Keresés

Részletes keresés

youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57698

megnéztem, 7-én kezdődött a ciklus... szóval már nem most :/ 

Előzmény: youlcsi (57697)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57697

ööö, megfordult az én fejemben is... de nem tudom, hogy jövő héten jön-e haza apa (akkor már késő), vagy utána héten... na meg nem tudom, hogy állok odabent, ahhoz meg az én mindenre rábeszélhető orvosom sem tart mécsest, hogy így mittudomén 20. nap környékén elkezdjek csak úgy clostit szedni.

 

(megmondom őpszintén, az is megfordult a fejemben, hogy vérzés ide, vérzés oda, a tervezett időben -azaz mensi után pár nappal- beszedem a norcolutot... az én ciklusomon úgysincs nagyon mit rontani :D)

Előzmény: Jokeva (57696)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57696

Akkor most kéne beszedni, nem? :)

Előzmény: youlcsi (57694)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57695

én főnököm max akkor veszi észre, ha ő is fórumozik... remélem nem :D LOL

Előzmény: Jokeva (57693)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57694

igen :D

 

megvan a closti, ki is váltottam... de arra minek szedjem be, hogy egyedül vagyok? ráadásul ha időben beszedtem volna, akkor jó eséllyel pont akkor jönne meg, amikor majd jön haza. kb a múlt héten lett volna pé. apa meg jövő héten jön haza.

Előzmény: Jokeva (57693)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57693

Mert jó érzés, elég pontosan mutatja azt is, ha nem müxöl odabent.

Észrevetted, hogy hirtelen lángocskánk lett, mint anno régen? :)) Tök jóóóóó, pörög a topik :) Ha ezt észreveszi a főnököm, asszem repülök...

Miért nem stimuztok? Legalább ciklusod lenne, aztán apa vagy odaér, vagy nem. A semminél több ez is!

Előzmény: youlcsi (57692)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57692

:D Á, max holnap-holnapután megpróbálom, hogy észreveszi-e a gyerek... gondolkodom amúgy rajta egy ideje... csak nehéz így, hogy vele alszom... meg majdnem minek? :/

Előzmény: Jokeva (57690)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57691

majd a telefonom mellé teszem és az is velem együtt költözik éjjel...

Előzmény: Jokeva (57688)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57690

Nem O.o

Mérhetsz csütörtök reggel, péntek reggel, hétfő reggel. De egy hőmérőt még a dédihez is el lehet vinni, kutyának sem tűnik fel. Benne hagyod a tokban, párnád alá dugod, aztán senki sem tud róla ;)

Előzmény: youlcsi (57689)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57689

mert pénteken elmegyünk Zeg.re dédizni vasárnapig. elég indok? :P

Előzmény: Jokeva (57687)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57688

Takard le egy szétnyitott zsepivel, nekem bevált ez is :)

Előzmény: youlcsi (57686)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57687

Miért vársz jövő hétig...? Kezd el holnap, nincs kifogás! :)

Muki elől dugd el a hőmérőt. Én is csak akkor rakom az ágy mellé, ha már a törpék alszanak, különben mérnének ők is ezerrel :))))

Előzmény: youlcsi (57686)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57686

na, lehet, hogy kipróbálom jövő héttől... csak figyelnem kell, nehogy felébredjen a Muki is, mert ha meglátja a lázmérőt, tuti el akarja majd szedni tőlem :D

Előzmény: Jokeva (57685)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57685

Figyu, én is van hogy alszok pl 11-től 4-ig, akkor nyervog valamelyik, erre felkelek, pisilek, aztán reggel 6-kor vagy 6.30-kor megmérem a hőmet. Aztán van olyan is, hogy alszok 10-től reggel 4.30-ig, és mérek. És látod ilyen a görbém. Ha két-kétésfél órára vissza tudok aludni egy pisi vagy egy nyervogás után, akkor mérek :)

Előzmény: youlcsi (57684)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57684

jó lenne :)

 

azt nagyon sajnálom, hogy én nem tudok mérni... bár, lehet, meg kellene próbálnom. elvégre csak 1x költözök éjszaka,, utána nyugi van (ha nyugi van... ma éppen hajnal 4kor tört rá a gyermekre a nyervoghatnék... és a világból ki tud űzni vele). mondjuk nem tudom, hogy hosszútávon ezek az 5-max 6 órás éjszakai alvások befolyásolják-e az eredményt...

Előzmény: Jokeva (57683)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57683

Sajnálom :(

 

Én is szerettem a görbézést, izgulást, tesztelést... De második gyerek után egyáltalán nem tudtam ide jönni, most hogy van időm megint, most már a régiek közül csiccsen senkisem :) Illetve de, mi ketten :) De majd jól beizzítjuk az azóta érkezetteket :))))

Előzmény: youlcsi (57682)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57682

sehogy nem állunk tesóbabával :/

azt sem tudom, hirtelen, hogy hanyadik nap... de mindegy is, mert előbb megjött, minthogy elkezdtem volna a norcolutot (mondjuk, lehet h jobb, már így is gáz, 17 mm-es volt a nyh.), ami után jött volna a closti, hogy jó legyen minden, mire apa hazajön... de már az sem biztos, hogy akkor jönnek haza, amikor mondta, szóval semmit nem tudok tervezni... és hát ciklusom továbbra sincs "csak úgy" magától. már annyira lemondtam erről a ciklusról, hogy fel sem tűnt és ma elfogyott reggel az inofolicom... szóval még azt is rendelni kell, bár nem tudom, h használ-e.

 

egyébként más fórumokon még megy ez az izgulás, drkkolás, teszt mutogatása, látjuk-e mi is a csíkot, vagy csak odaképzeli, stb... én szeretem, szerettem :D

Előzmény: Jokeva (57681)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57681

Ugye? :))))))))))) A drukkok, izgulások, átélni megint... hmmmm.

Ti hogy álltok, élesben vagytok kistesó ügyben?

Előzmény: youlcsi (57680)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57680

várni fogom holnap is!

 

(a minap én is nosztalgiáztam... hogyan is kezdődött Áronnal minden... olyan jó volt olvasgatni :))

Előzmény: Jokeva (57679)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57679

Hát igen. Én is előttem már egy csomót teljesen feleslegesen. Holnap elég döntő lesz a hőm, de a héten azért még bármikor változhat... Jövő hétnél előbb nem is célszerű tesztelni. Persze nehéz megállni...

Hát akkor jövök és jelentek holnap is :) Minap visszaolvastam másik két terhességemnél a tüneteimet, baszki mindkettőnél mensisen fájt a hasam, na akkor legyen okos az ember lánya, hogy most mensi vagy gyerek miatt fáj? :)) Ha egyszer tökegyforma... :D

Délután már én sem tudok ideülni, mert otthon nekem sem lehet gép elé kerülnöm :) Két nagyfiú nem engedi :))))

Előzmény: youlcsi (57678)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57678

Gondolom-e? naná, hogy gyere!

teszt-dolgot megértem. én januárban vagy 6-ot ellőttem, hogy hátha mégis... annyira bíztam benne... pedig Áronnál elég volt az egy überhalvány is, amit meg sem akartam csinálni...

 

itt napközben sokkal inkább ráérek ilyeneket nézegetni, mint délután a Muki mellett... ha meglátja bekapcsolva a szg-et, mindjárt oda akar ülni... de azt semmiképp nem hagyja, hogy én ott üljek. éjjel meg már nem nagyon van erőm irogatni, olvasgatni, így is simán éjfélig elnetezgetek, aztán meg csak pillogok, amikor 5:30kor megszólal az ébresztő :o

Előzmény: Jokeva (57677)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57677

Nem mondtam grúpban, sőt fészen sem. Épp az előbb írtam meg Kiskissnek és Timikének, alig 5 perccel ezelőtt.

A lut szakaszaim általában 12 naposak, ma vagyok a 11-ik napon. Ha holnap is magas a hőm, akkor tkp nem is kell tesztelni :) De a zuram szeretné ha akkor tesztelnék mikor ő dönti el, és mivel ő csak szombat éjjel jön haza, ezen a héten tuti nincs teszt (igen, én is nehezen viselem, én tesztelős vagyok, de ez van). :)) De ha gondolod jövök hőt jelenteni holnap is!

Előzmény: youlcsi (57676)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57676

neba******!!!!

cééééééép ++++++++++++++++++++++++++++

már azt a kérdést fogalmazom át, vagy huszadszor, hogy hány nap múlva is fogsz tesztelni?... de minek kerteljek... szóval? 

 

ó jajj, nagyon el vagyok maradva, vagy ezt nem mutattad a grúpban? valahogy mostanában nincs időm csak felületesen olvasni... lényegében szinte csak azt, amiről jön értesítő. 

Előzmény: Jokeva (57675)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57675

És ebből? ;)

 

Előzmény: youlcsi (57674)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57674

ebből a görbéből még bármi jó is kisülhet ;)

Előzmény: szegedi_lány (57670)
youlcsi Creative Commons License 2014.02.26 0 0 57673

csajok!

itt issza valaki az inofolicot? vagy kérdeztem már? lyukas az agyam, mint a szita :o

Jokeva Creative Commons License 2014.02.25 0 0 57672

Úgy néz ki amint beindultak a nyákok, beindult a hőd is. Próbálkozik megérlelni/repeszteni egy tüszőt :) Nagyon helyes! A következő két hétben napi szinten is "akciózhattok" akár ;) Az előző ciklusod 38 napos volt ugye, talán 27-ik napi PÉ-vel (nyákok nélkül nehezebb tippelni), így könnyen lehet hogy most is az körül lesz.

Nagyon odafigyelsz mindenre, anno aki ennyire odatette magát, az pár ciklus alatt babásodott :) Hajrá! Teszel fel naponta görbét? Vagy ha az gáz, akkor 2-3 naponta...?

Előzmény: szegedi_lány (57670)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.02.25 0 0 57671

Szia Gina!

 

Én most váltottam, legutóbbi két alkalommal már határozottan azt éreztem,hogy találgat, kísérletezget Naszódy. Legutóbb azt mondta hogy lehet hogy dopamin anyagcsere zavarom is van, uh bromocriptint szedjek, illetve hogy a pajzsmirigy problémát továbbra sem tudja kizárni, ezért Ausztriából rendeljek rá gyógyszert. Hát én inkább nem szedtem semmit, hanem elkezdtem a homeopátiát októberben, és azóta menstruálok rendszeresen drasztikusan csökkent a hajhullásom is.

Nem mondom, hogy rossz orvos, eleinte nálam is ért el eredményeket, de nekem ez sok volt,hogy mindenféle alátámasztó vizsgálatok nélkül szedette velem a gyógyszereket, hol ezt, hol azt.

 

Most Valkusz Zsuzsánál voltam megmutatni a leleteimet, afféle másodvéleményt kérni, ő letetette velem a Letroxot is, és D-vitamin pótlást javasolt. Vérvételt viszont ő nem irt ki TB-s alapon. Igaz,most azt hallottam,hogy talán megnehezítették idéntől, nem tudom, Naszódy beutalója még működik e Szegeden.

 

Nálad folyamatos a javulás?

 

 

Előzmény: balla.gina (57667)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.02.25 0 0 57670

Szia!

 

Köszönöm,hogy benéztél rám:)

Jól számolsz, 15.napon vagyok, de egyelőre nem túl biztató, azért ezen a héten igyekszem közelben tartani a párom, "for sure";)

 

 

Voltam új endokrinológusnál, aki letette velem  a pajzsmirigy gyógyszert,szerinte semmi baja  a pajzsmirigyemnek, és gyógyszer mellett csak süllyed a tsh-m, 1,22-ről már 0,27-nél tartott...Szóval most nem szedem, lehet hogy erre a ciklusra ez is rányomja a bélyegét.

Viszont szedtem méhpempőt az első 10 napon, kíváncsi vagyok, tapasztalok e eredményt. Illetve a D vitamint most heti nagy dózisban, de heti egyszer szedem. Az új endokrinológus erre esküszik. Csinálom mellette a homeopátiát, és az árva 500 mg metformint még szedem,és nyúzom a szobabringát, meg tornázom is mellette.

Sajnos még ez a hónap is eléggé terhelt munka szempontjából, még kb 1-2 hét van egy határidős munkából, de azért igyekszem kompenzálni, és pihenni eleget.

 

Előzmény: Jokeva (57669)
Jokeva Creative Commons License 2014.02.25 0 0 57669

Szia, mizújs? Figyelem a naptárat, hogy mikor lehet téged újra zaklatni görbéért, és úgy érzem most már lehet :))

Szóval van aktuális görbéd? Tessék feldobni!

Előzmény: szegedi_lány (57659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!