Keresés

Részletes keresés

cserép virág Creative Commons License 2007.05.31 0 0 190
Negyven felé jár, de hihetetlenül fiatalnak, mondhatni gyereknek látszik.
Én naponta látom. Egyébként nagyon éleseszű ember, ő lehetett volna minta arra, hogy milyen egy független riporter, mint ahogy sokáig az is volt, de most ezek a közvéleménykutatási adatok őt is megzavarták, mint sokakat itt a fórumokon is, és elkezdett durvulni.
Előzmény: Arcamax (156)
mos Creative Commons License 2007.05.31 0 0 188
Csak ott hibázik, hogy egy HírTV2-vel semmit nem tud segíteni a Fidesznek, és - ahogy azt te is mondád - egy picinyke nézőközönségen bírkózhatnak. A HírTV elég híres arról, hogy csupán a legelkötelezettebb jobbosok számára nézhető, azaz, összességében pénzkidobás. Ezt mindenki tudja, maga Kövér László is elmondta már ezt egy fórumon.
Előzmény: Törölt nick (182)
Ogham Creative Commons License 2007.05.31 0 0 187
A piacgazdaságban a média-iparban az újságíró termék - a tulajdonosnak most meg termékváltási ötlete támadt. Esse' rosszabb, mint kórházat magánosítani és abból ingatlanspekulálni. Csak kevesebb embernek lesz szar.
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 186
Mivel többször nyertek választást....
Előzmény: cserép virág (185)
cserép virág Creative Commons License 2007.05.31 0 0 185
Én soha nem mondtam, hogy nem az aktuális hatalmon levő párt utalja a királyit.
Mindig az uralja, csak a baloldalnak a televíziózás kezdete óta több jutott. Nem?
Kizárólag a királyiról beszélek!
Előzmény: Törölt nick (149)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 184
Mondjuk az igaz, hogy ez most a trend, ha mán meguntuk az üzletet,  szórakozzunk az Istenadta nép rovására:)
Előzmény: Törölt nick (182)
Devil Inside Creative Commons License 2007.05.31 0 0 181
Ez nem teljesen így van, időközben változtatott az elképzelésein, néhány hete nyilatkozta valahol, hogy a középre húzó médiumokra nincs megfelelő kereslet a piacon, muszáj elmenni valamelyik irányba, hogy a politikával egyáltalán még foglalkozó népek nézzék/megvegyék. Szerintem ez így nem 100%-ig igaz, de ő erre jutott. Azaz ez nem olyan régi és inkább üzleti döntés, bőven elképzelhető, ha a Fidesz nyer, akkor most inkább baloldalon lenne az Echo - arra lenne nagyobb kereslet.
Előzmény: Törölt nick (175)
wizes Creative Commons License 2007.05.31 0 0 180

Ritka undorító lett Széles.

 

Előzmény: zsolti05 (179)
zsolti05 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 179
Széles heti tízmilliókat bukik a Magyar Hírlapon is. Arra számít, hogy Orbán majd kifizeti a mi pénzünből - ha nyer
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 178

Széles elsősorban üzletember. Ha csak 1 hirdetőt is veszít amiatt, mert jóelőre a Manem meg a Demokrata közé lövi be magát, már milliókat bukott.

Előzmény: Törölt nick (175)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 176
Azért írtam, hogy "politikai" napilap. A bors meg a blikk fele sport, egynegyede celebrity news, a 2-3. oldalon van politika, de pl. sokszor csöcsök is -mondjuk még mindig érdekesebb, mint fletó vagy vityka fotója:))
Előzmény: Törölt nick (173)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 174
Régen rossz, ha egy sajtómunkásnak küldetéstudata van, legyen bármelyik oldalon is.
Előzmény: lujo2 (172)
lujo2 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 172
talán nem kellett volna odaküldeni egy jobbos komisszárt, akinek a neki nem tetszőket kirúgta. Aztán amikor fordult kocka, a jobbosok olyan küldetéstudattal végezték továbbra is munkájukat, ami egy közszolgálatiban vállalhatatlan, és maguk tették lehetetlenné a további alkalmazásukat
Előzmény: cserép virág (147)
gab94 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 171

 

Tökéletesen igazad van valóban azt csinál a tulaj amit akar. Csak akkor minek mondogatta Széles azt, hogy újszerű nem pártelkötelezett TV-t (és ide kivánkozik) újságot csinál. Nyögje ki, hogy Ő jobboldali TV, sajtót akar csinálni "oszt jó napot", nem bűn az csak akkor nem kell itt rizsázni.

 

A másik akárki akármit mond itt már régóta nincsen baloldali média túlsúly. Kialakultak a viszonyok mág a mindíg kormány álltal irányított királyi tv sem teljesen bal oldali.

 

Mindenki azt néz, olvas, hallgat amit akar. Ezért nem értem és a jobb oldalt mért kell mindíg sírni hogy el vannak nyomva. Különben a jobboldali szavazók által szenylapnak ítélt BLIKK című (most azt hagyjuk milyen tartalmu de hát ilyen is kell) napilappal a kezében volt lefotózva OV amikor nekik adott interjút. A ROGÁN KÓSA stb. személlyek meg úgyan úgy megjelennek a beszégetős mit tudom én milyen műsorokban mint a másik oldal szereplői.

Előzmény: Törölt nick (157)
zsolti05 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 170

Valóban eltávolították Kóczián Péter újságírót az Echo Tv-ből. A Népszabadság reggeli információját maga az érintett erősítette meg az Indexnek.

Kóczián elmondta: "egyértelműen nem szerkesztőségi, hanem tulajdonosi döntés volt a kirúgásom". Hozzátette: "egyes embereket másképp, több megértéssel kellett volna kérdeznem". Úgy vélte, Széles Gábornak nem tetszett, hogy nem volt hajlandó másképp kérdezni a jobboldali politikusoktól.

Az újságíró hangsúlyozta, hogy a kereskedelmi televíziós szerkesztőség tagjai minden esetben kiálltak mellette, a kirúgásáról szóló döntést is maga a tulajdonos hozta meg.

Széles Gábor úgy döntött, hogy azonnali hatállyal megválik Kócziántól, akit tegnap már nem is láthattak a képernyőn a nézők.

Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 169
Hogy Svejket idézzem: "Borzasztóan szeretem, amikor valaki totál hülyeségeket beszél":)))))))))))) A bútorboltos példával is egyetértek, valami ilyesmire céloztam, csak ködösebben:)
Előzmény: Törölt nick (166)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.31 0 0 168

ugyanarról bszélünk. Nagyon szeretném, ha nem "hozott anyagból", pénzért tudna csak az értékelvű oldal újságírokat alkalmazni, hanem azokat tudná megfizetni és azokat alkalmazná, akik mindig is a mi oldalunkonkon voltak a bűnözőkkel szemben, megalkuvás, kompromisszumok nélkül: az aczélista évtizedekben és a rá következő tizenhat évben is. Sajnos nagyon kevés ilyen van, a nagytőke pedig, amely a sajtót fenntartja, nem őket kívánja, számára a lakájmentalitás alapfeltétel.

Előzmény: toloba (82)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 167
Azon is érdemes elgondolkodni, hogy az elméletileg paicvezető politikai napilapnak tudtommal 200 ezer alatt van a példányszáma egy 10 milliós országban. Ha nemcsak apa olvassa el, hanem anya is- a külykökről nem feltételezem -akkor se nagy szám.
Előzmény: Törölt nick (158)
lujo2 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 165
közjogi értelemben az. kár ezen rágódni, ahogy egy székely meg román
Előzmény: Törölt nick (154)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 164
Az első hsz-em az övére reagált, mert mókásnak találtam:)
Előzmény: Törölt nick (157)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 162
Tévedsz, mi azt mondjuk, hogy a mai Magyarországon nincs értelme a média pártossága miatt hőbörögni.
Előzmény: Törölt nick (159)
zsolti05 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 161
40-45 között lehet. Csak ilyen érdekes a fazonja
lujo2 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 160
Sajnálom Kócziánt, mint embert. De örülök is neki, mert ezzel a jobbos média színvonala csak csökken. Mivel van, és volt tartása, nem félek attól, hogy nem kap hamarosan állást. Mindig is jó szívvel gondolok rá, a HírTV-ben is őt tartottam a legjobbnak.
Előzmény: kalap_ur (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.31 0 0 159
Ti azzal próbáljátok a magatok számára igazolni a lakájsajtótok gazemberségeit és totális szolgaiságát, hogy az ellenzéki sajtó számos munkatárásáról is "kiderítitek", hogy az Aczél-korszakban is élt, és megélt mint újságíró, ahogyan lehetett. Tehát nem azt mondjátok (akár a politikusaitok estében!), hogy a "tieitek" talpig becsületes, klassz emberek, hanem hogy a hatalom ellenfeleiként publikálóknak is "volt múltja" a pártállamban ergo ők is gazemberek. Ezzel a "mindenki gazember volt"-tal próbáljátok nyugtatni a lelkiismereteteket.
Előzmény: Törölt nick (104)
Arcamax Creative Commons License 2007.05.31 0 0 156

Egyik munkatársammal beszélgettünk Kóczián Péterről, ő azt gondolta Kóczián 20-as éveit tölti, pedig a pasas szerintem már vagy 40 felé jár, vagy el is hagyta.

Tudja valaki mikor született Kóczián Péter?

*

Tudom, hogy 1989-ben három hónapig a KISZ KB tagja volt és 1989-ben, a KISZ felbomlása után beejtőernyőzték a Magyar Rádióba.

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.31 0 0 154
Aki egy kárpátaljai, beregszászi magyar nőt ukránnak mond, magát minősíti. Vagy gazember, vagy azok értelmi szintjén van, akik a román megszállás alatt élő magyarokat románnak mondják, a szerbek alatt élőket szerbnek, vagy jobb esetben(?) "jugónak" (ld. Rúzsa Magdolna esetét).
Előzmény: Bacilus Benő (117)
Callie Creative Commons License 2007.05.31 0 0 153

Valóban kirúgták?

Rossz hír.

 

Úgy látszik, végigmegy az a folyamat, ami elindult az Echo tévénél: Kóczián vagy Gyurkovics nem kell, viszont Pörzse, az Éjjeli menedék meg Földessy bebútoroznak.

 

Lesz belőle egy frusztrált Hírtévé 2.

Előzmény: kalap_ur (-)
zsolti05 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 152
Kócziánt Orbán már a második helyről rúgatja ki. Mit követett el?
Devil Inside Creative Commons License 2007.05.31 0 0 151
Remélem, ezt magad sem gondolod komolyan...

Széles bmeg tulajdonosa az Echo TV-nek. Így azt csinál vele, amit csak akkar, azt vesz fel, akit akar és azt rug ki akit akar, akkor zárja be a boltot, amikor akarja és ha úri kedve úgy tartja, egész nap őt és barátait meg üzletfeleit dicsőítő műsorokat is adhat. Az ő pénze, ő viseli a kockázatot, csak ő tud dönteni arról, hogyan akar pénzt keresni ill. hogy akarja elszórakozni a pénzét egy vállalkozásban. Isten hozott a kapitalizmusban!

Azt pedig majd én nézőként eldöntöm, hogy melyik arc tetszik nekem jobban a válogatott munkatársai körül. (Speciel Kócziánt hiteles újságírónak tartom, az ő távozása max. a HirTV 2 irányba viszi az Echot.)
Előzmény: Bacilus Benő (105)
Gattopardo Creative Commons License 2007.05.31 0 0 150
Na igen, én tkp. ezért nem értem a jobber sirámokat az ún. média túlsúly miatt. több újságvevő-több hirdető-magasabb példányszám, tessék újságot venni. na persze, aki a tőkét csak a "karvaly" előtaggal hajlandó leírni, az ne csodálkozzon, ha nem hirdet nála mongyuk a T-COm vagy a bankok.
Előzmény: Törölt nick (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!