Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14790

nem hiszem h elkapkodjuk.

En 2 heten keresztul csinaltam, es ezalatt a vegere felmentem 18g-ig, de ezt csak 2-3 nap volt, mert utana abbahagytam. Azert mert jott az ab kura, es nem akartam a kettot keverni.

 

Előzmény: bárdi56 (14785)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14789

Szeretném megkérdezni ,hogy volt e,vagy van e köztetek valakinek idegfájdalma!?   És ,hogy kap e valami hatásos gyógyszert rá? Sajnos roppant sokat ,szenvedek a fájdalomtól.Köszönöm

bob87 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14788

lithium vs FDA:

 

http://www.longecity.org/forum/topic/69630-discontinued-lithium-orotate/

 

Thank you for your support of Doctor's Best products and inquiring about our Lithium line. Doctor's Best has made the decision to discontinue Lithium products due to issues relating to FDA guidelines regarding Lithium as a dietary supplement. We have no issues regarding the safety or efficacy of the product we manufactured, but we are respectful of the attitudes presented by the FDA regarding this product as a nutritional supplement.

Thank you for contacting Doctor’s Best. We appreciate your continued support.

Best Regards,
Customer Care

 

 

Ha jól értelmezem, az FDA kicsit bekeményített a lítium ellen? Sajnos nehezen is találok olyan helyet, ahol be lehet szerezni nem horror áron. Mindenhol kipucolták a készletet.

mylyme24 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14787

Szia Tiw!

 

A Nutramedixtől rendeltem.Ezúttal csak három hónapot.Egy havi össz-adag 100 euro volt kedvezményesen,ha jól emlékszem. Mások is csinálták így,légyszi,javítsanak ki,ha rosszul mondtam.Köszönöm!

Előzmény: Tiw (14768)
Tiw Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14786

Szia Döndöleg!

 

Te hol vetted a cowdent és mennyibe került?

Milyen gyakran fogyasztod naponta és mennyit?

Előzmény: mylyme24 (13868)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14785

Kedves Jesurun, Lehet ,hogy kicsit elkapkodjuk?  Neked nem volt esetleg ismerősöd aki ezt szedte??Itt a fórumon volt egy kilitipapa nevü betegtárs,az vajon hogy van?  Ma bevallom picit megemelkedett a vérnyomásom. Régen mikor próbáltam már én is ,akkor nem volt gondom,  Szerintem a napi 3 teásk bőven elegendő 15gr.  Légy nagyon óvatos,és figyeld önmagad,

Előzmény: Törölt nick (14783)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14784

Erdekes adalek a doxy es a naperzekenyseghez, ma reggeli tapasztalat:

Szerdan hagytam abba az 50 napos kurat, es hat sejtettem hogy meg van utohatas, igy ovatosan, de muszajbol fogtam a vandorbotomat es elindultam az angol utakon kovetkezo munkahelyemre. Vagyis bot helyett a kormanykereket.

Tegnaprol mara kenytelen voltam a kocsiban aludni, amit nem tartottam kulonosen veszelyes dolognak, hiszen ejszaka nem sut a nap.

Igen am, de a nap hamarabb felkelt, mint en, es 6:30 fele a szemembe sutott, de mivel elege jo alvokam van es igencsak almos voltam, tovabb pihiztem felalomban 7-ig es csak akkor keltem fel, es indultam utnak hamarosan. Egy rovidke ido utan elkezdett egni a szemem. A bal. Nem viszketett, de egeto erzes volt es allandoan odanyultam a szememhez. Megalltam megnezni egy ido utan, es tiszta piros volt, veralafutasos, eleg rendesen, ugy ahogy meg sose lattam a szememet. 

Es ami nagyon erdekes volt, h a szivarvanyhartya kore ahogy rajzoljuk a szemet, egy hal alakban volt veres, es alatta folotte nem. (eles kontur volt)

Vagyis teljesen egyertelmuen, ahogy felig nyitva lehetett a szemem a kocsi elso ulesen szunyokalva, a hajnali napfeny pedig a szemembe vilagitva ebreszgetett, kicsit megegette a szememet. A jobb is voros volt, de egy sokkal vekonyabb csikban.

Vegulis megalltam azt h ne piszkaljam a szememet, hiaba volt eros kesztetes h hozzaerjek es megdorzsoljem. Vezettem tovabb, latni lattam rendesen.

Delre elmult a pirossag es az egeto erzes is. 

Igy a szervezetem ongyogyito kepessege minden kulso segitseg nelkul helyrehozta ezt, nem volt olyan veszes dolog. 

 

Most nem tudom h oruljek-e vagy sem ennek - de azert eleg elgondolkodtato, hogy vegulis a doxy eljutott meg a szemgolyomba is az 50 nap alatt - nem gondoltam volna.

Szerencsere elmult hamar a dolog. :)

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14783

szia Bardi,

en csinaltam 2 heten at, es fokozatosan kezdtem el, ahogy irtad, a 2 het alatt a vegere felfejlodtem 4 pohar so-Cvit-ra.

Amit en az elejen nem ertettem, mert nem volt tiszta szamomra, h mennyi C vit kell hozza.

De aztan rajottem h pont ugyanannyi amennyi so. Az elejen ezt nehez volt elhnnem.

Tehat ha elerem a testsulyom szerint max mennyiseget, (az 18g), akkor 4 reszletben kell 18g sot es 18 g C vitamint bevennem.

C vitaminbol ezt rengetegnek talaltam, de ez kell hozza, ez egy intenziv meregtelenites - ez amit nem tudtam korabban h a C vitaminnak van ilyen hatasa. 

Most vettem 500g himalajai sot - es van meg fel kg aszkorbinsavam - kivancsi vagyok mire fog elfogyni :)))

Előzmény: bárdi56 (14774)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14782

http://drinfo.hu/fokuszban/antibiotikum/11674-Manuka-m%C3%A9zzel-a-szuperbakt%C3%A9riumok-ellen

 

Ismeritek ezt a manuka mézet?   Valószinüleg ez is nagyon jó lehet!

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14781

Jó a cikk. Ez azért érdekes, amit idéztél, mert márpedig adják őket együttesen...

Előzmény: bob87 (14780)
bob87 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14780

érdekesség?!

http://www.lymebook.com/tetracycline-doxycycline-minocycline-macrolide-ketolide-ketek-cephalosporin-metronidazole-lyme-disease

 

ebben van egy ilyen sor a metrodinazole fejezetben:

Tetracyclines, such as doxycycline, are not used with metronidazole because they can inhibit the latter’s effectiveness

illatosfű Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14779

Kedves Tom!

Örülök, hogy jól van a kislányod és neked is ezt kívánom!

Olvasva, hogy miket szedsz én nem láttam benne méregtelenítőt, beleértve a gombát is, nekem az is okozott herxet.

Előzmény: tom1971 (14740)
illatosfű Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14778

Köszönjük a figyelmeztetést!

Igen, én tudtam, hogy a dió mérgező, gyerek korom óta, nekem felhívták rá a figyelmemet, hogy ezért nem nő alatta a gaz, úgy mint más fák alatt. Ezenkívül, vannak, olyan városok, ahol biokukákba gyűjtik a növényi hulladékot, és oda tilos beletenni a diófa levelét, mert nem indul be tőle a rothadás.

Igen megöli a parazitákat, gombákat, bacilusokat, vírusokat és ezenkívül elpusztítja a rákos sejteket is.

Évekkel ezelőtt láttam egy filmet egy kémia professzorról, akinek a felesége kemo terápiát kapott, és mivel nagyon rosszul volt tőle, kérte a férjét, hogy találjon ki valami jobbat ettől. A férj teljesítette a felesége kérését, és meg is gyógyította őt egy sokkal kíméletesebb módon, mint a kemoterápia. Himaláján őshonos diólevél kivonatot zárt bele cukor mikro szemcsékbe. Megkeresem a filmet és becsatolom ide.

Amikor megtudtam, hogy borreliam van és láttam, hogy mire képes, egy percig sem tétováztam, hogy megfogadjam Gyuri bácsi tanácsát és ezt igyam lyme-ra. Egy dologban kételkedtem, az pedig az, hogy hat hét elég belőle. Én most kb 18 hete iszom a diólevél teát, ráadásul szegfűszeggel együtt. Nem, hogy megmérgeződtem volna tőle, hanem ellenkezőleg jól vagyok tőle.

 

Előzmény: bob87 (14777)
bob87 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14777

elvileg a benne található juglon és hidrojuglon-glikozid hatóanyag erősen karcinogén, amik többek közt szerepel az oéti listáján is. Sejtroncsoló hatású. Gyuribá' ide vagy oda.

Előzmény: bárdi56 (14776)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14776

Szia bob 87. Ez most komoly,? talán csak a nagy mennyiség ,  Gyuribácsi is ajánlotta,  a lyme betegségre!

Előzmény: bob87 (14775)
bob87 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14775

azt olvastátok, hogy a diótea mérgező? :)

bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14774

Szia Jesurum!!   Szerintem nyugodtan ,csak kis mennyiségben kezd el . Tegnap kezdtem .és 1 mokkáskanállal ma már kettőt és rengeteg vizet kell inni hozzá.Himalája só rengeteg ásványi anyagot tartalmaz.Egyszóval  én úgy érzem ,hogy jót tesz!!

Előzmény: Törölt nick (14772)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14773

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.collective-evolution.com/2013/09/12/amazing-story-the-healing-power-of-cannabis-oil-on-lyme-disease-and-lyme-co-infections/&prev=/search%3Fq%3Dawakening%2BFrom%2BLyme%2526Other%2BChronic%2Billnesses%26start%3D10%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26channel%3Dsb%26biw%3D1280%26bih%3D864

 

Mivel keresek ,kutatok igy hát ezt találtam,Nézzétek meg  bizonyára nagyon jó , csak nálunk nem lehet kapni.   Persze vannak országok, ahol beszerezhető!  Tulajdonképpen nem is értem ,hogy miért nincs??  Az olajnak állítólag nincs meg a butító ,bódító hatása,   Ez orvosi cannabis,tehát csak gyógyításra van kitalálva. Van aq facebocon egy oldaluk,és ott olvastam ,hogy a németek ezt fogják engedélyezni!!

Előzmény: Törölt nick (14772)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14772

Szia Bardi, en csinaltam a so-C vit kurat az ab kuram elott 2 heten at.

Szerintem, jo, en is sok jot olvastam rola, megha sokak szerint nem is az.

 

Most ujbol el akarom kezdeni, csak varom h a korulmenyeim egy kicsit lenyugodjanak korulottem.

 

Kivancsi leszek a te tapasztalataidra!

 

De valszeg ma kezdem el ujbol.....

 

:)

 

Előzmény: bárdi56 (14771)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14771

Szia hornet 599.Igen használt a samentó ,pedig  3x5 cseppet szedtem naponta .Sajnos én túlságosan drágán tudtam beszerezni,és ezét beosztással használtam.  Ez a németek által feltett linkben említik a só+c vitamin dolgot!  úgyhogy én rákattanok erre,és majd meglátom a következményeit,  Persze a himalája sóval gondolom!  Megpróbálom hátha jó !!

Előzmény: hornet599 (14770)
hornet599 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14770

Szia Bárdi56!

Sajnálom, hogy nem vagy jól. Viszont ezek szerint a samentó neked használ. Az ember azt gondolná, hogy ennyi év után már jobban kellene lennie a betegnek. 

Nálam most lett vége az első antibiotikum kúrának. Sajnos csak lájt verzióban tudtam szedni, mert a gyomrom nem bírta. S most, a kezelés végével sajnos a szédülés/fejfájás igen beerősödött. Most próbálkozom algával, vitaminnal, meg lézerrel. Remélem, hogy használni fog.

Előzmény: bárdi56 (14752)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14769
Tiw Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14768

Szia mylyme24!

 

Te hol vetted a cowdent? Mennyibe került?

Előzmény: mylyme24 (14758)
bárdi56 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14767

Szia mylyme 24. Őszintén nem a betegtársakra gondoltam, hanem pl ha valakinek mesélem ,és neki nem volt soha ilyen gondja!!  Egyébként most már ennyi év után ,ez nincs ,hogy ég a tenyerem és szó szerint lilás kék volt a szin!!   Nyaki eremnél szintén égő érzés, és a nyelvem alatt,  Mikor ezt elmondtam az orvosnak ,na ott gondolhatod ,hogy mi forgott a doki agyában?!!  23 éve !!!!

Előzmény: mylyme24 (14759)
bob87 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14766

egy kis indító az agyaghoz

www.shp.hu/hpc/userfiles/_lugositas6/agyagevok_honlapra.ppt

 

ha csak a fele igaz, már érdekes.

bob87 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14765

uramjesus, na ezért nem veszek én itthon vitaminokat, ez kész rablás :D Amúgy valóban célszerű többet is kipróbálni.

Előzmény: Törölt nick (14764)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14764

Nagy különbség van halolaj és halolaj között. Az Eszkimó nem okoz ilyen problémákat,igaz drágább is....

Előzmény: Törölt nick (14763)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14763

Nagyon régen én is szedtem halolajat, és azért hagytam abba, mert teltségérzetem volt (felfúvódtam)  és állandó böfögés nekem is, közben a kapszula bevonatának ízét éreztem olyankor. Úgyhogy ez sokakra így hat, pedig amúgy jó lett volna folytatni.

Előzmény: mylyme24 (14758)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14762

szia Mylyme,

a meregtelenites nagyon sokszor jar hasmenessel.

En amit most elkezdtem, egy hete, az agyagot (Bentonide), erre azt irtak h hasmenesre szamitani kell, es ez a kombo (husk-kal egyutt) allitolag a "number one " meregtelenitese a beleknek es az emesztorendszernek.

+ meg biofilmet is megtori az agyag (ezert kezdtem el).

 

Szerintem folytasd a meregtelenitest, nyugodtan, es koromvirag biztosan fog segiteni, az nagyon jo !

 

Előzmény: mylyme24 (14758)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14761

tedoxikalas =detoxikalas

 

eleg gyakran felcserelem a betuket, ket ujjal gepelek, es nem mindig olvasom vissza. Bocsanat a sok helyesirasi hibaert!

 

 

Előzmény: Törölt nick (14757)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!