Keresés

Részletes keresés

zoliee81 Creative Commons License 2015.12.30 0 0 17737

A Holt tenger jót fog tenni.

Én is tervezem, csak kicsit elszálltak az oda út árai, illetve nem nagyon találni "fapados" szállást.

Ami meg elérhető lenne kettőnknek, (jövőre hármunknak :) ) az is 400e felett van...

Az most kissé meredek.

Előzmény: B.GY (17732)
babboo Creative Commons License 2015.12.30 0 0 17736

Azt olvastam, hogy a gyógyszertári, 5-ös babapopsi krém használ. Szerintem az a halolajas. Még nem vettem, de fogok.

B.GY Creative Commons License 2015.12.29 0 0 17735

Nekem nem nagyon javul semmitől.No pia pár hónapja.Na jó ünnepek alatt elfogyott egy üveg bor.Cigi sosem volt.Cukor,gluténmentes diétán vagyok. Ez meg csak egyre terjed.3 naponta áztatom magam a sulfivitbe. Volt kollégámon is van egy pár folt.Fél életét a kocsmákban tölti.Víz,villany kikapcsolva nála.Nem érdekli semmi,csak a napi betevő.Sömöre van vagy 40 éve de elmondása szerint ugyanannyi. Ki érti ezt?Szerinte attól van nekem egyre több mert ráparázok.Ő meg nem foglalkozik vele.Mondtam neki hogyha rajtam is alig lenne engem sem érdekelne.

Előzmény: hul (17734)
hul Creative Commons License 2015.12.29 0 0 17734

A tengerpart biztos jó, nekem is az Adria évtizedes szinten bejött... De időről időre fellángol és porlok, hámlok vörösen és viszketek. 

Trexan tabl. és később injekció. Ez használ, a fehérvérsejt csökkent, de megállt a csökkenés, aztán nem tudom mi lesz. Egyenlőre ez használ. Semmi bajom tőle, másoknak a haja kihullik, ezer bajuk lesz.  Szerencse? Majd kiderül. 

Áll.lag Londonban létezik a legfrissebb teszt a ps.re és a trexan hatásaira, ami ugye egy rákellenes, sejtosztódást gátló szer. 

Valaki? Repülőjegyet elfogadok! Vagy társulok, ha valakinek van infoja!

Érdekes módon a Holt tengeri készítmények, krém, só, iszap nem segítettek. Az is igaz, nem lehet igazán hasznosan dolgozni velük, hogyan is lehetne. Az iszap pl. rámragad, megszárad és... porlik, száll és potyog. Használhatatlan, ha lemosom sár a lefolyóban. Bizonyára mások ügyesebbek... Persze a Holt tengeri klíma kellene, a leírások szerint az ottani együttes hatások adják a nagyszerű hatását, de ez is 2-3 évre javít -persze az is nagyszerű! A legendás krémek sem segítettek, talán kicsit javult, mielőtt rosszabb lett volna.

Vszleg genetikus és összefügg az ember lelkiállapotával. Stressz, gondok, béke, nyugalom. Ital. Az alkohol a májon keresztül nagyon rossz hatást vált ki, ront a helyzeten. Ezt már az orvosi irodalom is leírja, a dokik is mondják. Persze...italozás alig, lerészegedés soha, de bármennyire kevés is rossz. De ki nem iszik? Kicsit, alig, de néha...

Viszont 13 évesen volt fejemen, akkor még fagyival ültünk szülinapot... 

 

Előzmény: Mackóbogár (17733)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.28 0 0 17733

A Holt-tengernél még nem voltam, viszont nálam a Horvát tengerpart is bevált maximálisan, a Tomesa is, persze csak időlegesen, mert mindig kijött újra ez a dög. Egy kolléganőm szerint a "lelki okokat" kell megkeresni, minden onnan gyökerezik. Olvasgatok erről....

Előzmény: hul (17731)
B.GY Creative Commons License 2015.12.28 0 0 17732

Én jövőre tervezem.Szeptemberben lejár a baleset biztosításom.Kapok egy kis pénzt vissza.Bár szkeptikus vagyok a tomesa miatt. Az sem használt semmit.Bár lehet nem sok köze van a Holt-tengerhez.

Előzmény: hul (17731)
hul Creative Commons License 2015.12.28 0 0 17731

Nagyon okos dokik sem jutnak messze, tüneti kezelések vannak, de inkább próbálkozásnak nevezném. eLég jól le van írva, meg a tapasztalatok, izületi problémák, de biztos, mindenkinél hatásos gyógykezelés nincs. Amire esküsznek, a Holt tengeri klíma/sós víz, évekre elmulasztja a tüneteket, de idővel visszajön... Sajnos oda nem egyszerű eljutni. Volt valaki?

Előzmény: -=Zsoca=- (17727)
B.GY Creative Commons License 2015.12.28 0 0 17730

Haverom is sörrel vette be a cliont.Neje mondja neki miért sörrel veszed be? Erre ő:Nem mindegy hogy mivel veszem be,utána úgyis megiszok egyet:)Én talán 2 pohár bort ittam meg az ünnepek alatt.Most kúrálom magam jan.4-ig aztán meló megint.

Előzmény: zoliee81 (17728)
B.GY Creative Commons License 2015.12.28 0 0 17729

Az már biztos,de "beszélgetni" jó itt:)Lehet hogy valaki tünetmentesítette már magát csak nem ír azóta ide.Sok olyan van aki évek óta fel sem látogat a fórumra.Lehet meggyógyult vagy meghalt ki tudja?

Előzmény: -=Zsoca=- (17727)
zoliee81 Creative Commons License 2015.12.28 0 0 17728

off.:

 

Lehet ez már kóros Nálam, de tegnap este eszembe jutottál.. :)

Épp vettem be az antihisztamint, (még mindig a köhögés, de már múlik) mikor meglátta a Mama, hogy egy búzasörrel öblítem le. Volt ám kümite, gyógyszert sörrel???? :D

 

On.:

 

Minden kedves sorstársamnak Boldog Új (vakaródzás mentes) Évet kívánok!

Előzmény: B.GY (17724)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2015.12.27 0 0 17727

Hm... 2003 óra létezik a topic... 17.000 hozzászólás van benne... csaknem 800-an kísérletezünk itt... és még mindig nem tudjuk a tüneteket sem kezelni rendesen... sőt a valódi kiváltó okokkal sem vagyunk teljesen tisztában, csak tapogatózunk, találgatunk... nem sokat haladtunk az utóbbi 12 évben előre... csak azt tudjuk, mi nem használ... Már nem csodálkozom annyira, hogy a klinikákon az a néhány ezzel foglalkozó kutató semmire nem jutott...

B.GY Creative Commons License 2015.12.24 0 0 17726

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok,minden fórumtársnak és családjának.Ne vakarózzatok:) Egyetek,igyatok,szeretkezzetek:)

ötfelezős Creative Commons License 2015.12.23 0 0 17725

Még nem akadtál? :)

Előzmény: hul (17073)
B.GY Creative Commons License 2015.12.21 0 0 17724

Már így is úgy érzem hogy világítok,úgy ég a bőröm.

Előzmény: Mackóbogár (17723)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.21 0 0 17723

Hűha....lassan világítani fogsz a sötétben a sok biz-basztól, amit megeszel-megiszol :-)))

Előzmény: B.GY (17722)
B.GY Creative Commons License 2015.12.21 0 0 17722

Vettem még egy ilyet is a többi cucc mellé.Állítólag kevés bennem a kólagén:)Majd jól megiszom és várom a hatást.

http://shop.builder.hu/izuletvedo-keszitmenyek/scitec-nutrition-collagen-liquid-1-lit-p6503

B.GY Creative Commons License 2015.12.19 0 0 17721

Nem olyan vészes ez a kaszabolás.Így csinálják.

http://www.orl.hu/cikkek/endoszkopos-orr-es-mellekuregmutet-fess

Ha a hörgőtükrözést kibírtam,akkor ezt is:) Amúgy altatásban csinálják.Az asztmámra sem jó a polip meg az orrsövény ferdülés.Én nem tudom nálam milyen defekt okozza,de most hogy nem eszem iszom szinte semmit csak egyre rosszabbodik.Szerintem talán az ideg okozhatja nálam.Idegbajos vagyok,hogy nem ehetek azt amit akarok,meg nem piálok.Lehet leszarom az egész diétát és élek ahogy eddig.Sokkal jobban éreztem magam.Legfeljebb pár évvel hamarabb meghalok :)Így úgysem olyan vidám az élet.

Előzmény: hul (17720)
hul Creative Commons License 2015.12.19 0 0 17720

Totál részvétem a várható kaszabolás miatt. A sömörre minden ilyen izé rossz hatással van, de egyébként nem múlik el ezután sem. Azt írják genetikai defekt a ps oka, a fellángolás meg egyéni, stressz, betegségek, alkoholizálás és különben bármi kiválthatja a rosszabbodást. 

De semmi baj, legalább tudjuk, hogy élünk. 

Előzmény: B.GY (17719)
B.GY Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17719

Nekem is az ujjbegy köröm közt reped ki néha,de hosszába.Aztán kenegetem és elmúlik.Főleg nagy hidegben megy szét.Nemrég jöttem haza a kórházból,voltam az orrászaton.Mondta a dokinéni,hogy meg kell műteni az orrsövényem meg a polipokat gyulladásokat kiszedni.Januárban vagy februárban esik nekem.Kérdeztem tőle provokálhatja-e a sömört.Azt mondta abszolúte:)

Előzmény: hul (17718)
hul Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17718

Az ujjaim, oldalt, minha kés vágta volna el. Szétnyilva. Ugyazez a köröm-ujjbegy között. Na ez fáj.

A lámpázást egy nyugdíjas nénike fehér köpenyben, hókuszpók nélkül, nézte (ismerte)az órát és tenyerem, kézfejem és az ujjaim. Ennyi volt. Nem is hittem benne. Egy gyógyszer legyen keserű és drága, különben nem használ. 

De használt. 

Előzmény: B.GY (17712)
B.GY Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17717

Olvasgattam már én is róla.Nem szeretném kipróbálni,de ha megy az ízületekre a sömör akkor lehet.

Előzmény: babboo (17715)
B.GY Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17716

Én írtam anno,hogy bekentem mésszel.Egy tüzépes mondta,hogy neki jó volt.Nekem annyira nem :)Kiszárított más nem történt. Kipróbálom én is azért a bioptront,ha már anyám megvette.

Előzmény: babboo (17714)
babboo Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17715

Egyébként mi a véleményetek egy kis biológiai terápiáról? Egy kis Embrel, Humira, Stelara?

babboo Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17714

Nem te írtad egyszer, hogy mésszel dolgozol és az tök jó a sömörre? Nem emlékszem, hogy ki volt. Nekem szart se ér a bioptronom. pedig sok-sok pézé pont ezért vettem anno. Már ki is égett.:-))

Előzmény: B.GY (17712)
B.GY Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17713

Viszek egy pár kutyát ha kell :) Van 2 boxerem,az egyik igazi a másik vasból van. Az hatásosabb mint a kutya:)

Előzmény: Mackóbogár (17709)
B.GY Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17712

Én nem tudom használ-e nekem a bioptron.A bőrgyógyászaton meg a tomesába semmit nem ért az uv fény.Van egy könyv is hozzá hogy hol mit kell lámpázni sömör esetén ha sok folt van.Valahol a 9-11 es csigolya között kell 10-10 percig különböző színekkel kezelni.Majd karácsonyi szünetben kipróbálom,mert munka mellett nem nagyon lehet napi háromszor használni.Az ujjaim hegye nekem is néha kireped,van hogy a gyufát sem tudom kivenni a dobozból.Most teljesen jó,csak az egyik nagyujjam van kirepedve.

Előzmény: hul (17703)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17711

egyem a zúzáját, de tündér :-)) Vérmacskánk nekünk is van, hogy meggyilkolta az egeret :-) 

Előzmény: Octi19 (17710)
Octi19 Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17710

Fenevad? ...olyan nekem is van:

Ő Fifike, egy 2013 májusában született Amstaff kislány és ezek voltak az első napjai nálunk. (vannak újabb képek is, csak most hirtelen nem találom. ...és van egy vérmacskánk is aki Fifikével szokott egy tálból enni... azért ez egy macskától nem semmi!)

Előzmény: Mackóbogár (17709)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17709

hmm..jó kis közös hátbekenés azzal a csodaszerrel ? :-) Jól hangzik, megyek :-)

Ha nem válik be a kence, a "megtorláshoz" B.GY. hozza majd a blökiket, mégiscsak hangsúlyosabb fenevadakkal menni :-)

Előzmény: Octi19 (17708)
Octi19 Creative Commons License 2015.12.18 0 0 17708

Jössz te is? Akkor legalább lesz olyan aki bekeni a hátamat, mert azért B.GY kollégát csak a végső esetben kérnék meg ilyesmire... egy finom női kéz azért mégiscsak jobb!
A sorstársra meg majd a "reklamációnál" számítok, meg utána azért csak buliznánk egy kicsit... most jött meg a kisüsti szamóca és barack pálinkám....

:-D

Előzmény: Mackóbogár (17707)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!