Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1615
:)
Előzmény: Törölt nick (1614)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1614
mármint úgy értettem hogy "jó tanács" idézőjelben
Előzmény: Törölt nick (1613)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1613
...vagy milyét.
Előzmény: Törölt nick (1612)


Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1612
jó tanács! dugd a homokba a fejed..........
Előzmény: Törölt nick (1608)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1611
Neked kell eldöntened, önállóan a kérdést. Azt hogy 2 ember közt valójában mi is történt ,történik egy harmadik sosem tudhatja.

Attól is függ szereted-e, hogyan miképpen érzel irántA (szerelemmel,vagy csak szeretettel?), hiúság beszél belőled csak,vagy miről van szó? stbstb.

Lehe,hogy csak 1 kaland, ha szerencséd van még üdítően is hathat a kapcsolatra, megismered magad más aspektusból is, megtudod min szeretnél változtatni. Ha nincs szerencséd nyilván mardosni fog a kétség vagy önbizalom hiány meg minden ami ezzel jár.

Ha huzamosabb ideig ez a helyzet, vagy többedszerre fordul elő ,vagiys a nő nem boldog , vagy csak nem tudja eldönteni mi legyen ,segítsed hozzá a döntéshez valahogyan. Ha lehet ne kikényszerírsd a döntést,hanem csak segíts neki.
Előzmény: Törölt nick (1609)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1610
Ha már feltétlenül vadidegen emberekkel akarod megosztani a magánéletedet itt a neten, nem kaphatnánk ennél kicsit több konkrétumot?
Nehéz így bármilyen tanácsot is adni, hogy azonkívül, hogy "minden jel arra mutat", semmit nem tudunk...
Milyen jel?
Hátha csak leadott 5 kg-t, kapott egy pár bókot és örül magának...
Hátha csak szülinapi meglepetést készít elő neked...
Hátha csak a barátnője lép félre, és neki falaz...
Hátha csak valami szakmai dolog, vagy egyéb, amit valami miatt nem mond el.
Hátha csak flört és találkozgat ugyan valakivel, de azt is csak azért, mert olyan rég kapott megfelelő mennyiségű önbizalom-tuningot, hogy az első jöttmentnek, aki legyezgeti a hiúságát, a nyakába ugrik, pedig nem is akar igazán félrelépni?

Így látatlanban a következőket tudom tanácsolni:

1. Ha szereted, szeresd nyíltabban, vádaskodás, számonkérés meg ilyenek helyett mutasd ki, hogy mennyire fontos neked, így ha van is valami, feltámad a lelkiismerete, és ha ő is szeret, akkor bármi történt is, rendbe tudjátok hozni.

2. Ha nem szereted, akkor ne pocsékold az idődet arra, hogy ürügyet keress a lelépéshez, hanem légy őszinte magaddal és vele is, és válj el.

Előzmény: Törölt nick (1607)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1609
Félreértettél, nem arról van szó, hogy mindenképp be akarom bizonyítani, hanem megoldást keresek erre az állapotra !


Egyre jobban elhanyagol minket, napról napra egyre furcsább dolgok jönnek elő !

És meddig titkolja, ha igazam van akkor az én életemből lop el amíg becsap, ha nem akkor azt minél előbb megtudom, annál előbb megnyugszom és éljük az életünk boldogan tovább.

zol
Előzmény: Törölt nick (1608)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1607
Üdv mindenkinek !

Nagyon várom a tapasztalatokat a kérdéskőrben.

Kb 2 hónapja minden porcikám érzi, hogy megcsal a feleségem.
20-30 apróbb és nagyobb jel is erre enged következtetni.


Egyenes ember lévén azzal kezdtem, hogy rákérdeztem, természetesen nem volt a válasz, és én lettem a hibás, hogy féltékenykedek, meg nem bízok benne meg stb.

Persze elhittem neki, és örültem, hogy megbeszéltük, de azóta is minden lej arra enged következtetni, hogy valami nem kerek.

Én lennék a legboldogabb, ha nem lenne igazam és rémeket látnék, szóval a létező legjobb leleplezési taktikákat szeretném, hogy mindet kipróbálva az legyen a vége, hogy, csak az enyém.


Persze jöhet a duma, hogy ha szeretem akkor megbízom benne, ami igaz is, de minden ellene szól, és a magyarázatai annyira hihetetlenek, de azért nem lehetetlenek, hogy kénytelen vagyok elfogadni mert nem tudom cáfolni, de a kétely mindig ott marad.


Eddig bármilyen ellenőrzést kitaláltam, mind a feltételezésem igazolta.



A nézzek magamba, hogy mért csal meg sem jótanács, mert hónapok óta ezt csinálom, folyamatosan a kapcsolatunkon dolgozok, szóval én érte és a kisfiamért élek és ezt nap mint nap ki is mutatom.
Persze nem zárom ki, hogy valamit nem jól csinálok, de ezt nem érdemlem meg abba biztos vagyok.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.





zol
EON Creative Commons License 2009.04.13 0 0 1606
most ki határozza meg a szabályokat? :)


az élet is bújócska, még ha nem is tetszik.
Előzmény: Mollly (1604)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1605
Vagy a másik észreveszi a kefélések között is.
Előzmény: Törölt nick (1489)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1604
Akkor mindenki tudja, hogy ez bújócska, illetve számháború, a maga játékszabályaival.
Előzmény: EON (1541)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1603
Meg. Az is, hogy utána ötven évesen lesz elsőáldozó a keresztelni nem akaró. Az is, hogy a keresztelni nem akaró eredetileg, a házasság előtt még belegyezett, hogy a leendő gyermekeket megkeresztelik majd, aztán mégis akadálya ennek.
Ha az én párom hisz valamiben, azzal együtt választottam. Ha világnézeti van és ilyen mély, akkor nem választom. Mert ennek a mély ellentétnek egy vége szokott lenni: a válás. Eleve halálra van ítélve. Nem lehet a másik lelkén erőszakot tenni.
Előzmény: EON (1548)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1602
Egyébként meg a pszichológiai kutatások egyértelműen azt mutatják, hogy igen hasznos az a "métely". Jóval kevesebb drogos, öngyilkos, alkoholista, elvált a "métely" hatására.

Aki egyébként ötször megy a templomba hetente, csakis hívőt választ. Az egészen biztos.
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1601
Egy hívő eleve nem megy bele olyan kapcsolatba, ahol a másik az ő mély hitére azt mondja, hogy: a vallás mételyével mérgezed magad.
Előzmény: EON (1544)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1600
Hidd el, hogy az is megtenné, aki ezért téged szid.
Előzmény: bolygohollandi (1550)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1599
Aha, persze. A párod meg uralkodjék a vágyain, amiket te nem töltesz be, mert a kis perverzedre pazaroltad az energiáid. :)

Ha összetörted az őszinteséget kettőtök között, akkor az össze van törve.
Előzmény: EON (1576)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1598
Szerintem ideje lesz minden diplomáciai kapcsolatot megszakítani a török kormánnyal a mohácsi vész miatt.

Én nem akartam jogilag összeházasodni a férjemmel, mert semmit nem jelent. Ez a szerződés nem házasság. A holtomiglan-holtodiglan, az igaz elköteleződés, az igen. De egy szerződés, ami bármikor fölbontható? Minek?

El is válnék jogilag, mert ezt gúny házasságnak nevezni. A házasságjog alapja az én szememben úgyis a kánonjog. Csak a férjem nem akar válni, még így sem. Pedig akkor lehetne két cégünk, amik nem kapcsoltak egymással.
Előzmény: EON (1575)
Mollly Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1597
Egyszerű: TE magaddal szemben elfogadhatónak tartod, hogy a másik elárulja a bizalmadat? Hazudozik, bujkál, azon jár az esze, hogy hogy vágjon át?

A válasz válasz az erkölcsiség kérdésére.
Előzmény: incse (1580)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1596
Van sokkal egyszerűbb módszer: ha a feleség már nem nevet azon, ha a férje öblöseket szellent, hanem fintorog, esetleg megjegyzéseket tesz, akkor garantált, hogy talált magának Kedvest az interneten.
Előzmény: pimasz73 (1595)
pimasz73 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1595
Ki kell nyomozni...(ha nem mondja meg:D)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1594
ott a pont,vizesgatyó
Előzmény: viz mániás (1592)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1593
ha rendes csaj,akkor fürdik
Előzmény: viz mániás (1591)
viz mániás Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1592
Ígazából le kell ülni és meg beszélni a próblémákat és néha magúnkba is bele nézzni kivülröl.
Előzmény: WomenOfEarth (1590)
viz mániás Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1591
A bugyija is elárúlhatja csak  be kell nézzni a szennyes tartóba.
Előzmény: WomenOfEarth (1590)
WomenOfEarth Creative Commons License 2009.02.14 0 0 1590
csabilaci Creative Commons License 2007.09.07 0 0 1586

Ezt vki vagy ézi vagy nem. Ha érzi akkor beindulhat az, hogy hogyan lehet a másikat megfogni.


Ennyi....

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 1585
Én egy megcsalást éltem át, annyi bőven elég volt, és nem bántam meg hoyg "törvénytelen" eszközökhöz folyamodtam. Nekem jó volt, önző dög vagyok, ennyi :)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.09.07 0 0 1584

Sosem baj, ha elkanyarodik egy-egy topic az alaptémától ha éppen az izgatja az embereket; egész jót csevegtünk...:))

Amúgy meg nem hinném, hogy túl sok egyéb "biztos jelet" tudnánk felsorolni az eddig említetteken kívül és túl sok jobb  - a megbizonyosodás érdekében bevethető - módszert tudnánk kiötleni....:))

Nem olyan nagy baj, ha az egyes módszerek erkölcsi kivetnivalóiról is szót ejtünk...

 

Van új ötleted, hogyan lehet megbizonyosodni arról, hogy egy csalót hogy lehet felismerni?

Előzmény: Törölt nick (1583)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 1583
Kicsit elkanyarodtunk a tárgytól nem?

Jó ki vitát robbantottam ki a keylogger említésével, de légyszi térjünk vissza a tárgyhoz!

Köszi
incse Creative Commons License 2007.09.07 0 0 1582

bocs, még annyi:

 

és persze ha már nem büntethető, akkor nem is baj, hogy megcsináltad, és nem is bűn (nem büntetőjogi értelemben. gondolom te ezt sorolod az ügyes kategóriába:))??

 

büntetőjogilag nem értékelhető, mindössze ezt jelenti, de a társadalmi közfelfogás (lásd: általános erkölcs) szerint nem éppen egy követendő példa, és büszkének sem illik rá lenni:)))

Előzmény: EON (1579)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!