Keresés

Részletes keresés

Epikurosz Creative Commons License 2008.02.19 0 0 341
Én már láttam róla dokumentumfilmet, és a bennszülöttek évezredek óta fogyasztják, persze megfelelő előkészítés után. Amúgy, a burgonya föld feletti termése, levelei és mérgezők, mégis megesszük a gumóját. Na, bumm!

Én még soha nem dolgoztam ilyen növénnyel, de a tegnap az Asia Centerben (itteni ázsiai üzletközpont) megláttam, és mivel viszonylag olcsó volt, gondoltam veszek egy gumót. Holnapig áztatom, mert a lényeg, hogy a levét ki kell áztatni és kiönteni, utána felfőzni, stb. és majd csinálok vele valamit. Ha még írok ide, akkor túléltem.
Amúgy, akár gyc-be is bele lehetne tenni, de ennél a levét kell eldobni, és a rostokat megtartani.
Előzmény: ZsuR (340)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.19 0 0 340
Nem is hallottam rola eddig. . .de amit most olvastam a te linkedbol - nem is akarom tudni :))! Az osszes szenhidrat szuksegletemet tortabol szeretnem! :))
Előzmény: Epikurosz (339)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.19 0 0 339
Az angol szócikket megnéztem a wikin, de igazából egy gyors, biztonságos és élvezetes felhasználási mód érdekel.
Előzmény: Epikurosz (338)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.19 0 0 338
Helló!

Majd este még teszek fel én is 2 képet.

Lenne egy témán kívüli (OFF-TOPIC) kérdésem: hogyan kell elkészíteni a manióka gumóját? eGYELŐRE CSAK MEGHÁMOZTAM ÉS BEÁZTATTAM.
Előzmény: ZsuR (337)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.19 0 0 337
Nem tudom, nem facsartam meg granatalmat - igzaibol szeretem a texturaja miatt. Nem lenne szabad artania. . .

Ovatosan a folyadek dietakkal. . .konnyu felkapnu ujra amit leadtal.

Előzmény: Epikurosz (335)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.18 0 0 336
Jut eszembe: ha már nincs komoly teszt ezekről a gyc-kről, talán készíthetnénk mi a következőképpen:

Megmérni konyhamérleggel (1 g pontossággal) a nyers, hámozott gyümölcsöket, majd a szárazanyagot, és a gyümölcslevet, és a különbségekből világosan látható lenne az eredmény (az is, hogy mennyi gyümölcs kenődik fel a gép alkatrészeire).
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.18 0 0 335
Most, hogy mondod...

Én napi 250 mg C-vitamint szoktam bevenni, máskülönben a körömágyam felszakadozott, és a fogínyemmel is gond volt. Emellett, naponta bevettem egy multivitamin tablettát, plusz egy halolaj kapszulát.

Nos, mielőtt megvettem volna ezt a gyc-t a májam elkezdett fájni (részben az olajsütő miatt!), olyannyira, hogy éjjel nem tudtam aludni, rémálmaim voltak, ja és a vastagbelem is fájt.

15 pluszkilóval elhatároztam, hogy ezen változtatni kell, mert így nem mehet tovább. Igazából amióta megvettem a gyc-t, pontosabban 3 nappal előtte elkezdtem egy diétát, léböjtkúrát úgy, hogy egy nap nem ettem semmit, csak ásványvizet, majd a másodiknak gyümölcslevet, a harmadik nap egy pohár tejet, és egy egytálétel ebédet (főtt brokkoli sárgarépával, egy kávéskanál olajjal), és azóta megy ez így, vagyis ebédre egytál étel, reggelre és vacsorára pedig 2,5 dl gyümilé és egy pohár tej, vagy kevés keksz, esetleg joghurt. Nos, kb. másfél hét után már érzem a változást. A májam már nem feszít, és fogytam kb. másfél kilót. A körömágyam meg nagyon szép, bár c-vitamint nem szedek.
Tulajdonképpen amit megspórolok a vitaminokon, a sok húson stb. annak áráért vettem a gyc-t.
Múlt csütörtökön voltam amúgy vérvételre, kíváncsi vagyok milyen eredményeim lesznek (főleg a koleszterinre).
Holnap már egy tojást is be fogok iktatni az étrendembe, és vasárnap csirkecombot is. Azt tervezem, hogy hetente minden második nap fogok húst enni, egyszer vöröshúst (marha, talán sovány disznóhús = 100-150 g), egyszer szárnyast (150 g), és 1x halat vagy rákot (150 g).

Már csináltam hasonló programot utoljára 2000-ben, és akkor edzőtermi gyúrással rásegítve a diétára, csodálatos vérképem lett, és a vonalaim is elég szexisek lettek (kaptam bókokat :-)

Mindezt azért írom le, mert egy ilyen diétát gyümölcscentrifuga nélkül gyakorlatilag nagyon nehéz lenne könnyen, kényelmesen kivitelezni (sokat kellene kézzel kínlódni).

Hopp, az tényleg jó kérdés, hogy a gránátalma magja árt-e a gépnek?

Előzmény: ZsuR (331)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.18 0 0 334
:)) Lokott. . .ezt meg nem hallottam. . . :))
Előzmény: TTAMAS (333)
TTAMAS Creative Commons License 2008.02.18 0 0 333

Különben mi ez az Éva? Én még nem hallottam róla.

 

Te az alternatív bibliát olvastad? Az Úr megteremtette Ádámot és Bélát... :))

Előzmény: Epikurosz (328)
zsuzsi07 Creative Commons License 2008.02.18 0 0 332
Egy gyakorlati kérdés: a gránátalmamag nem teszi tönkre a gépet?
Előzmény: Epikurosz (330)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.18 0 0 331
Akkor szamold bele, hogy a hatalmas adag C vitamintol mennyire eros lettel, mennyire ellenallo lett a szervezeted, es nem maradsz ki a munkabol. . .nem leszel betegallomanyban. . . ha viszont C vitamin tablettat vettel volna be, nem lett volna olyan elmenyben reszed, mint most, amikor megittad. . .
Előzmény: Epikurosz (330)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.18 0 0 330
Ja, most akkor értem, hogy miért hiányzott belőle az MI. :-))
(recycled material :-)

Gyümölcslé á la Epikurosz (hétfői, másnapos ajánlat):
- 2 kis narancs (kb. 100 ft.)
- 1 picike citrom (just for fun) (kb. 50 Ft.)
- 1 gránátalma (350 Ft.)

Az eredmény (kb. 2.5 dl, 500 Ft = 2 euró - elég borsos):
granatalma
Előzmény: ZsuR (329)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.18 0 0 329
Nem, bar lehet jobban jarnek vele. . .ugy nez ki, szereti a Breville-t, legalabbis nem fizet erte - a gyarto oldalarol vettem le a kepet (Simmens erdekeltseg).

Eva. . .lehet meg nem vagy nos? Az elso konyhai robotgep neve. . .Eva. . .az uzemelteto: Adam. Gyarto. . .kitalaltad?
Előzmény: Epikurosz (328)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.18 0 0 328
ZsuR, az ott a férjed a Breville gyc mellett?

Én ezekben a sapkás citrusfacsarókban nem hiszek.
Különben mi ez az Éva? Én még nem hallottam róla.
Túl zajos? Akkor biztos, hogy nincs benne MI, mert ha lenne, akkor rá lehetne szólni, hogy: Csitt!
:-)
Előzmény: ZsuR (325)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.18 0 0 327
Citrus feleket - a grape fruit kulonosen jo, mert a nagy gyumolcsot keves gep csavarja rendesen.
No meg nem kell nekem raszoritani a felbevagott gyumolcsot.
Előzmény: mrgorgeous (326)
mrgorgeous Creative Commons License 2008.02.17 0 0 326
ez melyik gép, és pontosan mit lehet préselni vele?
Előzmény: ZsuR (325)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.17 0 0 325
Probalom elkepzelni a harom szal sargarepamat, amint tesztelem, hogy hog a 6%.
hat az nagyon vekony siker. . .
Ami nekem szamitott, az az, hogy csendes, hogy nem muanyag, es konnyu szetszedni tisztitashoz.
Igaz, eleg termetes. . .de megbocsajtom neki.
Itt a narancs csavaroja is - ennek a hihetetlen csendessege ami megfogott, meg az, hogy nem csopog.


Előzmény: mrgorgeous (324)
mrgorgeous Creative Commons License 2008.02.17 0 0 324
Megneztem ezt a breville-t, de most komolyan elhiszi valaki, hogy 6%-kal több lé jött ki belőle. MIndegy, amúgy lehet itthon ilyet kapni, vagy csak a philips van?
ZsuR Creative Commons License 2008.02.17 0 0 323
"intelligenciával felruházott konyhai robot" . . . azt mar egy szakallas elodod feltalalta es Eva neven hozta forgalomba. egesz jol bevalt, meg ma is gyartjak kis modositasokkal.

Engem a zaj zavar. Miert kell minden gepnek olyan hangosnak lennie???
Előzmény: Epikurosz (322)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.17 0 0 322
Szia!

Sajnos levegőt venni sincs időm, annyira lefoglal a robot, így inkább az van, hogy felpakolom az ötleteim ide a netre, és volt már olyan, amelyet megvalósítottak mások.

Ma egyébként egy borotvát vettem, és hallatlan, hogy ezen a téren is milyen fejlődés következett be az utóbbi 4 évben (amikor a jelelnlegi Philips borotvámat vettem). Most már olyan borotvák is vannak, amelyeket akár zuhanyozás közben is leeht használni (én ilyent vettem, Braun márka, kb. 100 dollár), és olyan, amelyik adagolja a borotválkozó zselét, vagy egy feltöltéssel 18 napig (!) müxik (persze ez már 200 dolcsi).

Nos, csak azért mondom ezt, mert a Philips gyc előtt egy fapados Elin márkájú gy-m volt (5 ezerbe került), és azért olyan nagy különbség nincs a kettő között, hogy indokolná a 7-szeres árat.

Ami plusz van a Philipsben, igazából a nagyobb motor (semmi különös), két sebesség (ez sem nagy vaszizdasz), picivel jobb anyagok, amúgy meg koncepcióban nem sok különbség van.

Az nagy dobás az lenne, ha automata üzemmódban működne egy ilyen kütyü, értsd ez alatt a mosást, hámozást, magozást, szóval full szerviz, de hát erre már nem elég a mai elektronika, ehhez mesterséges intelligenciával felruházott konyhai robot kellen, amely persze nemcsak ezt csinálja, hanem minden konyhai munkát. Na, előre szaladtam. :-)
Előzmény: ZsuR (321)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.17 0 0 321
Miert nem torsz be te a piacra vele??? Legyen egy jo terved, aztan tegyel bele par km-t. Keress egy gyartot . . .

A Breville narancscsavaroja pl masabb mint a tobbi. Mertek ujat gondolni. . .es meg is valositottak.

Tegnap a boltban lattunk ket Breville szepseget - szeretnek egy jo kavefozot, mire a ferjem kedvesen de hatarozottan nemet mondott es arrabb huzott a kisgepek elol. . . :))!

A kavefozojuk azert nem nagy lemondas, mert valami elorekeszitett kis dobozos kave kell hozza - es ilyen megszoritast nem szeretek.
A mixer meg. . .hat van egy jo mixerem. Amig az el nem torik, nem lehet mast venni!!!
Es elajandekozni sem tudom (az szokott a masik valtozat lenni, hogy valamelyik gyereknek adom, vagy elveszik), mert a gyerekektol kaptam. . .igy marad.
Előzmény: Epikurosz (320)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.17 0 0 320
T'om én is, lejjebb utaltam is rá, hogy a legkúlabb egy szőlőprés lenne.
Dehát, ilyenek a magyar vállalkozók. Évszázadok óta használunk mi szőlőprést, és képtelenek átpofozni, ráncfelvarrni, megdobni ezt a hagyományos eszközt high-tech-el (pld. villogó LED-es bigyók), és tarolni a világpiacon. Mondjuk azt nem értem, hogy a szarvasiak, akik kávéfőzőket stb. gyártanak, és lenne know-how, berendezés stb. nálunk, mért nem rukkolnak elő gyc-vel is...

Előzmény: ZsuR (317)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.17 0 0 319
Hat. . .almapressel :)), de ha ilyen nincs akarmilyen gyumolcscentrifuga megteszi.
Mosod - felbe, negyedbe vagod az alma meretenek megfeleloen, es bele a gepbe.


Előzmény: mrgorgeous (318)
mrgorgeous Creative Commons License 2008.02.17 0 0 318
Hátha valaki specializálódott már. Szóval én almát préselnék, na azt mivel lehet egyáltalán?
ZsuR Creative Commons License 2008.02.16 0 0 317
MErt amit leirtal az tokeletesen illik a szolo daralasra, preselesre.

Előzmény: Epikurosz (316)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.16 0 0 316
Nem. Nincs miről. :-)
Előzmény: ZsuR (315)
ZsuR Creative Commons License 2008.02.16 0 0 315
Szoktal szuretelni?
Előzmény: Epikurosz (314)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.16 0 0 314
Sziasztok!

Leírom tapasztalataim a Philips HR 1861-essel kapcsolatban (ára 35 k Ft.):
1. Annyira nem rossz. :-) Vagyis az olcsóbb gépekhez képest tényleg jó.
2. Nekem macerás a mosogatása, de végülis megoldható.
3. A "70%-kal több lé" reklámszöveget kicsit bombasztikusnak tartom. Nincs összehasonlítási alap. Én még nem láttam egy komoly, átfogó tesztet a Magyarországon kapható összes szóbajöhető gyümölcscentrifugáról.

4. Szerintem az összes gyc alapkoncepciója hibás. Gyc-vel nem lehet kinyerni az összes levet, ennek tehnikai akadályai vannak.
Ha engem, mint mérnökembert, felkérne egy cég, hogy tervezzek nekik gyc-t, akkor leülnék, és igen, bármennyire meglepő, használnám a fejem, és benne is a józan paraszti eszem (JPÉ).
Először is, két egységet terveznék:
I. Felül lenne egy daráló egység (lehet húsdaráló, annyi különbséggel, hogy a tengely függőleges), amely teljesen apróra, zúzná a gyümit, zöldséget. Ha ezzel kész van, onnan a massza az alsó egységbe jutna.
II. Az alsó egység egy hidraulikus prés, amely erősen összenyomja a pépet, és kisajtol belőle minden folyadékot. Az eredmény egyrészt a tiszta gyümölcslé, másrészt majdnem teljesen száraz pogácsa, amelyet a szemetesládába lehet dobni, vagy még inkább, fel lehet használni komposzt készítésére. Így nincs hulladék.

Végezetül pedig egy fotó a mai munkám gyümölcséről.
Egy fej vöröskáposztát facsartam ki. Nem kellett volna, elég lett volna a fele is.
A kb. 1,5 kilós káposztából kb. 7 deci lé jött ki. Nem rossz.
A káposztalé jó a gyomorégés ellen, a vöröskáposzta pigmentje pedig ellensége a ráknak. Maga a káposzta leve picit kesernyés, csípős hatású. Lehet édesíteni, de szerintem az nem sokat segít. Így kell elfogadni. A sajátos ízt szerintem ugyanaz a csípős anyag adhatja, mint ami a tormában is van, de ezt csak egy vegyész tudná megmondani.

És voilá!

Philips gyümölcscentrifuga
ZsuR Creative Commons License 2008.02.14 0 0 313
Gratula a vasarlashoz, sok-sok finom zoldseg-gyumolcslevet fogsz inni. . .

Nekem meg mindig a sargarepale a kedvencem. Nagyon szeretem!
Előzmény: Epikurosz (312)
Epikurosz Creative Commons License 2008.02.14 0 0 312
Kukucs!

Visszavittem a kézi prést, nem az igazi.
Helyette: Philips 1861 lett (35k Ft.), remélem jó lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!