Keresés

Részletes keresés

bosijani Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8961

én is,a pay számlámon nincs egy fillér sem.

Előzmény: 72papamaci (8960)
72papamaci Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8960

Na helló!

A 220 pénzt nem értem ,illetve nem tudom miért volt,de a 400 az így jó NEM VÉSZ EL,JÓVÁÍRÓDIK.

Az utalás kb2-3  de nem értem minek kell ztalni rá?

Simán ütöd és a számládról leveszi a huf-ot és küldi konvertálva a manit.

Legalább is én így csinálom.

 

Előzmény: tomist81 (8959)
tomist81 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8959

HEllo

 

Tudna segíteni valaki? Hétvégén regisztráltam a paypal rendszerbe (nem értek hozzá és még soha nem használtam) Megadtam a bankártyám adatait és egyből ugrott 220 ft. A neten az olvastam, hogy a paypal ingyenes. Utánna elment 400 ft és kaptam egy kódott amivel tudtam igazolni magam a rendszerben. Ez a 400 jóvá is lett írva a számlám. Szombaton saját otp-sa netbankból elutaltam a leírtaknak megfelelően egy kisebb összeget a paypal számlára, hogy tudjak vásárolni, de ez a mai napig nem érkezett meg. Azt nem tudom, hogy hová lett a 220 ft meg az általma utalt összeg, mikor a közlemény rovatba beírtam az azonosítot és mindent úgy tettem ahogy írták, de csak levonódott a pénz és a paypal számlán nem jelent meg. Segítségetekekt előre is köszönöm.

Szilibácsi Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8958

Hali

Nem fogadja el a PayPal a visa kátyámat pedig érvényes van is rajta pénz, tavaly még tudtam használni náluk,azt kéri használjak másik kártyát. Mi van ilyenkor?

72papamaci Creative Commons License 2013.01.21 0 0 8957

Sziaztok!

Valaki segítsen nekem valaki:( Van pp és kaptam rá utalást / ebay-on adtam el / ,de nem tudom áttenni a folyószámlámra.

Azt írja hogy ,, Függőben lévő eggyenleged XXXXXft"

Ha át akarom utalni akkor nincs utalandó összeg.

Mit kell tenni hogy a pénz a számlámon legyen? 

Segítséget előre is köszönöm.

t.lantos Creative Commons License 2013.01.21 0 0 8956

Ez gyors volt, 4 ora mulva mar meg is jott a refund.

 

Előzmény: t.lantos (8955)
t.lantos Creative Commons License 2013.01.20 0 0 8955

erdekes szopoba futottam.

szokasos helyemen vasaroltam.

bejelentkeztem, kosarba raktam, minden stimmel, fizetek paypal.

atvisz a pp oldalara. feltunt, hogy masik cim, dehat miert ne.

aztan orakkal kesobb jon az eladotol a level, hogy koszi a vasarlast, klikk ide az afterbuy linken tudsz paypal fizetni.

Na mondom szep, akkor viszont ugy nez ki, felnyomtak a shopjat, es megvaltoztattak a pp cimet.

Azonnal indult is a dispute, szerintem itt nem koser valami.

kivancsi leszek.

az  eladonak meg irtam, hogy nezzen mar ra, csinaljon egy probavasarlast.

 

mauratius Creative Commons License 2013.01.18 0 0 8954

akinek van már payoneer kártyája - ezzel kilehet venni a paypal pénzt is - irjon már rám tapasztalataival

Axióma Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8952

En is csak azt mondtam, hogy el van dugva - parszor lattam az alabbi baromi hosszu leirast, es gondoltam egyszerubb az elso vasarlasnal...

Előzmény: cliftony77 (8950)
krisztike0000 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8951

Most is be lehet:

my account / profile (rakattintani, es nem a lenyilo 4 lehetoseg kozul valasztani) / my money / ott: my preapproved payments - update / ott: set available funding sources / conversion options / also potty: bill me...

 

Előzmény: cliftony77 (8950)
cliftony77 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8950

Akkor ezért nem találtam. Anno még külön kellett beállítani, nem a fizetéskor. Köszönöm a segítséget.

Előzmény: Axióma (8949)
Axióma Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8949

Alapbol el van dugva, de amikor mar fizetsz, belepsz, es ott lesz hogy "Other conversation option" egy vonalban kb. az osszeggel. Az az atallitas tartosan meg is marad.

Előzmény: cliftony77 (8948)
cliftony77 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8948

Hol tudom átállítani, hogy ne a PayPal, hanem a bankom árfolyamán váltsa át a pénzemet? Csináltam egy második PayPal számlát, de olyan rég csináltam az elsőt, hogy már nem emlékszem. Akkor hipp-hopp megtaláltam, most ráment fél órám, és nem botlottam belé...

andatti Creative Commons License 2013.01.15 0 0 8947

Szerintem nem keverem. paypal számlát nyitottam, amihez nem társítottam bankkártyát, mivel nekem nincs sehol bankszámlám, így utalni sem tudok a saját paypalra, se forintot, se dollárt, se eurót. Csak beállítottam, hogy mindhárom pénznem érkezhet a számlámra elvileg átváltás nélkül. Most a dollár az elsődleges pénznem. 
Mivel nincs bankszámlám, nem tudok pénzt tenni a paypal számlámra csak úgy, ha a paypal unicreditnél vezetett számlájára ráteszem és megjegyzésben megadom a paypal számlám azonosítóját. Más lehetőségem nekem nincs a paypalos fiókom pénzzel való feltöltésére. Mivel mástól nem fogad el átutalást, csak tőlem, azaz, ha a paypal számla tulajdonosa és az átutaló neve megegyezne, de erre nincs mód. Az a paypal hülyesége, hogy egy adott országban csak az adott pénzemben lehet befizetni, más devizanemben nem.

A paypal unicredites bankszámláján keresztül bámely paypal számlára (sajátra) lehet pénzt tenni, átutalás nélkül. A megjegyzésben kell feltüntetni a egyedi azonosítót... Ez a balance nekem kínai, én a paypal.com -on nyitottam magamnak egy paypal számlát, balance számláról sehol nem írtak, így nem hiszem, hogy nekem az lenne...

Előzmény: Pavel (8946)
Pavel Creative Commons License 2013.01.15 0 0 8946

Kevered a PayPal unicredites számláját és a te PayPal számládat. Devizát nem fogsz tudni itthon befizetni rá.

PayPalon belül küldethetsz magadnak USD-t, de ha nem balance-ról megy, akkor a költségek miatt nem hiszem, hogy megérné.

Előzmény: andatti (8945)
andatti Creative Commons License 2013.01.15 0 0 8945

Én is nyitottam paypal-t, bankszla-m nincs, így az unicredit bankon keresztül fizettem be a pénzt, elsőre forintot, ami péntek 13h körüli rátét után kedden éjfél előtt megérkezett, anno, ősszel. A fiók úgy van beállítva, hogy Ft, euró és dollár is érkezhessen rá. Most elsődleges pénznem a dollár. Viszont az a bajom, hogy az UCnél nem engedték meg, hogy rátegyem a dolláromat, mondták, hogy az aut. átváltódik majd Ft-ra. Ami hség, hisz az elsődleges pénznem a dollár, akkor úgy váltja át, hogy majd utána rögtön vissza is váltja? Nem értem. Emellett az is fura, hogy az egész világból bárhonnan kaphatnék dollárt a számlámra, de én nem fizethetem be a bankban? (Uc-nél). De ha lenne folyószámlám és devizaszámlám, akkor ennek semmi akadálya se lenne, mert akkor utalhatnám a dollárom. Vagy kérjek meg valakit, hogy küldjön paypal-ra nekem dollárt, mintha vett volna tőlem valamit? Minden esetre az ügyintéző deviza szla számot kérne tőlem, amit viszont nem tudok, mert bár biztos van a paypal-nak dollár szla-ja, arra nekem nincs rálátásom. Az azonosítóm alapján úgyis tudnák, hogy melyik szla-ra kéne rakniuk…

Axióma Creative Commons License 2013.01.14 0 0 8944

(mar persze a ketszeres es nem tul kis marzzsal torteno valtas miatt)

Előzmény: Axióma (8943)
Axióma Creative Commons License 2013.01.14 0 0 8943

Kulon tetelkent tunik el, vagy annyival nagyobb az osszeg?

Ha nem jol van beallitva a conversion option, akkor forintban terheli az euros kartyadat, az lehet draga mulatsag...

Előzmény: Törölt nick (8942)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.14 0 0 8942

Üdv!

A PayPal mint szolgáltatás ingyenes?Azért kérdezem mert kifizettem két terméket vele a számlámról, amin Euróban van a pénz tehát még váltania sem kell a pénzt és mindig eltünik vagy 9 Euro a számlámról!Ezt a bank vagy a paypal vonja le??

Black Dragon Creative Commons License 2013.01.13 0 0 8941

Ilyen esetben illet meg a PP vásárlóvédelme, és tudsz egy ügyet nyitni. Erre a fizetéstől számított 45 napon belül van lehetőséged.

De a boltok nagy általánosságban azért küldik az árut.

Előzmény: királypapi (8940)
királypapi Creative Commons License 2013.01.10 0 0 8940

Sziasztok!Ha a bolt,ahonnan vásároltam paypal-on keresztül,esetleg nem küldi az árut,akkor van valami lehetőség visszaszerezni a pénzt,vagy elúszott?

blueye Creative Commons License 2013.01.10 0 0 8939

Nem működik. :(

https://www.paypal.com/hu/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside 

 

Látszik hogy eddig csak kaptam forintot így, az tényleg ingyenes ha ezt jóváíratom a bankszámlámra. De a küldés:

"3.4% + 90 HUF when the money comes from a debit or credit card (the sender decides who pays this fee)."

 

Bár ha vki amúgy is a PP-ra kapja a pénzét valahonnan akkor működik: "Free when the money comes from PayPal balance."

 

De konverzió nincs, ez jó hír. :)

Előzmény: Törölt nick (8938)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.09 0 0 8938

Hat ha ebbe mind belekalkulalod az arfolyamkulonbozetet (vagy vezet a paypal HUF-ban szamlat mar? akkor elvileg mukodhet.

Előzmény: blueye (8936)
hszt Creative Commons License 2013.01.09 0 0 8937

Üdv.

Mivel a problémám azóta sem oldódott meg, kénytelen vagyok telefonálni.
A kérdésem, ha felhívom a Palpal-en megadott számot, ott is fél óráig az automatát hallgathatom? Mint általában, az itthoni cégeknél.

Az ideiglenes számsort bediktálni, vagy bepötyögni kell majd a telefonba?
Köszönöm a választ.

blueye Creative Commons License 2013.01.09 0 0 8936

Jól értelmezem hogy a tranzakciós adó megkerülhető PP-lal? Adott egy vásárlásra ingyen használható forint alapú kártya, ehhez kapcsolt PP account, erről küldenék forintot egy másik PP-ra, ahonnan transzferálnám a banki forint folyószámlára. Így gondolom se tranzakciós adó se árfolyamveszteség nem keletkezik. Így van? Annyi a hátránya hogy 1-2 banki nap amíg jóváírják a fogadó bankszámláján.

CB csabipapi Creative Commons License 2013.01.08 0 0 8935

Üdv!

 

Mennyi idő amig egy visszatérités megjelenik egy magyarbank számla számon?

zsolt3040 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 8934

Hello sziasztok,

Tudna nekem valaki segíteni?

Eddig csak vásároltam PayPalos fizetéssel az ebay-en keresztül,de most eladni is szeretnék.

A kérdésem az,hogy amikor meg kell adnom a számlaszámomat ehhez a regisztrációhoz,akkor IBAN formátumban HU49-el az elején kell magadni vagy csak sima szimpla módon a 3x8 számot?

Előre is köszönöm a segítséget!

királypapi Creative Commons License 2013.01.06 0 0 8933

köszönöm szépen a válaszod!Akkor ez a része már tiszta,nem kell bankon belül váltogatnom a pénzt.

Előzmény: bosijani (8931)
bosijani Creative Commons License 2013.01.06 0 0 8932

háát ezt nem tudom,én rögtön fizetek,és a paypal oldalon nincs pénzem...

Előzmény: királypapi (8929)
bosijani Creative Commons License 2013.01.06 0 0 8931

nekem is forint van a k&h-nál.ők váltják automatikusan....

Előzmény: királypapi (8930)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!