Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2635
Tenyleg ne minket kerdezz, hanem a szallasadodat. Marriot Residence Innben valszeg szolnak par nap utan, hogy nem kene Kelet-Europat elszallasolni, sima ny-i apartmanhazban sztem belefer.
Előzmény: minkoc (2634)
minkoc Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2634
nálunk így megy: http://www.szallasinfo.hu/luxus_apartman_harkany/index.php

De én örülnék legjobban ha nem így lenne kint. Az apartman oldalán azt találtam, hogy a vendégekkel, családdal nagyon melegségesek és barátságosak. :)
Előzmény: Törölt nick (2632)
romesz Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2633
Az aparmant szabalyzatban benne kell legyen, hogy hany ember es milyen sokaig vendegeskedhet.

Előzmény: minkoc (2631)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2632
2 het vendegseg nem letezik, hogy gond legyen.
Előzmény: minkoc (2631)
minkoc Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2631
Na ez az, ha kérdez és nem örülnek, akkor ciki menni. Már pedig mi menni akarunk.

Itthon szerintem simán tudnak bunkók lenni, hiába apartman az apartman. Tutira veszem, hogy szólnának. (sajnos)
Előzmény: Törölt nick (2629)
romesz Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2630
MO-n mennyire foglalkoznak avval, ha valakinel vendegek laknak par napig?
Előzmény: minkoc (2628)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2629
Kerdezze errol hazgondnokot ismeros, mi innen nem segithetunk.
Előzmény: minkoc (2628)
minkoc Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2628
Arról tudtok vmit, hogy ha bérel ismerősünk egy apartmant és mi hozzá megyünk, akkor mennyire foglalkoznak a létszámmal?
Ez egy apartmanház, de van recepciója. Nem lenne jó ha gond lenne ebből.
Előzmény: Törölt nick (2627)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2627
Mindenhol van lift, max nem mukodik. Akkor 20 ember jelentkezik majd segiteni levinni babakocsit a lepcson. Ezen izgulj legkevesbe. New yorki emberek a legsegitokeszebbek a vilagon.
Előzmény: minkoc (2626)
minkoc Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2626
:):) Na akkor most mi is van? Lépcső-lépcsővel? Denes mást írt! DE MIÉRT?
ááááááááá

megbízható infót akarok
Előzmény: Törölt nick (2624)
sunnysky26 Creative Commons License 2010.07.29 0 0 2623

 

Szia LDSP!

 

Én is hasonló cipőben járok, úgyhogy figyelemmel kísérem a fórumot.

Szívesen felvenném veled a kapcsolatot, hátha ketten könyebb útnak indulni! :)

 

Üdv.: Petra

Előzmény: LDSP (2613)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.28 0 0 2622
Nekem idegen helyeken nagyon bevált a L.planet utiköny sorozat, nagyon sok helyi sajátosságot leírnak benne, taxi árak, szállás minőségek látnivalók, tuti van NY kotete is. Általában benne van mit mikor érdemes megnézni, mikor van tömeg stb.
A gyereknek készüljetek hazai gyógyszerekkel, mert bár itt is van minden, de jobb ha nem kell keresgélni hanem van nálad amit ismersz, és persze itt is receptköteles sok minden. Simán be kell rakni a bőröndbe, nekünk még soha nem volt gondunk belőle. Itt minden épület agyon van klímázva általában, szóval készüljetek vmi könnyű ruhával is amit rá tudsz adni ha bementek vhová.
Előzmény: minkoc (2618)
minkoc Creative Commons License 2010.07.28 0 0 2621
Köszi még egyszer Denes, remélem jól sül majd el a kiruccanásunk.
Előzmény: denes (2619)
minkoc Creative Commons License 2010.07.28 0 0 2618
Köszönöm Denes a válaszodat!

A tápszert csak azért kérdeztem, mert itthon sajnos nincs mindenhol, sőt van, hogy csak az 5. üzletben kapok nekünk megfelelőt. :(

A taxi jó hír, itthon nem szívesen engedik ezt se. De hát ugye szabad ország...

Én napi 10 ezer huffal számoltam minimumba, akkor ez nagyjából stimmelhet.

Még egy pár kérdés, ha ilyen szívélyesen válaszoltál:

-Taxi tarifa kb mennyi? Csak, hogy ne verjenek át kapásból a palánkon. Borravalót illik adni? Ha igen akkor mennyit? És egyáltalán érdemes taxizni?

- Olvastam vhol, hogy a szabadságszoborhoz ha fel akarok jutni jegyet kell rendelni? Ez az info tényleg így van?

Köszi válaszodat!

Te egyébként kint élsz?
Előzmény: denes (2617)
minkoc Creative Commons License 2010.07.28 0 0 2616
Sziasztok!

Szeptemberben utazunk 1 éves kislányunkkal 2 hétre New Yorkba. Praktikus gyakorlati tanácsokat szeretnék tőletek megtudni.
- Hol tudok tápszert beszerezni a kislányomnak? Léteznek-e ismert márkák, esetleg tudtok-e vmit ajánlani?
- Pelenkát is kint szeretnék beszerezni? Szintén érdekelne, hogy létezik-e ismert márka? Hol árulnak ilyesmiket?
- A metróhálózat mozgólépcsővel ellátott-e, vagy lépcsős? Mennyire lehet babakocsival közlekedni? Mennyire zsúfoltak a metrók? (Lehet hülye kérdés)
- A taxiba beszállhatunk-e úgy a gyerekkel, hogy nincs gyerekülés?
-Milyen árak vannak most new yorkban? Ti mennyi költőpénzt vinnétek egy főre levetítve? Magyarul mennyiért eszek kb. egy nap? (Persze nem luxus étteremben)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, hálás lennék ha tudnátok segíteni.
lavazzaklub Creative Commons License 2010.07.28 0 0 2615
Help!
Augusztus 1.-től keresek 2 főnek olcsó szobát New Yorkban kb. 2 hónapra.
Rövidebb időre is lehet.Kösz.
netöreg74 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 2614
www.nepszava.com olvasd el,írd meg ha végeztél és vezethetlek tovább új utadon
Előzmény: LDSP (2613)
LDSP Creative Commons License 2010.07.26 0 0 2613

Sziasztok!

 

Régóta egyik, ha nem a legnagyobb álmom NYC. Eddig csak túristaként álmodoztam róla, most viszont szóba került az "új élet kezdése" lehetőség is. Abban kérném a segítségeteket, illetve némi infót, hogy egyszerű magyar lévén hol érdemes elindulni (és egyáltalán van-e esély rá) a rögös úton, ami egy new yorki élet kezdetéhez vezethet...? Tudom, hogy mindenkinek magának illik és kell is kikaparnia a gesztenyét, de némi tanácsért hálás lennék!

 

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.24 0 0 2611
Asszem ez attol fugg, ki koncertezik. Lady Gaga-hoz elozo este kint kempingeztek a rajongok. Az mondjuk NBC volt, hajolemlekszem, nem ABC, de tokmindegy. Hol akarsz allni? az a kerdes.
Előzmény: belief (2592)
Abarkadabra Creative Commons License 2010.07.23 0 0 2609
Szia Kriss!

Július elején írtad, hogy ha segítség kellene albérlet témában, akkor bárki kereshet!
Az ajánlatod él még? Ha igen, akkor élnék a lehetőséggel!
1 hónapra kellene szállás, és eddig elég horror összegeket láttam!

Köszönöm!
Rob
Előzmény: kriss komori (2342)
romesz Creative Commons License 2010.07.23 0 0 2608
Rush Limbaughval semmi baj nincs, nekem szimpatikus amit mond. Neha kicsit tuloz, de sok igazsag van benne amit felvet.
Az teny, hogy kilehet birni kocsi nelkul is, de sokkal praktikusabb ha nem kell lemondani rola. Eleg volt abbol az idoszakbol, mikor le kelle mondani dolgokrol, mert nem jutott ra.
Előzmény: Törölt nick (2605)
areacode212 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 2601
$15-tol indulnak/ejszaka
Előzmény: joskapap (2599)
areacode212 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 2600
Hostelek NYC-ben /click ide/ /ej-tol. Egyiket sem ismerem, tovabbi infokert, google! Vagy:




The Pod $99
The Jane $99
Whitehouse $33.50

+ado

Google- tovabbi infoert

nagyon kis szobak, mondhatnam, hogy miniatur! Az utolso pl 24sqf

A Pod-rol mellekelt kep viszont egy tiszta, jol rendezett, modern szobat tukroz 70sqf alapteruleten.
Előzmény: joskapap (2599)
joskapap Creative Commons License 2010.07.22 0 0 2599
Sziasztok!

Hátha tudna valaki tanácsot tud adni. A fiam Budapestről ment egyetemkereső útra Bostonba. A jövő hét végén érkezne New Yorkba, de totálisan felélte a zsebpénzét. Tudna valaki ajánlani nagyon olcsó szálláslehetőséget egy hétre (egyházi, kollégiumi vagy ingyenszállásra, stb. gondolok)?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.

Jóskapap

Lola99 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 2598

6 hónapra mér érdemesebb egy használt autót venni, ha nem Magyarországon, akkor a környező államok vlamelyikében, vagy áthozni egy kocsit és hagyni rajta az eredeti remdszámot. Ez estben persze megoldandó a biztosítás, ami nem egy lehetetlen feladat. VÉtel esetén a szlovákok ilyen szempontból kifejezetten divatban vannak.

Aztán szépen leállítani valahova félévre, ahonnan a következő alkalommal elő lehet szedni.

 

Előzmény: Törölt nick (2596)
romesz Creative Commons License 2010.07.20 0 0 2594
Elkerulte a figyelmed, hogy en az itteni USA irodat javasoltam meglatogatasra. Mert azok innen letudjak neked foglalni abban az orszagban az autot ahol neked szukseged van ra.
Előzmény: Törölt nick (2591)
belief Creative Commons License 2010.07.20 0 0 2592
Sziasztok.

Véletlenül, nem tudja vki mikor érdemes pénteken az abc-s Good Morning America-s koncertre kiérni a Central Parkba?
Busszal mennénk, és a koncert reggel 7kor kezdödik.

Ha vki volt már ilyenen, lécci ossza meg a tapsztalatát.

Előre is köszi
Üdv.
Belief
romesz Creative Commons License 2010.07.20 0 0 2589
menj itt be a helyi AAA irodaba es foglaltass veluk kocsit. Olcson fogod megkapni a leheto legjobb lehetoseget.
Előzmény: Törölt nick (2587)
Gyuri Creative Commons License 2010.07.15 0 0 2584
hagyd a fenébe, nem érdemes.
Előzmény: edgarleo (2582)
edgarleo Creative Commons License 2010.07.15 0 0 2582
menj orvoshoz, periodista ember!
olyan szintu a nagyzasmaniad, hogy alig fersz be ebbe a topikba is.
nem hiszem, hogy te voltal a kongresszusi bizottsag hatodik tagja, akit felkertek a fuggetlensegi nyilatkozat megfogalmazasara, sot azt sem hinnem, hogy az 15. szazad kornyeken amerika partjainal hajokaztal, szoval teljesen erthetetlen, hogy milyen parazitakrol beszelsz, akik beleulnek a keszbe.
te mibe ultel, te nagysagrol almodozo kisember?
nem te produkaltad a wc-n ulve a spanyol viaszt, de a te befogado hazad aszfaltjat sem.

atyaisten.
en meg itt leallok vitazni egy ilyen idiotaval...
Előzmény: denes (2580)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!