Keresés

Részletes keresés

Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2360

Gyöngyöt

:DD

Előzmény: *SzedR* (2356)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2359

Miben látod az okát,hogy onnan nem írnak  (szerintem olvasók read onlyban vannak) és nem olvasnak?

Előzmény: fruskacsutka (2353)
Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2358

Énisénisénis! Én is főznék.  Most pl szilvalekvárt. Basszus, már két napja főzöm, és ma se lesz kész. De érdekel ez itt egyáltalán valakit...?

:D

Előzmény: fruskacsutka (2353)


Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2357

Valóban, ezt tényleg nem. De az ilyenből nagyon kevés van :-(

 

Előzmény: linga2 (2349)
*SzedR* Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2356

Ugyan azt gondoljuk erről.

Bizony, nem látják a különbséget.. sem.

Gyöngyöt ne vess malacok elé, mert azt is felzabálják:))"

 

Nekem pl. lehetőségem lenne egy hétvégét is eltölteni A Szeretővel, ha lenne erre alkalmas alany. Aki az ágyból szívesen kiszállna és egyébb tartalommal is megtöltené az együtt töltött időt. Nos ilyenre nincs igény. Jön, dug, elhúz a faszba és utána akkor keres, ha konkrét oka van... pf.

 

Igen, akad kivétel. Néha.

 

Előzmény: Adraszteia.A. (2351)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2355

Egyetértek, bár én férfi vagyok, de szerintem is az ővé az egyik abból a maximum 2-3 hirdetésből, ami szerintem megüti azt a mércét, amit normálisnak gondolok. 

Megjegyzem, én is szeretek főzni! :)))

Előzmény: fruskacsutka (2353)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2354

Esetleg, ha a városodban az utcán, a boltban, a munkahelyen, az uszodában, a teniszpályán szétnéznél? :-)

Szerintem kevés esély van, h innen egy nő egyáltalán írni fog. (mindegy, hová valósi) A nők azt szeretik, ha nekik írnak. Megteremtik a lehetőséget, de légy Te a kezdeményező :-)

Előzmény: linga2 (2343)
fruskacsutka Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2353

Egészen nyilvánvaló, hogy a lányok nem téged szidnak kánonban itt. Aki elolvassa a hirdetésed, láthatja, hogy nem az az itt farkam, gyertek lányok tipusú hirdető vagy, és nem csak szexre keresel egy puncit. Én nagyon haragudtam a HUSZ-on hirdetéssel nőt keresőkre egészen addig, amíg a tiéddel nem találkoztam. Jeles példája, hogy lehet inteligensen is csinálni ezt. ( a főznék is neked, külön tetszik :)) ) Sajnálom, hogy így sem túl eredményes, bár szerintem, nem csak az az egyetlen oka, hogy arról a környékről nem nagyon fórumoznak a nőszemélyek.

Előzmény: linga2 (2349)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2352

Azért egy szeretői kapcsolat sokkal, de sokkal összetettebb (hacsak nem két független ember nem túl szoros kapcsolatáról van szó), mint egy normális párkapcsolat. Ha mindkét fél házas, akkor már legalább négy ember programja variálódik (gyerekek esetében ez hatványozódik), óhatatlan feszültségek keletkeznek, amiket egy párkapcsolatban fel lehet oldani, egy szeretővel sokkal nehezebb. 

Szerintem egy jó szeretőt sokkal nehezebb találni, mint egy jó párt, mivel sokkal szűkebb keresztmetszetnek kell megfelelni. A szükséges érzelmi és klasszikus értelemben vett intelligenciáról már nem is beszélve. Plusz ugye stimmelnie kell minden egyébnek is, ami alapján az ember párt választ, vonzalom, közös hang, vágyak, stb...

Előzmény: Adraszteia.A. (2341)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2351

Ami azt illeti, elég lehetetlennek érzem. De nem azért, mert maga a vágy lehetetlen (legalábbis egyáltalán nem gondolom annak), hanem mert nem találok megfelelő fogadó partnert. 

 

A pasik nagy része itt is ugyanolyan, mint a való életben. Itt is szexpartnert keresnek. Bár ahogy visszaolvastam itt, úgy látom, többsége még a különbséget sem érti :-(
Az épp jelenlévők persze kivételek :-D 

Előzmény: *SzedR* (2342)
Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2350

:DDDDD

 

Hát ez a baj a csajokkal, fiatalon olyan kis helyesek, aztán úgy elhíznak és mecsúnyulnak, hogy rájuk se lehet ismerni.

:D

Előzmény: linga2 (2345)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2349

Biztosan igazatok van,nem cáfolom.

 

Részemről egy igazi hosszútávú szeretői kapcsolat volt  (s igen,ez 100 km-en belül volt,kb 45 percre lakott tőlem)

 

Ebben a kapcsolatban sokkal több volt,mint csak szex. (az is őrületesen jó volt) de emellett a teljesség igénye nélkül,mozi,koncert,étterem,együtt alvás reggelig stb..... is benne voltak.

 

Nem gondolnám,hogy ezt csak szexkapcsolatnak lehet nevezni.

Előzmény: Adraszteia.A. (2341)
*SzedR* Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2348

nem csak tőled kaptam meg.. már-már megszoktam.

eleve az életvitelem és életszemléletem nem épp hétköznapi.. sőt.

Előzmény: linga2 (2344)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2347

Kb. igen, csak a kefélni szót és tartalmát helyettesíteném mással.

Előzmény: Fázisceruza (2340)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2346

Szó se róla, valóban ez is szeretői kapcsolat.

Mindössze annyi a különbség, hogy egyedülálló vagy házas-e az illető, mennyire kell konspirálni, ill. mennyire szabott az együtt tölthető idő. 

Előzmény: Nicky7770 (2339)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2345

Aki tetszett az elköltözött és elhízott.... :))))   (már nem tetszik. :)

Előzmény: Fázisceruza (2338)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2344

Bocsánat ha megbántottalak a marslakó jelzővel. Bántani nem akartalak vele. :)

Előzmény: *SzedR* (2337)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2343

Persze,ezért is írtam azt,hogy talán akkor,ha mindkét fél tud erre időt és energiát áldozni és le is tudja szervezni minden szempontból.

 

100 km-en belül pedig egyenlőre még nem nagyon jött össze (egy kapcsolatot leszámítva) de az nem internetes volt.... :)

 

Helybélit vagy legalább környékbelit kell keresni...Igen.... Ezen vagyok de nem reped szét egyenlőre a postaládám. :))))

Előzmény: Adraszteia.A. (2336)
*SzedR* Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2342

Persze, hogy a pasik mondják.

(már-már kezdtem elhinni, hogy tényleg valami olyat szeretnék, ami lehetetlen)

De jó tudni, hogy a vágyammal nem vagyok egyedül, kevésbé érzem így szarul magam ez miatt:)

A tényen mondjuk nem változtat..

 

Ha csak azt nézzük, a pasik zöme (itt) hogy beszél, és közelíti meg a témát, ahogy ír, fogalmaz.. sokat mondó:)

(1-2 kivétel adódik)

Előzmény: Adraszteia.A. (2341)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2341

Fogadjunk, a pasik mondják, h marslakó vagy... Mert ők a szeretőzésen csak pont a szexkapcsolatot értik. A nők meg szeretnének ettől többet. Ezért nem találni szeretőt :-(
Egyszer lett volna egy pasi, aki hasonló kapcsolatot akart, de ő meg már túlzásba vitte, annyi időt akart együtt tölteni, amit házastársi kapcsolat mellett lehetetlen megoldani. Pedig jobbnál jobb programokra invitált :-)
Miért nem lehet megfelelőt találni? (tudom, költői a kérdés) 

Előzmény: *SzedR* (2337)
Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2340

Ez olyan mint egy matekpélda:

 

Ha egy fiú 110km/h sebességgel halad Mátészalkától Budapest felé, és egy leány 60Km/h sebességgel halad Budapestről Mátészalka felé, akkor melyik motelben fognak találkozni, és mennyi idejük marad kefélni?

Előzmény: Adraszteia.A. (2336)
Nicky7770 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2339

Szia Mindenki!

 

Olvasgattam a bejegyzéseket és úgy látom, hogy itt a szerető fogalma erősen a házasságon, vagy párkapcsolaton kívüli " VISZONY" -ra korlátozódik. Én magam szeretőt keresek. Nincs párkapcsolatom és egy darabig nem is szeretnék. Valahol olvastam egy cikket, ami szerintem jól leírja, hogy mi a szerető valójában:

 

" ...........a szeretői státusz alatt nem csak a megcsalásra és a szerelmi háromszögekre gondolhatunk, két teljesen független és szabad ember is lehet szerető. Ilyen esetben én azt értem a szeretőség alatt, amikor kimondva vagy kimondatlanul két ember nem jár, nincsenek hivatalosan együtt, csak rendszeresen időt töltenek el egymással. Nem biztos, hogy csak az ágyban töltik ezt az időt, talán kiállításokra vagy bulizni mennek együtt, közös programokat szerveznek, de egyikük sem kéri számon a másikon, hogy merre járt a külön töltött idő alatt. Ez a fajta szeretői viszony természetes, hogy takar érzelmeket is és nem csak a rendszeres összebújásokról szól, valamiért kötődsz a másikhoz, valamiért fontos ő neked, valami dolgotok van együtt az életben. Persze ez a cél nem olyan tisztán körvonalazható, mint egy normális kapcsolatban, de tény, hogy van cél és ok, még ha szerelem nincs is."

 

Na tehát: én szertőt keresek. :))))))))

Az e-mailcímen publikus.

Fázisceruza Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2338

Kérdezd meg a szomszédasszonyodat, hátha benne van a buliban!

:DD

Előzmény: linga2 (2335)
*SzedR* Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2337

De jó, hogy nem vagyok egyedül a bajommal.

Így talán mégsem vagyok marslakó, aki túl sokat akar:)

Előzmény: Adraszteia.A. (2333)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2336

Igen, ez lehet megoldás, ha mindkét fél elég mobil, de ez nem mindig van így. Illetve kérdés, ki mennyi időt tud feltűnés nélkül "ellopni", hiszen itt titkos kapcsolaról beszélünk. Sokan szerintem (ha rendszerességről van szó), alig heti 1-2x 1-2 órát. Abba még a 100 km-ed sem fér bele :-(
Tehát helybélit kell keresni :-) (olvastam, h nem találsz :-( ) 

Előzmény: linga2 (2335)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2335

Szia!

 

Leírtad a tömör valóságot. Hosszútávon fenntarthatatlan. :(

 

Sajnos. :(  Talán még egy 200 km-es táv igen de az is csak akkor,ha mindkét fél képes mozdulni az ügyben,pl egyik is megy 100 km-t a másik is szembe és ez szerencsés esetben autóval történik,tehát egy-egy óra mindkét félnek.

Előzmény: Adraszteia.A. (2334)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2334

Nekem volt egy szeretői kapcsolatom, ahol 600 km-t kellett utazni oda-vissza. És bármennyire nem az anyagiakról szól a kérdés és feledtetni tudja az együttlét, mégsem volt hosszú távon fenntartható. A szervezés miatt sem (egész napra lelépni hiteles sztorival), de ennyi pénzt sem lehet rendszeresen kivenni a családi kasszából. 

Előzmény: linga2 (2264)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2333

"Borzalmasan nehéz megfelelő(!) szeretőt találni.

 Szexpartnert piszok egyszerű..."

 

Teljes mértékben egyetértek. Szexpartnert szinte minden utcasarkon. Szeretőt azt szinte lehetetlen. Vagy legalábbis én nem találkozok ilyen pasival. 

Előzmény: *SzedR* (2182)
18karat Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2332

A harmadik személyének, a külső kapcsolat puszta létének az egyéni, sajátos feldolgozása. Erre jött a standard sarki hentes, no és a tükörbenézés folyamata...

 

Ha el tudod fogadni, hogy neked erre a harmadik személyre nem csak "hobbiból, élvezethalmozásból", hanem ténylegesen, megalapozottan van szükséged, akkor megy az őszinteség önmagaddal szemben és a tükröt nem manipulálod...

Ám, ha a tükörbe nézve, önmagaddal "beszélgetve" is hamis vagy, akkor semmi sem működhet jól, szerintem: sem az alapkapcsolat, sem a külső: a harmadikkal.

Előzmény: *SzedR* (2326)
linga2 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 2330

Mikorra leírtam és küldtem,akkor jöttem rá,hogy ezt a része teljesen igaz. Szóval,igazad van.

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (2327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!