Keresés

Részletes keresés

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 2089

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 Tel:0630/2164556

 

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 2088

Megbízható leinformálható vállalkozó takarítást vállal cégeknél,magánszemélyeknél.Budapesten, Pest megyében  s Ausztriában is vállalunk alkalmi illetve rendszeres munkákat. Amit tudni lehet rólunk,hogy gyorsak,precízek vagyunk. (Irodák, óvodák,iskolák,lakások stb takarítását vállaljuk.)
Nagyon kedvező áron dolgozunk.
Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Elérhetőségünk:

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel.: 0630/643-93-04

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 2087

Tisztelt Mindenki!

 Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást is vállalok.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/6439304

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 2086

Kedves Mindenki!

Festés illetve felújítás utáni nagytakarítást és rendszeres takarítást vállalunk Budapesten,Pest megyében illetve alkalmi jelleggel Ausztriában is.Kedvező áron dolgozunk.

Érdeklődni.nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/643-9304 Nikolett

Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 2085

Megbízható leinformálható vállalkozó takarítást vállal cégeknél,magánszemélyeknél.Amit tudni lehet rólunk,hogy gyorsak,precízek vagyunk. (Irodák, óvodák,iskolák takarítását is vállaljuk)
Nagyon kedvező áron dolgozunk.
Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Elérhetőségünk:

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel.: 0630/643-93-04

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 2084

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 Tel:0630/2164556

cllarissa Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2083

TAKARITONO A-Z-ig!

Megbizhato ,nemdohanyzo munkajara igenyes kulturalt kozepkoru no vallal

barmilyen hazvezetonoi feladatott.Forduljon hozam bizalommal barmelyik kr.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.22 0 0 2082

Kedves Fórumozók !

 

Nagytakarítást és takarítást vállalok heti rendszerességgel 4 - 6 órában Piliscsaba körzetében. Referenciával és több éves tapasztalattal rendelkezem.

Érdeklődni wartom@freemail.hu email címen lehetséges.

 

Köszönöm.

Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.10.22 0 0 2081

Kedves Tóthné Székely Éva!

 

Lenne javaslatom a probléma megoldására, ha még mindig fennáll. Nem szeretném így nyilvánosan leírni, de az e-mailcímemet megtalálja a nevemre kattintva. E-mailen szívesen megírom, hogy én mit tennék.

üdv:

Egy tényleg megbízható takarítónő :)

Előzmény: Éva Tóthné Székely (2065)
_Szilvi_ Creative Commons License 2014.10.21 0 0 2080

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást, festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b. szilvia65@freemail.hu 

Üdv. Szilvia

zzzxz Creative Commons License 2014.10.20 0 0 2079

Kedves Fórumozók!

 

Alkalmi és rendszeres takarítást vállalok lakásokban, családi házakban.

Ha épp csak vendégeket vár, ki- ill. beköltözne, vagy az ablaktisztítás haladja meg az idejét,akkor is kérem, keressen. Lakásfelújítások utáni takarításban is nagy tapasztalattal rendelkezem. 

Elsősorban Sóskúton, Érden, Törökbálinton, Budaörsön, Budapesten.

Beszéljünk a részletekről. szepenjol@gmail.com 70/397-5027 Kérésére természetesen referenciákkal.

korrekttakaritas.hu Creative Commons License 2014.10.19 0 0 2078

Takarítónőt keresünk! Csak olyanok jelentkezését várjuk akik ténylegesen nagy munkabírással rendelkeznek és nem dohányoznak vagy nélkülözni tudják a teljes akár 8óra munka idejére! Órabér: 1000Ft/óra  Látogasson el weboldalunkra és az ottani kapcsolat menü segítségével jelentkezhet egy rövid bemutatkozással. http://www.korrekttakaritas.hu

flottilas74 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 2077

Tisztelt Aytul!

 

A hirdetésére jelentkezem.Meglévő munkáim mellé keresek még takarítást.

52 éves ,tisztességes ,szorgalmas Óbudai hölgy vagyok.

Tel:06-30-259-9216.Természetesen bármikor leinformálható.

 

 

Tisztelettel:Andrea

Előzmény: Aytul (2066)
Zserika32 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 2076

Kedves Mindenki!

 

 

32 éves korrekt megbízható precíz nő vagyok!Teljes körű takarítást saját igényeinek megfelelően és bevásárlást vállalok. Hétköznapokon du. 14 órától és hétvégén megbeszélés szerint!Referenciával rendelkezem, leinformálható vagyok!!Délelőttöket sajnos nem tudok vállalni max. csak hétvégén mert jelenleg két Drogéria üzletet takarítok napi rendszerességgel,és a fórumnak köszönhetően minden második hét csütörtök és péntek foglalt már de a többi délutánom szabad még!

Minden lehetőséget örömmel fogadok legyen az állandó vagy alkalmi!

Ár megegyezés szerint!Előnyös kerületek;V,VI,VII,XIII,XIV,XV,XVI.

 

Elérhetőségem;szyntus@freemail.hu 

Era494 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 2075

Kedves munkát keresők! 

 

 

Magánszemélyként megbízható, magára és munkájára is igényes fitt, takarítónőt keresek heti,  illetve kétheti rendszerességgel, az alábbi kerületekben lévő ingatlanokra:  

 

1. XXII. Kerületben családi ház takarítására, kétheti rendszerességgel,

 

feladatok: 

- portörlés, porszívózás, felmosás

- fürdő- Wc-k, konyha takarítása

- kb. negyedévente ablakok pucolása 

- vasalás (megállapodás szerint)

 

A munka maximum 3 - 3 és fél órát vesz igénybe, délután, vagy hétvégén is munkát vállalók jelentkezését várom, hosszú távra. 

 

2. V. kerületben iroda takarításra heti rendszerességgel

 

feladatok:

- portörlés, porszívózás, felmosás

- fürdő- Wc-k, tea-konyha takarítása, mosogatás

- ablakok pucolása 

 

A munka 2 órát vesz igénybe alkalmanként. 

 

3. II. kerületben lakás takarításra heti rendszerességgel

 

feladatok: 

- portörlés, porszívózás, felmosás

- fürdő- Wc-k, konyha takarítása

- kb. negyedévente ablakok pucolása 

 

 

Jelentkezni a mohacsineserika@gmail.com e-mailen fényképes bemutatkozással lehet, órabér igény, illetve az ingatlan megjelölésével. 

 

Kifejezetten hosszabb távra keresek jelentkezőt a fenti munkákra.

 

Kérem, hogy takarítócégek kíméljenek!

 

Üdv

 

KrisztiMoci Creative Commons License 2014.10.15 0 0 2074

Személy szerint sajnálom, hogy így járt, rengeteg rosszat lehet hallani, bár manapság egyre kevesebbet. Hogy mások ne járjanak így, esetleg névlegesen megemlíthetné, hogy kiről van szó, így talán mi is tudunk segíteni. A másik, ami a saját tapasztalataimról szól. Mindannyian máshogy vagyunk összerakva, engem például ha megbántanak, onnantól kezdve, nem szívesen megyek az adott helyre dolgozni. Inkább keresek a helyemre mást, aki legalább annyira megbízható, mint én, és egyszerűen lecseréltetem magam. Volt olyan, hogy annyira betelt a poharam, hogy azért csak felmondtam, de egy számomra alkalmas időpontban visszavittem a kulcsokat és a rongyokat, úgy hogy nem kellett vele találkoznom. Kérje meg, hogy dobja be legyen kedves a kulcsokat a postaládába, ha pedig nem teszi, annyit azért nyilván tud róla, hogy ki ő, mikor született, hol lakik, édesanyja neve... Ha nem teszi meg, jelentse fel, ezek az adatok kellenek hozzá. 

Előzmény: Éva Tóthné Székely (2065)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2073

Kedves Fórumozok !

 

Nagytakarítást és takarítást vállalok heti rendszerességgel 4 - 6 órában Piliscsaba körzetében. Referenciával és több éves tapasztalattal rendelkezem.

Érdeklődni wartom@freemail.hu email címen lehetséges.

 

Köszönöm.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2072

Tisztelt Mindenki!

 Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást is vállalok.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/6439304

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2071

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 Tel:0630/2164556

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2070

Megbízható leinformálható vállalkozó takarítást vállal cégeknél,magánszemélyeknél.Amit tudni lehet rólunk,hogy gyorsak,precízek vagyunk. (Irodák, óvodák,iskolák takarítását is vállaljuk)
Nagyon kedvező áron dolgozunk.
Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Elérhetőségünk:

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel.: 0630/643-93-04

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2069

Kedves Mindenki!

Festés illetve felújítás utáni nagytakarítást és rendszeres takarítást vállalunk,kedvező áron.

Érdeklődni.nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/643-9304 Nikolett

Várjuk mielőbbi jelentkezésüket.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 2068

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 Tel:0630/2164556

Niki 1985 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 2067

Takarítást vállalunk egy megbízható,leinformálható,precíz csapattal.

Több éves munkatapasztalattal rendelkezünk,amiket vállalunk:

-Irodák

-LAkások

-Üzletek

-Társasházak

-Ablakozás akár alpin technoliogiával

-Egyéb takarítást igénylő helységek.

A hét mindennapján várjuk a jelentkezésüket,és minél hamarabb megoldjuk problémáját akár hosszú távon is.

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségeken:

k.nikolett@gmail.hu

Telefonszám:06202490556

 

Aytul Creative Commons License 2014.10.13 0 0 2066

Kedves Hölgyek!

Óbudai családi házunkba keresünk takarítónőt heti 2 alkalommal! Mint tudják, elég nehéz az embernek egy idegent beengedni az otthonába, ezért kifejezetten hosszútávra keresünk valakit, aki el tudná végezni a mindennapi takarítást, mint renrakás, porszívózás, felmosás, porolás, konyha és fürdőszoba tisztítása, ágynemű csere...stb.
Egy nagy házról lenne szó és napi bérezéssel 4.000 Ft/nap!
Ha feltette az érdeklődését ez a hirdetés, kérem küldje el a számát és visszahívom.

06-70-368-22-77 Aytul
Üdvözlettel,

Éva Tóthné Székely Creative Commons License 2014.10.13 0 0 2065

Kedves Fórumozók!

Tanácsot kérek!

Takarítónőm négy heti munka után úgy eltűnt, hogy a telefonját nem veszi fel, a bérletéből elköltözött, a leveleimre nem válaszol. A kulcsaim - sajnos mágnes záras - nála vannak.

Igazság szerint mélyen szégyenlem magam a gyanútlanságom miatt. Az ember kiadja magát egy takarítónőnek, még ha mégoly megnyerő is. Mindent tud rólunk, hozzáférése van az életünkhöz és igen erősen visszaél vele. Ráadásul ezen a fórumon találtam. Rém megnyerő, kedves fiatal lánynak tűnt, de most úgy néz ki csúful jártam vele. Több nyelvet beszélőnek, megbízhatónak hirdeti magát. Ha most nézném a hirdetéseket, most is őt választanám. Magyarul, angolul egyaránt hirdet. Most azt találtam ki, hogy ha nem jelentkezik, akkor a fórumon fogom megszólítani. Az ilyen hirdetések és jelentkezők csak ártanak mindenkinek.

Vigyázzon mindenki, ne járjon olyan rútul mint én!

Mit tehetnék?

 

KrisztiMoci Creative Commons License 2014.10.11 0 0 2064

4 éves szakmai tapasztalattal takarítást vállalok magyar, angol és orosz családoknál, de idős embereknek is szívesen állok rendelkezésükre, külföldiek esetében ügyintézést is vállalok. Budapesten, a 61-es villamos vonalán és Nagykovácsiban is.

Hosszútávú, heti rendszerességű munkát keresek egy szabadnapomra, referenciával rendelkezem.

További részletek telefonon: 0.6.7.0.6.2.1.0.1.2.6

Dia.93 Creative Commons License 2014.10.08 0 0 2063

Sziasztok! Ha minőségi takarítást szeretnétek, akkor ajánlom ezt a budapesti takarítócéget, akik igazán színvonalas munkát végeznek, megfizethető áron. :)

Niki 1985 Creative Commons License 2014.10.07 0 0 2062

Takarítást vállalunk irodák,lakások,üzletek,társasházak bármi ami takarítás.Budapesten és Pest megyében megfizethető árakon.Rugalmasak,precízek vagyunk.A hét mindennapján.

Referenciáink közé tartozik több üzlet az Andrássy úton és Budapesten több kerületben új építésű lakóparkok.

Érdeklődésüket eamilben várom a

k.nikolett@gmail.hu

Vicus02 Creative Commons License 2014.10.04 0 0 2061

                                Tisztelt Fórumozók!

 

Középkorú  föállásu takaritóként hetedik éve dolgozom az egyik budapesti minisztériumban péntek délutánra vagy szombat de.-re vállalnék

 

Családoknál vagy egyedül álló hölgyeknél családi házban, panelban, lakóparkokban takaritói munkát (vasalást nem) max. 4- 5h idötartamban.

 

Elsősorban Csepelen és környékén és az 1. 2. 3. 5. 6. 7. 9. és 13.kerületben is.

 

   Tisztelettel várom a visszajelzésüket!

 

 Az órabér igényem : 1000Ft/ óra

 

Elérhetőségem: 06309535030

 

E-mail,  leopard1202@freemail.hu

 

Köszönöm

 

 

                                    Éva

o.dorka Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2060

Ja, és Veronika! reméljük, hogy csak a szövegeket lopod, mást nem! És persze nyilván egyenes, megbízható, őszinte, becsületes ember is vagy a magánéletben és a munkádban is!

Szerettem volna újra feltenni a hirdetésemet, megújítani, mert ismét lett szabad helyem, és további munkákra lenne szükségem. De úgy látom, hogy teljesen új szöveget kell írnom. Kicsit megnehezítetted az életemet. Nyilván nem gondoltál abba bele, hogy én továbbra is használnám ezt a fórumot, és ezzel a lépéssel mit okozol saját magadnak is. Bárki kiszúrhatja egy két lapozás után, hogy elloptad az írásomat, és nem hiszem, hogy ezzel szimpátiát váltasz ki.

Ha valaki visszagörget, és elolvassa a hirdetésem, azoknak szeretném jelezni, hogy örömmel venném megkeresésüket. 4 - 6 órás munkákat vállalnék heti - 2 heti rendszerességgel. Előre is köszönöm!

 

orbandori@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (2054)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!