantichrist.com/
  Magyar Husvétre Magyar -himes -hámos? -tollás... kitolás, de kitolása lássa láss lesss...
 Volt egy egy volt, hol nem volt, egy ürge, aki nyitott egy ollan topikát, hogy Kristus egyben az Antikrusztus...ami azonnal, ha az IGAZ ÖRÖK EGY MAGYAR OK = JÉZUS OK JÉZUSÁBAN LENNE ELLENTMONDÁS...na aki azt mondja, vagy összekeveri a sezlont a fazonnal, az mit lát, milt látnak zép -záp zárt??? -szemeid, ugganés ha valami ellentmondáccos...AZ AZ HOGY A MÓST HÁJ HÁJJ HÁJJ ...MINDEN HÁJJAK MEKKENTEK S FEL KENTEK KENDEK... Jabiza kendtek, kendtöte kint cüngg valla...kalampala...hogy felment a doga...
 melleccsleg háj, máj name is Hájas, mi háj, Mihály, itt ne háj, kicci kutyát... dögöt, ne cinálj! Kicc kutya nagy kutya va va vauuu...nem ugat jijjába...
 Jabbana pinutumba, hogy valaki megtiltja hogy TE MIT GONDOLHACC VAGY NEM GONDOL HACC HACC HACCACA JACCACA...NA AZ AZ ORDÖGÖD, BELE ESTÉL A GÖD -DÖRRR...VAGY BELÉd ESETT...
 Szóval az ürgét acconnal kapácsbo törÖlték volna, ha lenne...na ahocc te is kellecc hogy megdögöljenek, mig minden JEL KÉP X KÉPES??? - te képpes lennél valakit...hogy elvedd a LÉT -TÉT??? - na ha nem lehet, lehet???
 Csak aztata...azt akarom, hogy ÉN VAGYOK!!! AKIK VELEM VAGYTOK DE JÉZUS OK, MAGYAR OK = JÉZUS OK, MÁPEDIG CSAK MENNYEK ORSZÁGAI VANNAK, HA LENNE MÁS...MEGMODNANÁM NEKTEK, DEEE...
 ...Teccetek fidelni, bennünket NEM ENGEDNEK BE SEHOVA...MIÓTA...NA ARANYOZOTT CORONÁS TESTET ÖL TÖTT...JÖTTEK ÖLTEK S JEEE...ma meg már ÓLOM ÁLOM (ninc álom cak corona de ólom) CORONA...mellik döglesztobb s élesztobb...esz???
 KELLEMES ELOHUSVÉT OTT MEG ITT... na elkezdtük, Muk, uk mukk fff...
 Isten baranya im...gyüvel...

repcsepista Creative Commons License 2014.04.01 0 0 1074

Ápriis bolondja, felmászott a tronba, megkérdezte hány óra...hány óra?
 Nézzük, ha Ábrám??? - fogd az egyszülött fiadat (18 éves) eredgy a Hórem Buck hegyre, s áldozd fel...a Ábrám??? - megtette, te megtennéd???
 Ma, TOTA EZEK??? - NINCSAK A GÜLÜMBÜ, HOGY Ő VÉGÜL IS, NEM ÁLDOZTA FEL, NA MOST KI A BOHÓC, ELLENBEN A NEMZSIDÓK BEOLTÓDTAK ÁBRA??? - S NEMCSAK GYERKEIKET ÁLDOZTÁK FEL, HANEM SZÜLEIKET IS, VAGY HODD VETGTÜK FEL A JUDÓ -KERSZTÉNY VALLÁST???
 Monduk, ha van SZADICA CANIBA KÉJGYILKOSSÁG...AKKOR HA AZ EGYSZÜLÖTT...itt arról van szó, hogy ha van EGY MENNYEI MAMAATYAJÉZUS...BENNE VAN MINDENKI S MINDEN, S TOTA CSALÁDTAGOK VAGYUNK, TUATOSAN!!! NEM TEREMTETTEK, MENEK KIEMELVE, MERT GÉPEK = CZZCIBORGÁKAT TEREMTETTEK...HA EZT MEGTUDTÁK CSINÁLNI, RÁ VERNI AZ EGÉSZ EMBERISÉGRE...
 Akik EZT AZ ALAPOT, AZAZ AZÉRT HOGY LEGYÉL ÖLNÖD, KELL, S A SAJÁT FIAD -VÉRED SE TABU??? -TEHÁT HA VAN OLLAN ÉRTELEMBEN HOGY ÖL, CSAK AKI TESTET ÖLT!!! -AMI HA NINCS LELKE??? -VAGYIS ÖRÖK JÉZUS -TESÓ -KAPCSOLATOS TUDATA, AKKOR CSAK GÉP!!!
 Na...vagyük a REPTURA...hellen pinnyalatban eltünk egy MH. 370 boing, utasszállitó repülő gép...na az amcsik, akik A KUROMÁNY FELETTIEK, TUDJÁK PONTOSAN MI TÖRTÉNT...egg politika? ---nincsak, A ZSIDÓ KINDOMMOSKNAK...na sehol nincs, együttesen a NEMZSIDÓ REACTCZION BANDA, IGEN KINA -RUSSA MEG AZ ÖSSZES SZERENCSÉTLEN...NNCSAK MILLEN FEGYVEREIK VANNAK...ami van!!!
 Na, nem ezzel az eltünk repcsivel kapcsolatban, HANEM BENNE VAN A PROGRAMBA. REPCSE??? -na millio s millio -billi replika, ezek nem emberek, ha van bennük, akkor...??? -szóval TUPASZ RÉSZECSKA GÉPEKKEL -SUGARAKKAL KÖNNEN LEHET DEMATERIZÁLNI MILLIÓ STTT...BILLIÓS TÖMEDEKET, AHHH...REPCSE...MOST MINDENKI (maradt) FEKÜDNI FOG, MERT A TÖRTÉNET KÖNYVE...???
 A czzciborgák = supor intelligensek meg a a a...na a paraszt...mindenki az, aki TERMÉSZET KEDVELŐ...UGGHANÉS HA GAZDAG (gazirtó)MEZŐGAZDASÁG...AMI ADDIG MING A GÉPEK GYILKOLNAK...na palesztin = természet gyerekei = parasztok, ami vida! pisss...ISTENT JELENT, NINCSAK PALISTEN =ESZTÁN OK???
 Isten birkájajajajajjj...beee...

repcsepista Creative Commons License 2014.03.08 0 0 1073

Az oláh -ok,ÜK RAJNA??? - Boyárok fapapuc, Slavabogooo...
 Na, mindenütt a népek juhok, akik JÉZUS ÖRÖK EGYNEJÜ SÓLPÁROK, mig a kecske népek: naturalli juhok, de mivel NYILTAM BIGA MÁSOK AZ URALKODÓIK...amit megétteni csak most értettem meg...hogy AKIK JÉZUS NEM HALT MEG, NEM LEHET MEGÖLNI CSAK SZERETNI, AZTÁN MINDEN ŐVELE KEZDŐDÖTT MEG VÉGZŐDNE, HA NEKÜNK MINDIG VAN EGY UJ ÖRÖK UJ KEZDET...amit eredetileg az hogy UJ HIRESSOLYMÁR MADÁRVÁROS, MADA (MÉD) VÁROSOK...na mindenütt a BÉKE NÉPE VAGY JUH NÉPEK, MADÁRRAL VANNAK JELÖLVE, DE SAJNA ÖLVE IS, amit ténleg madárszabadság...ami ténleg nincs a JÉZUS FÉNYE TESTÜNK, ANYAGHOZ KÖTVE, mig a FORDITOTTA TOTA???
 NA A DUNAI -RAJNAI NÉPEK NÉLKÜL...A LENHAJUAK...FÉLRE ÉRTHETETLENÜL JÉZUS JUH -JAZIG FAJTÁK...IGEN MILEN SZINÜ A LENHAJ...NA MILLEN AZ IGAZI MAGYAR FAJTA...S ITT VIGYÁZI, MERT JÉZUS FIZIKAI TESTE...OLLAN TESTET FEHETÜNK FEL...NEKEM JÉZUS OLYAN VOLT MINT ÉN!!! -SŐT...MEGMUTATTA  A HATALMAS NAPTÜKÖRBE...LÁTOD??? -OLLAN VAGY MINT "ÉN" -NA CSAK EZÉRT...már régen 10 évvel ezelőtt...márt a perepuutom is régen...? -ami ezek tota HOZZÁ VANNAK RAGADVA A FEKETE SZUROK -SZUTYOKHOZ...EZEK ELKÉPZELNI SEMMIT HOGY NE ÜK ÉRTÜK LENNE...ÜK = VOLTAK, NA ITT VAN ÜK RAJNAIAK...amit a magyar ok...A MAGYAR OK = JÉZUS OK...teját Álmos APA???  -nekik is az apa...ellenberger, a mostanyi racca...ugganaz vala mint Sánta a Cirály??? szá sz sirSZájjj...amit Vladim mer...aki mer nyer...melleseg ha nekem ...de nekem nem kell fizikaki fegyver, mert szavamra...na ha anni hitetek lenne mint egy makk... muk sss...mernének makk makk makk...
 Na, a nyemecek - p oroszok -meg ükRajna stbb...NINCS HÁBORU TÖBBET...na most mindenkinek KI KELL MERJE NYISSA A SZÁ SZÁ SZÁJJ SZÁ MADÁRRR...ami most rögtön...NA ITT VAN A 666...ami ténleg rögtön NYITVA A MENNYEK ORSZÁGAI...HIZZ EGG GICSIT...FELERESZTETT VOLNA...IGEN IGEN...
 MA HALGATTAM AZ EGYIK GIZS ÜKRAN BARISNYÁT...NEM HORD HARISNYÁT...ABCULLA ULTRA SZABAD SZEXXET AKAR...NUGAT, ADJATOK EGY NAGYOBB NUGÁT...Putin 50 bilcsit akar adni a harisnyájájájájjjj...
 Abcullaultra...LE KELL GŐZNÜK A HÁBORUT MEG HABIRUSS OK, GAZÁROK TELE GAZZAL...NE AKASSZA KASSZA...NINCSAK VEDÜK CSAK...MILLIÓ SZÁMRA GYÜNNEK VISSZA A RONCSOK NYOMORULTAK AKIKNEK AZ EGÉSZ CSALÁDJÁT...ne félj most van, el kell tartani akik miat az amcsi EGÉSZSÉG KRIZIS???
 Fideled a HÁBORUK AMI CSAK 59 MENN HELLEN PILLANATBAN...NA ABCA ULTRA, AKI KEZET EMEL A MÁSIKRA...NEM CSODA HOGY MINDENKI...RETTEG DE AZÉRT HOGY NE KINOZD MAGAD...AMIT TETTÉL A TÜKÖR KÉPED??? -SOKZOROSSA ROSSA...VI DA DALI RÓZA...NINCSAK MIT KAPTUNK EDDIG VISSZA...???
 Isten birkája brrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.03.08 0 0 1072

COW? -nyet, kaukázi juhok (népek) kamukázi -hamukázi -horrorrr...harakirrrr...
  Monduk a két örökvallagok vallaga juhTurpinya TESVÉR -HÁBORUJA...na monduk ki lehetne emelni amit I. -II. vallagháborunak mutatnak be...de kérdelek, miért nincs vége??? -  s a Csendes Óceánnál...
  Azu Tóbi időkben, ollan hogy kaukázi...sose vót...hanem africai népek...na amit Magyarországnak = Körpatkómedence...kár kár jajj be Cszar...az oláhok az ukránok (U.K. Rajna?) s boyárok fapapaucsba járnak...jajj jajj...fapapucsba járnak...
 Na, amit Körpatkómedenece...ABCULLAULTRA ÉBENFEKETE IZRÁELI FAJOK KERITIK HATALMUK U.K. MAKK MAKK MAKK...S A FRIGYLÁDA ELŐKERÜL...S A KIVÁLASZTOTT ÉBENFEKETE FAJ, VALÓBAN KIVÁLT??? -S TOTA OLLAN KÓ SER CON ZUMMA ZAMBI URALOM...na ez lenne az a vég...mikor...na csak röviden...mikor ez a RÉSZE AZ ÜRNEK...belesodródik egy ollan Tejutunos örvénybe...ahol örökre eltünt??? - azaz ...akik MÉG VALAMI OKBÓL ITT RAGADTAK MAGYAROK...azokat ÁT HAJÓZTAM AZ IRTÓZATOS SODRÁSON A TUL OLDALRA!
 A megoldás...TOTA SZABAD SZÓLLÁS S CSAK AZOK AKIK MENNYEI BÉKÉRE TÖREKEDNEK, S NINCS OLLAN HOGY MÉGEGGZER A JUH -NÉPEKET...IGEN IGEN FEHÉR S FEKETE TARTKA...juh fajta...meg ne fogd a frakát beee...
 Na,  A NEMZETEK FELLETTIEK...AKIK VALÓBAN EGY...HOGY IRÁZELLELL...AZAZ JEWusa -gazárRUSSA??? -IGEN DE EZ A RUSSA...MONDUK JEWusa...már szines, meg U.K meg a francosok...ami Isten ments hogy FAJI MEGKÜLÖMBÜZTETŐ LEGYEK...mert ami számit: BOLDOGOK NEM DÖGÖK AKIK MENNYEI BÉKÉRE VÁGYNAK...NA MOST NEKÜNK IS KELL...HOGY HANGUNK LEGYEN...NA MOST MONDUK...
 Akárkivel beszéltem eddig...SENKI SE HISZ MAGYARORSZÁGUNK ITTENI...NA A KÖRPATKÓ MEDENCEI HONOS HUNOS NÉPEKNEK A SAJÁT ÉRDEKÜNKBE EGY HANG KELL LEGYÜNK: JÉZUS HALLD SZIVÜNK KIÁLT...DE MOST VEGYÜK: HA JÉZUS NEM BESZÉL...NA AKIK LÁTJÁK JÉZUST, AZ IGAZ JÉZUST, NEM AKIT EZEK FEL ÁLDOZTAK...NA AZOK MÁR EL VANNAK VARÁZSOLVA FEKETE MÁGIHÁSS LÁSS...ÁLTAL!!! -KIVÁJTÁK A SZEMÜKET IGAZ MÜ??? szem -szemetek pilla pilla sss... le...
 Szóval...monduk ténleg hihetetlen...de nézzétek bele a BIBLÁBA...HOGY A SZÁJUKBÓL KÉT ÉLÜ KARD GYÜN KI...CSAK EZ VAN!!! - VAGY HA NEMGYÜN KI...???
 Már leirtam, OLLAN BORZALOM HÁBORUK JÖNNEK...AMI AMIT LÁTTAM...TALÁN AZ EGY KEGYELEM, VAGY EGYETLEN MEGOLDÁS...HOGY...NINCSAK, FÉLTED A HUS ODA, NA AKIK MÁR MEGROHADTAK...PÉNZESEK, MIT GONDOLTOK TEK TÖKKK...
  Ha te hallottál már KÉT ÉLÜ KARDOT...KÖSS F FF FFF...MERT NEM AMI BEMEN...HANEM NEM NEM ...BETEGSÉG HALÁL...AHHH...
 Isten juha juhuhuhuhuuuu...
 u.i. B.Pesti eggezség? - igen igen Körpetukrajnank vissza...mint Okra  krém, ...seggecckrém???

repcsepista Creative Commons License 2014.03.04 0 0 1071

Jönn jönn jönne...a bika...nincsak az aranybikát? - meg a MacHi hi hi hááá...
 Eggáltalán, nem viccelődök a Messiá áh? -ami ha KIRÁLY OK KIRÁJAJAJAJAJJJ... monduk az állatok királya??? - az oroszlánra mondják, de tőlle is van erősebb... na meg Juda Oroszlán???
 Kétségtelen, ujabb ÁLOM -LÁTOMÁSOM alkalmával...EZ A VILÁG RÖGTÖN JÁNOS 8:44! AZ ŐRDÖGGEL AKI HABURUK -GYILKOS A KEZDETTŐL FOGVA...NA ITT KEZDŐDIK AZ A FOG ALOM ALMA...HALÁL, DE AHOGY A HALÁL AKIT MEGÉRINT...AZ MEGHAL, UGY AKIT AZ ÖRÖK ÉL -Ő, IGY CSAK A KÜNSŐNK, AMI HALOT??? - na kérdezd meg a kezed, ki vagy mi mozgat, mert rögtön, van feltétlen reflex is???
 Itt azok az események...amiket évekkel jó előtte...még a NAGY VERES SÁRKÁNYKIGYÓ A FEJÉT..MAGASAN AZ EGEKBE HÁ HÁ ROTTY...s itt két esély van...
 IZRÁEL S ÜBERÁLL ÉL S VILÁG ELIT VONAL...FEGYÜK FIGYELMBE, ABBA A PINUTUMBA HA LEÁLLT AZ ÜTEM??? -lásd a NAGY VOLT VERES SZUKA VAGY SÁKANKIGYÓJUKAT...nincsak JUK lesz a hellükön, ha ha ahhhh...
 Ahogy a SZIVJET VERES VÉRED DÖGURALOM BEROTTYT, UGY JEWusa -nak is, azaz AKIK A KIGYÓKAT LÉTREHOZTÁK...AZOKAT MIKOR AZ ÉGIEK A KIGYÓKAT MEGSZÜNTETIK...még JEWusa most pótolná a ketőtt...DE NINCSAK, NINCS ELLENSEG...ami monduk a kis KIIRTAND NÉPEK, PRÖCCÖGNI MERNEK...na pösze hogy ismét VISSZA A KÉT KIGYÓ BÜV ÖLETÉBEN AZ EGÉSZ JUHÁLLOMÁNOK...
 De...ami valóban...hogy MONDUK AZ OROSZOK...NEM SZOVJET BALAKOK TÖBBET...s vegyük...HA VALÓBAN AZ OROSZ NÉPEK...amitől... tegyük fö...
 E VILÁG EGY OLLAN HOGY AHOL KECCKE VÉGE??? - tehát sose kezdődött el...igy azonnal vége??? -ami vegyük hogy akik ÉL Ő S ÉL ŐK, CSAK AZOK VANNAK A 333...DIMENZIÓKBA ÓLBA MOST RÖGTÖN AZONNAL...MIG AKIK NEM...AZOK NEM LÉTEZNEK, VAGY EGYMÁST IS ÖLIK S ESZIK???
 Szóval, VAGY U.S.A. TALLPRA, AMI IZRÁEL S MINDEN AMI HALÁL KATLANOS MAUZÓLEUMOS TÖRÖLNI, AMI NEM AZT MONDOM, HOGY EGY EMBERI FAZONT IS MEGÖLNI, VAGY LIKVIÁLDNI, AZ PONT IZRÁEL MAGÁVAL RÁNTANI AKARJA...MI A SÁMSON LÁNC AKCZION -REAKCZION??? -TEHÁT VAGY MOST, VAGY SOHA, TEHÁT AKIK IZRÁEL ÜBERÁLL...AZOK...ahogy akkor leirtem, VALÓBAN ARMEGGEDONNÁZÁS...AZ UTOLSÓ ORGAN LÉTÉIG!!!
  Mellecsleg, ha azt mondom hogy a BETEGSÉG S HALÁL AZ ELLENSEGG...akkor már az vagyok, hanem ollan nin...hogy annyi sziv, hiába onta vért...
 Isten juha...juhuhuhuhuuuu...

repcsepista Creative Commons License 2014.02.28 0 0 1070

Elősző - élŐ szól, a betegséget -elmulást =halál kivánságot mekk ke előzni, ezért jó mindent számit áss...na mire számoltok ...5-6-7-8...
 Nemcsak Magyarországunkat kat-vágták le mint a nagy tőgyfát, hanem a dökere...teccek látni a makk makk makkk...
 Ahoz hogy IZRÁELI TRONNAL EGY ABZULLU ZAMBI VILÁGURALOM...gondolkoz, EMLÉKÜKET IS TÖRÖLNI...ami...nagyjából ott vagyunk? -vagyunk?
 Amit leirtem évekkel ezelőtt...hogy JEWusa??? -na azt is ugy mint a Másik SarkanKigyót...szét lesz szedve...hogy miért huzzák ki Agfakbol a jatonaságot...mert hellen pillanyatban ugy a ruszkikkal mint kina, le akarnak számolni...azaz ha vissza mentek...vagy USA A SZABAD OROSZ -ÁLLAMOKKAL ÖSSZEFOGVA...fidelem, nem vagyok senki ellen, de irtam hogy az ELKÉPZELÉS: ABCULAULTRA EGY TOTA OLAN KONTROLL, AHOL VALÓBAN TE AZT TESZED MEG GONDOLSZ, AMIT ŐK INDUKÁLNAK BENNETEK, AMI TÖBBSÉGBAN MÁR AZ VAN!!!
 Hogy ne szaporozzak...zápor, it tjó nagy zuhik lesznek, már vót...szóval vagy ENNEK A ÖNGYILKOSSÁGNAK...AMI VAGY VALÓBAN EGY IZRÁELLEL A TRONON...VAGY AZONNAL, A BIBLIA IS IRJA TÖBB HELLEN, CSAK IZRÁEL UTÁN...MERT IZRÁEL UTÁN??? -ami abcaultra ténleg vagy van ÖRÖK LÉT...na akik nem merik még feltételezni sem...azok már trotty...
 Értem, ha van ÖRÖK LÉT, AZT RÁERŐZAKOLNI SENKIRE SE LEHET...
 Isten juha beee...

repcsepista Creative Commons License 2014.02.28 0 0 1069

Mi van, mi lesz, lett...mi voltunk? - ti lesztek?
 Bitta hallottátok akik hallgatóztok? - hogy ollan hogy Magyar ok országa, tote felszámolása lássa...
 Csak röviden, ugyanis MÉG LESZ, MÉG JÖN, JÖNNIE KELL??? -aha aha aha...n aahoz legalább 1 pár Isten de MagyarIsten Magyarjának csak büfögni kellene...ugga Istenetek országa bennetek, kezetekbe adtam tam tam mmm...
 A NAGY VÁLTOZÁS AKKOR, MIKOR MAGYARORSZÁG EGYESITÉSE...EZ A FÖLDI S FIZIKAI ELKEZDŐGÖTT...MICOR??? -APÁM, TE BIROD A STRAPÁT...?
 Szóval, Ukrajnaát...Russahoz közelebb fele Russához, most Magyarországot tota meg akarnák szüntetni...Ukrajnához csatolni!? Dunantul...???
 Cak azért...ha mindán az ingem...gatya?
 Isten barma buuu...

repcsepista Creative Commons License 2014.02.22 0 0 1068

Világ vége, kendbele...
 Mindenki magából tud csak kiindulni vagy dülni, részra hajj hajj hajjj...hajja? - az égnek áll?
 Monduk...én LÁTÓ vagyok, akkor is ha álom -látó, mint a Biblos iratokba =Hitiratokba...akik a jövőt akarták volna! -smirna! -smirglizni?
 Hogy ez mi, próbáljunk meg ebbül kiindulatoskodni ni ni ni...
 A világ vége...ennek az PÉNZ -SZISZTÉMÁNAK A VÉGE...amit nagyon durván...A MAGYAR - VÉRSZÖVETSÉGES (JÉZUS -IMÁDÓK) -VÉRTESTVÉRISÉGES TÖRZSSZÖVETSÉGNEK VÉGE LETT...A KIRÁLYSÁG NYÉLBE VERÉSÉVEL, AMI ANNAK A VILÁGNAK VÉGE...SŐT EMLÉKÜKET IS TÖRÖLNI, MERT MINDEN EMBER EGYENLŐ...s hogy ez van, azt azzal, hogy a JAVAKAT TÖBBET S TÖBBET TÖBBET TÖBBET..TARTOTTAK MEG MAGUKNAK, AKIK FÉNYÜKET =MAGYARSÁGUKAT VESZTIK...ami bekövetkezhetett idegen házasságok...ami cócerin az vala...AZ IDEGENEK BEÖZÖNLENEK...S MOST ŐK BITTA NEM MAGYAR OK...TUDJUK???
 Nézzük az U.K. -ANGLÓ -IZSÁKSON - VILÁGURALMAT...ami JEWusa tota angol gyarmat maradt...az egész NAGY FÜGGETLENSÉGI SZABADSÁG HACC...SZEMFÉNYVESZTÉS SE SSS...
 Szóval...hülyeség lenne ...nem eggenest őszitén egymásnak a nyelvére nem beszélni...AMI MIATT...na vegyük...csak legutóbb...az ÁLMOS KIRÁLY AKADÁMIA ELŐADÁSON VALÉK...aholabcaultra TUDJÁK akik KIRÁLY PÁRTIAK, hogy az hogy MAGYAR...??? - na ha észre vetéttek...főleg akik először bukkantok rá ezen irásokra...(ne haragudjatok...volt még a régi bruggósok közt...na akiket elmosott a CSunyami??? - akkor az ország 3 . legnagyobb embere...beleolvasott az irásaimba, s elvitte a mentő...mikor visszajött...megint...na valaki...igaz vala!!!) csak ÜNNEP RONTO ...ami n azzért...még mindig vannak akik...fitymások nem egészen mások???
 Hogy ki a magyar...NA HA TE AZ VAGY...AKKOR MOST AZT...MAGAMNAK CSINÁLOM, S SENKI NEM CSINÁLHATJA MEKK HELLETTEM... S ITT HA AZ IDEGEN...NINCSAK, A MAGYAR ISTENNEK MEG SZÜLEINKNEK MEKK KELLETT HALNIOK, MOST ŐK MINDENT MEGCSINÁLTAK HELLETTÜNK... SAJNOS A SZÓ ZAROS ÉRTELMÉBE, GYEREKEKET IS!!!
 Szóval a gyerekeink...én is IDEGEN VOLTAM A SZÜLEIMENK...a rendszer gyereke akartam lenni...na a fiaim is...ráadácsu...ugyanugy ahogy Édesanyám...mennycsak...legyél NAGY MUFFTI...mig Édesapám...engem választol vagy ezeket...ami...NA MINDENKI SZERINTEM AKI EBBE SARBURÁBA UGROTT...SZÜLETETT...ELEINTE TOTA FÉRGEK...na mit gondoltok...azért mert...NA AZ IGFJABB FIAM...FÉRGEK VAGYUNK (KIGYÓ) AKIKNEK KEZET -LÁBAT GÉNEZTEK (GENYO, ENGENNEERINGEZTEK KIK???) mit csinálnak a férgek...addig rágnak, ha tudnak mindent, ha nem ébredt fel bennünk mi? - ki?- jól nézünk miki???
 innennn...
 csak bele keccke...keccke? - mekkecke neee...s amit akarok, hogy pontosan megtudhatjuk...hogy mi lesz... lesz ami lesz???
 Isten birkája...mindent kibir na na nnn...

repcsepista Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1066

Földből feljövő jövő bölény...Jön már a bika...ütü samu ütü...
 Jappán pibi jumi jamambooo...
 Szó van a biblába...hogy VÉGÜL IS, A SZÁJÁBÓL KÉT ÉLÜ KARD GYÜN ELŐ...s meg van oldva a gardiJEWusa como?
 Tota a leg Ördöggösebbek kezében...na én első HELLRE  a HATALAMI LÉTRÁN...a TUDÁS X TUDATÁST teszem...s kérdés, hogy AKIK A VILÁGHATALOM LÉTRA LEGMAGASABB FOKA, AZOK TUDTÁK MI LESZ???
 Tehát ha egy hozzám hasonló kezében kerülne EGY VILÁGHIRADÓ ÁLLOMÁS...akkor nyiltan -őszintén s minden FÉLELEM KIZÁRÁSA...kellen hogy MINDENKI HOZZÁ SZÓLHASSON...HOGY HOGY LEHETNE MEGAKKADÁLYOZNI...
 Ime egy kérdés...itt van EZ A CSODA KIS GOLLÓBIS AMIT MI FÖDNEK NEVEZÜNK...na most itt vannak...monduk az állatok nem jelentenek veszélyt...a Föld...itt beszélhetünk...hogy egy esetleges THERMÓ -GEHRMÓ... S MOSTMÁR VANNAK OLLAN FEGYVEREK...SUGARAK S MAGASREZZGÉSÜ VIBR ÁTOK..AMI NEMCSAK A FÖLDÖN A BIOLÓGIA LÉT...HANEM BIZON A FÖLD PUCK..KÖNNYEN SZÉTROBBANTHATÓ!!!- s ezek után, te egyet ezen lények közzül...ha lenne máshol is létezés...na itt nincs tudatos létezés...hanem ami ELLENTÉTE LENNE???
 1953 s a Nagyecsedi lápon...Ecseden voltunk...vettünk e fél kenyeret meg egy májkrémet...meg Édesapám vett egy...kis kést: made in Kina! -s mondja, ha lesz még egy esély...akkor Kina esetleg...s ezt a kést meg emléket...őrizd meg fiam, tegnap adtam a fiam a kezébe a bicskát...kina? -na Kina még...???
 Kina erősen fegyverkezik meg monduk...rövid időn belül megtudja duplázni a lakosságát...JEWUsa??? - mellik lukba tegyenek...most kénytelenek FEL ATOMARSZENÁZNI A JAPPÁNOKAT...OK??? -tehát...na tegyük fö, mennyi és millen pusztitó erejü ATOMARSZENÁRA TEHET SZERT...monduk elől izráel? - mert az egész földkereksegge...miattuk fegyverkezik...vagy vegyük azokat az országokat akiket le kell irni? -kezdődik Magyarország s nyemecek...meg akik nem rendelkezhetnek ÖNVÉDŐ FEGYVEREKKEL...tregyük fö, MI IS SZERT TEHETÜNK OLLAN ATOMARSZENÁRA MIKOR...nem feltétlen akarjuk 1000 -zeresen felrobbantani a földet, csak 10 zer, ami most MI RENDELKEZÜNK TOTA ABCULLAULTRA MAGUNKKAL...na most SENKI NEM JÖHET BE, KÖZZÉNK, CSAK AKIK HAZA JÖNNEK...MERT HAZA CSAK OTT VAN...
 Szóval...ITT ABCULLAULTRA A TIZTÖRZS .SZÖVETSÉGES MAGYARORSZÁGOK = MAGYARENNYORSZÁGOK...NA MOST CSAK EZ A MEGOLDÁS VAN!!!
 Nincsak... addig nujtózkodd...meddig...mig abcullaultra...csak...egy gyerek mindenütt ahol SZARDINA A GÖBÖGÖN...tisza viz s levegő meg DÜMÖLCS ZÖDSÉG ERDŐK...MEZŐK SEJEHAJJJ...na most ezt csak az ÉGI KAPCSOLAT...ami ollan mint a SZABAD ENERGIA...INGYENES???
 Isten juha meee...
 .ui. soha nem éreztem magamat kisebbségnek amcsiba sem magyarországon mert a NÉP...A NÉPPEK A NÉPÉRT...igy ha egy igaz magyar gyerek lenne...maradna csak...akkor is ÖVÉ A KÖRPATKÓMEDENCE...ollan hogy kisebbség...meg bármi idegen...???-siccc...

repcsepista Creative Commons License 2014.02.08 0 0 1065

Jojósok! -megráznuk a jojónkat...hátha leesik valami...tantusz?
 Mellesleg...erősen figyelmeztetve vagyok...azoktól akik a BAL -OLDALLAMASOK...amit ha nem veszek figyelembe...akkor törlik amit...monduk...tapasztaltad -e eee...hogyha az Őrdögöt a falra festik, megjelenik, de mi van ha...monduk A CORONA ELŐTTI MAGYAR -TESTVÉRISÉG, NA EGÉSZ A CORONA CORUPTA CORUPCION BANKDA...JUDÁS BANDA MEGKORONÁZÁSÁIG...MONDUK közel beszélhetünk...A MAI EURÓPA S ÁZSIA MAGYAR -TESTVÉRES -MENNYEI -BIRODALOMRÓL...amit Santa Pitátkok...mind a mai napig...EMLÉKÜKET TÜZZEL -VASSAL IRTANI X TÖRÖLNI!?
 Eddig mint érzés...abcaultra éreztem hogy a Szovjet -Onion egy rohasztó -olvasztó...elsőrorban a Magyar Okot, lett hivatva törlni, ne feledjük. adjatok 10 évet...ugyanis megszüntetni Yaltában: MAGYAR (VENGRIA) KÉRDÉS VAGON KÉRDÉS ÉS ÉS ÉS...na abba nem fognak belenyugodni egyes országok népek, s adjatok 10 évet...hipp hipp hoplaaa...1956???
 Cóval veszitek a laput, s ugy hogy nincs éle...a botomnak, ugganés Bécsbe...bot a párja??? -igen igen szomoru...TÉNLEG MINDEN NÉPEK KÖZT, LENT A FEKVŐ -FETRENGŐK VAGYUNK...MÉG MINDIG DULL AZ ÁRULÁS...nos mikor MEGKORONÁZTÁK A CORONA ORZÁGA??? -AZAZ HÜBÉRI URAK = MINDEN NEMES, AKINEK LEHETETT BIRTOKA CSAK IDEGEN SZELLEMÜ -LELKÜ, S FŐLEG IGEGEN VALLÁSU... ne feledjük hogy az UJ WALLÁS...hosszu ideig...latin liturgia...hogy ne láss tót, vakulj magyar...HIZ ABBA HOGY A  MAGYAROK ISTENÉT FELÁLDOZNI, LEFEKÜDT HOGY SZADICA -CANIBA KÉJGYILOKKAL PASSIONÁTHA...ebbe ma se, sem egy magyar sem aki ember...na itt van HOGY VANNAK NEHEZEN ÉRTHETŐ DOLGOK...DE KEZET EMELNI AKÁR EGY JÓSZÁGRA IS, OK NÉLKÜL = HALÁLOS VÉGLEGES MEGBOCSÁJTHATATLAN BÜN, AZ ILLETŐTT TOTA ÁTVETTÉK A LEGMÉLYEBB ALLANTOS ERŐK!!!
 Na, hogy legyen jó s láss!? -addig felemelkedés...valóban MI VAGYUNK MINDEN NEMZETEK KÖZT A LEGUTOLSÓK..csak nézzetek vissza az ÖRÖKÖS SZABADSÁG HARACAINK...ami VILÁGOSSÁG = JÉZUS ISTENÜNK VILÁGOSSÁGA -SZERETETE TETTE...IGEN JÉZUS SZERET BENNÜNKET, MEG KIVEZET EBBŐL AZ ELLENSEGGESKEDÉSBŐL...MIKOR MAGYARNAK NEMLEHET ELLENSEGGE...HA LENNE...
 Szóval, MOST MEREM JÓSODORNI...ADDIG MIG A CORONA ELŐTTI MAGYAR TESTVÉRISÉG NEM TALLPRA...mellesleg nem az idegenek, hanem akik bent idegenné váltak, s meg hason láss...nincsak...
  Putin belép az egyik terembe...mindenki rögtön tallpra s tiszteleg hajbókol, kivéve egy amcsi...akire ránéz Putin, s kérdi mi van, én Putin vagyok, Russa elnőkéje...van szerencsém, de ülve marad...
 Mit akarnak az IDEGEN AL DE ALL??? -ZSIDÓK A CORONÁVAL???
 A CORONA S KIRÁLYSÁG = TEST -LÉLEK RABSZOLGASÁG...NINCSAK GBAZÁRI ÁT???
 NACCÓVAL ...MAGYAR ISTENÜNK, ÁLD MEG A MAGYART...S MAGYAR KERESD A MAGYAR TESÓDAT, CSAK AZÉRT VAGYUNK...NINCSAK, MIRE LETT EZ AZ IDEIGLENES ...HOGYHA NEM VAGY F FF FFF...DE EGYÜTT, S HA NEM...EGYBESÜLÉS SSS...
 Isten barma...buuuu... van az Istennek barma???

repcsepista Creative Commons License 2014.01.31 0 0 1064

AGYRÉM, vagy hasmenés és és és.
 Érdekes gyerek, aki érde kessé akarná tenni a bibliát, meg kétseggtyelen hogy...DEEE...a borzalom, hogy EZ EGY ELŐBB VAN, MINT NEM LETT VOLNA...VAGYIS MÁR MEGDÖGLÖTTÜNK, LŐTTEK, VAGY HARANGOZTAK...na csak azoknak járja: HAGYJÁTOK HOGY A HALOTAK ELTEMÉSSÉK HALOTAIKAT...ami elég hogy JÉZUS??? - ABCULLAULTRA ÉL!!!-TEHÁT AKIK LÉTREHOZTÁK A BÜNTETÉST = SZADISTA KINZÁST -KÉJGYILKOLÁST EZZEL A BETEGSÉGET...na mikor a kinod ellérte a tetőfokot, kivágtja idegrendszered a  taccsot, nem kivánnád a halál??? - s mi az??? -azaz NE KINOZZATOK TOVÁBB, MEGADOM -ADTAM MAGAM, JÉZUS LEFIZETTE AZ ÁRAT...STBBB...TBBCCC...egy ollan ÓHSRÉBER DUMA...na mig A GADAGOK AZAZ ARANYBORJUH - PÉNZIMÁDÓK =CUPLERÁJOSOK -ORGIÁSOK...Sodoma -Gomora elmaradt...mert azok is csak áldozatok valának szegének mekk mekk mekk...ki nem???
 A büdös rohadás...először is JÉZUSNAK MEG KELLETT HALNIA...s ráadásul abcullaultra ez a a a...UGG A SUPER ULTRA TUDÁMONYOS KIVÁLASZTOTTSÁG...nincsak, leirtam rögtön... 40 évvel ezelelőtt, egy Argentiniából jött...nem hivta magát papnak...elszőlta magát, HOGY JÉZUS ÉL, S SENKI SOSE KÖZEL SE...JÖHET, AKI CSAK ÁLDOTT JÉZUS, ÁLDOTT AKI JÉZUS NEVÉBEN JÖN...nos azonnal menesztik...NINCSAK KIK AZ IGAZI KIVÁLASZTOTTÁK ...HANEM A KJÉGYILKOS -ARANYBORJUS -PÉNZIMÁDÓS...NINCSAK 700 FELESÉG MEG 350 HÁREM ÁGYAS...NEM EGY ÓRIHÁZ CUPLERÁJ...MOST ANNYI...HOGY TÉNLEG ITT A VILÁG VÉGI...NEM, ANNAK ELLENÉRE HOGY MULTI SZEXXX...TÖRVÉNYBE LÉPETT...PRÓBÁLJA VALAKI KRITIZÁLNI...AZAZ MIÉRT NEM A FÉRFIT FÉRFI HORMONNAL KEZELIK, MIG A NŐKET NŐIVEL...ami ennyi az egész HOMO -MITOSZ???--nincsak, NEM -E MINDEN NEVELÉS KÉRDÉSE???
 Szóval, RÓLLAM RÖGTÖN TUDTÁK, A NAGYMAMÁM KÉRT EGY HALHATALAN GYEREKET...AKIT NEM LEHET MEGÖLNI, NA NEM A TEST...HANEM AMIT HISZEL, AZ VAGY!!! - HA VESSZÜK, AKKOR MÁR MIELŐTT E -WILÁG VALA, TUDTÁK OLVASNI AZ AGYAD HULLÁMAIT...MEG AZÓTA...HISZ A HITEDÉRT...ÖLNEK KRUCZIFÁZNAK, HA TE NEM HISZED HOGY JÉZUSNAK MEG KELLET HALNI, MEG SZADICA KANIBA KÉJGYILKOSRITUA -PASSIONÁTHA...na ezt nem fogják engedni...mig NEM TOTA EGYENLŐSÉG, AMI NEMZETI TESTVÉRISÉG, NINCS SENKINEK TÖBBJE, MINT ESZE???
 Értem, ha azt irom, igenis mikor a nyemecek csak pénz, ami tupasz a kereskedelmi forgalom -szükséglet lebonyolitása természetes, KÖZBE AVATKOZÁS NÉLKÜL...na HA AZT MONDOM NEMZETEK TESTVÉRISÉGE...ez lett volna U.S.A. is, csak elrabolta a róka???
 Itt van a gyerek, nos AKIK ÁRNYÉKLÉNYEK = ÁRNYÉKSZÉKEK -KIRÁLYSÁG...EZEK MINT FÉNY NÉLKÜLIEK, HIZ EMBER EMBER S ISTEN ISTEN, CSAK KÖZVETLEN KAPCSLAT VALA...
  Debiza... részemről...nincsak CSAK NEMZETI VAGYONOM, S ITT KIMONDOTTAN MAGYAR OK = JÉZUS OK NEMZETI VAGYON...S EZT is ODA TETTEM BE...NA AKIK MÁR PÉNZ...AZOK A CUPLERÁJOSOK MEG ORGIÁSOK LÁSDDD....MÓRÉ HETYEKE ...AZ UR CZIONBA TRONOOO...
 Isten barma buuu...
 ...nincsak, engem nem azért...mert nem volt mit ennem, hanem ma is...rögtön megölnének ...akik közvetlen ismerőseim...mert AMIT TESZEK, AZT JÉZUSUNKNAK AKI MINDENT A MAGYARHAZÁM JAVÁRA...EGYSZER ÖSSZEGYÜLIK... Majd ha a tündöklő...
 Értettek, NINCS HALÁl!!! -EZ LETT...A VÉGE, HA A VÉGE JÓ...

http://www.paulmcguire.org/

repcsepista Creative Commons License 2014.01.29 0 0 1063

State of the Union Address...ex -pex ez lett az lesz, lesz ami lesss...coresz amoresz...
 Barack elmondta a mondókáját, aminek semmi de semmi köze a valósághoz, ugyanis TOTA PÉNZIMÁDAT MEG PÉNZ -DIKTATURA VAN, AMI SOHA...
 Ha lehet a legegyszerübben kéne megértenünk magunkat, egymást meg most az IDŐK SZAVÁT, SZAVAK VAKSZA VAKSA -BAKSA...na ezek nem Jézus sebébe akartak nyulni, hanem zsebébe? -monduk akarták volna az az ERŐT, AMIT MA IS AKARNAK, S TUDHJÁK MIT AKARNAK??? POWER IN THE BLOOD? -TI MEG EGYÉTEK MEG A KRISPI HUSÁT? -NYERSEN, NA MEG IS SÜTHETED, VAGY MI AZ ÁLLATOK HUSA? Dózsa is juh volt? -érdekes, neki se volt kivánatos a husa, hanem gyerekeivel s közeleivel etetik? -na monduk pörkölt vagy pcsenye mégis, hus, sült vagy koffolt, passionátházzott? -mellecsleg csak érzékeltetni akarom, elhinnétek, hogy...s kérdem, van lejjebb...Lejjebb emeljetek lejjebb...na Sodoma Gomora? - mennünk országai?
 Talán MI MINDIG A JEWISH STATE MEGETT VAGYUNK, deee...Palestina??? - sose leszek a magáé é ééé...na eddig, minden ami a Jewish state...nincsak Róma, pedig Róma volt az utolsó...FENEVAD, s hol van? -de rögtön, hol vagyunk, hisz TOTA NEKÜNK KELLENE...na figyeljétek, mert senki eszébe se juthat: kuromány, by -for -trhu te people, TOTA A NÉPEKNEK KELLENE HOGY ABCUULTA TOTA URALKODJON A KORMÁNYA...AMI OLLAN NINCS, HANEM KÉPVISELŐK, ha már mindenáron miniszterek = PAPOKNAK, INGYEN KELLENE OSZTANI AZ ÁLDÁST!!!
 Nincsak, VAGY ÖRÖK LÉT, VAGY NINCS!!! - KÉRDELEK, MI AZ AMI MEGMARADT??? -MIKOR SEMMI, AZ SSSS....ERRE JÉZUS KÜLDÖTTEK, MERT MINDNYÁJAN AZOK VAGYUNK AKI: NYISD KI A SZEMED, S KÖVESS!!!
 Figyeld meg, kik azok akik JÉZUST ÁLDOZZÁK, AKIK PÉNZBEN GONDOLKODNAK, NA MOST AKIK PÉNZBEN GONDOLKODNAK, AZOK ELŐBB ELKÁRHOZNAK, PRÓBÁLD KI, MERT...nincsak, a feleségem: próbáld ki, ha te akárhova a TŐZSDÉRE beteszel csak 1 centet is, az a TŐZSDE tönkre menn...NA MOST, EGY BITTA OLLAN 10 + ÉVE KÉMIA NAGY TRÖSZBE SZÁLLTUNK BE...AMIT NEM LEHET TÖNKRE TENNI, MERT MAGA AZ ÉRTÉK...TUPASZ ÉRTÉKE FEDEZI A BESZÁLLÁST, AMI EGY ÉV ALATT TÖNKRE MENT, A VEZETŐSÉG KIRABOLTA...S MEGSZÖKTEK A PÉNZZEL...s amit irok, igaz, mert VAGY EBBE A VILÁGBA VAGY, VAGY ABBA!?
 Na JEWUSA...mint minden OLLAN LÉTESITMÉNY...AHOL A KIVÁLASZTOTTAK...nincsak nem kell Jewish state...mindenki tudja kik a HÁBORUK KEZDETE S MIKOR LESZ VÉGE???
 JEWusa galyra ment...ugganugg mint JEWRUSSA...ma már csak hörgés csak...

repcsepista Creative Commons License 2014.01.17 0 0 1062

http://www.williamhenry.net/
 Keressetek, kutassatok, zörgessetek...mint Zinger a varógépet zrzrzrzrrrr...jujjj...az uj ujujujujjj...
 Villiajamot mr többzör...bekkantittottam...nak nak nak...na ma Denis Prága a drága...ismerem személyesen, voltam a házába...na akkor egy nagy -zsidónak dolgoztam, s azthiszem leirtam...ugyanis vitakoztak...hogy hogy fognak kidurrantani...az egyik PROTESTÁNNAL...aki azt mondja, hogy ő nem jewoodos Christijány, na most nem mindegy...
 Tessetek figyelni, mert rögtön minden KISÜL, ELSÜL, ugganis HA JÉZUS: NEM EBBŐL A VILÁGBÓL VAGYOK??? - AKKOR MOST MI VAN??? -tehát a zsidók nem ismerhetik,mert ŐK BUGA ANGYALOKAT IMÁDNAK...NA MOST MINDEN VALLÁS, MELL ÁLDOZ, AZ EGYMÁST IS ESZI???-falljah jahhh... 
 Nona, ha te ténleg JÉZUS FÉNYÜ -VÉRÜ VAGY...akkor a te husod se, meg amit karattyolsz...NEM KIVÁNATOS, s rettegnek tőlled...figyeljetek...AZ EGÉSZ juhTurópenya...na Jézus mennn...Hiressolymár vára utcáin, s a DÉMONOK S DÖGÖK -ÖRDÖGÖK ICCKOLNAK, HAD MENNÜNK A DISZNÓKBA...AKIK (amik) rögtön a szakadárkba, meg ha belemennek azonnal megdöglik a disznó, s figyeld...AZ EGÉSZ JEWusa...aztán ahogy mondom juhTurópenya...Ázsia---talán az EGÉSZ GOLLÓBISRÓL...KI LETTEK SZORITVA...tehát EGY JÉZUS TESTVÉRE...DE EGY NEM ELÉG...HANEM HA KETTEN...S INNEN GYERTEK ÁT...A MI IS VAGYUNK? - DE VAGYUNK, S UFOK??? - NA wEBERLE SZERINT, NEM KÉT SS???
 Az egész föld lakossága meg van rakva démonokkal -dögökkel, NA AZ ŐRDÖGÖK...azok a WACHEREK??? -nincsak, minden moccanatodat...uge nem csak az U.K. NA HA VAN WACSINGA -MÓCSINGA BUNGA BUGA ANGALI KÖCCPONT...WACCSTOWER...de ugg a követkeccó 10 NAGHAT A LOM, nem beszélve a 11 Jewuzrá rá rá rá...NINCSAK IZRÁEL EGY TOTA MÜ CUTORA VALAMI...IGHAZ HOGY KICI...DE KICI A BORS...na egymást is, meg most itt egy COBÁK, ezt kapd be, nem a madar vagy pig náthát?
 IDEFIDA JUDA, tudod hogy JUDA FIRST...na ahogy mondom, NEM A TEST, NEM AZ ANYAG...HANEM A TESTEKBE...MINDEN TEST...DÉMONOOKKAL -ÖRDÖGÖKKEL POZZESOL-T??? - s hogy ki nem, na ha érted, amit kattogok...akkor most MERSZ ...NA JÉZUS TESTVÉRE MEG CSALÁDA LEHETSZ...CSAK, ÉRTED, MEG MÉG SOKAT KELL PROCCÁZZALAK..hogy hivják itt az egyik buggatóport...prózák, s érted hogy mi az, PRÓZA??? -na kapásból tudtam verselve rimekbe beszélni...amit magamba is imádtam...s most inkább próza... róza óza óda...nem oda Buda...
 Nen akarok átmenni...de figyelek minden köhhintést...s amit ott mégis...na a KÉRDÉSEKRE...IGHENIS CSAK EGY JÉZUS HIT VAN, A TÖBB NEM AZ, HANEM ELHITETTEK, S VAN IGAZIBÓL MI ANYÁNK...Ő VAN LEGFELLEBB...A MAGYAROK HONNAK TUDTÁK VAGY TUDJÁK...NA MOST AHOGY MI TUDJUK, MI ATYÁNK...itt abca ultra ha mi Atya, akkor csak EGY ANYATYA -GYEREK VAN, IGEN KÜLÖN KÜLÖN IS, VAN EGY JÓ ATYÁNK, DE MONDOM ELŐBB A MAMA...mert a magyar az születtet URI -EMBER...
 innennn...
 Isten barma..jövel, na mindent...de ELŐBB KI KELL ÜZNI MAGUNKBÓL A GYILKOS -KÁRHOZATOS DÖGÖKET, DÉMONDÖGÖKET S ŐRDÖGÖK, EZ AZ ÖSSZES ITTENI FÖLDI INTÉZMENNYEK...NEKI MENNEK VAGY...
 Jó lenne...ha ha ha...

repcsepista Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1061

Mit hoz ...Tél lopo, avagy 1014 éve annak...
 Hogy mit össze nem hadarnak...akik nem BELEÜL MAGYAR OK, ugyanés Mi az oka, juhTurópina Magyarellenes gyökerének???
 Snadon teccetek figyelni...NA ELŐBB, AKI MAGYAR OK = JÉZUS OK, AZOK HALHATATLAN OK...azaz...na mjost jijjjába akarnuk egy HALANDÓNAK, aki vak is meg süket, tudtára adni, mert lehet??? - az nem lehet...???
 NEM VAGYUNK A KERSZTÉNY BÁSTYÁJA SOSE VOLTUNK SOSE LESZÜNK...HANEM VISSZA AKARJUK A MI KÖRPATKÓ MEDENCÉNKET MEG TESÓINKAT AKIK SZINTÉN HALHATALAN OK = MAGYAR JÉZUS OK, A MAGYAR OK ISTENE...ESKÜ ESKÜ ESKÜ...HA TI ELHALLGATTOK A KÖVEK MEGSZÓLLANAK???
 Na, akárki ezt olvasod, a MAGYAR OK HALHATALAN OK, amit ha meg akaszt tudni, TE IS MAGYAR OK = JÉZUS OK LETTÉL LETT TÉL? - na a nőket kihagyom, de csak egy arasznyid s vagy, vagy?
 Ostobaság de ollan oktondi...már gyerkkoromba is csak okádni tudtam, mert nem érdekel senki nyavajája HANEM JÉZUS ÉL???-hogy mit akarnak a a a...
 Na ezt jobban ki kell göböznünk...mennünk vissza...személyesn ismerem ...na nem érdekes,(F.M.J.) hanem A VITIKÁN IRATOKBA...még mindig meg van, hogy ŐK AZ IGAZI JÉZUS KÖVETŐK, S AMIBEN MÉGIS KÜLÖMBÖZNEK...HOGY NÁLLUK A TÖVÉNY = JÉZUS, KEZET NEM EMELSZ EGYETLEN EGY ISTEN TEMPLOMÁRA, KÁRT NEM TESZEL BENNE...ami ma is érvényes...nos itt van az, hogy AKIK NEM ISMERIK JÉZUST, AZ Ő BAJUK, AKIK IGEN, AZOK...na itt kérldelek benneteket, hogy kérdezd meg magad...magatol to to tooo...
 MI AZ BÜN??? - HA VALAKI AZT HISZI, HOGY ŐT VAGY BÁRKIT MEGÖLNI LEHET, S KÉRDEM, MI AZ ÁLDOZAT, AKKOR IS HA ÁLLAT ÁLDOZAT, DE RITUÁLLAT...S MI AZ AMIT RÁ DOBBZ, ami magyarul rögtyön dobzódás = kárhozás??? -nem a ami bánt...aki bánt áldozod???
 Soha...gyerekkorom óta...ma sem, tudom elképzelni, hogy amit humanoidnak hivnak, na nemcsak akik JÉZUST VAGY KRISPHUST OLL SZADISTA RITTUÁLLAT -BESTIA PASSIONTHÁZÁSA...kérdem, de megtennéd, akkármennyire gyülölöd is...na zsidók KI VERIK A TACCSOT MINDENKIBE...de megtennéd egyel is???- vagy vegyük, egy szerencsétlen állattal is...HOLOTT SZELLEMEK VAGYUNK, NA AKI NEM JÉZUS PORDAKTJA -FÉNYE -SZELLEME...AZ DÖGLÖTT!!! DÖG, AZTÁN ŐRDÖG, MERT AZ HOGY TE NEM VAGY DÖG, AZ RÖGTÖN ŐT MEGSZÜNTETI!!!
 Kérdem, nem ezzel kellene kezdeni...s nem ez lenne az első MINDEN MAGYAR OK = JÉZUS OK KÖZÖSSÉGEINKBEN...
 ...Tudom hogy te ezt látod, de OLLAN BŐDÜLETES ŐRÜLET VESZ BENNÜNKET KÖRBE...na hadd lássak csak 1 ...mit...? Eresz alatt fecske madár...
  Rothadt 33 zor megforgatott fodros szoknya...örül a szerncsétlen JOBBÁGY...HOGY SZELLEL A FENEKE...MEG MOST...NA HA ANNAK NEM HOGY MI IS VAGYUNK....VÁGYUNK S ÁGYUNK...BUMMM...
 Isten barma...na ezt még jobban, mert ez miatt rugtuk fel a Bizsáncosokat...AZTÁN PONTOSAN LE VAN IRVA, MIÉRT IRJÁK MA IS...NINCSAK, MÉGGEGEZER...TE MEGPASSIONÁTHÁZNÁD...A FIADAT...ha igen, akkor eleve a DÖGÉ VAGY, VAGY???
 ---buuuu...

repcsepista Creative Commons License 2014.01.15 0 0 1060

JEWusa a vigjátékok ok, okba, megbotlott egy kigyó bogyobooo...
 Edward Snoden -loden loditása lássa? ...már most figyelmeztettek a BAL FÜLEMBE SUGNAK...ezt nem engedik meg...szóval mit lehet tenni, be???
 Amivel kezdem, ollan gondolatnak nem szabad lenne lenni, hogy TUDATOSAN OLLAT GONDOLNI, AMIT NEM SZERETNÉK HA RÓLLAM S NEKEM GONDONÁK, nem beszélve HA HELLETTEM GONDOLKODNA...s monduk ha mégis...most NEM MONDHATOT MEG, MAGADNAK SEM, HOGY MIT GONDOLTAM VOLNA??? -SSSS...SS?
 Tessetek nagyon idefidezuda juda first? - na A MAGYAROKNAK VAN EGY KIRÁLYA...NA ANYAKIRÁLYNŐ, vagyis igazi izráelita -kazár - nőstény oroszlán, s UK. HIMOROSZLÁNA A KANJA! -ami vissza...egész fel...messze az Ópinaráncos tengereken tul...nincsak Attillánk lecsutakolta hüti a lovát, a Csendes Óceánba!-s mikor az ÁT ÁLLÁSOK...vagyis UGY NÉZZETEK juhTURÓPINA-RA, HOGY TELJESEN VÉRSZERZŐDÉSES -MAGYAR JÉZUS SZÖVETSÉGES TESTVÉRORSZÁGOK VALÁNAK...még ma is francosok s friccesek, elárultatok minket, minket???-ketekkel keccke..nos végül is AZ SÖTÉT -FEGGETT -FEKETE -DÖGÖS -ŐRDÖNGŐS ÖRÖK VALLAGHADITÓK...itt hogy győztek??? -vájjuk ki a végét???
 Na, ezzel amit most Snoden kinyögött...nagyon gyanus lett nekem...nem mert a nyemecek ellen lenne...hisz NEM LEHET ELLENSEGGD HANEMHA MAGHAD??? -HA JÉZUS SZERETETE TETTE...MINDENKINÉL MINDENNÉL ÖRÖK HATALMASABB VAGY, MEG NEKED ADATOTT MINDEN ERŐ HATALOM S ÉGEN FÖLDÖN...MERT AKI SZERET...AZ TERESZ??? -CÓCERINT, ÉN NEMCSAK A VIZEN...HANEM A LEVEGŐBE IS TUDOK JÁNRI, SZÓSZERINT, IGEN IGEN IGEN...
 Mér régen szerettem volna kérdezni...s lusta vagyok belekezdeni...hogy KELL LENNI EGY OLLAN KIUTNAK...ami valóban MI AKIK JÉZUS TESTVÉREI VAGYUNK...AZOK NEM LÉTEZÜNK E SÁRVÁR...VILÁG??? NE RÖHÖGTESSENEK...szóval van egy ollan testünk, AMIVEL FEL TUDJUK FOGNI A FÉNYT, AZAZ A TESTÜNK...AZ IGAZI AZ NEM ITT VAN, ITT VAN, DE A PRODAKTJA...MIG ENNEK A SÁRVÁRNAK??? - NINCS PRODAKTJA (kaka) S RÖGTÖN MEGTUDOD LÁTNI AZ ILLETŐN...vagy vegyük Edward Snodenünket SODEREZIK??? -s igy lehetsegges...hogy pont SZALASZTOTT??? (futtatják)
 Isten barma buuu...még gyüvök...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!