Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

inverz 2009. júl. 9. Creative Commons License 47
nem vagy te kissé elfogult? :D
Előzmény: gabriella23 (46)
gabriella23 2009. júl. 9. Creative Commons License 46

Szerintem szép!!

gabriella23 2009. jún. 24. Creative Commons License 45

Ez igaz!!!! Ennyi!!

Előzmény: C.Holmes (44)
C.Holmes 2009. jún. 3. Creative Commons License 44
Embert barátjáról, madarat tolláról.........!
Előzmény: gabriella23 (42)
gabriella23 2009. máj. 30. Creative Commons License 42
Én nagyon imádom Claudiát, hihetetlen jo fej szerintem!!!!
inverz 2009. máj. 19. Creative Commons License 41
hát mit mondjak nagyon nem pörög... de ez nem olyan nagy baj... ez a tehetségtelen amorf személy a mai napi aszban azt sápogja, hogy idegesíti  a magyar mentalitás... engem is.. hogy lehetett ebböl a nullábol celebet faragni...
Törölt nick 2009. ápr. 17. Creative Commons License 38

Akkor a legjobb, amikor Kárász borostásan, lezseren jelenik meg mellette.

kábelbúvár 2009. ápr. 16. Creative Commons License 37
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick 2009. ápr. 16. Creative Commons License 36
Ez még aránylag egyszerű , de az előző napokban -szerintem- nem kora reggeli műsorba való ruházatban jelent meg.
BlancoAgilon 2009. ápr. 16. Creative Commons License 35
Szerintem csúnya is, primitív is, és ordenáré, amit humornak hívhatunk vele kapcsolatban.
Előzmény: JegesLimonádé (31)
kábelbúvár 2009. ápr. 16. Creative Commons License 34

?

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick 2009. ápr. 15. Creative Commons License 33

Ahogy ma a Tatár kinézett az a ciki...

Törölt nick 2009. ápr. 15. Creative Commons License 32

Nekem is kedvencem Liptai, alig várom hogy Ő legyen a Mokkában.

JegesLimonádé 2009. ápr. 15. Creative Commons License 31
Én szeretem a Claudiát. Vannak vicces hozzászólásai. És jó, hogy nem egy fogpiszkáló alkatú nő, akinek zörögnek a csontjai, amikor megjelenik. Persze néha elég ciki ruhát adnak rá, de alapvetően semmi baj nincs vele. Nem úgy, mint sok más paripaarcú kolléganőjével, akik csúnyák, buták és egyáltalán nem viccesek...
BlancoAgilon 2009. ápr. 15. Creative Commons License 30
Ízléstelen dagadt pics@...
kábelbúvár 2009. ápr. 14. Creative Commons License 29

A Mr. és Mrs. című műsor pénteki felvételén Torgyán József véletlenül Mónikának szólította a műsor háziasszonyát, Liptai Claudiát, aki erre egy ízléstelen mondatban reagált. A kijelentést a konkurens csatorna sem hagyta annyiban.

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=478928

:((

HUNYOR 2009. márc. 4. Creative Commons License 28
Nagyon csípem Claudiát, de ma valahogy lepuukantnak látszott...elzavarnám a sminkest...a dekoltázsért minden meg van bocsájtva...ugyanis sokan azt hiszik, ha nagyon kivágott a ruhájuk, az már dekoltázs...

Művésznő, csak így tovább!

ja, és nagyon jó a sebész szerepben... csak még szokni kell....
gabriella23 2009. jan. 31. Creative Commons License 26
Én nagyon birom Claudiát nekem szinpatikus, Az tetszik legjobban ahogy kezeli a sulya miatt bántokat, és szerintem tudja kompezálni a sulyát, a személyiségével!! Van humora, és magán is tud nevetni, ez jó szerintem!!
Törölt nick 2009. jan. 30. Creative Commons License 25
Egyébként Liptai fel fog tűnni a Jóban Rosszban c. sorozatban, mint a Csillagvirág Klinika új plasztikai sebésze.
gabriella23 2009. jan. 30. Creative Commons License 24
Azt gondolom, hogy mindenkinek vannak hibái, mindenki mond meg gondolatlan dolgokat, tesz felelötlen kijelentéseket, hisz senki sem tökéletes, és lehet ismert ember, vagy nem, engem nem érdekel! Ugy gondolom akik gusztustalan, és teljesen érdektelen dolgokat irnak rádásul olyan emberekröl akiket nem is ismernek az az ö szegénységi bizonyitványa!! Persze nekem is vannak unszimpatikus emberek, de nem utálom, vagy mondok róla véleményt, mert lehet ha megismerném meg szeretném, de ha még sem van tolerancia a világon, én gyakran használom mások felé, tegyétek ti is!!!!
Törölt nick 2009. jan. 30. Creative Commons License 23
Palotás Petra topikban én írtam neked azt a szépet, de csak azért, merrt a TV3nál évekig együtt dolgoztam Petrával, igaz az régen volt, lehet, hogy azóta sokat változott.
Előzmény: C.Holmes (19)
Törölt nick 2009. jan. 30. Creative Commons License 22
Kinél vigasztalódik Gesztesi Károly?

Egyre inkább úgy tűnik, hogy menthetetlen Liptai Claudia és Gesztesi Károly házassága. A Blikk úgy tudja: a házaspár megromlott kapcsolata csakis válással végződhet, amelyet egyre több sztárinterjú is alátámaszt.
Törölt nick 2009. jan. 30. Creative Commons License 21
Hegyi Barbarával két hete láttam egy interjút, miközben egy szépészeti kezelésen vett részt, ami szerinte olcsó és csak havi 5 kezelés. Rákerestem a neten, 5 kezeléses "csomag" 150 ezer. Ennyit Hegyiről.
Előzmény: C.Holmes (19)
e1972a 2009. jan. 30. Creative Commons License 20
Nem színésznőnek készült? Akkor színészkednie kéne valamelyik színházban, nem?
Vagy az akusztika már ott is kevés ahhoz, hogy abból a borzalmas frekvenciájú hangjából kihozzon valamit?
És ha még kameraképes lenne...
C.Holmes 2009. jan. 30. Creative Commons License 19
Így igaz ! Sokan írogatnak, csak úgy vaktában. Amikor pedig közvetlen infó van egy személlyel kapcsolatban akkor úgy reagálnak , mint nekem  Palotás Petrával kapcsolatban. Látják a reklámban   "olyan szépen mosolyognak " (szárok) de némelyek nem értik meg , hogy az csak egy munka számukra amiért jól fizetnek nekik. Nem így járnak az utcán ! Mit beszélek, egyáltalán nem vegyülnek a  " néppel".Zárt körben élnek !!!! Vannak akik és ész nélkül RAJONGANAK!!! Az alapján ahogyan a TV-ben látják az illetőt, aki ott egy szerepet játszik. Ilyen pl. Hegyi Barbara rajongói köre is.
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick 2009. jan. 29. Creative Commons License 18
Ezt csinálják minden topikban, a magyar ember ilyen. Én csak azt nem értem meg, amikor az ellenkezőjét mondom, mert esetleg véletlenül ismerem azt a hírességet aki a téma, akkor én vagyok a hülye, meg a barom, meg az nem is úgy van.
Előzmény: gabriella23 (17)
gabriella23 2009. jan. 26. Creative Commons License 17
Nem értelek titeket, hogy lehet ilyen véleményeket alkotni emberekröl akiket nem is ismertek!Persze, én értem hisz demokrácia van, de lehet én vagyok ilyen naiv, soha nem alkotok véleményt ugy hogy ne ismerném legyen bárki, főleg nem kinézet szerint!
Nem értem ez mire jó??!!!! Persze tisztelet a kivételnek!!
nappapa 2008. okt. 23. Creative Commons License 16
úúúúúú....Claudiát egymás mellett említeni győzikével...ha Claudia olvasná, össze is dőlne...
Előzmény: sziporka66 (12)
sziporka66 2008. szept. 20. Creative Commons License 15
Bocsánat ugy akartam írni, hogy: Oda sem de, HA lenne gyerekem sem engedném a szigetre.
sziporka66 2008. márc. 21. Creative Commons License 14
Kösz meg néztem. A szigetről nekem azonos a véleményem Rékával.

Én oda én sem, de a gyerekemet sem engedem.

Kíváncsiságból elmentem egy ilyen helyre, de az óta sem soha, az ott töltőt idő 30- perc volt.

Claudia is a gyerekét bevitte a TV-2 székházába, amikor visszament dolgozni?

Nem értetem a felháborodását.

A Mónika is ezt teszi most szülés után, hogy menjem a shoooo.

Mindig azt kell követelni a másiktól, amit magunk is meg tudunk tenni.

Meg unom, hogy mindig azt szajkózzák hamar vissza, kell menni, dolgozni gyes után.

Valószinü 4-orába annyit keres mind én 8-ban sem, a cégemhez, ha bevinném a gyereket, mert csak így tudok vissza menni, valószinü nem kellene vissza mennem.

A Mokkából meg ki sem lehet robbantani.

Egyszerűen nem tud váltani.

A Jakubcsek sokkal jobb látszik raja a tanulás is meg a tudás, azt imádom, mer kérdezni, nem félti az állását.

Nem is pazarlom az időmet, ilyen embere.

Előzmény: szesztre (13)