Keresés

Részletes keresés

salvago Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8785

Rendben, akkor a Dórát fogom keresni!!:))))

 

Ugye úgy is lehet, hogy a repjegy kivételével mindent nálatok intézek????

 

Úgy izgulok, az idő miatt...ezért megyünk inkább november végén...:)))

Előzmény: anyita (8784)
anyita Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8784

Szia Salvago!

 

Örülök, ha úgy látod, hogy jók az áraink:)

Az úgy korrekt, ha mostmár nála folytatod. A fórumba úgy is csak én szoktam írni, úgyhogy azért beszélgethetünk!

 

üdv:

Anyita

Előzmény: salvago (8783)
salvago Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8783

igen, a winair-től kértem árajánlatot, úgy gondolom, nem is megyek máshoz, mert mind drágább volt...

 

anyita, hozzád menjek akkor, vagy a kolléganődhöz? mármint nem feleségül...:)))

 

július vége felé bemegyek az irodába, remélem le is tudom foglalni az utat!!!...:))))

Pitta2 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8782

Salvago!

 

Itt vagyok és bogozok! :))

 

Lauda Air az Austrian Airlines csoport tagja. Oda felé bő 9 óra Bécs - Colombo, ott van 1 - 1,5 órád, ami alatt felfedeztheted a duty freet, majd 1-1,5 óra repülés Malera. Érkezés - helyi idő szerint - dél körül (bocsánat nem megy fejből a nyári menetrend). Visszafelé Maleról már közvetlenül jön a gép Bécsbe. Kb 9 óra.

 

Jól látom a Winairnél jártál? Jó döntés. :)))))

Előzmény: salvago (8776)
volvo s80 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8781
Mi is nézegettük már azt a szigetet, nekem tetszik. Mi februárban egy pici szigeten voltunk, az nagyon jó volt, kíváncsi vagyok milyen egy nagy sziget? Hátha megtudom júniusban! Szeretnénk megint elmenni.

Volvo s80
Előzmény: konyak_ad (8780)
konyak_ad Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8780
Kuredu-ra!
Előzmény: volvo s80 (8779)
volvo s80 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8779
A Lauda szerintem jó légitársaság. Tavaly Mexikóba mentünk velük. Minden teljesen jó volt, az ellátás, a kiszolgálás, minden. Sőt, mindenki előtt- az előtte lévő ülés háttámlájában - volt monitor, amin 8 film ment folyamatosan, több nyelven, és ha nem akartál éppen filmet nézni, akkor volt egy csomó játék is rajta.
Egyébként melyik szigetre mentek?

volvo s80
Előzmény: konyak_ad (8778)
konyak_ad Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8778
Mi az Lauda-val fogunk menni júniusban (ha jól tudom ez = Austrian). Bp-Bécs kisgéppel, majd Bécsből nagygéppel tovább, Srí Lankán leszállunk, megtankolják a gépet (tehát nem átszállás, csak tech. stop) aztán hipp-hopp Male-ban vagyunk. :-) Visszafelé ugyanez. Az utazási idő valahogy úgy alakul, hoyg 50 perc Bécs, ott 1:20 az átszállásra, majd 9 óra Srí Lankáig, és innentől nem emlékszem. :-) Pitta2 volt olyan szíves anno kibogozni a sok kriksz-krakszból pontosan az adatokat, de ez a menyasszonyom postafiókjában van. Magáról a társaságról nem tudok nyilatkozni sajnos, mert még nem repültem velük...
Előzmény: salvago (8776)
anyita Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8777

Szia Salvago!

 

Igen, az Austrian gépét ajánlotta ki neked a kolléganőm. Szerintem az a legkényelmesebb. A novemberi árak pedig már talán nyáron be lesznek töltve a foglalási rendszerekbe, akkor konkrétabban visszatérhetünk rá, ha maradtok a novembernél. Egyébként előző éveben kb 11.000,-Ft/éj/fő volt a standart bungi, idén biztos ez is fog emelkedni.

 

üdv: anyita

Előzmény: salvago (8776)
salvago Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8776

nekünk ez az Austrian airlines... szerintetek???

 

Azt hiszem, ha nem lesz óriási különbség árban az október végi és a november végi árak között, akkor inkább november végén megyünk, hogy átcsússzunk december elejére...

 

egyébként a repjegy novemberben is ennyi lesz...!!!

Előzmény: konyak_ad (8773)
schmo Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8775

Salvago,

Mi 2003 október végén voltunk. Akkor jó idö volt, 12 nap alatt 2x esett az esö úgy fél-egy órát. De persze ez abszolut nem jelenti azt, hogy idén is igy lesz :-)

Előzmény: salvago (8769)
seagull7 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8774

Valóban, a CSA-val mentünk tavaly: indulás Bp: 11:00 AM, érkezés Malé: másnap 09.00 AM (közben Dubai,Colombo). Visszafelé: indulás a szigetről Maléba: 4 pm, érkezés Bp: másnap 6.30 pm (szintén Malé-CMB-DBX-PRG-BP). Valóban fanatizmus kellett hozzá...

 

BANDOSÉK!!

Hihetetlenül 'irigykedünk' Rátok és várjuk a gyönyörű képeiteket!

 

Üdv,

Seagull

Előzmény: konyak_ad (8773)
konyak_ad Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8773
A cseh légitársasággal vigyázni kell, nézegettem anno, és visszafelé 28.5 óra az út! :-)
Előzmény: crx (8771)
salvago Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8772

Nekem most a repjegy 169.000+illeték

 

Budapest-Bécs-Male és vissza is ugyanígy...

 

azt írták novemberben is ugyanennyi lesz...a szállást nem tudják még...

tényleg november végén drágább már???

 

nekem most Meeru-ra standard: 12600 félpanzióval

a landvilla meg 15500 félpanzióval

 

nem érdekel az időjárás, ha esik, hát akkor ezzel büntetnek odaföntről:))))

nem tudok más időpontot megfizetni, a későbbit azért, mert drágább, a korábbihoz, meg még nem lesz elég pénzem...

 

bár lehet, hogy vissza már nem is kell jönnöm, mert a férjem elás a homokba, hogy elszórtam a pénzt!!!:)))))

Előzmény: crx (8771)
crx Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8771

Bp-ről mindig olcsóbb a repjegy, mert az Airlanka így szervezi. Cserébe többnyire elrepülsz valahova európába (london, Parizs, Zurick leginkább) majd vissza és Colombo-n átszállsz és úgy Male, ritkán közvetlen Male. Vissza meg fix, h male-Colombo-EU varos-Bp. Így hosszabb, főleg ha az átszállás miatt ott alszol vhol.

 

Bécsből egyszerűbb, de drágább, kinek.-kinek pénztárcája szerint.

 

Néha a cseh légitársaság is visz, de az legutóbb igaz a legolcsóbb volt, de Bp-Praga-Dubai-Colombo-Male útvonalon, ehhez meg már fanatizmus kell. Igaz ha úgy számolod, h az árkülönbségből már 2/3 éjszakával többet vagy kint...

Előzmény: Pitta2 (8770)
Pitta2 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8770

Időjárásról nem nyilatkozok, de november a legcsapadékosabb hónap, íg már az október vége is esős lehet. Megnéztem az interneten a repülőjegyet. Október 9-i indulással 1 főnek (illetékekkel együtt)

Bp-Male-Bp 199.100,- Ft

Bécs - Male - Bécs 1.050 EUR

 

Azaz Budapestről olcsóbb. Látom, de nem értem. :))

Előzmény: salvago (8769)
salvago Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8769

Sziasztok!!

 

Október végére lenne egy út, tudom az idő már százmilliószor téma volt, de inkább akkor olyantól szeretném megkérdezni, aki volt október végén volt ott, hogy milyen idő volt...jó tudom, az akkor volt, és nem tudhatni, hogy ekkor milyen lesz...jaj segítsééééééééééééggggggggggggg...:)))

megnéztem ezt a wunderground.com-os oldalt, és ott 2004-re ezekre a napokra, végig eső,eső, eső, eső.....meg fogok őrülni, ne haragudjatok...:)))

 

szerintetek, ha bécsi indulással kérem a repijegyet, esetleg olcsóbb úgy???

Bandos Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8768

Sziasztok,

 

A 166-os szobaban vagyunk, a buvarcentrumtol a 2. villa balra. Nagyon klassz minden, meg jobb, mint amire szamitottunk. Tegnap Island Hopping-on voltunk, Reethi Beach volt a resort island. Osszesen 4 fo jelentkezett, igy 4 fot vittek erre a kirandulasra. Ma pedig snorkeling trip volt, es mivel csak mi jelentkeztunk, igy csak kettonket vittek a reef-re, ket kulonbozo helyre. Csodalatos volt, Fischelino 5 teknost is latott, en sajnos csak egyet. Rengeteg hal volt a ree-nel, bohochalak, es minden ami kell, es elo korallok is voltak. A kiszolgalasrol es a kajarol csak szuperlativuszokban lehet beszelni, tenyleg kiralyi. Holnap valoszinuleg kiprobaljuk a Spa Center-t, valami csodaszep japan kertben talalhato, szokokutakkal, kis vizesessel, leesett az allunk, mikor eloszor meglattuk. Rengeteg fajta masszazs es furdo kozul lehet valogatni. A szigeten a legfiatalabb vendeg egy 3 honapos csecsemo, egy fiatal angol parral van, csodapofa a kolok. Ma egy sarga gumifotelben usztattak a medenceben. Elvezte a kis pasi. O se fog felni a viztol, ha megno.

Az ido csodas, level se rezzen, szinte semmi szel, es hetagra sut a nap.

Minden jot mindenkinek, es ezuton is kuldjuk a meleget feletek.

 

Bandos es Fischelino

Előzmény: enalim (8761)
volvo s80 Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8767
Szia MARIANNA 22
Az LTUR-nál minden benne van az árban, csak a biztositás nem.
MÜNCHEN-ben a parkolás 8- napra 37-EUR volt az LTUR voucherrel
Előzmény: Marianna-22 (8763)
crx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8766

a malongo lapon meg a maldív+/kapcsolat részben találod az ott jártak publikus elérhetőségét

 

(egyedül csak elbeszélgetek :-))  )

crx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8765
Ja és az autóklubb is megmondja: +06-1/ 237-19-40 pl.
crx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8764

enalim,

azóta honlap lett belőle, sőt meg is újult malongo.uw.hu ott a belépés után a szigetek menüpont, mindent megtalálsz, amit keresel, remélhetőleg :-)

 

Mariann-22,

Ezt valaki már leírta részletesen korábban. Nem emléxem ki volt, de ha beállítod 500 hozzászólásra az oldalt és rákeresel (munchen, autópálya, stb.), biztos meglesz.

Marianna-22 Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8763

Sziaszok!

 

Kellene nekem egy kis segítség! Szóval kinéztem egy utat, de Münchenből indul. A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerülnek az autópályadíjak és, hogy kb mennyibe kerül 2 hét parkolás a reptéren.

Ja és még valami! Igaz az, hogy Ltur-nál minden benne van az árban? Már mint a reptéri illeték és a transzfer is?

enalim Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8762

Sziasztok!

 

valaki összeállított kb. egy éve egy listát, hogy a ki melyik szigeten volt a fórumosok közzül. Nem találom...tudja valaki, hogy hanyas hozzászólás volt?

 

enalim Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8761

Szia Bandos!

 

Nagyon irígykedünk most rátok és sokat emlegetünk, hogy ti ott lehettek, ahová mi másfél éve visszavágyunk. Melyik szobában vagytok? Minden olyan, amilyennek reméltétek?

Enalim

Előzmény: Bandos (8755)
crx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 8760

Oszibarack,

 

Már egy ideje keresem, de nem találom az emailcímed :-(( Küldd már át a malongo@index.hu -ra pls. Vagy ha valaki tudja, akkor légyszi. Köszi

 

 

bluevic Creative Commons License 2005.04.25 0 0 8759
Bandos, hehe, nehogy azt hidd, hogy borúsabb vagy szakadó esőben és mondjuk plusszban vízben nyakig állva nem lehet leégni :) Mert baromira!!
Ugyhogy figyelni oda erre. byee
Előzmény: Bandos (8755)
crx Creative Commons License 2005.04.25 0 0 8758

Bandos,

az oké, h x-edszer mentek maldívra, nade hogy saját luxus szigetetek legyen! :-))) élvezzétek ki, mert itthon (is) esik, de nem 30 fokos eső, hanem csak 15

Előzmény: Bandos (8755)
Pitta2 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 8757

Jó pihenést Bandos! És ha ott olyan olcsó az internet, akkor küldj egy kis meleget!

:)))

Előzmény: Bandos (8755)
Mr.Gócpoint Creative Commons License 2005.04.24 0 0 8756

Még szerencse,hogy a nick-nevem  mellett nincs egy fénykép rólam,mert túl sárga lenne.Azt hittem,hogy május közepéig teltházak vannak mindenütt.

Érezzétek jól magatokat!

 

Előzmény: Bandos (8755)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!