Keresés

Részletes keresés

*SzedR* Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2838

Pontosan így értettem én is:)p

Semmi pokol nem szabadul el, pusztán látható, vágysz másra, vágysz más által eljutni a gyönyörig:)

 

Gondolom nem csak nézelődni mennél le nejeddel swingerezni, vagy nézni azt, ahogy az asszonyt gerincre vágja más ffi, te meg elveidhez ragaszkodván tatod magad hősiesen és sorra mondod a NEM-et :)p

Előzmény: Törölt nick (2837)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2837

Jajj, kezd elszabadulni a pokol :D

Amit írtam úgy értettem hogy a feleségemmel _együtt_ mennék swinger klubba vagy párcserébe...

Teccikérteni? :)

Előzmény: *SzedR* (2836)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2836

Szóval hamarabb lesz ebből swinger vagy párcsere"

 

:)))

 

Nakérem... félni a lebukástól.. Itt van elásva a kutya:) De bizony a sót megnyalnád:)

Most akkor a testi öröm szerzése más puncusba már bele is fér, ilyen módon?:)

Lényeg, hogy ne legyen titkos.. 

Jajj, te:D

Előzmény: Törölt nick (2832)


fruskacsutka Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2835

Oké, tényleg nem akartalak bántani, ezért aztán nem is fűzöm tovább, és ki is töröltem, amit utána írtam.

Látszólag jól elvagy a bőrödben így. Aztán majd meglátjuk, mi lesz. Majd rá-ránézek a swingeres topikokra is, hogy tényleg lássam. :)

Előzmény: Törölt nick (2832)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2834

" a férfiakra vonatkozik, aki egy boldog házaséletet tesznek tönkre azzal hogy a libidójuknak nem tudnak parancsolni."

 

 

Ez a mondatod nagyon érdekes. Meg tudod indokolni, hogy miért gondolod így? Miért vonsz párhuzamot abban, hogy ha valaki(ffi) szeretőt tart, akkor a házaséletét teszi tönkre?

Komolyan érdekel.

 

(megjegyzem, nem osztom a véleményed:))

Előzmény: Törölt nick (2833)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2833

Ha jól sejtem, Fruska és Te is hölgyek vagytok. Ha egy nő úgy dönt hogy szeretőt keres annak általában lelki okai vannak. Tapasztalataim szerint nagyon ritka hogy egy nő simán a szexhiány miatt válassza ezt a fajta hiánypótlást. Ezért nem is írtam abszolut a nőkről, az elítélés azokra - és csak azokra - a férfiakra vonatkozik, aki egy boldog házaséletet tesznek tönkre azzal hogy a libidójuknak nem tudnak parancsolni.

És persze megint csak ott van a szubjektivitás: ezt én gondolom így, már lehet le sem sz-rja mit gondolok, vagy mondjuk pont az ellenkezőjét állítja. Amíg az élettapasztalatom engem igazol addig kitartok emellett.

Előzmény: *SzedR* (2831)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2832

Természetesen semmi gond, a szabad vélemény nyilvánítás mindenkié, ezért tettem meg én is, erről szól a fórumozás.

Nem hiszem hogy önáltatok, legalábbis most már nem. Az elején több hónapig okozott ez komoly fejtörést nekem, és tényleg néha álmatlan éjszakáim voltak. Amint bebizonyosodott, hogy ez nekem nem létszükséglet már nem volt szükségem semmit bizonyítani magamnak sem.

Arról pedig hogy később mi lesz... természetesen nem tudhatom, de ez a fajta titkosság egy komoly, leplezett kapcsolat esetén biztosan nem menne. Régebben volt egy mindenki által ártatlannak mondott futó kalandom - szex nélkül - de azt is inkább elmondtam, vállalva a következményeket.

Szóval hamarabb lesz ebből swinger vagy párcsere, vagy végső esetben kasztrálás :)

Előzmény: fruskacsutka (2830)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2831

Így már más a "gyerek fekvése".

Én azt hittem, hogy most is várandós a nejed.

Le is írtad: eltérő szexigény.

Ez épp elég probléma egy kapcsolatban. Persze ettől még lehet működő a kapcsolat és lehet nagy-nagy összetratás a két ember között, ugye a lelki vonalon.

De szerintem is önigazolsz, nyugtatgatod magad.:)

Szerintem ne ítéld el azt, aki meg is teszi azt, amiről te csak álmodozol.

Soha nem tudhatod, hogy mikor jön el az a pont, hogy majd te is meg fogod tenni. Nagy valószínüséggel rá fogsz lépni erre az útra, 1x biztos;.)

Előzmény: Törölt nick (2827)
fruskacsutka Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2830

Nincs piedesztál, csak egy ellentmondást láttam és szóvá tettem.

Azt gondolom, nem önfényezel. Inább önigazolsz, vagy önáltatsz, de már be is fejeztem a véleményem.

Nem akartalak bántani, csak egy kicsit gondolkodásra késztetni. Bocsánat!

Előzmény: Törölt nick (2827)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2829

Még egy kiegészítés: lehet hogy magamat is javítanom kell, de egy ideje már nem érzem azt hogy kibírhatatlan nemi vágy gyötör. Az illető hölgyet sem bombázom már a felkérésekkel :)

Kicsit többet járok sportolni, a melóban is havazok, úgy látszik ha nincs időm ezen agyalni akkor nem is kerül felszínre.

Előzmény: Törölt nick (2827)
sami24 Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2828

Üdv!

 

Győri hölgyek! 32 éves fiatal életerős srác pótolja szexuális vágyaitokat!! 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2827

Kicsit szigorúnak érzem azt a piedesztált ahonnan leosztasz valakit, akit nem is ismersz. Legalábbis én nem tennék ilyet veled.

Akkor az elejéről: igen, a házasságom kiegyensúlyozott, boldog, mások által is "elismerten" az. Önfényezés OFF.

Azért hogy ez így is maradjon tenni is kell, főleg nekem. Itt a tenni azt jelenti, hogy _nem tenni_ bizonyos dolgokat, amik jelen esetben az eltérő szexuális igényből fakadnak. A feleségemé normális, az enyém átlagon felüli.

Súlyosbító körülményként leírom hogy mindkettőnknek a másik volt az első, szóval nem egyszerű megmaradni a folyónak a medrében :).

Ezek a dolgok a terhesség alkalmával még erősebben jelentkeztek, és mivel tényleg elítélem azokat a férfiakat akik ezen (vagy bármilyen szexuális) okból megcsalják a nejüket, ezért kerestem valami köztes megoldást. Ez lett amiről írtam, és ha ez megnyugtat okozott nem kevés fejtörést nekem is. Most abba ne menjünk bele, hogy kinek mi a megcsalás, mert ugye van akinek az orális kielégítés sem, van akinek már egy kézfogás is az.

Amiket leírtam józan döntések sorozatát képezték, nem "bátorság" kell hozzá, csak ész. Szerintem.

Továbbra is fenntartom a jogomat a második gyerekhez aki lehet hogy tegnap este már útra is kelt ;). És igen, a keresés oka ezen újabb szakasza az életemnek, hogy megint sikerüljön minimális önbecsülés-vesztéssel megúsznom.

Előzmény: fruskacsutka (2823)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2826

Igen, nem egészen világos a dolog.

Lehet így is, és úgy is érteni.

Remélem felhomályosít minket:) mert valóban, számtalan új kérdés merülhet fel bármelyik is a helyzet.

Előzmény: fruskacsutka (2825)
fruskacsutka Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2825

Én az úton lesz-t úgy értelmeztem, hogy akarnak másikat, de ha rosszul, akkor majd Blind kijavít.

Egyébként ettől függetlenül értetlenül nézek ki a fejemből, amikor azt olvasom tőle, hogy boldog és kiegyensúlyozott házasságban él.

Előzmény: *SzedR* (2824)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2824

Nem védek senkit, félreértés ne essék, de én úgy olvasom a sorait, hogy jelenleg is terhes a neje (gondolom ebből adódóan nem szexelnek annyit, vagy úgy stb) és keres ilyen módon hiánypótlásra alkalmat eme módszerrel. Ha 2.5 éves a kislánya, három éve is valszeg terhes volt a neje, és akkor is ezt az űrt érezhette, amit most is.

 

Ha nem így ban, BE majd felvilágosít minket:)

Előzmény: fruskacsutka (2823)
fruskacsutka Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2823

Azért kérdeztem, mert az elején arról beszéltél, hogy azért folyamodtál ehhez a módszerhez, mert a feleséged terhessége idején keletkezett szexuális hiányaidat akartad így "kezelni", és nem tartottad helyénvalónak, hogy megcsald. Ehhez képest még mindig jelenidőben beszélsz a keresésről (pedig már vagy 3 éves történet lehet), ami arra enged következtetni, hogy még mindig használnád ezt a lehetőséget, ha lenne alkalmas egyed hozzá. Nekem kevéssé sem tűnik átmeneti dolognak, úgyhogy innen úgy néz ki, hogy vastagon csalod a nejed, de ahhoz nem vagy elég bátor, hogy "élőben" tedd mindezt. Ezek után megkérdezném, hogy miért akarsz második gyereket, de nem teszem. Elég, ha te végiggondolod.

 

Előzmény: Törölt nick (2822)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2822

Már van egy 2.5 éves kislányunk, a második pedig remélem hamarosan szintén úton lesz...

Előzmény: fruskacsutka (2821)
fruskacsutka Creative Commons License 2012.10.30 0 0 2821

Megkérdezhetem, mikor szül a feleséged?

Előzmény: Törölt nick (2820)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.29 0 0 2820

Hát igen, az "érdekes szituáció" egy enyhe kifejezés arra amit a titkos légyottokon produkáltunk.

Abban is igazad van - mint most később kiderült - hogy tényleg nem fogalmaztam számára is világosan, pedig igyekeztem ezt az egyet mindig szem előtt tartani. Úgy értem az őszinteséget.

Érdekes egyébként hogy a nők vágynak a hús-vér pasira, főleg ha az illetővel a neten már egymásra tudtak hangolódni. Egyszerűen nem találok olyan fórumot/weboldalt/bármit, ahol webcam-es találkákat lehetne szervezni.

Úgy értem nőkkel.

Úgy értem ingyen :)

Egyébként a magabiztosságom csak tréfa akart lenni, nyilván nem történhet semmi ilyesmi ;)

Előzmény: *SzedR* (2807)
tnsex Creative Commons License 2012.10.27 0 0 2819

Sziasztok! 

 

Párommal L22/F21 keresünk olyan lányt 20-tól 30 éves korig 3 as szexre, elsősorban a lány örömére. Szeretnénk először megismerkedni és bizalom után kialakítani ezt a dolgot. HA igazán érdekel akkor kérlek írj e-mailt a tnpar@citromail.hu címre. Nagy elvárásaink nincsenek csak legyél ápolt, tiszta. igényes. Várjuk a jelentkezőket, ha tudsz küldj képet meg magadról pár sort és ha mindhárman szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor megejthetnénk egy találkozót ismerkedni. ELŐSZÖR csak szimpátiát szeretnénk kialakítani aztán jöhet a többi ;) előre is köszönjük. Budapest környékiek jelentkezését várjuk!

 

 

pizo Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2812

Kegyetlen kitartó vagy, ez méltánylandó:)

 

Zoli

Előzmény: Törölt nick (2811)
kocka90 Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2810

52 éves vagyok keresek egy hölgyet akivel sokat szexelnék  diszkréciómellet nem vagyok független és anyagi aktól mentes .imelcimem mazsi.joka.5@gmail.com

vafer.rex Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2809

Sziasztok!

29 éves, független, ápolt, intelligens, debreceni pasiként keresem hölgy partnerem.
Imádom a nőket kényeztetni, szeretem a másikat hosszasan simogatni, csókolgatni, orálisan kényeztetni. De, ha egy vad és szenvedélyes szexre vágysz, abban is benne vagyok ;)
Számomra nagyon fontos, hogy a partnerem élvezze a szexet, ezért mindent meg is teszek.

Képet kérésre küldök.
Helyem van.
Email címem: vafer.rex@gmail.com
Természetesen anyagiaktól mentesen, csakis az élvezetért!
Lehetsz nem független, diszkrét vagyok.

*SzedR* Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2808
Jav:halodba akadnek.
Előzmény: *SzedR* (2807)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2807
Nyugodtan meselhetsz,akár itt is szerintem.
Mert számomra ez pusztán max.egy ártatlan flort,lehet másnak több és akar lehet érdekes szituáció is. Biztos vagyok abban,h a hölgy csa azért ment bele ebbe a játékba,mert remélte,h tud rád olyan hatással lenni,h majd te is többet akarj,ne csak virtuális "szexet".
A magabiztossAgod arányos,de kétlem erősen,h a hodba akarnék :)
Előzmény: Törölt nick (2806)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 2806

Úgy gondolom hogy az elejétől fogva nem hagytam kétséget afelől, hogy ez nekem egy "hiánypótlás" - mindamellett hogy ezt is úgy intéztem mint a a párkapcsolatomat. Abszolut mértékben megtettem mindent hogy elnyerjem a hölgy kegyeit, és ami ezzel járt. Ezért is hiszem hogy sokkal többet tettem érte érzelmileg is, mint amit egy sima szexvadász adhatott.

Ő aztán többet akart és tovább is lépett, amit az adott helyzetben megértettem és elfogadtam (mit is tehettem volna mást? :) )

Mondanám hogy mesélek még erről magánban, de ez "nem létezik a számodra" még a hálómba kerülsz ;)

Előzmény: *SzedR* (2802)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 2805
nem fuggetlen 53 eves bajuszos atlagos ferfi vagyok. Szeretnek megismerkedni hasonlo koru es helyzetben levo holgyel, akivel jol erezhetnenk tartalmasan egymast. Cimem cartus@indamail.hu
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 2804
A hivatásos is költséges és szobát kivenni is költséges,persze,h nem élsz vele,csak a teljesség igénye nélkül... Íme egy ékes példa a minőségi "szeretore" :)
Előzmény: nagy méret (2797)
18karat Creative Commons License 2012.10.20 0 0 2803

Finoman és visszafogott éllel válszolod meg az én véleményemet is.:-)))

Előzmény: Törölt nick (2799)
*SzedR* Creative Commons License 2012.10.20 0 0 2802
Bizony nem létezik számomra. Ami meg egy picit érdekelne, h a nő tudott arról a szándékodrol,h te tulkepp csak ennyit,így virtual akarsz tőle,vagy volt reménye,h majd egyszer élesben is csinaljatok?
Előzmény: Törölt nick (2801)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!