Keresés

Részletes keresés

LeatherLady Creative Commons License 2010.09.01 0 0 4761
Sziasztok!
Én eddig csak a "Nők felcsatolhatóval..." topikban voltam, most találtam rá erre is. Bdsm kedvelő nőcike vagyok, bár nem csak játék alatt szeretem a strapon játékokat, vagy ujjazást, öklözést. Nekem ez valóban a szeretkezés, kielégülés egy formája, ahol is nekem valahogy teljesen természetes, hogy farkam van és azzal megdugom a párom, akár gyengéden, akár keményen, kissé megerőszakolva. Ez eddig mindkettőnknek egy teljesen élvezetes játék volt (és remélem ezután partnereimmel is az lesz), ahol mindketten el tudtunk élvezni csak attól, hogy ilyen formában szeretkezünk. Ez speciel sok partneremmel volt így. És nem hinném, hogy ezen téren van olyan, hogy túl durva, ha egyszer mindkét fél élvezi. A bdsm témakörében is így vagyok. Ha mindkét félnek jó, akkor nincs olyan, hogy túl sok. És ami azt illeti nekem elég nagy kezem van, mégis csusszant már fel egy formás férfihátsóba könyékig, amitől a férfiúnak igencsak ájulásszerű orgazmusa lett. :)
Hát, hajrá fiúk! A lányoknak meg több bátorság és nyitottság, mert ez egy remek szexuális terület, amit érdemes kiaknázni!
Petike-35 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4760
Úgy látom nagyon leült a fórum, vagy nem sokan olvassák, vagy nem sokan szeretik ezt a kielégülési formát !
Esetleg nem szeretik vagy nem is tudják ,esetleg túl prűdek hozzá kipróbálni !
Kisebb nagyobb kihagyásokkal de mi már sok sok éve élvezzük a sex ilyen élvezeti oldalát. Addig amíg nem olvastam ezt a tropicot addig nem is mertem gondolni ,talán másoknak is olyan élvezeteket jelent mint nekem.
Szerintem ez nem az azonos nem vonzódása hanem egy sokak által régen s ma is gyakorolt élvezeti dolog.
Előzmény: joezai (4759)
joezai Creative Commons License 2010.08.09 0 0 4759
Ha már az új dolgoknál tartunk, nekem személy szerint egy finom női érintés az új vágyam. Egy selymes női kéz... a fenekemben, bárcsak megadatna, nagyon szívesen kipróbálnám!
(a videó csak bátraknak ajánlott, a csaj jó mélyen matat)
Ha lányok járnak erre, nagyon kíváncsi volnék a véleményekre, ki az, aki bevállalná a párjával???http://www.fisting.com/movie/2069/fist


Törölt nick Creative Commons License 2010.07.30 0 0 4758
Elsősorban az hogy megfelelő távolságon belül nem találtam még olyan nőt aki esetleg bevállalná. Meg hát az is számít hogy hogy néz ki az illető mert csak olyannak hagynám aki be is jön. Nem ég bennem olyan erősen a vágy hogy bárkinek engedjem. :D
Előzmény: aliszultan (4757)
aliszultan Creative Commons License 2010.07.29 0 0 4757
Mi tart vissza a megvalósítástól? :D
Előzmény: Törölt nick (4756)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.28 0 0 4756
Üdv!
Nekem már gyakran megfordult a fejemben hogy fiú létemre megkeféltetném magam felcsatolható műfarokkal felszerelkezett lányokkal. Főleg a lány-dug-lányt típusú videók nézése közben jut ilyen eszembe. Arra is gondoltam már hogy talán egy BDSM szeánsz alkalmával is bevállalnám.
Petike-35 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 4755
Úgy látom-e szexuális élvezetekben senkivel semmi új vagy érdeklődést kiváltó dolog nem történt :-(
Vagy netán túl sok s nem meri leírni senki sem?
Én ,mi otthon még mindig műveljük a sex ilyen irányú élvezeteket adó formáját .
Ez nem egy olyan műfaj amit abba lehetne hagyni, nálunk is volt kihagyás családi okok miatt de ha egyszer valaki kipróbálja s élvezni tudja ,az abba sosem tudja hagyni :-)
http://www.xhamster.com/movies/343979/strapon_sex_1_-_by_tlh.htm
Egy kis kedv csináló !
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.24 0 0 4754
Előre is köszönöm :-)
Előzmény: aliszultan (4753)
aliszultan Creative Commons License 2010.06.23 0 0 4753
Igyexem, ha lesz időm! :)
Előzmény: Törölt nick (4752)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 4752
Régóta figyelem a hozzászólásaidat, tudom hogy a téma mestere vagy. Néztem a lapodat is... örülnék neki, ha megosztanád a tapasztalataidat a blogomba: http://vandorut.wordpress.com/2010/06/21/g-pont/
Előzmény: aliszultan (4751)
aliszultan Creative Commons License 2010.06.22 0 0 4751
"Meg kell keresni pontosan a prosztatámat és kitapasztalni..."

Ne legyél lusta!

Olvass vissza a topicban, de ne csak utolsó 30 hsz-t! :D
Előzmény: Törölt nick (4749)
squareknot Creative Commons License 2010.06.21 0 0 4750
Na, hát akkor ez ezzel jár együtt. :-D
Előzmény: Petike-35 (4748)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 4749
Régóta foglalkoztat a prosztatamasszázs, de eddig még nem volt tapasztalatom ezen a téren. Nekünk a párommal voltak apróbb próbálkozásaink. Volt olyan, hogy párom a szájával kényeztetett és közben egyik kezével a gát tájékomat masszírozta. Arra is volt példa, hogy egy hát- és fenék masszázs alkalmával az ujjai elkalandoztak és óvatosan behatoltak a végbélnyílásomon. A minap egy 12 centis vibrátorral próbálkoztunk. Természetesen finom, érzéki csókokkal, simogatással kezdtünk, amit egy kézimunka követett. Közben a szabad kezével finoman izgatta és lágyan masszírozta a gát tájékomat is. Egészen addig csinálta míg majdnem szétrobbantam a vágytól. Kívántam az orgazmust, de azt is, hogy ne csak masszírozzon, hanem be is csusszanjon az ujja. Párom látta az édes kínt rajtam… Síkosítót kent a vibrátorra és lassan, óvatosan behatolt. Az elején még kicsit kellemetlen érzés volt, de kértem hogy erősebben és több síkosítóval izgassa a péniszem, így fokozva a intenzitást. Miután megszoktam, lassú ki-be mozgásba kezdett. A szakirodalom ugyan legalább 5 perces masszírozást javasol, de leállítottam – a két helyen történő ingerlés, hamar a csúcs közelébe juttatott és nem akartam önző lenni. A vibrátort bekapcsoltuk és lovaglópózban rám ült . Ez ugyan mint később kiderült hiba volt, mert a lovaglás közben a folytonos és intenzív mozgásnak köszönhetően hamar kicsúszott a vibrátor, de az új élménynek és izgalmaknak köszönhetően mindketten óriásit élveztünk. Ezen a téren tehát még nagyon úttörők vagyunk. Meg kell keresni pontosan a prosztatámat és kitapasztalni, hogy hozható izgalomba: hol, mennyi és milyen intenzitású masszírozásra van szükség az igazi prosztataorgazmushoz. Azt hiszem, ha nem is mindig, de biztosan fogunk még próbálkozni! Létezik nem létezik? A próbálgatás, a játék is izgalmas!
Petike-35 Creative Commons License 2010.06.18 0 0 4748
Sajnos nem vagy egyedül ! Nálunk sem jött össze a felcsatolhatós s csak kézzel mozgatott közben orális stimulálás jött össze.
Talán ha egyszer történt ,hogy más jellegű izgatás nélkül történt orgazmusom így!
Nálunk a felcsatolhatóssal csak élvezkedni tudtunk de elélvezéshez mindig kell más is .
Előzmény: squareknot (4747)
squareknot Creative Commons License 2010.05.25 0 0 4747
Ujjal, nyelvvel és a többi nem okoz semmi gondot, szépen belesimul a szexualitásunkba. Viszont vettünk egy felcsatolhatósat, amit egyszer próbáltunk ki, mert nagyon visszásra sikeredet. Mindketten élveztük, mert volt egy nagyon furcsa, mindkettőnknek új egyesülés élmény, ám nagyon hülye érzés volt a hozzá tartozó pozitúra és a teljesen szokatlan mozgások. Viccesebb, mint hogy elvonatkoztassunk tőle. Erre van valami megoldás szerintetek?
satyo69 Creative Commons License 2010.05.25 0 0 4746

Azt hiszem vagy nem olvasol vissza még egy oldalt sem, vagy egyszerűen kötekedsz, de tessék olvasd el ezt:

http://drinfo.hu/eletmod/szex/kapcsolatok/9933--intenzivebb-orgazmus-prosztatamasszazzsal-a-szexdoktor-valaszol

gobbi Creative Commons License 2010.05.21 0 0 4745

Én visszamenőleg 10 oldalt elolvastam mindenki irását. Megtudtam,hogyan kell tisztítani és azt is kinek nem tetszik ez a fajta szex. (Azt ugyan nem értem mitkeres itt) Milyen sikosítót lehet használni és milyen kellékeket. Nem tudom hány évval kell visszamennem,hogy elolvassam amit szeretnék és gondoltam,hgy hátha mondtok egy időt vagy számot ahol ezt hamar megtalálom.

Köszi az infót!

Előzmény: aliszultan (4744)
aliszultan Creative Commons License 2010.05.21 0 0 4744
A barátnődnek mutatasd meg ezt azoldalt :
prosztataorgazmusok


Remélem ő nme olyan lusta, és pár cikket elolvas a lényegről! :D
Előzmény: gobbi (4743)
gobbi Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4743

Én 42 a barátnőm aki mindenben partner és nagyon érdeklödő tipus ő 25. Nincs nála tabu és ugyan ugy képes orgazmusra a popsival, mint hüvellyel. Sőt nem is hagyná ki mert együtt a 2-öt szereti legjobban és közben még a csiklót is ha éppen tud vele foglalkozni .  Kissé fárasztó ennyi mindenre figyelni de a hatás -2 kg. és félelmetesen nagyot élvez. Megemlítette,hogy érdeki a prosztatamasszázs.Próbáltuk is párszor de nem igazán jött be,de én ettől független szeretném még folytatni  és szerintem ő is.

Szereti a különféle játékokat és nagyon odaadó és bevállalós. Simán 3-4 orgazmusom van minden nap ha vele vagyok és képes arra is (amit eddig nem is tudtam) hogy mikor elmegyek,nem lankad le ha tovább játszik vele. Nem engedi,hogy lelankadjon ezért rögtön tudom folytatni.  Érdekes,hogy az ember ilyenkor jön rá ezekre a dolgokra

Előzmény: aliszultan (4742)
aliszultan Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4742
Te mennyi idős vagy?
Barátnőd mennyi?
Talán tudok segíteni! (elméletben) :D
Előzmény: gobbi (4740)
aliszultan Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4741
Bingóóóóóó! :D
Előzmény: satyo69 (4739)
gobbi Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4740

köszi

 

Ha volna vállalkozó szellemű hőlgy aki elmagyarázná esetleg meg is mutatná azt szivesen venném!

satyo69 Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4739
Akkor nézd meg Aliszultán oldalát
gobbi Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4738

Ez az,kb. annyit olvastam vissza valóban. Sajna nincsennek hónapjaim átböngészni ennyi hozzászólást. Addigra átélem a kapuzárást is talán :-(

Előzmény: aliszultan (4737)
aliszultan Creative Commons License 2010.05.20 0 0 4737
Wazze!

Olvass már vissza a topicban, de ne csak az utolsó 30hsz-t!

UFF
Előzmény: gobbi (4736)
gobbi Creative Commons License 2010.05.19 0 0 4736

Van egy nagyon fiatal barátnőm és nagyon érdeklödő tipus.

Kitaláltuk,hogy megmaszirozza a prosztatámat. Töddször is próbálta már,de semmi jóérzés nem volt benne. Én is akarom és ő is akarja. Nyitott vagyok mindenre. Nem tudom mi az oka.

Lehet rövid az ujja? Vagy rosz helyen keresi?  Van ötletetek?

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 4735

Szia!

ha még mindig szereted akkor nem vagyok bíztos abban hogy számítana a ez.

üdv.: NH

 

Előzmény: Törölt nick (4732)
Töfi66 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 4734
Hú, pont az én korosztályom vagy! :-)
Előzmény: Törölt nick (4732)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 4732
Sajnos én már csak az emlékeimből élek, 66 éves nagyika vagyok :-))
déliszerető Creative Commons License 2010.05.18 0 0 4731
Van itt olyan lány,hölgy akit komolyan érdekel ez a téma,nem csak szóban,hanem tettben is???
Akkor írjon nekem levelet,bátran:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!