Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Caris Creative Commons License 2001.07.03 0 0 269
Jelentem, én megyek :)
Előzmény: SzaboZE (266)
SzaboZE Creative Commons License 2001.07.03 0 0 268
Holnap reggel enyim is megy dokihoz!

SzaboZE

GangstaBoy Creative Commons License 2001.07.03 0 0 267
Haaat... nem is tudom...!
Najo, jovok!! :-)

GangstaBoy

Ui.: Holnap reggel viszem a Maci a doktorbacsihoz. Megneztek a kipufogot es azt mondtak, hogy nem kell alkatreszt vennem, meg tudjak csinalni! :-)

Előzmény: SzaboZE (266)
SzaboZE Creative Commons License 2001.07.03 0 0 266
Legyen du, addig mindenki elintézheti a dolgait. Jelezzetek vissza higy jöttök! :)

SzaboZE

Caris Creative Commons License 2001.07.02 0 0 265
Oké, tehát összefoglalom:

Szombaton a budaörsi Tesco parkolójában bal oldalon. Már csak a pontos idôpontot kellene kitalálni.

Caris

Előzmény: GangstaBoy (264)
GangstaBoy Creative Commons License 2001.07.02 0 0 264
Reszemrol rendben... Akkor a Tesco-ban tudunk venni ezt-azt, ha esetleg megehezunk/-szomjazunk! :-) Maradna a szombati nap? Delelott? Delutan? :-o

GangstaBoy

Előzmény: SzaboZE (263)
SzaboZE Creative Commons License 2001.07.02 0 0 263
Mit szóltok a budaörsi Tesco parkolóhoz? Ott rohadt nagy hely van kihasználatlanul ha szemben állunk az áruházzal akkor bal oldalon. Ott mindig üres az egész parkoló csúcsidőben is!

SzaboZE

GangstaBoy Creative Commons License 2001.07.02 0 0 262
Akkor vegul is egy emberkerol beszeltunk, mert en is a Vancsura-nal voltam, de mar a Mazda-ban... :-) Ma is beszeltem vele, lengescsillapito ugyben... 61e Ft az allithato... :-( Lehet, hogy sima kerul az autoba... Sajnos!

GangstaBoy

Előzmény: SzaboZE (252)
GangstaBoy Creative Commons License 2001.07.02 0 0 261
Hi!

Oksa, akkor csinaljunk egy talalkozot!!!
Mar csak az a kerdes merre gyulekezzunk! En ilyen szempontbol nem ismerem annyira a varost, ugyhogy mondjatok tippeket! :-)

Kipufogo Klinika weboldala: www.kipufogo.hu :-))

Mar nezegetem is...

GangstaBoy

Előzmény: Caris (260)
Caris Creative Commons License 2001.07.02 0 0 260
Hail Skacok!

Legyen találkozó! (Tudom, tudom, találjam ki a helyet... :)))

Kipufogós ügyben: én a Kipufogó Klinikát tudom ajánalni, az én több helyen lyukas, törött, igen "sportos" hangú kipufogómat csinálták meg nagyon profin és gyorsan 30 pénzért, 1 év garanciával(!). Ha kell a címük és a telefonszámuk, akkor elôkerítem.

Caris

Előzmény: GangstaBoy (259)
GangstaBoy Creative Commons License 2001.07.02 0 0 259
Hali Skacok!

Hogy is volt az a kipufogos dolog...??!! Ugy latszik nalam is eljott az ido! A cso letorott a dobrol! Olyan a hangja, hogy a Colin Mcrae 2-beli hangok semmik az en Macim hangjahoz kepest!! ;-))
De hat a heten meg szeretnem csinaltatni, ugyhogy mar csak egy par napig elvezhetem a "hangzavart"! :-)

Akkor lesz hetvegen tali vagy nem? :-o En hozom a fenykepezogepemet, es fotoznek is!! Szoval?

GangstaBoy

SzaboZE Creative Commons License 2001.07.01 0 0 258
Természetesen ha elbillegünk valami mindkettőnknek közeli helyre bárkinek digitalizálok!

SzaboZE

SzaboZE Creative Commons License 2001.07.01 0 0 257
Akashi:

Ha kicentirozták rendesen a kereket, akkor nem lehet gumihiba. Ugyanis ebben az esetben nem tudták volna kicentirozni. Ha meg igy adták vissza gumihibával, akkor ejnyebejnye. Nekem is centirozás során derült ki hogy szálszakadt a gumim. Szerintem felni vagy gumi okoz6 szitálást, nem tudom a hátsó futóműved még mit tartalmazhat ami ilyen hibát okozna. A kerékcsapágy csak egy bugó hangot ad ha sérült, szitálást nem hinném hogy okoz. A bugó hang sebességfüggő és érdemes cserélni a csapágyat mert túlmelegedhet és beállhat. Javaslom, hogy gumissal vizsgáltasd meg a felnit és a gumit, ha ő okést mond, akkor nincs tippem.

SzaboZE

Koriel Creative Commons License 2001.07.01 0 0 256
A másé is,csókolom? :))
Előzmény: SzaboZE (255)
SzaboZE Creative Commons License 2001.07.01 0 0 255
Halizat!

Azt a betörőbetyár rézfánfyütyijét neki! Lelomb, hogy már megint ezt hallom. Úgyis jársz XI ker környékén, eccer bedigitalizálódhat a fényképezőmbe Te autód is!

SzaboZE

Koriel Creative Commons License 2001.06.30 0 0 254
Szia akashi!!

Jó hogy újra írsz,egyenlőre úgyis te vagy a rangidős,legalább is autó ügyileg! :))
A betörő szerintem is rohadjon meg!Azért majd kéne képet csinálni róla!
Csak olajat cseréltek a lengéscsillapítóba?Nem köllet kicserélni?Hm...
Csak 70-nél csinálja?Nyolcvannál már nem?Érdekes!Kerékcsapágy OK?
Na most csak ennyi kérdés,üdv!!

Koriel,a tudatlan...

Előzmény: akashi (253)
akashi Creative Commons License 2001.06.30 0 0 253
Sziasztok.

Szerettem volna képet betenni a Mazdikámról, de betörtek a lakásomba valami tenyerestalpas indiánok, és elvitték a fényképezőgépemet a filmekkel együtt:(((( Brühühüü.. Rohadjanak meg.
Amugy a Mazdiban a hátsó lengéscsillapitokban olajat cseréltem és most olyan a gép mintha légpárnás lenne. Bevittem egy gumiszervizbe mert 70-nél remegett a hátsó kerék és kicentiroztattam, de a remegés nem múlt el. (csak 70-nél csinálja)Eléggé gáz mert a városban szinte mindenhol ennyivel mennek. A gumikra gyanakszom, bár ezt a szerviz nem erősitette meg. Nektek volt már ilyesmi hibajelenség?? Van itt valaki akinek van még egy ilyen verdája? (1.3 323- Hatchback 1979)

Akashi

UI. A honlap király.

SzaboZE Creative Commons License 2001.06.29 0 0 252
Sziasztok!

Melóhegy volt, azért nem sasoltam ide mostanában. Üdvözlet az újaknak! Találka style? Hát az MX nyálcsorgatás mindenképpen bejátszik, természet lágy öle viszont akkor BP-en kivült feltételez. Esetleg ilyen Érd-Budaörs-Törökbálint, ahol azért vannak emberi utak és környezet. Nekem okés bármi ami könnyen megközelithető.

Szerviz: voltam tegnap itt a Reiter 160-ban. Kérdeztem, merre van a Vancsura Gábor. Átment munkafelvevőnek a Mazdához :) Szerdán megy szelepállitásra a gép a 160-ba.

SzaboZE

Zool Creative Commons License 2001.06.27 0 0 251
Köszi. Kiprószálom.
Előzmény: Netpostman (249)
Netpostman Creative Commons License 2001.06.27 0 0 250
[csak azt nem tudom, mindezt mért Caris-nak írtam. Természetesen Zool-nak ment a "reagálás", bocs.]
Netpostman Creative Commons License 2001.06.27 0 0 249
Üdv. Zool,
Felni-gumi ügyben egyszerű a helyzet: ...katt.

Én ezeken a lapokon keresgéltem, és miután megtaláltam a megfelelő felnit és gumit, hívtam a szintén itt talált forgalmazót (Top-Tyre Kft. 1158 Budapest, Késmárk út 9. Tel.: 418-2108), akik nagyon készségesek voltak, megkérdezték az importőrt, hogy az általam kinézett típus van-e a megfelelő lyukkörrel. Még az is kiderült, hogy spec. az a felni nem az ő asztaluk, de megszerezték (gondolom ezen a webes-gumiboltos hálózaton belül), természetesen annyiért, amennyi a weben volt. Az meg ott derült ki, hogy vmi webes akció miatt kapok még pár % kedvezményt. Megszerezték a kért (igen rövid) határidőre, felszerelték, és még átverni sem akartak... szóval nekem szimpatikus lett a társaság.

Előzmény: Caris (246)
GangstaBoy Creative Commons License 2001.06.27 0 0 248
Hello Mindenki!

Zool: Udv a fedelzeten... :-)
Alufelni? Hat valahol Diosdon van egy felnis ceg gumissal egyutt, en peldaul ott kaptam a Macira lemezfelnit (szinten '86-os!), mashol nem volt. Szoval naluk eleg sokfele tipus van, majd megnezem a telefonszamukat, ha arra jarok...

Koriel: Megjottek a kepek, a meret nem gond, mert kb. hasonlo mereture kicsinyitem a kepeket, mielott kimennek a web-re (letoltesi ido miatt).

Caris: Nyalcsorgatas rendben, kaja rendben, lágy öl - nana!! ;-) Jo lenne valami park, ahol tobb autoval kenyelmesen megallhatunk par orara. Otletek?

GangstaBoy

Zool Creative Commons License 2001.06.27 0 0 247
Haliho!

Jelentkeznék. Most vettem egy BF-es 323-ast, '86, 1,6i kat. Nagyon tetszik, bár még csak vmi 100 km-t tettem meg vele. Sajnos még kép sincs róla, de hamarosan lesz, akkor berakom. Egyetlen kérdésem volna: lehet alufelnit kapni ezekhez a régebbi típusokhoz? Az osztókör 4,5 zoll (114,3 mm), ahol eddig jártam, csak hümmögtek rá, hogy ök csak metrikusat...esetleg használt? Van valakinek tapasztalata?

Z

Caris Creative Commons License 2001.06.27 0 0 246
A helyszín attól is függ, hogy mit akarunk csinálni. Az egymás autóinak megnézése, valamint a nyálcsorgatás az MX-5-ösök mellett bárhol megejthetô, de gondolom jó lenne egyéb valami egyéb programot is megejteni (pl. kajálás a természet lágy ölén vagy valami hasonló).

Koriel:

Igen, már csak egy hónap (és egy nap van hátra), parázok is tôle rendesen... :)))

Caris

Előzmény: GangstaBoy (244)
Koriel Creative Commons License 2001.06.26 0 0 245
Gangsta!

Ha még nem tetted,akkor nézd meg csak az emailed!!
Nem gáz,hogy 1-2 kép kicsit nagyocska??

GangstaBoy Creative Commons License 2001.06.26 0 0 244
Hi!

Bocsi, azt hittem most 28! Igy legalabb meg van egy honapod...!! ;-)
Amugy pedig gratulalok!

Helyszinre lehetne otleteket adni!

GangstaBoy

Előzmény: Caris (242)
McFart Creative Commons License 2001.06.26 0 0 243
En a jul7.ei hetvegen kulfoldre tavozom, ugyhogy en nem leszek akkor...
amugyse jo nekem a hetvege, neg is olne az asszony ha fennmaradnank pesten a dogmelegben.
Előzmény: Caris (242)
Caris Creative Commons License 2001.06.26 0 0 242
Hali

Az esküvôm július 28-án lesz, így 7-én még nem esem túl rajta... :)

A hetedike egyébként nekem is jó lenne, már csak valami helyet kellene kitalálni...

Caris

Előzmény: GangstaBoy (241)
GangstaBoy Creative Commons License 2001.06.26 0 0 241
Csako!

Tali: En Erden lakom, tehat Bp es kornyek szinten megfelel... Multkor emlitettem, hogy julius eleje jo lenne, mivel a sracok addigra tulesnek az eskuvon! Szegenyek!! ;-))
Szoval julius 7 (szombat) ? Ha jo, akkor mar csak a helyszint kell(ene) megbeszelni! :-)

Koriel: van egy autos cd-m, amin mindenfele marka, mindenfele tipusai megtalalhatok. Es persze ezeken kivul is van nehany fotom... Viszont, szivesen fogadom a kepeket, amiket fel tudsz ajanlani a "koz javara!!"

Udv.: GangstaBoy

Caris Creative Commons License 2001.06.26 0 0 240
Hali:

Tali: Én fóti vagyok, tehát egész Bp valamint a környéke szóba jöhet. Mondjuk jövô hétvégén valamikor. (Az esküvôt azért nem szívesen hagynám ki... :)))

Caris

Előzmény: SzaboZE (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!