Keresés

Részletes keresés

szepi111 Creative Commons License 2013.09.04 0 0 5037

Hogy miért?

 

Mert Yuri Boyka meg kitudja milyen neveken írod ugyanezen elképzelhetetlen sztorikat a neten...

 

Még hogy 4-5 nap után MŰTÉTTEL szedtek ki egy rakás székletet... LOL!!! Ja és 1 ÓRÁS MŰTÉTTEL... :):) LOL LOL

 

Bocsi, de ne fáraszd itt azokat akiknek tényleg problémájuk van!

Előzmény: Pennysta (5036)
Pennysta Creative Commons License 2013.09.03 0 0 5036

Én lennék a mesélő ember? Miért?

Benedek L. Creative Commons License 2013.09.03 0 0 5035

Én is arra várok, hogy valaki tesztelje. Megelőzésre, karbantartásra hsználnám. Lehet, ez is hum-bukk, mint a többi csodaszer.

Előzmény: Krinyo (5033)
szepi111 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 5034

Hát nem nehéz kitalálnji hogy kicsit lentebb Pennysta...

Előzmény: Benedek L. (5032)
Krinyo Creative Commons License 2013.09.03 0 0 5033

Sziasztok!

 

Még mindig nincs senki, akinek lenne tapasztalata a Hemor*Rite-tal?

 

 

Előzmény: Krinyo (5010)
Benedek L. Creative Commons License 2013.09.02 0 0 5032

Ki az (mármint a mesélő ember)?

Előzmény: szepi111 (5030)
monica2 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 5031

Hát jo neki ,hogy ráér hülyeségeket irkálni!Majd ha tényleg beteg lenne nem lenne kedve ennyi hülyeséget kitalálni!:)

Előzmény: szepi111 (5030)
szepi111 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 5030

Ja... még egy tanulság, visszatért a mesélő-ember... :):) többször több néven írt már ilyen hülyeségeket... ignoráljátok!

tristen Creative Commons License 2013.08.31 0 0 5029

Szia!

 

 

Ebből a tanuság egy, NEM KELL DEGESZRE ENNI MAGADAT!!!!!!!

Előzmény: Pennysta (5024)
tristen Creative Commons License 2013.08.31 0 0 5028

Szia!

 

Örülök, hogy ilyen jól alakul az állapotod, csak így tovább! :)

 

Kitartás! )

Előzmény: thomas_the_tank (5026)
Benedek L. Creative Commons License 2013.08.29 0 0 5027

Ez így volt Neked megírva! Örülök, hogy túl vagy a tortúrán és elégedetten! Azokat sajnálom, akik valahogy nem juthatnak ehhez a megoldáshoz.

Előzmény: thomas_the_tank (5026)
thomas_the_tank Creative Commons License 2013.08.28 0 0 5026

Longo műtét 2 hetes állapotjelentés: nulla fájdalom és ritkán minimális disszkomfort érzés (viszketés). Az életem szinte teljesen visszatért a normális kerékvágásba: egy hete dolgozom, most már az irodában - semmi probléma. Esténként kertészkedem. Nagyobb súlyt azért még nem emelek és a sportot a hétvégén (2.5 hét után) fogom kezdeni csak óvatosan. A székelésem 90%-ban normális, a hiányzó 10% egy minimális fájdalom székeléskor és egy minimális inkontinencia a gázok eltávozásakor.

Benedek L. Creative Commons License 2013.08.28 0 0 5025

Pennysta!

 

Azon kívül, hogy 37 éves férfi léttedre nagyot hibáztál, az orvos/orvosok sem kezelték kellő komolysággal a "szilárd" ügyed. Szinte hihetetlen, hogy egy ember ezt így kibírja! Esetleg kúp, vagy hashajtó senkinek nem jutott eszébe már a 2. 3. napon?

Pennysta Creative Commons License 2013.08.28 0 0 5024

Sziasztok!

Az én történetem sajnos nem az a klasszikus aranyeres sztori, de szeretném megosztani mindenkivel, aki érintett a problémával, hátha segítség lehet akárkinek.

Az egész talán azzal kezdődött, hogy kipróbáltam egy svédasztalos éttermet, ahol 2 órán keresztül lehetett korlátlanul enni mindenféle finom falatokat. Mondanom sem kell, hogy degeszre tömtem magamat, szinte szó szerint hányásig ettem. Húst ettem hússal folyamatosan. Ez volt kora délután. Estére már éreztem, hogy kikívánkozik a dolog, mert a hasam elkezdett görcsölni és irdatlanul feszült már a telítettségtől. Igyekeztem kinyomni, de akárhogy küzdöttem nem sikerült, lefeküdtem hát vele aludni. Az éjszaka folyamán egy ízben olyan pokoli gyomorgörcsre ébredtem, hogy csak óriási küzdelem árán vergődtem ki a wc-re. Kijönni viszont levegőn kívül más nem jött ki, de legalábba  görcs elmúlt, visszaaludtam. Másnap a reggeli trónolás is kudarcba fulladt, de elmentem dolgozni. Munka közben sokszor majd összeestem a görcsrohamoktól,amik gyorsan jöttek, tekertek egy pár percig és el is múltak. Így végigszenvedtem a napot, de alig vártam már, hogy hazaérjek és próbáljam megindítani a "szülést" . Toltam én befele mindent a baracklekvártól a boros kóláig, de semmi. Őszintén örültem, hogy másnap szabadnapom volt. Az éjszaka ugyan olyan volt, mint az előző, csak megsokasodtak a szaladgálások. Másnap a délelőttöt végig kínlódtam egyre nagyobb hassal, mert azóta enni ettem ugyan, de üríteni még nem tudtam azóta sem, harmadik napja. Ekkor szakadt el bennem valami és arra jutottam, hogy jól beiszok és az alkohol hatására talán bátrabban nyomok, vagy jobban el tudok lazulni, nem tudom. Azt viszont igen ,hogy részegen a gyomorgörcstől szenvedve megpróbáltam minden energiámat beleadva kinyomni végre azt a rengeteg mocskot ami belülről rágott. Ez sajnos ismét nem sikerült, hiába próbáltam már az ujjammal is és házilagos "sufni" beöntéssel is segíteni az ügyet.  Másnap elmentem az orvosomhoz és elmondtam neki, hogy negyedik napja nem tudok székelni és úgy érzem szétrobbanok. Ez mondjuk elég látványos a 170 centis csontsovány alkatomon lévő óriási hasam miatt. Simán ránézésre 5 hónapos terhes lennék...ha nem lennék 37 éves körszakállas férfi...Az orvos hazaküldött, kihúztam még 2 pokoli napot, mígnem a munkából hazafelé az utcán nem estem össze a kíntól. Egy járókelő mentőt hívott hozzám, (mert csak halkan ordítva és a hasamat fogva vergődtem a földön) ami azonnal az urológiára szállított. Az orvos adni akart még esélyt rá, hogy önerőből ki tudom nyomni, de én már szinte sírva könyörögtem neki, hogy ne engedje, hogy tovább szenvedjek, mert nem bírom már. Ekkor volt nyolcadik napja, hogy nem jött ki belőlem semmi. Adtak azért pár beöntést, de amikor a kórházban is összeestem a kínzó fájdalomtól és remegve kértem, hogy vágják ki belőlem, vagy csináljanak már velem valamit, akkor leinjekcióztak. A fájdalom enyhült és egy nővér maszírozta finoman a hasamat, aminek hatására gázok távoztak belőlem és picit csökkent a feszülés is. Aztán jött egy beteghordó és elvitt a műtőbe. Egy óra és nyolc percig tartott mire egy vödörnyi! székletet kiszedtek belőlem valahogy. Szerencsére altatásban. A műtét helye egy császármetszéséhez hasonlít. Az orvos pedig azt mondta, hogy örülhetek, hogy nem bírtam kinyomni, mert ha az a bekeményedett hosszú, vastag "kígyó" megindul, akkor az valószínűleg szakított volna mindent ami az útjába esik és olyan aranyeret kaptam volna, hogy még a legpuhább széklet is emberfeletti fájdalommal távozott volna vélhetőleg. Szóval viccesen hangzik, de örülhetek, hogy ennyivel megúsztam.

Ennyit szerettem volna leírni erősen rövidítve az eseményeket, de így is regény lett. Ha valakinek bármi hasznos dolog van benne belőle, akkor már megérte leírni.

További szép napot!

tristen Creative Commons License 2013.08.28 0 0 5023

Szia!

 

Gyógyulj meg mielőbb, és

 

KITARTÁS!

 

Köszi, hogy leírtad ezeket! :)

Előzmény: thomas_the_tank (5022)
thomas_the_tank Creative Commons License 2013.08.22 0 0 5022

Sziasztok!

 

Hosszabb kihagyás után visszatérek, hogy gyarapítsam az elégedett Longo-műtétesek táborát :-) 8 napja volt a műtét.

 

Röviden: nagyon elégedett vagyok.

 

Hosszabban: a műtét gerinc érzéstelenítéssel történt. Az érzéstelenítő hatásának múltával az első napon elég erős fájdalmaim voltak,  meg is ijedtem hiszen úgy tudtam csak „diszkomfort érzés” várható. Szóval kábítós fájdalomcsillapító bejátszott. 2 napon mérsékelt, de már elviselhető fájdalom, elkezdtem pépeset enni és sétálni. Már csak éjszakára kaptam fájdalomcsillapítót, hogy tudjak aludni. 3 napon már csak minimális fájdalom és semmi fájdalomcsillapító, elkezdtem rendesen enni és haza engedtek. Otthon hason aludtam egy olyan jót, amilyenre régóra nem volt példa. Utána úgy ébredtem, mintha újjászülettem volna. Ebédeltem egy jót és délután már a kertben élveztem a napsütést. A 4. naptól kezdve már nem részletezem: gyakorlatilag semmi fájdalom és bármit tudok csinálni amihez nem kell erőkifejtés. Ha valami elvonja a figyelmemet hajlamos vagyok teljesen elfelejtkezni róla, hogy még egy hetes műtött sem vagyok, még vigyázni kell magamra. A 7. naptól (tegnap) itthonról dolgozom (szellemi munka számítógéppel), felváltva ülve és fekve. Azért 8 órát még nem szívesen ülnék végig egy testhelyzetben.

 

Ami még lényeges a széklet: szombaton volt egy rövid hasmenésem (????????), azóta semmi csak állandó székelési inger. Így egy hét után már eléggé be voltam ijedve, hogy valami gond van, de az orvos megnyugtatott hogy mivel hashajtót kaptam a műtét előtt és 2 napig szinte nem is ettem nincs semmi baj. Aztán tegnap végre megtörtént a dolog. Még nem tökéletes (azaz egyszerre csak kevés jön, mivel nem merem/szabad erőből megnyomni), de úgy érzem ez is rendben lesz. Az biztos, hogy kicsit más érzés most ott lenn, mint eddig, még szoknom kell.

 

Hogy jól sikerült-e a műtét: gondolom igen :-). Nem fáj, nem vérzik, székletem van, székeléskor nem fordul ki semmi. Van egy minimális külső aranyerem is, ugye azt a Longo nem rendezi el, de az igazából soha nem is zavart.

 

Szóval így 8 nap után úgy érzem hogy megérte, ugyan az elején egy napif fájdalommal de 3 nap alatt teljesen jól voltam. Majd még beszámolok róla ha adódik esetleg valami újdonság illetve ha megvolt a 6 hetes kontrollvizsgálat.

Eva2551 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 5021

Aranyér kezelése - hu.hemapro.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

tristen Creative Commons License 2013.07.18 0 0 5020

Szia!

 

Itt vannak felsorolva készítmények, kenőcsök, ..

 

Egyéntől függ, kinek mi használ, ...

 

http://drbanfalvipeter.blogspot.hu/2009/04/aranyerre-hato-helyi-keszitmenyek-ii.html

Előzmény: forizs01 (5019)
forizs01 Creative Commons License 2013.07.17 0 0 5019

Sziasztok

 

mit tudnátok ajánlani aranyérre kenőcsöt ami a leghatásosabb mondjuk így?

 

köszi

tristen Creative Commons License 2013.07.14 0 0 5018

Szia!

 

Gyógyulj meg mielőbb, .........

 

Sajnos a kérdésedet sem értem, de KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: RogerFederer (5017)
RogerFederer Creative Commons License 2013.07.10 0 0 5017

Sziasztok!

 

Ma volt thrombectomiám, és ahhoz képest, hogy azt reméltem, hogy ettől majd elmúlik minden, a fájdalom is változatlan, és a dudor is megmaradt. Ez normális?

monica2 Creative Commons License 2013.06.30 0 0 5013

Utolsó soraiddal én is egyet értek!

Előzmény: mira2013 (5012)
mira2013 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 5012

igazad van, 3 hónappal vagyok a műtét után, még mindig nem tudom eldönteni, hogy megérte-e vállalni a műtétet vagy sem. Fájdalom már nem nagy, de az egyéb problémák még mindig komolyak, csak annyit a gondokról, hogy jó alaposan meggondolom, hova, mikor megyek, mennyi időt töltök el, szóval ebből gondolhatjátok...

 

 

 

 

Előzmény: alongtimeago (5011)
alongtimeago Creative Commons License 2013.06.28 0 0 5011

Sziasztok !

 

Már régen írtam, lehet hogy magamat ismétlem, de nem árt !

Szóval aki e sorokat olvassa biztos hogy nincs szüksége műtétre.

Sajnos ez a mondat csak 90%-ban igaz, ugyanis ha épp pont a 10. olvasó vagy akkor elképzelhető hogy mégis.

Hogy nem a levegőbe beszélek, a legnagyobb proktológus sebész szaktekintély szavait idézem:

 

"A célzott vizsgálatok után a páciensek 90 százaléka konzervatív gyógyszeres kezeléssel, vagy ún. instrumentális beavatkozással (gumigyűrű ligatura, fotokoaguláció, stb.) igen jó eredménnyel gyógyítható. Tíz beteg közül mindössze egynél szükséges a műtét. Ha a beteg székrekedéses, bármilyen kezelés vagy beavatkozás elmaradhatatlan kiegészítője a megfelelő diéta és az életmódváltás."

 

Hivatkozás: http://rendelo.drrose.hu/proktologia

 

S mégegy: az orvosokon kívül csak olyantól fogadjátok el ezt a "műtét ellenes" véleményt akit már műtöttek (pl. én), mert saját tapasztalatból beszélünk.

 

Üdv: alongtimeago (több mint 4 évvel a műtét után)

Krinyo Creative Commons License 2013.06.26 0 0 5010

Hemor*Rite-tal tapasztalat valakinek? Továbbra sincs? Érdemes lenne kipróbálni.

 

Nem csak online lehet megrendelni, egyre több helyen lehet kapni, gyógyszertár is tud rendelni, ha nincs neki készleten...

 

http://www.hemorrite.hu/

 

 

zoltanz74 Creative Commons License 2013.06.13 0 0 5008

Megint kúpkúra kéthét 2x1, 2 langyos ülőfürdő, ugyan az aranyér és egy felületi repedés. Aztmondja lehet kezelni, és nem gond ha munka közben sokat állok, az ülés nem jó.

Előzmény: Törölt nick (5007)
zoltanz74 Creative Commons License 2013.06.10 0 0 5006

Üléshez vannak ilyen középen kivágott párnák.

Nem olyan vészes a beutaló, mondjuk nekem fájdalamaim is voltak, 1 hétre én kaptam időpontot, mondjuk manapság lassabban megy ez is. (6-7 éve volt)

Csütörtökön megnéz a doki.

 

Előzmény: Törölt nick (5005)
zoltanz74 Creative Commons License 2013.06.10 0 0 5004

Engem hagyományos módon műtöttek, nem lézeressel, a bevatkozás sem volt fájdalmasabb mint maga a betegség, utána azonnal jobb lett, én is bánom, hogy nem csináltam meg elöbb.

Háziorvos be tud utalni proktológiára, coloproktológiára, (általános) sebészeten szokott lenni, aztán ha visszahívnak konrollra stb akkor már nem kell kérni mindig ilyet.

Én is a vendéglátásban melózok, remélem tudok tőle dolgozni valamennyit.

Előzmény: Törölt nick (5003)
zoltanz74 Creative Commons License 2013.06.09 0 0 5002

Én sem állok jól, de kigazdálkodom ha kell.

Nekem rendes korházi műtét volt (kb 1 hét bentfekvésssel, repedést, aranyér is aszem stb volt és mindez 2-szer is. Óvatosan lehet dolgozni már 2 hét után.

Előzmény: Törölt nick (5001)
zoltanz74 Creative Commons License 2013.06.08 0 0 5000

Menj el magánproktilógushoz.

Reparon nekem nem vált be.

A műtét sem vészes, csak 2 hét kiesés minimum.

Előzmény: Törölt nick (4999)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!