Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

DelSonar Creative Commons License 2016.07.16 0 0 14039

Még annyit ehhez, hogy ez a fajta kiolvasó minden márkából más adatokat olvas ki. Ki lett próbálva a Kaloson, egy Suzuki Splashen és egy Renault Meganeon. Mindhárom autóból más értékeket jelenített meg. A kiolvasás sebessége meg a Renaultnál volt a leggyorsabb.

Hibakód olvasást még nem végeztem vele mert nem találkoztam hibakóddal. Viszont a sebesség paraméter pontosabb mint az óra által mutatott, valahol az óra által mutatott és a valós érték között lehet.

Előzmény: DelSonar (14038)
DelSonar Creative Commons License 2016.07.16 0 0 14038

Ez a Wi-fi-s v1.5-ös verzió. Van bluetooth v2.1-es is de épp nincs nincs a PC-hez bluetooth adapterem így azzal nem tudtam megnézni, mit ad vissza ez a ScanmasterELM program.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (14036)
solak Creative Commons License 2016.07.16 0 0 14037

http://veddvelem.hu/ajanlatok/7297-hibakodolvaso_gepjarmu_elm327_kedvezo_aron#product_28427

 

Én ezt vettem igaz ez 3490ft,androidos okos telefonnal  BLUETOOTH rádiós kapcsolaton keresztül működik.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.16 0 0 14036

Sziasztok,

 

Tervezem én is egy OBD2 adapter megvásárlását. Azonban olvasgatva a fórumot úgy látom, hogy nincs egyértelmű összhang azzal kapcsolatban, hogy milyet is érdemes venni (2004-es 1.2-es kalózom van).

 

Ebay-ről szerezném be, s tippként láttam DelSonar ajánlását (13395), én is úgy gondolom, hogy 2-3e forintot áldoznék erre.

 

Ezért szeretném kérni a segítségeteket. Természetesen nem ragaszkodom az ebay-hez, és ha más árkategóriát ajánlotok azt is megfontolom, mert ha ennyiért csak silány kiolvasót tudok venni, akkor inkább nem veszem meg!

 

Igazából check lámpa problémám van egy ideje, több szerelő megnézte és elsődleges hiba az EGR szelep (ez sajnos szinte biztos), de szeretném én is tudni nem csak most, óhanem a jövőben is az esetleges hibákat, mielőtt a szerelő bepróbálkozik. Köszönöm a segítségeteket!

 

 

Előzmény: Relaxvideo (13896)
DelSonar Creative Commons License 2016.07.15 0 0 14035

Nem, Ő Vauvau, még a 90-es évek végéről, a kis Polákból maradt meg, így megörökölte a Kalos :)

Előzmény: almaata66 (14031)
almaata66 Creative Commons License 2016.07.15 0 0 14034

Három vemhes elefánt az udvarodban alábakolva és te a Daewookat fotózod le????

Nem találok szavakat....;-)))

Előzmény: Törölt nick (14032)
almaata66 Creative Commons License 2016.07.15 0 0 14031

Az ott jobbra John Sheppard ugye?

Előzmény: DelSonar (14030)
DelSonar Creative Commons License 2016.07.15 0 1 14030

Ebben a gépben az Ősök 10 millió éves technológiája van és a mai napig remekül működik. :D

almaata66 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 14029

Hm... te a saját szerelmedet is így javítod. Nehogy a natgeon találkozzunk veled a " Pedig jó ötletnek tűnt" sorozat egyik epizódjában ;-))

Előzmény: Törölt nick (14028)
almaata66 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 14027

Te életed kockáztatásával javítod párod szerelmét? Nincs itt egy kis képzavar? A térkő viszont nagyon király.

Előzmény: Törölt nick (14026)
Benve Creative Commons License 2016.07.14 0 1 14025

Kedves fórum társaim!

 

Tegnap este elkelt szeretett családi kis autónk, fájó szívvel, könnyes szemmel búcsút vettünk  tőle. Nem hiszem, hogy lesz -e valaha ilyen jó, és olcsón fenntartható autónk a közeljövőben. Jó volt közétek tartozni, jó volt ilyen segítőkés csapathoz tartozni. A fórumozást nem hagyom itt, mindig figyelni foglak benneteket, és ahol tudok okoskodok (segítek) Nektek!

Mindenkinek baleset, és lerobbanás mentes közlekedést kívánok!

almaata66 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14024

szerintem viliapu sem az autó belsejét fújta le.

Előzmény: fiest (14023)
fiest Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14023

belső vil szürke ajtóbelsőt nem fujom matt feketére....

Előzmény: Törölt nick (14022)
fiest Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14021

ez nem hangzik rosszul. én már a matiznál is próbáltam hasonlót-.!!! hőlégfúvót, szépen el is tüntette de pár nap mulva sokkal fehéresebb folt maradt ott és nem akar vissza sötétedni,

 ezért kicsit hitetlenkedve néztem ezt a videót. de azért lehet kipróbálom. ezt a szúrólángos dolgot. bár nincs itthol ilyenem de majd szerzek...

Előzmény: nord (14020)
nord Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14020

 

A tűz csodákra képes

Ne bohóckodjon szilikonsprével, varázskencékkel. Pörzsölje meg a műanyagot, olyan lesz, mint az új! Tovább »

forrás: totalcar.hu

 

Amire még a nepper is azannyázott

Filléres neppertrükkel lenyűgözni a sokat látott neppert – na, ez az igazi sikerélmény. Az orra előtt tűnt el a műanyag kárpit karcolása. Tovább »

forrás: totalcar.hu

 

 

Előzmény: fiest (14019)
fiest Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14019

az ajtó műanyag részei karcolásaival lehet valamit kezdeni? mármint valahogyan eltüntetni?

 vagy a felső felén ahol a nap kiszivja  azzal? tudtok okosságot a szilikonon kivül?

 

nord Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14018

Jogos, 200ezernél nekem is volt felújítás... 

Előzmény: almaata66 (14015)
fiest Creative Commons License 2016.07.13 0 0 14017

nekem egy egy ford fiestám volt (még a régi kockalámpások közül) semmi baj nem volt a gázzal. abban még az a fajta rendszer volt ahol én nekem kellett a benzinről gázra váltani... benzinnel inditottam. majd fél perc mulva váltottam. télen kicsit még vártam de hamar  lehetett aztán nyáron mikor már jóidők voltak volt mikor gázzal inditottam , ici-picivel nehezebben indult de csak  hajszállal.

 ami hátránya volt még akkor hogy 2 zöldkártya kellett és a tartájt x évenként bevizsgáltatni szintén különköltség , mikor már a 3. vagy 4. vizsgálat is meg volt szóltak hogy tajtály lejár ujat kell betenni mert nem lehet  többször bevizsgálni. de az j tartályhoz szinte mindent cserélni kell. szoval öreg autónál nem érte már meg egy teljesen uj rendszert kifizetni. igy eladtam. egyébként birtam...

Előzmény: solak (14016)
solak Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14016

Igen én is így gondolom, és az eddigi tapasztalatom nekem is ez volt.Én már 17 éve használom a gázt, de még akármilyen autómba volt semmi káros következményét nem láttam.Igaz mindegyikbe én szereltettem be és így csak én használtam.A most eladottal is 150000km mentem gázzal, de semmi gond nem volt az autóval.

almaata66 Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14015

Ez ebben a formában ez nem teljesen jogos. Sokkal többet spóroltam meg mint amennyit a gáz miatt költeni kellett. /Ki garantálja, hogy 250ezer km után nem kell semmit felújítani a motoron ha csak benzinnel használom? / 200ft alatt van a gáz! Számomra még így is megéri, hogy szárazabb az üzemanyag és valamivel hamarabb kell felújítani. Minden attól függ mennyit autózol. Ez volt a legértelmesebb beruházásom a kalózzal! Valamelyik nap kiszámoltam a spórolást 90ezer km alatt és bőven behozta az árát.

Előzmény: nord (14013)
solak Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14014

Azt olvastam csak azért nem nagyon értem mert az első indítás mindég benzinről történik nem gázról,aztán vált át gázra.Benzinről viszont indulni kéne az autónak rendesen mintha nem gázos lenne.Eddig nekem így volt.Semmi indítási gondom nem volt se téle se nyáron.

nord Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14013

Olvasd el az alattad lévő hsz-t.

Előzmény: solak (14012)
solak Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14012

Sziasztok!

Holnap megyek autógáz beszerelésre a Kalosszal.Véleményekre tapasztalatokra lennék kiváncsi a Kalosnál, akinek van már.

Eddig is gázos autóim voltak, az utolsó amit most adtam el egy f astra sedan volt.

Eddigi autóimmal csak jó tapasztalataim voltak, igaz központi injektorosak, ill.karbulátorosak voltak.

Hengerenkénti befecskendezősöm még nem volt, ezért is vagyok egy kis fenntartással vele szemben.

Kiváncsian várom tapasztalataitokat.

Üdv.

Silva85 Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14011

Szia, Kb 60 ezer óta gázos. Már a télen is nagyon nehezen indult, de azt hittem a jó idővel megoldódik. De nem, még rosszabb lett, mostanában meg már alig indul.

Előzmény: almaata66 (13918)
fiest Creative Commons License 2016.07.12 0 0 14010

az autóban 206 e km van. ezt bőven hihetőnek tartom (kicsit sokallom is) szőnyeg nincs kikopva sehol igaz gumi betétek vannak minden lábnál. az ajtó kárpitok főleg a hátsók karcosak vagy gyerekek vagy a gyerekülés ki-be... vagy kitudja... 2004  talán 9. havi ha jol emlékszem magyarországi forgalomba helyezéssel. (rendszám is ezt igazolja)  apám opel corsaja 2004 12.6.án (mikulás napján) mentünk a szalonba annak már a kék eus jlk rendszáma van ) szoval nem sok különbség van a 2 közt ha külföldi lenne nem ez a rendszáma lenne. 

 amint lesz időm a a kéziféket is megnézem nagyont fent fog( a hátsó dobokat leszedem (kiváncsi vagyok mi fogad ott kitakaritom ha kell utána állitok ha kell cserélem) ezt évente 1x-2x tavasszal és ősszel egyébként is megszoktam tenni.

 ennek ellenére igen jónak hat a fék. 1-2 próbát már tettem .matizhoz képest..... nagyságrendekkel jobb. ut tartás és komfort szintén...( mondom ugy hogy nagyon szokatlan a szervó kormány tul könnyű és igen érzékeny, rendkivül kis helyen fordul meg a kocsi... kb akkora helyen mint a matiz pedig sokkal nagyobb. a corsaval összehasonlitva pedig... fele akora helyen. a corsa yakran csak 2 ivből fordul meg....

 azt gondoltam ez azért kisebb autó... de nem! elkeztem méregetni a c corsa és a  kalos méreteit és jók meglepődtem.... gyanus volt mert az udvarra a terasz és a kerités özt ugy kell beállni hogy szük a hely...

 matizzal már lendületből álltam ki szemből is és tolatva is de ezzel messze nem...

 2 oldalt 3-3 vagy 4-4 ujjnyi helyem van összesen...

 na elkezdtem mérni...ugyan ugy mint annak idején a passat után a corsát..  a passat  tükörtől tükörszélig 186cm erre corsa 194  nem gondoltam volna de hogy a kalos még rátesz 4 cm arra nem gondoltam 

 ugyan ugy az első ajtó üvegei 4 cm  a kalosz javára.

 a szélvédő magassága 9cm hosszabb. és a kocsi 18 cm magasabb a corsánál ugy hogy a küszöb felső fele gyakorlatilag egyforma magas. ebbe kellemesebb beülni magasabb az ülés a corsába eléggé le kell ülni , időseknek nehéz kiszálni belőle...ezek az első tapasztalatok...

 

Előzmény: Törölt nick (14008)
wector81 Creative Commons License 2016.07.11 0 0 14009

Azt a büdös eget... Azok a gyertyák megérnek egy misét... Mennyi van az autóban amúgy - legalábbis óra szerint?

Én a gyári gyertyákat kiszedtem 16.000km-nél, félretettem, még teljesen használhatók. Brisk Premium LGS-t tettem be, azok azóta mennek, most van a kocsiban 131.500km, tehát már 115.000km van a gyertyákban, és kb pont úgy néznek ki, mint mikor betettem őket. Brutális mennyit elmennek, elektróda hézag gyakorlatilag változatlan. Tudom ajánlani.

Előzmény: fiest (13996)
Ken_Block Creative Commons License 2016.07.11 0 0 14007

Nem nehéz rajta cserélni igazából semmit. Ahogy mondták is pár dolgot érdemes megnézni, főleg, ha ködös az előélet. Mint pl gyertya, kábelek, fékek, futomű. Ami ilyenkor kötelező jellegű szokott lenni, kivétel ha van bizonyíték ,hogy nem rég lett cserélve: összes szűrő, olaj, szíjak és tartozékai.

 

Egy pl, amikor vettem autót, mondták, hogy szíjakat kicserélték. Látszott is, hogy a 2 hosszbordás új. Csak a vezérműszíj régi volt, az összes vezető-feszítő csapágyas volt, vízpumpa lógott. Fékek újak, olajat meg se néztem, csak leengedtem.

DelSonar Creative Commons License 2016.07.11 0 0 14006

A vezérlést se hagyd ki, főleg így, hogy semmilyen info nincs a kocsiról korábbról. Nálam is csak az olajcseréket írogatták több-kevesebb lelkesedéssel. Nyitásnak egyből vezérműszíj, vízpumpa, feszítőgörgő csere volt, főleg, hogy 66 ezer km-nél járt a gép. A gyári gyújtókábel szett is éppen 90 ezer km-nél adta meg magát. Vételkor ennyire nem volt lelakva a gép, a motortér is gyakorlatilag patyolat tisztának nevezhető még most is. Csak hát pont 9 évesen vettem a gépet és egymás után jöttek a dolgok, mint gyári kipufogó csere a katalizátortól a hátsó dobig, 4 lengéscsillapító, még a hátsó lengőkar szilentek is elszálltak, bár mondjuk abban szerepe lehetett az áruszállításnak is a csomagtartóban 2-3 mázsa anyag... De mostanra szépen egyben van az autó, a levegő beömlőrendszert is átöblítettem nem rég majd meghajtottam vagy 450 km-en autópályán spéci benzinadalékkal. Most mintha jobban reagálna a gép.

Előzmény: fiest (14004)
almaata66 Creative Commons License 2016.07.11 0 0 14005

Az abs-t ne bánd, hogy nincs. Ha olyan gondos gazdánál volt mint ahogy a képeken látszik, valószínűleg fékfolyadékot sem cserélt sűrűn.... az meg az abs halála.

Előzmény: fiest (14004)
fiest Creative Commons License 2016.07.11 0 0 14004

sajnos nincs,  szűrőket cserélem hétvégén . és olajat is. a légkondi és szervo, ékszij az cserélve elett mert a régi a csomagtartóban volt. a többi majd hétvégén kiderül mikor aknárol megnézem a futóművet is...

 sajnos az  abs is hamisnak bizonyult mert nem látom az elektronikát a fékelosztón.

a légkondira kellett kicsit töltetni mert csak kicsi hideget fujt. de ezt már a kereskedő is emlitette vételkor.

 amikor leállitom a kocsit valami kattogás féle van pár másodpercig  a hátsó résznél, olyan mint mior a kipufogó hül. de ez akkor is van mikor csak 10 másodpercet jár a  motor pedig annyi idő alatt fel sem tud melegedni a csőrendszer. ha a hátsó ülésre ülök valami alul nyikorog szerintem vagy lengés csill burkolat érbele vagy a rugó ennek is utána járok hétvégén...

Előzmény: DelSonar (14003)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!