Keresés

Részletes keresés

palaga Creative Commons License 2014.09.23 0 0 7467

Köszönjük az eddigi két bemutatkozást!

 

Valahogy így gondoltam, tárgyilagosan, őszintén, nem másokat sárba tiporva!

Várnánk a többi jelölttől is az információkat, ha valaki fórumos beszél velük, kérem szóljon nekik!

 

Gratulálok a két képviselőjelöltnek!

 

Palaga Zoltán

 

 

tájékoztató Creative Commons License 2014.09.22 0 0 7466

Tisztelt Palaga Zoltán ! Szeretném tájékoztatni,mert úgy látom Ön valóban tanácstalan. Két polgármester jelöltről tudok Önnek információt adni,mivel az elmúlt közel négy évben együtt dolgoztam velük,illetve Makkos Lacival addig amíg le nem mondott. Vágó Sándorról a legrosszabb amit mondhatok a rossz kommunikáció,és sokszor még ennek is a hiánya. Ő egy dolgozó ember aki inkább cselekszik,mint sem dumál. A Mi Lacink ennek pont az ellenkezője.Bőbeszédű, agilis ,humoros,jó társasági ember ! Nagyon család centrikus ! De tényleg !!! És ez itt a lényeg ! Makkos Laci mindent a családja érdekében tesz,ami dicséretes,de nem polgármesterként .Nagyon remélem,hogy elég finoman fogalmaztam és nem bántottam meg senkit! Egy jó polgármester a falu gyarapodását tartja szem előtt ! Sajnos én sem tudom ki van a Nagybíró nick mögött,de azt nyugodt szívvel kijelenthetem,hogy igen jól tájékozott ember. Nem csodálkoznék rajta,ha kiderülne,hogy egyik képviselő társam. Remélem felfedi magát mert eddig csak igazat írt,neki nincs miért szégyenkeznie. Palaga Úr ! Remélem segítettem ? És amennyiben elhiszi,hogy én csak segíteni akarok,akkor már be is mutatkoztam Önnek, és minden fórumozónak. Vig János vagyok és ,ha megválasztanak azon leszek,hogy a falu tovább gyarapodjon ,mint az elmúlt négy évben . És igen,én Vágó Sándorra szavazok,mert róla TUDOM,hogy a faluért hajt és bár ő sem tökéletes,de a falunak ezerszer hasznosabb tagja mint az általam egyébként tisztelt Makkos Laci ! Vancsúra polgármester jelölt úrról sajnos nagyon kevés információm van. Képviselő társaim remélem ismeri,róluk csak annyit mondanék,hogy mindannyian önzetlenül tették a dolguk,és döntéseiket a józan ész vezérelte.Így tudtunk BÉKÉBEN és nyugodtan dolgozni mi,és a többi hivatali dolgozó. Így tudott a falu ebben a négy évben többet gyarapodni,mint mint az elmúlt húsz évben összesen....Békében lehet dolgozni,háborúban sajnos hajlamosak vagyunk a túlélésre koncentrálni.Jó egészséget kívánok Önnek és minden falu bélinek ! Tisztelettel: V. J.

erdes10 Creative Commons License 2014.09.22 0 0 7465

 

 Valószínű ,de csak Önnek tettsző felvételt láttunk. !! Gratulálok,mert ez tükrözi az értelmi képességét.

 Minden emberre jellemző  az a silány Tv. műsorok látogatása,nézése,kedvelése, sőt tovább megyek még azok megvitatása is. Tudja én csak ezt kivánom ,ebben legyen öröme !!

 Az emberek bunkóságát a TV.ezek szerint,mint tapasztalom Ön ki tudja élni kiszolgálás szempontjából. !!

 Mikor olvasott könyvet ?? Tud olvasni ?? Tud egy mondatot önállóan előadni ?? Van valamilyen iskolai végzettsége ??  Amennyiben a Nagybírót  esetleg többen írják ,ez rájuk is vonatkozik .Hülyének lenni

minden állampolgárnak joga van. !! Egyet azért hozzá kivánok tenni,Őket Lipótmezőn kezelték !!! HA-HA- HA !!!??

 

 

Válasz Nagybíró videó felvételére ,pártatlanul !!

Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.22 0 0 7463

pihu 62 Creative Commons License 2014.09.22 0 0 7462

 

Tisztelt Vácduka !

 

Nevem: Hajdu László független képviselő jelölt .

 

Elsőként bátorkodom magam bemutatn!

  REMÉLEM MÁSOK IS KÖVETIK PÉLDÁMAT !!!

 

Iskolai végzettségeim:

 

-géplakatos

-gépész technikus

-kazánfűtő

-hűtőgép kezelő-szerelő

-láng,és ívhegesztő betanító

-műszaki szakoktató (fő. isk. ) B.M.Egyetem.

-hegesztő mester: gázhegesztő 311.-bevont ív heg.11.-védőgázas fogyó ív heg.135.-131.-

                            awi heg.141.-lángvágó.-kemény-lágyforrasztó 71

 

Oktatással emberekkel ,ahol vezető beosztásban dolgoztam, 1983 .év óta.

Munkahelyeim :MÜFA Kisszöv.ágazatvez. helyettes

                     Fonó gyár.TMK. csop vez.

                     GAMESZ műsz. csop. vez.

                     MÁV Dunakeszi tanműhely hegesztő,kar.lak.oktató

                     MÁV Istvántelek tanműhely hegesztő,kar.lak.víz-fűtés szer.oktató

                     Földvári áLT .Isk.technika okt.

                     Király E.Ip. Sz. K. Isk.hegesztő oktató

 

Aki ismer,és remélem sokan ! Tudja rólam,valamint a családomról,feleségem,gyermekeimről,mi sok embernek önzetlenül nyujtottunk,és csak ezután is így teszünk SEGÍTSÉDET !

Név nélül,és esemény nélkül,mert azok a dogok személyre szabottak,senkit nem kivánok megbántani !!!

 A programomról pedig azért nem kivánok írni,mert ami elgondolásom van ,ahhoz látni kell

 az Önkormányzat anyagi helyzetét,meglévő szerződéseket,megbízásokat amelyek jelenleg még érvényben vannak, STB.Véletlenül eltünt papírok stb. Gondolom mindenki érti ??? !!!

 

Remélem korrekt módon,valóságnak megfelelően tájékoztattam Önöket.

 

Kérem vegyék figyelembe,csak a valóságot írtam !

 

 

 Üdvözlettel: Hajdu László mindenkitől független képviselő jelölt .

 

 

 

Atiqua Creative Commons License 2014.09.21 0 0 7461

Nem gondolom elfogultságnak azt, hogy azt szeretném tudni, hogy kire miért szavazzak, ahelyett, hogy kire miért ne szavazzak.

Előzmény: Pedagógus1 (7456)
Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.19 0 0 7460

Tisztelt Palaga Zoltán!

 

Támogatjuk ötletét a bemutatkozással kapcsolatban.Legfeljebb annyit kérnénk 

mindenki az igazat írja!

 

 

A valóság leírása amennyiben egyenlő az illető lejáratásával erről nem mi tehetünk. Célunk változatlanúl a hiteles tájékoztatás.

Jókat mosolygunk a kisbíró írásain, még jó hogy van Makkos Úr különben hülxén halnánk meg. Gondolunk a " Leader, a Tűzifaprogram "  "Itthon vagy-Magyarország pályázat 325000Ft" 

Nemsokára látni fogja nélküle is íródnak a pályázatok.

  

 

 

 

Tisztelettel:Nagybíró

 

Előzmény: palaga (7458)
vakcina Creative Commons License 2014.09.19 0 0 7459

.

palaga Creative Commons License 2014.09.19 0 0 7458

Tisztelt Vácdukai Nagybíró!

 

Nem tisztem védeni senkit, sőt nem is akarok, de a tisztesség úgy kívánná, hogy ha már névvel illet másokat, önnek is fel kellene fednie magát. 

 

Miért nem az ön szerint polgármesternek méltóbb személy erényeit sorolja, ahelyett, hogy a másik jelöltet  kizárólag negatív kritikával illetné!

 

Ezek alapján még mindig nem tudom kire is szavazzak!

 

Továbbra nem a lejáratókampányra lennénk kíváncsiak, hanem a jelölteket is várnánk, hogy kínálják tudásukat,felkészültségüket, terveiket, és megkönnyítsék döntésünket!

 

Elüldtem mindhárom jelöltnek a felkérést, hogy ezen a kis fórumon is mutatkozzanak be, de eddig egyikük reagált csak, hogy legyek türelemmel!

Nem sok idő van már!

 

Palaga Zoltán

Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.19 0 0 7457

Hogyan keressünk 3,5 milkát! Hogyan keressünk sok-sok 10 milkát! 

 

Tehát kezdjük ismét a csana(családi napközi)  igaz történetét.

A  csana KFT (vezetője Babett) és az Önkormányzat szerződést kötött 2009-ben.Szerződés tárgya 14 gyerek ellátása .Ez a létszám már a 2009-évben

teljesűlt.Következett a 2010-esztendő amikor is  Önkormányzati választások voltak.Ezen Makkos Laci (Babett férje) is elindult mint polgármester jelőlt,kigyót békát kiabált a polgira, hiszen milyen sXemét ember az aki aláírta a szerződést és családjának igy megélhetést biztosított.   Szerencsére "csak" képviselőnek választják.Polgármesternek megvállasztása esetén felmerült volna némi összeférhetetlenség is.Jó erkölcsöt ,gerincességet említenünk felesleges.

Minden bohockodásuk csak egy célt szolgál.Aztán jöhet a még nagyobb kasza.

 

 

 

1gyermekre a polgi hivatal adott 71000Ft/hó

ehhez jött az állami támogatás + 20000Ft/hó

Önök tehát 1 gyermekre kaptak 91000Ft-ot/hó

 

14-gyermekre kötötték a szerződést, tehát 91000X14=1274000/hó

Kedves olvasók számolgassanak!

 

Ez az összeg többünknek elég lenne és megköszönnénk a lehetőséget!

2011-ben nyilvánvalóvá vált,hogy az Önkormányzat csödbe kerül ha fizeti a csanát.Ezért többféle lehetőséget és megoldást kináltak Makkos úrnak és Babetnek. Így maradhatott volna a csana és a Polgi hivatal sem ment volna csődbe.MINDEN LEHETŐSÉGET A MEGEGYEZÉSRE VONATKOZÓAN ELUTASÍTOTTAK!

Nekik jár a 14-gyerek után a pénz és perrel fenyegetőztek.Majd beperelték az Önkormányzatot.Undorítonak találjuk,hogy Makkos úr aki belelátott az Önkormányzat nehéz anyagi helyzetébe ezzel nem törödve csak a saját zsebével foglalkozott.

 

Tisztelt Makkos Úr! Átnéztük az ülésekről a jegyzőkönyveket.

 

Kérdéseink?

 1,  Miért mondott le?

 2,Miért nem képviselte azokat akik önnek bizalmat szavaztak és lehetőséget adtak 4 évre?

 3,Miért akarta,hogy tisztelet dijjat kapjanak a képviselők?

 4,Miért akarta,hogy a hivatal hitelt vegyen fel?Csak nem a csanát szerette volna       kifizetni?

 5,Miért szavazott a sport ellen?

 6,Menyit keresett idáig Vácdukán? Csana 30milka? 40milka?

7, Ön mint pályázatíró "zseni" hányat írt Vácdukának?Miért nem írt?

 

 

Keves olvasóink látják így lehet sok sok milkát keresni.

 

Mivel biztosak vagyunk,hogy megint hazudozni akar ,ezért beszéltünk egyik volt képviselőtársával is aki mindezeket megerősítette.Kezdjük unni a hazudozást!!

 

 

 

 

Sajnos megegyezés született az Önkormányzat és csana között és így megint     3,5 milkával gazdagabb lett a Makkos család.

 

Tisztelettel:Nagybíró

 

 

 

 

 

Pedagógus1 Creative Commons License 2014.09.18 0 0 7456

Kedves Atiqua!

 

Nem szabad ennyire elfogultnak lenni. Én szívesen olvasom az itteni írásokat, érdeklődöm,utánnajárok,és eldöntöm mi igaz,mi nem.

 

Előzmény: Atiqua (7455)
Atiqua Creative Commons License 2014.09.18 0 0 7455

Arról is lesz szó, hogy Önök mit terveznek, vagy marad a mocskolódás? Mert ez utóbbira nem igazán lennék kíváncsi, akkor inkább elkerülném egy ideig a fórumba történő beleolvasgatást.

Előzmény: Vácdukai Nagybíró (7453)
falusi akárki Creative Commons License 2014.09.18 0 0 7454

Én úgy tudom,hogy egy szerződéshez legalább kettő fél kell.Kíváncsian várom a fejleményeket!

Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.18 0 0 7453

 Tisztelt Makkos Úr!

 

Következő írásunk a csana valós története lesz.

Kérjük ne nézze teljesen hüXXének a Vácdukai 

polgárokat! Kedvcsinálónak leírjuk a csana mennyi pénzt

kapott 1 gyerek után.

 

1gyermekre a polgi hivatal adott 71000Ft/hó

ehhez jött az állami támogatás + 20000Ft/hó

Önök tehát 1 gyermekre kaptak 91000Ft-ot/hó

 

14-gyermekre kötötték a szerződést, tehát 91000X14=1274000/hó

 

 

 

Este folytatjuk! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Makkos László (7452)
Makkos László Creative Commons License 2014.09.18 0 0 7452

Tisztelt Vácdukai Nagybíró!

Röviden:

Ön a mostani állapotot írta le, azt is rosszul. Törvényhely: 1994. évi LXIV. törvény a polgármesteri tisztség ellátásának egyes kérdéseiről és az önkormányzati képviselők tiszteletdíjáról 3.§ és 4.§.

Új jogszabály 2014. október 12-től: 2011. évi CLXXXIX. Törvény Magyarországi helyi önkormányzatairól. 71§-t érdemes átnézni.

Segítségül annyit még, hogy mind a jelenlegi és mind az új paragrafusokban a főállású polgármester díjazása mindig jóval magasabb, mint a társadalmi megbízásúé.

Javaslom, hogy ha ír valamit előtte alaposan nézzen utána, ne vagdalkozzon - hacsak a cél nem az, hogy minél több valótlan információt terjesszen.

Ön dönt vagy a megbízói.

Az Ön választott nickjére inkább nem reagálok.

 

Makkos László

polgármester-jelölt

Előzmény: Vácdukai Nagybíró (7448)
zui5 Creative Commons License 2014.09.18 0 0 7451

köszönjük Makkos László, hogy a Meghívójában szerepel a Leader. Így most már Vágónak is fel kellett tennie a honlapra. Különben megint nem tudnánk róla, csak egypár haver.

Rzola Creative Commons License 2014.09.17 0 0 7450
palaga Creative Commons License 2014.09.17 0 0 7449

Üdv Mindenkinek!

 

Sajnos még mindig nem nyíltan vállalják a nevüket a nagy Nickek, de ha szégyenlősek akkor maradjanak inkognitóban!

 

Tudjuk sokkal többen kukkolják a fórumot, mint akik hozzászólnak, éppen ezért szeretném meghívni a polgármester jelölteket és a képviselő jelölteket is, hogy mutatkozzanak be!

 

Szívesen várnánk egy-két  adatot:

 

Végzettség; szakmai gyakorlat; elképzeléseik Vácduka arculatáról;min változtatnának; hol látják településünk hiányosságait;

 

A település nagy része nem tud eljutni a nyílt fórumokra, de itt mindenki láthatná , összehasonlíthatná őket!

 

Kérem legyenek nyíltak, bátrak, őszinték! 

Könnyítsék meg a választás nehézségeit, hisz nekik egy állás, munkahely, nekünk életterünk jövöje a tét!

 

Előre  is köszönettel:

 

Palaga Zoltán

Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.17 0 0 7448

 

 

Vancsura Zoltán    Főállásban

 

Vágó Sándor          Főállásban

 

Makkos László    Társadalmi megbízásban

 

Társadalmi megbízás mit is jelent?

 

1.Ingyen? Emberbaráti szeretetből? 5-évig ?

   Rossz nyomon járnak.

 

2. Le sem merjük írni.

 

3.Van egy illetményalap 38650Ft

   1000-2999 lakosú településen  tartozik hozzá egy szórzószám 8,5-11%,                ha haverokból áll a képviselőtestület ezt azonnal meg fogja  szavazni.

   Erre jön a  +20-30% a költségátalány.(Nyelvpótlék még ehhez + jönne, de Mi ezt figyelmen kívűl hagytuk.)  Tehát matekozzunk.

 

38650Ft X 11=425150Ft

425150Ft +30%= 552695Ft  Tehát Ötszázötvenháromezer forint is 

lehet a társadalmi megbízású polgi havi jövedelme.

 

 

Ezért fontos csapatot állítani!

 

 

Gondolkodjunk! Vágó úr ennek  főállásban a felét kapja!

 

 

falusi akárki Creative Commons License 2014.09.17 0 0 7447

Tisztelt Nagybíró,aki nem írta alá a hozzászólását! A Kisbírót tudjuk,ki írja mert vállalja a nevét.Egy két megjegyzéssel szeretném homályosítani becses írását:Ilyet írni egy polgármesterjelöltről,hogy nem egy IQ bajnok,nem illik.Aki ismeri (és sokan ismerik,főleg a fiatal gyüttmentek)azok tudják,hogy megfelelő jelölt és igenis legyen rámenős és ne tárja szét a kezét a problémára,hogy "ilyen időket élünk"Kell a változás,kell a fiatalítás!A Vancsura úrról csak annyit,hogy "ha jót nem tudsz" akkor semmit,ezért semmit nem fűzök hozzá.Vágó Úr kapcsolatait nagyon is ismerjük,pontosan ezt a hozzáállást kellene megváltoztatni,hogy más vállalkozók is odaférjenek a zsíros bödönhöz.Ő már megtette amit tudott,köszönjük és élvezze a munka utáni pihenést jó egészségben.Tisztelettel egy gyüttmaradt.

Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.16 0 0 7446

Facebook-os ismerőséről, nem osztjuk az Ön nézeteit .

Makkos Úr nagyon sok millió forintjába  került eddig is a falunak.

Ezt összegszerűen le fogjuk vezetni. Nem egy IQ bajnok.

Megtéveszti az embereket rámenős, kidobják az ajtón bemászik az ablakon.

 

Vancsura  Úr egyenlőre előttünk is ismeretlen ,

de orvoshoz sem csak az ismerősökhöz megyünk.

 

 

Vágó Úr! Valóban ismert személy mindenki ismeri,és Ő is ismer mindenkit

kapcsolatrendszerével megelőzi a többi jelőltet.

 

Előzmény: palaga (7445)
palaga Creative Commons License 2014.09.16 0 0 7445

Üdv Mindenkinek!

 

Régóta benézegetek ebbe a topicba...

Hiányzik egy ember. aki a gazda...

Aki jó ember volt...

 

Elszaporodott az olyan hozzászólás, ami mögött csak árnyak vannak, nem tudjuk melyik Nick kit is takar valójában.

Pedig  Vácduka jövője valós, nevüket vállaló emberektől épülhet tovább!

Változik ezektől a jelen, vagy a jövő?

 

 

Ötletek? Javaslatok? Tervek?  Felajánlások? Építő jellegű kritikák?

 

Tudjuk, hogy Vácduka Honlapja nem túl interaktív, ez a fórum egy nagyon jó ötlet volt, használjuk arra amire kitalálta a gazda.

Kérnék mindenkit, hogy bújjon ki az árnyékból, és vállalja fel nevét, ha már neves ember! 

 

 

Reagálva a Nagybíróra:

Vácduka nevének használatát nem kell engedélyztetni, de a címer használatát igen!

 

Makkos Laci : Nyílt eszű, tájékozott, tele jó tervekkel, lendületes, szorgalmas, régóta megpróbál minden infót megszerezni Vácduka működéséről az elutasítás ellenére. 

 

Vágó Sándor: Tradicionális, rutinból irányít, ismer mindenkit...

 

Vancsura  Zoltánról semmit nem tudok, azt sem tudom kicsoda , de ez biztos az én hibám.

 

Ha valaki megbántva érzi magát, attól ezúton kérek elnézést!

 

Tisztelettel:

Palaga Zoltán

 

 

Vácdukai Nagybíró Creative Commons License 2014.09.16 0 0 7444

Kedves Vácdukai lakók!

 

Mai nappal elindult a Vácdukai Nagybiró!

Célunk a hiteles tájékoztatás.

Nevünket mi sem engedélyeztettük,mint ahogyan "névrokonunk"

is engedély nélkül használja a Vácduka nevet..

Föbb témánk a Polgármester jelőltek.

 

 

Vágó Sándor              Főállásban

 

Vancsura Zoltán         Főállásban

 

Makkos László           Társadalmi Megbízásban kívánja ellátni   :D

 

 

 

Osszátok meg észrevételeiteket  a Polgármester jelőltekről!

cnumb Creative Commons License 2014.09.09 0 0 7443

ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓ VÁCDUKÁN

 

Minden vácdukai tudja, hogy a történelmi jelentőségű Hajicska közpark területén nagy mennyiségű hulladékot rejt a föld. A terület az önkormányzat hulladékgazdálkodásról szóló dokumentumaiban ma is ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓ címen van nyilvántartva.

Az ügyben 2007-ben alapos vizsgálat után feljelentést tettem. Sajnos, a rendőrség ELÉVÜLÉS MIATT (és nem bűncselekmény hiányában!) nem kezdeményezett számonkérést.

Mindenki számára tanulságosak lehetnek azonban az ügyben feltárt információk, különös tekintettel a polgármester és az egyik jelenlegi képviselő szerepére vonatkozóan:

 

https://www.facebook.com/download/1458898877732236/Pest%20Megyi%20Rend%C5%91r%20F%C5%91kapit%C3%A1nys%C3%A1g%20v%C3%A9gleges.doc

cnumb Creative Commons License 2014.09.09 0 0 7442

GAZDASÁGI PROGRAM

Miután  a 2010-2014 között regnáló képviselő-testület nem alkotott gazdasági programot 2010-ben, így ma is az előző testület által elfogadott program van érvényben a településen. Tehát, ezt a programot lehet és kell számonkérni.

 

https://www.facebook.com/download/330014610508102/gazdas%C3%A1gi%20program.doc

cnumb Creative Commons License 2014.09.09 0 0 7441

A "GYÜTTMENTEK" c. tanulmány 2010-ig foglalja össze Vácduka település történetét, demográfiai, gazdasági folyamatait. Ezek a folyamatok többségükben ma is zajlanak, így feltétlenül tanulmányozásra érdemesek a tanulmányban ismertetett tények, adatok és szcenáriók.

 

Feltétlenül tanulmányozzátok, mert ma is aktuális és releváns!

 

https://www.facebook.com/download/500867333383578/gyuttmentek010101.pdf

 

cnumb Creative Commons License 2014.09.09 0 0 7440

Kedves dukaiak!

 

Létrehoztam a Vácduka Adatbázis nevű facebook csoportot.

 

Ez a csoport kizárólag arra szolgál, hogy megoszthassam veletek mindazokat az információkat, amelyekkel elektronikus formában rendelkezem és amelyek segíthetik a jelöltek felkészülését (és számonkérését) és amelyeken keresztül jobban megérthetitek a település problémáit, mindazokat a folyamatokat, amelyek jelenleg is zajlanak.

 

A pletykák, mondák és legendák helyett, az írott dokumentumokra, tényekre és adatokra építsetek!

 

A csoport címe:

 

https://www.facebook.com/groups/724247824328320/

 

Jelenleg az összes képviselő-testületi úlés jegyzőkönyve olvasható, a 2007-2010 időszakból!

cnumb Creative Commons License 2014.09.09 0 0 7439

Kedves dukaiak,

Örülök, hogy Makkos Laci lényegében ellenfél nélkül, nyugodtan kezdhet hozzá a kampány utolsó időszakához.Vágó Sándor már most megbukott, ez nyilvánvaló.

Ezzel kapcsolatban, azonban felhívom a figyelmeteket arra, hogy AZONNAL el fogja kezdeni az iratok, dokumentumok eltüntetését! Minden bizonyítékot fel fog számolni, ami alapján azt a tengernyi bűnt, amit Vácduka ellen elkövetett, számon lehetne kérni rajta.

HOGYAN AKADÁLYOZHATJÁTOK MEG?

Úgy, hogy a képviselő-jelöltek már most kikérnek minden dokumentumot, szerződést, jegyzőkönyvet, amit csak lehet!

A listán azonban látszik, hogy a mutyi tagjai megpróbálják legalább a testületi többséget megszerezni! Nem kell mondanom, hogy SEMMIT SEM ÉR a polgármesteri pozíció, ha nem váltjátok le a testületet is, méghozzá MARADÉKTALANUL!

Vágóék nagyjából 240-280 szavazót tudnak megmozgatni, többet semmiképp! Evvel azonban akár az egész testületet betölthetik, ha nem lesztek okosak!
A 16 jelölt még mindig nagyon sok! Nagyon könnyen becsúszhatnak a Vágó-Marcinka klán emberei! Csak akkor lesz biztos a siker, ha MAXIMUM 7 főre sikerül redukálni az ellenzéki jelöltek számát! Ne felejtsétek, hogy a 7. hely is fontos!

Most már nem lehet tovább várni: minden jelöltnek exponálni kell magát, bemutatni felkészültségét és mindenek előtt, motivációját, eltökéltségét! Ne felejtsétek el, hogy a győzelem NEM CÉL, HANEM ESZKÖZ! Arra, hogy végre rendbe tegyétek a falu dolgait.

Ami nem lesz könnyű! Vágóék olyan mocskot, káoszt és csődöt hagynak maguk után, amiről sejtésetek se nagyon lehet! Az első pillanattól kezdve, akkora munkát kell elvégeznie az új önkormányzatnak, ami rá fog omlani (a faluval együtt), ha alaposan nem készültök fel!

Szorítok nektek és értetek! Minden módon segítem a munkátokat, ahogy csak tudom. Nem kell emlékeztetnem benneteket a birtokomban levő információkra, tudásra és adatokra, gondolom.

Semmiképpen se legyetek önhittek, szerénységgel és egészséges önbizalommal vegyetek részt a kampányban! De legyetek nagyon kemények, okosak és állhatatosak! Akkor nem marad el a siker!

Rzola Creative Commons License 2014.09.06 0 0 7438

Egészség Klub Vácon

2014.szeptember 11. csütörtök
17:30 - 19:30

Fókuszban : az allergia

A klubot vezeti: Kürti Gábor természetgyógyász, akit rendelése, tanfolyamai alapján, könyveiből vagy a Natúrsziget portálon megjelent cikkeiből sokan ismernek.

 

Bővebb információ  : http://kurtigabor.com/klub-vacon/

Makkos László Creative Commons License 2014.09.05 0 0 7437

Az, hogy bizonyos utakat felújítanak - nagy valószínűséggel aszfaltoznak - az biztos. Hogy melyeket - ezt csak a polgármester és a képviselő-testület tudja.

Mi a fedezet? A Váci Víziközmű Társulat finanszírozza kb. 6,6 millió Ft értékben -más település sokkal többet kapott- , a mostani vácdukai vezetésnek csak lebonyolító szerepe van (utak kijelölése, árajánlatok kérése), más nincs. Részleteket hamarosan a Kisbírón lehet olvasni.

Előzmény: kopli (7436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!