Keresés

Részletes keresés

blueye Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8981

Szvsz írjál a PayPalnak.

Előzmény: Törölt nick (8979)
MEB Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8980

Köszönöm a segítséged!

Előzmény: Pavel (8978)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8979

A paypalos e-mail sem jött meg. Csak a bankomtól az sms, hogy sikeres a vásárlás. És ott van az eladó paypal/ebay neve. Évek óta használom, sose volt még ilyen gond.

Ráadásul az előző két vásárlásomnál (legalább ott volt e-mail) sem lett a mai napig lekönyvelve az összeg, pedig egy hét eltelt. A bank szerint csak akkor könyvelnek, ha a szolgáltató Paypal valóban viszajelzi, hogy igényt tart atz összegre és kéri. Addig csak zárolva van. Két hét után viszont a zárolást leveszi a bank és visszavezeti az egyenlegemre.  Közben meg az eladók elküldték a cuccost.

Előzmény: blueye (8972)
Pavel Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8978

A PayPalon lévő EUR-t át kell váltanod mindenképp. A bankszámlának nincs jelentősége ebből a szempontból, onnan mindenképp levonja szerintem, bár én csak forintozok.

Előzmény: MEB (8977)
MEB Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8977

Na, ez az! Dollárban kell fizetni, a számlám meg euró alapú.

 

Tehát először a Paypalon konvertáljam át, majd indítsam el a fizetést?

 

Ill. figyelmetlenségemben elkövettem azt, hogy a forintszámlámról is próbálkoztam, ott is sikertelen lett a fizetés, de az összeg zárolva lett.

Mit tegyek? Írtam az eladónak is. "Kétszer" nem szeretném kifizetni.

 

Köszönöm a segítséged!

Előzmény: Pavel (8975)
Pavel Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8976

Egyébként az utolsó jóváhagyási lépés előtt jelzi is, hogy X összeget a kártyáról, Y-t meg balance-ról vesz le, úgyhogy nem kell végignyomogatni az egész folyamatot ha már itt sem jó.

Előzmény: Pavel (8975)
Pavel Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8975

Fizetni is euróban szeretnél?

Ha nem és nem főszámla, át kell konvártálnod a balance-on lévő pénzt ahhoz, hogy levonja.

Előzmény: MEB (8974)
MEB Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8974

Üdv,

 

kis segítségre lenne szükségem: eBay-es cuccot fizetnék ki.

Van némi euró a Paypal egyenlegemen, ill. a hozzácsatolt bankszámlán is.

Valami oknál fogva nem hajlandó levenni a rendszer a Paypal egyenleget, így a fizetés sikertelen, mert csak a bankszámlán nincs most annyi pénz.

 

Máskor simám ment így, először levette a paypalt, utána "kipótolta" a számláról.

 

Mit csináltam rosszul?

 

bosijani Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8973

irj az ebaynak,küldd el a pay-os levelet.

nekem ott van minden amit januárban vettem.....

Előzmény: blueye (8972)
blueye Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8972

Az emailek most is megjonnek.

Előzmény: bosijani (8971)
bosijani Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8971

engem a paypal értesít emailben fizetéskor....

Előzmény: Törölt nick (8970)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8970

Hát elég nagy hiba lehet, mert azonkívül, hogy nem látok semmit a paypalon, az ebayen sem látom a purchase historyban, hogy fizetve lenne a termék, pedig de...

Máskor a paypal fizetés után 1 percen belül a paid oszlopban a dollárjel aktív lett, most meg semmi.

 

Előzmény: blueye (8969)
blueye Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8969

A januáriakat most én sem látom (gondolom valami hiba van), nézd meg az ebayen a My eBay: Purchase history-ban.

Előzmény: Törölt nick (8968)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 8968

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy az ebayes vásárláshoz kapcsolódó paypalon keresztüli kártyás fizetések tranzakciótörténetét hol a nyavalyába, melyik menüpontban lehet megnézni, lekérdezni?

Mert januárban volt néhány ilyen, de semmit nem találok a history-ban (meg máshol se).   

tangerine Creative Commons License 2013.01.24 0 0 8967

A prohardveres ebay fórumon erről megy a téma pár napja. Az irreálisan alacsony árak láttán borítékolható volt, hogy ez lesz a vége és átverés.

Olvass vissza pár napot, kérdezhetsz is, elég jól pörög a topik: http://prohardver.hu/tema/ebay_tapasztalatok/friss.html

Előzmény: Ádá, (8966)
Ádá, Creative Commons License 2013.01.24 0 0 8966

Sziasztok!

 

Segítségre lenne szükségem, remélem itt tudtok segíteni.

A napokban vettem ebay-en két terméket, mindkettőt egy eladótól.

Másnap reggel kaptam egy mailt az ebaytől, aminek a lényege az volt, hogy átvertek, az eladó lelépett.

Így az árut sem fogom megkapni...

Paypal-on (nyelvtudás hijján) rossz aktát nyitottam... Unauthorized tranzakciónak jelöltem.

Kivizsgálták és nyilván nem találtak illetéktelen fizetést a  paypal fiókomból.

Igy már nem tudom másnak bejelölni (item dispute), mert kiad egy hibát, hogy azt a két tranzakciót már unauthorizednek jelöltem.

Hiba: "You have already filed a unauthorized activity case regarding this transaction. Please visit the Resolution Center to view the status of your open cases."

Open Case nincs jelenleg.

Gondolom Dispute item kellet vna.

Valaki tud segíteni nekem, egy levelet megfogalmazni angolul? Sajnos senkit nem ismerek aki segíthetne.

 

t.lantos Creative Commons License 2013.01.24 0 0 8965

marad az ennyire vak vagyok :)

vagy szar volt a netem, es lemaradt az utolso sor? sose derul mar ki.

amugy nem kedvelem a paypal feluletet ettol fuggetlenul.

pedig kezdo nem vagyok, az elso tranzakciom tobb, mint 6 eve volt. (sokaik ugye total ki voltunk zarva az egeszbol)

 

Előzmény: blueye (8964)
blueye Creative Commons License 2013.01.24 0 0 8964

My Account - Profile - Password - Change

Előzmény: t.lantos (8963)
t.lantos Creative Commons License 2013.01.24 0 0 8963

en vagyok annyira vak, hogy nem talalom, hol kell jelszavat valtoztatni?

a multkori eset utan meg kellett valtoztatnom, de vissza szeretnem allitani, viszont egyik menuben sem talalok ilyen lehetoseget.

vagy tenyleg ennyire vak vagyok :)

 

tomist81 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8962

Hello

Köszi a választ. Azért utaltam rá, mert nem tudtam, hogy úgy isl ehet, hogy a számláról veszi le közvetlenül, de most már tudom. Az összeg a mai napon megérkezet :), de a 220 ft az eltünt a renszerben. Az nem adott kódot sem se semmit csak ahogy beírtam a kártyám adatait jött az sms, hogy 220 ft hello.. és a paypal számlán se jelent meg, de annyi baj legyen csak furcs. nem lehet, hogy január-1 től bevezetett regisztrációs dij vagy valami adó amit nem reklámoztak? mivel ti még tavaly vagy mégelőbb regisztráltatok azért nem volt még neketek ilyen..nem tudom csak találgatok

Még egyszer köszönöm a választ

Előzmény: 72papamaci (8960)
bosijani Creative Commons License 2013.01.23 0 0 8961

én is,a pay számlámon nincs egy fillér sem.

Előzmény: 72papamaci (8960)
72papamaci Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8960

Na helló!

A 220 pénzt nem értem ,illetve nem tudom miért volt,de a 400 az így jó NEM VÉSZ EL,JÓVÁÍRÓDIK.

Az utalás kb2-3  de nem értem minek kell ztalni rá?

Simán ütöd és a számládról leveszi a huf-ot és küldi konvertálva a manit.

Legalább is én így csinálom.

 

Előzmény: tomist81 (8959)
tomist81 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8959

HEllo

 

Tudna segíteni valaki? Hétvégén regisztráltam a paypal rendszerbe (nem értek hozzá és még soha nem használtam) Megadtam a bankártyám adatait és egyből ugrott 220 ft. A neten az olvastam, hogy a paypal ingyenes. Utánna elment 400 ft és kaptam egy kódott amivel tudtam igazolni magam a rendszerben. Ez a 400 jóvá is lett írva a számlám. Szombaton saját otp-sa netbankból elutaltam a leírtaknak megfelelően egy kisebb összeget a paypal számlára, hogy tudjak vásárolni, de ez a mai napig nem érkezett meg. Azt nem tudom, hogy hová lett a 220 ft meg az általma utalt összeg, mikor a közlemény rovatba beírtam az azonosítot és mindent úgy tettem ahogy írták, de csak levonódott a pénz és a paypal számlán nem jelent meg. Segítségetekekt előre is köszönöm.

Szilibácsi Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8958

Hali

Nem fogadja el a PayPal a visa kátyámat pedig érvényes van is rajta pénz, tavaly még tudtam használni náluk,azt kéri használjak másik kártyát. Mi van ilyenkor?

72papamaci Creative Commons License 2013.01.21 0 0 8957

Sziaztok!

Valaki segítsen nekem valaki:( Van pp és kaptam rá utalást / ebay-on adtam el / ,de nem tudom áttenni a folyószámlámra.

Azt írja hogy ,, Függőben lévő eggyenleged XXXXXft"

Ha át akarom utalni akkor nincs utalandó összeg.

Mit kell tenni hogy a pénz a számlámon legyen? 

Segítséget előre is köszönöm.

t.lantos Creative Commons License 2013.01.21 0 0 8956

Ez gyors volt, 4 ora mulva mar meg is jott a refund.

 

Előzmény: t.lantos (8955)
t.lantos Creative Commons License 2013.01.20 0 0 8955

erdekes szopoba futottam.

szokasos helyemen vasaroltam.

bejelentkeztem, kosarba raktam, minden stimmel, fizetek paypal.

atvisz a pp oldalara. feltunt, hogy masik cim, dehat miert ne.

aztan orakkal kesobb jon az eladotol a level, hogy koszi a vasarlast, klikk ide az afterbuy linken tudsz paypal fizetni.

Na mondom szep, akkor viszont ugy nez ki, felnyomtak a shopjat, es megvaltoztattak a pp cimet.

Azonnal indult is a dispute, szerintem itt nem koser valami.

kivancsi leszek.

az  eladonak meg irtam, hogy nezzen mar ra, csinaljon egy probavasarlast.

 

mauratius Creative Commons License 2013.01.18 0 0 8954

akinek van már payoneer kártyája - ezzel kilehet venni a paypal pénzt is - irjon már rám tapasztalataival

Axióma Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8952

En is csak azt mondtam, hogy el van dugva - parszor lattam az alabbi baromi hosszu leirast, es gondoltam egyszerubb az elso vasarlasnal...

Előzmény: cliftony77 (8950)
krisztike0000 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 8951

Most is be lehet:

my account / profile (rakattintani, es nem a lenyilo 4 lehetoseg kozul valasztani) / my money / ott: my preapproved payments - update / ott: set available funding sources / conversion options / also potty: bill me...

 

Előzmény: cliftony77 (8950)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!