Keresés

Részletes keresés

740d Creative Commons License 2001.12.11 0 0 83
Nem láttam még egy részt sem, csak olvastam a sorozat magyar oldalát és itt volt a következő rész tartalma. Lehet, hogy már mindenki látta,de ha nem, nézze meg a Híd túl messze van c. fílmet(Market Garden Operation)szerintem rengeteg áthallás lesz ebből a fílmből.
etele Creative Commons License 2001.12.11 0 0 82
Igen, a Ryan kozlegenynel kiserleteztek ki ezt a kameramozgast, ami csak olyan, mintha kezikameras felvetel lenne. Az okos filmkritikusok biztos azt mondanak, h ettol "zaklatottabba" es "realisztikussa" valik a film. Ebben van is valami, a Ryan elso negyedoraja alatt lettem pacifista. :)

e

Előzmény: Bugs_L (79)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.11 0 0 81
az az, carlyleos bankrablós, jó volt benne a heat lopás durrogtatás az utcán
Előzmény: Bateman (77)
Bateman Creative Commons License 2001.12.11 0 0 80
Ja, ezt kitalálta a Ryan-hez, hogy dokusabb legyen a fíling, aztán itt is nyomja.Engem nem zavar, csak jobban kell fókuszálni.
Előzmény: Bugs_L (79)
Bugs_L Creative Commons License 2001.12.11 0 0 79
Azt nem tudja valaki, hogy az akciodusabb jelenetek miert neznek ki olyan furcsan?

Mintha csak ~15 fps lenne, mar reflexbol akartam is nezni a procihomerot, utana kapcsoltam csak hogy TV :)

Valamikor meg tisztara olyan, mintha stroboszkoppal nyomnak, olyan szaggatott a mozgasuk. Ez foleg lovoldozeskor, robbanaskor latszik.

zalus Creative Commons License 2001.12.11 0 0 78
az ilyen jó kis erős könyv volt , ma már semmi extra nem lenne belőle, anno fene se tudja, hogy jutott be. a sztoriból nem sok rémlik: egy reménytelen összecsapás során ketten maradnak életben, menekülnek, öldökölnek, német nőkkel dugnak, menekülnek, öldökölnek, stb.
Előzmény: leos carax cornelius (76)
Bateman Creative Commons License 2001.12.11 0 0 77
az a Robert Carlyle-os, bankrablós?
Előzmény: leos carax cornelius (74)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.11 0 0 76
objektív, foglald már össze a halálra ítélt szakaszt légyszi, mer rémlik de nem tudom...
Előzmény: objektiv (66)
Athos_VO101 Creative Commons License 2001.12.11 0 0 75
Randlemann - a dagi.
Popeye Wynn - őt lőtték segbe :).
Toye - szeretik a gránátok.
Compton hadnagy - zsugás, róla mindig a Farkaséhség c. film jut eszembe :)
Guarnere - Gonorrhea - kicsit tahó de nem vészes :)
Liebgott - zsidó (nem pejoratív, de kb. ennyi derült ki róla eddig)
Martin őrm. - köpcös
Nixon hadnagy - piás
Welsh hadnagy - vörös (hajú :)
Speirs hadnagy - a kegyetlen.
Talbert - a szuronyok éjszakája :)
Előzmény: zalus (32)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.11 0 0 74
jó kis film, ilyen kosztümös emberevős, és a lényeg: tél van meg sok hó!!!! az a nőci csinálta, aki a veszetteket, vér a havon= legszebb
Előzmény: Bateman (72)
yanike Creative Commons License 2001.12.11 0 0 73
Üdv!
Azért az kicsit húzós volt, amikor kimentek a mezőre ketten egy Bazookával, aztán 3 méterről levadászták a STUG-ot!!!
Előzmény: Bateman (62)
Bateman Creative Commons License 2001.12.11 0 0 72
Az az igazság, hogy nagyon nincs időm TV-zni, de amiről beszélsz jól hangzik, nem hogy nem láttam, de nem is hallottam róla.
Viszont van egy másik film a HBO-n amit régóta hajkurászok - tudom tékában is bent van -, a farkaséhség.Guy Pierce adja benne az arcot. Láttad?
Előzmény: leos carax cornelius (70)
Athos_VO101 Creative Commons License 2001.12.11 0 0 71
Németgyűlölő? Minden német aljas? Szerinted kik lőttek le hadifoglyokat a 2. részben? Egyáltalán megnéztél egy részt is?
Azt még elfogadom hogy arctalanok a filmben a németek, bár a 3. részben ez is változott. Ez a film egy amerikai századról szól, nem valamelyik Fallschirmjäger Regiment-ről, természetes hogy az amcsik vannak a középpontban. Vagy attól gonoszak mert visszalőnek?
Előzmény: Alan Shearer (39)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.11 0 0 70
nagyon csinik szerintem is,

figyelj má bakter, van a rat packről az a film a hbo-n, láttad? nem jó, ilyen mittomén, cukros nosztalgia, ray liotta benne sinatra és tök bénán van kiborotválva a haj a homlokából, mindegy de hogy dean martin milyen király benne, az hihetetlen, lee marvinról jutott eszembe, van egy jelenet, buli után egyik szobába sammy jr töcsköl, másikba frenkiboj szopat, harmadikba nemtom hogy hívják két cicával hancúrozik, a negyedikbe meg dean martin ül a tévé előtt bambán, részeg mint állat

Előzmény: Bateman (69)
Bateman Creative Commons License 2001.12.11 0 0 69
Pedig esküszöm, hogy még láttam is egy képet a filmből, na, ma utána nézek.Biztos, hogy volt Bronson film a 7végén.

Viszont a tegnapi Spielberg-gel valaki megvezetett, ugyanis ma lesz az ismétlés.Én meg mint egy hülye bekészültem tegnap 10-kor - sör, kaja stb. - aztán valami idiótaság ment helyette.

A kép ott van! Az öreg Lee Marvin mekkora arc már!

Előzmény: leos carax cornelius (68)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.11 0 0 68
semmi bronsont nem találtam az újságba szombaton, különben olvastam, illetve egy haverom olvasta, na szóval withe olvasta a blikkbe hogy öregkori elbutulásban szenved, nem merik kiengedni az utcára, mer nem talál haza, mondjuk a blikk peter falkot is temette a rákjával azt él és virul a csávó

Előzmény: Bateman (62)
cszolee Creative Commons License 2001.12.11 0 0 67
1 JagdPanther nem bír el 4 vagy 5 Shermannal ;)
Előzmény: simlac (63)
objektiv Creative Commons License 2001.12.11 0 0 66
Szkeptikusan ultem le a TV ele, mert a reklam valahogy ugy szol, hogy "nehany egyszeru emberen mulott az egesz vilag sorsa". Nekem szokasos total-brutal-only-one-super-hero us. tomegfilmnek indult, de az elso resz utan az elozo velemenyem semmive foszlott. Jo film. Noha gyerekkorom egyik legkedvesebb macho konyve a Halalra Itelt Szakasz-t megsem kozeliti a puritan abrazolasban. :)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.11 0 0 65
időpontok is...

http://index.hu/kultur/mozi/bob/

Babaloo Creative Commons License 2001.12.10 0 0 64
Férfiak meg a háború. Jellemző.
simlac Creative Commons License 2001.12.10 0 0 63
Tényleg fasza volt ez a rész, csak azon csodálkoztam mért futamodtak meg a német tankok (Jagdpanther, meg még valami) az amicsi Shermanok elöl. Lazán elintézhették volna öket. Na majd ma megnézem még 1x hátha lemaradtam valamiröl.
Bateman Creative Commons License 2001.12.10 0 0 62
Szombaton valamelyik kereskedelmi csenölön.
Bronson a Charles egyik filmje.
Valamelyik haverom súgta, csak nem maradt meg bennem, gondoltam te rajta voltál.
Előzmény: leos carax cornelius (61)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.10 0 0 61
hol volt? mi volt?
Előzmény: Bateman (60)
Bateman Creative Commons License 2001.12.10 0 0 60
Ott vagyok!!!
Leo, volt valami Bronson a hétvégén, mi volt az, valami agyonjátszott szar?
Előzmény: leos carax cornelius (59)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.10 0 0 59
csüt ismételés! vagy szerda
Előzmény: Bateman (58)
Bateman Creative Commons License 2001.12.10 0 0 58
Tudtam!TUDTAM!!!!!
A francba telezabáltam magam és elaludtam.
2-kor keltem fel, hogy hányingerem van. Persze a rekordáló cuccot nem állítottam be.
Előzmény: leos carax cornelius (57)
leos carax cornelius Creative Commons License 2001.12.10 0 0 57
MENNYEI!!!!!!!

tisztára vad banda! végig lövöldözték gyakorlatilag, ráadásul az erdőből bementek a városba!! egyik faszit kilapította egy tigris, nagyon jó rész volt, az eddigi legjobb!!!!

Előzmény: Bateman (56)
Bateman Creative Commons License 2001.12.10 0 0 56
Milyen volt a 3. rész? Lemaradtam.
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2001.12.10 0 0 55
Gondolom ez a szokásos "3000 láb nem 3000 méter" problémakörből adódhat, mely ősidők óta megtizedeli a szinkronos szakembereket. A szinkronosok mestervizsgáján a legdurvább keresztkérdés, nagggyon sokan elvéreznek rajta.
Előzmény: kasztello (53)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2001.12.09 0 0 54
Öhöm. Copyright-os cuccal játsszuk el a viccesembert? :))
Előzmény: zalus (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!